Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi

02.03.2018 22:35
Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahojte,

včera (01.03.2018) se mi stala zajímavá věc. Zdálo se mi po sto letech o dědečkovi. Procházela jsem se nějakým barákem, spala tam i babička, ovšem jediný děda vstal a šel se mnou. Vzal mě za ruku a procházeli jsme se vánočním městem. Koupil mi i punč. Pak mi říkal cosi o hospodě s nějakým, tuším, španělským názvem. Ještě v tom snu se mi zdálo jak to vyprávím mámě. Ta byla udivená, kor, když jsem jí řekla název té hospody - znala ji totiž. Dokonce jsme se tam šly podívat…

A tím sen skončil. Ale něco ještě bylo potom…

Moc mě mrzí, že jsem si nezapsala název hospody - pamatovala jsem si ho a zdál se mi tak blbý, až ho určitě nezapomenu. A bum, o pár minut později už název nevím. Doufám, že se mi to časem zase vynoří.

Mám 11 let (2007-2018) starý mobil, dědečka Sony Ericssona. A ráno se dívám a vidím něco divnýho. Měla jsem tam čas přesně 3:00. A datum? ! 1.1. 1970!

Když mi spadne, nebo tak, objeví se tam max datum prvního použití - čili '07. Toto se mi v životě nestalo a nerozumím, kde se tam rok 1970 vzal, stejně, jako čas. A zajímalo by mě, co se toho data zajímavého stalo…

Když jsem to vyprávěla mámě, byla nadšená, to víte, je to milé - jako by se na vás šel někdo podívat. A aby mě dědeček vzal za ruku, to jsem nezažila. A pak mi něco řekla. V tu noc, kdy se mi to zdálo, se kolem třetí (!! ) hodiny v noci probudila s pocitem - příjemným - že tu někdo v pokoji je. A ve dne v práci, kde byla sama, najednou v určitý moment ucítila příjemnou pánskou vůni.

Opravdu to vypadá, jako by navštívil nás obě. Koneckonců, přišlo mi, že mi vyprávěl o té hospodě ve smyslu, jako bychom ho tam mohly najít. A jako bych to měla říct mámě, což jsem už ve snu, a pak i reálně, učinila.

Předesílám, že bytostně na nic nevěřím, ale velmi doufám v posmrtný život. Sama mám silné předtuchy, takže minimálně nějaký 6. smysl mám. Já pouze cítím, máma i vidí duchy. A děda, velmi racionální člověk, si potrpěl na kyvadla. Mám pocit, že nám něco koluje v genech.

Čili nechci, aby mi někdo podsouval, že něco na sto pro je - na sto pro to prostě nelze vědět, od toho je právě ta víra - pouze v to člověk věří. A za druhé nechci ani přehnanené kritizování, že mi šibe či tak - myslím, že k tomu mám velmi zdravý postoj a spíš je to pro mě moc zajímavé a záhadné - právě proto, že tomu sama nerozumím.

Chtěla bych znát vaše podobné zajímavé zkušenosti. Máte nějaké? alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1767x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zvláštní noc
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.03.2018 23:00 Uživatel: Seriozní muž.
Věk:  46
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Příjemné počteníčko. Já bohužel sny zapomínám. Akorát vím, že něco se mi zdálo. Nebo mám prostě jenom takové útržky. Které ovšem nedávají smysl. Asi proto, že to není ucelený příběh. Jako například, že stojím na mostě, pod mostem je železniční trať a vykolejí vlak a já to pozoruji. Prostě takové hlouposti.

 
02.03.2018 23:13 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Tak ještě dodatek - mobil je dokonce z roku 2005, z roku 2007 ho mám já (je použitej) , jsem oldschoolová!

Taky sem možná dopíšu jiné zážitky, či spánkovou paralýzu, i když ta je na samostatné téma, uvidím, estli půjdu spát nebo budu zde psát.

A ad seriozní muž: taky mám jinak strašně absurdní sny, nesmysly, po prášcích se mi zdají ještě bizarnější, ale je to taková sranda, ani si je nezapisuju, i když by to možná někdy stálo za to.

 
02.03.2018 23:23 Uživatel: Seriozní muž.
Věk:  46
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Radši sem ještě něco hoď, než půjdeš spát, z mistního osazenstva na Mých Starostech máš nejlepší literární talent. Třeba o tom, jak se člověk probudí do snu. To je fakt děs. Brrr. To se mi stalo jednou. Před 15 nebo 20lety. Velmi nepříjemný pocit.

 
03.03.2018 00:08 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Ten sen Ti má něco říci, možná napovědět atd. Co přesně nevím, to se týká Vás doma.

Mám také nejrůznější zážitky i podobné Tvým, ale nebudu je sem psát.

Jediné co např. zmíním je to, že vím na 100%, že všechny naše kočky (5) nezemřely během jednoho roku jen tak, bydlíme ve "špatném" domě, musí být něčím zatížen z minulosti (je dost starý a na místě, které kdysi patřilo k jednomu nejmenovanému zámku), což se projevuje i jinými věcmi…

Proto já věřím na ledacos a tak, že nic není náhoda…

 
03.03.2018 17:17 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Chudinky kočičky  Dávejte na zbylý zvířátka pozor. Jak píšu níže, na energie dá se říct věřím, takže i u vás se asi ta špatná energie kumuluje - no o to větší důvod z tama vypadnout. A pěkně na Moravu!

 

 

 
03.03.2018 08:19 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Ahoj. Za mnou ve snu chodil deda vcelku pravidelne. Umrel v dobe, kdy jsem prožívala tezke obdobi v zivote. A vzdy kdyz mi bylo ouvej, tak přišel (a vzdy jsem v tom snu vedela, ze je mrtvy). Jednou mi i dokonce rekl, ze musim překonat ten most (pochopila jsem az casem) … no a jednou v noci jsem jej navstivila v nejake budově, kde byla dalsi spousta lidi, i babicka… a rozloucila jsem se s nim.   A uz neprisel.

 
03.03.2018 17:10 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

To od něj bylo moc pěkný!  

 
03.03.2018 11:32 Uživatel: daninka
Věk:  55
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

Já jsem na tom podobně, v tom, že velmi doufám, že existuje posmrtný život. Mívám taky sny a předtuchy, které se často splní. Takový příklad snu, který se slnil-před nějakou dobou, kdy byl můj syn ještě puberták se mi zdálo, že se pohádal s kamarádkou. Připadalo mi to zvláštní, protože jsem na ni opravdu málokdy myslela, i když jsem ji povrchně znala. Když jsem to synovi vykládala, s tím co se mi zdá za hlouposti, odpovědel mi udiveně, že se s ní ale opravdu pohádal. Pak už se spolu nikdy nebavili. Podobné věci se mi staly častěji. Taky se mi staly věci, které mě přesvědšují, že určitě existují věci mezi nebem a zemí. Popsala bych to tak, že jsem se setkala z bytostí s jiného světa, i když jsem nikoho neviděla, slyšela jsem jasně hlas a vím, že tam prostě někdo byl. Nemohla jsem ze sebe vydat ani hlásek, až potom jsem začala dělat kříž a mluvit něco o tom at je to kdokoliv, žádám ho ve jmému božím at odejde. Pak vše skončilo. Byl to děsný zážitek. Vím stoprocentně, že to nebyl sentalo se to na chatě vmístech, kde prý za války byly těžké boje a zahynula tam spousta vojákůTakže těmto věcem věřím. Podobné zážitky tam mělo víc lidí.

 
03.03.2018 17:13 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Text uživatele: 

To muselo být děsivé na té chatě, ale i já věřím na energie, takže tam se asi ta špatná energie kumulovala  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Šokující údaj na mobilu po velmi zvláštním snu o dědečkovi
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny