Téma: Astrologický význam dnů v týdnu

14.03.2013 10:59
Uživatel: Darila
Věk:  59

Město: Praha

panter.jpg
500-1000
Odpovědí na téma: 20
Text: 

Myslíte, že neděle je lepší než pondělí? Jak pro co! Z astrologie je známé, že Měsíc, Merkur nebo Mars ovlivňují naši osobnost. Ale víte, že je každému dnu v týdnu přisouzena určitá planeta, a proto se hodí k různým účelům?


  • Pondělí. Do nového týdne startujeme s energií Měsíce. Proto je obzvlášť smysluplné zasvětit tento den všemu, co podněcuje mentální rovnováhu.
  • Úterý. Je zasvěceno Marsu, přeje všemu, co je dobré pro postavu. Tato planeta nás „hecuje“ začít něco nového a motivuje v našem předsevzetí vydržet, posiluje vůli.
  • Středa. Dynamika Merkuru nám dává chuť na nové poznatky. Středa okřídluje fantazii, podporuje komunikaci, proto je vhodná pro různá jednání, schůzky, pohovory.
  • Čtvrtek. Síla Jupiteru posiluje i pokožku. Díky tomuto nebeskému tělesu se podaří vše, co se má pozitivně změnit, rozvinout a růst.
  • Pátek. Díky planetě Venuši je to čas pro milostná kouzla, vášeň, erotiku, namlouvání. Je to den vhodný k tomu, abyste změnili svůj vzhled a vyplnila se tajná přání v lásce.
  • Sobota. Je dnem Saturna, který může přinášet různé zkoušky, překážky, výzvy. Pomocí impulsů této planety je velký předpoklad k dosažení vytýčených met a naplnění předsevzetí.
  • Neděle. Síla slunečních paprsků pomáhá uskutečnit sny. Této hvězdě vděčíme za energii pro všechno, co posiluje individualitu a naše vyzařování. Neděle je dnem štěstí a spokojenosti.

 

Tak jelikož je čtvrtek a má se změnit vše k pozitivu, voala jsem dnes na dvě nabídky práce- takže se hned uvidí, zda-li  to funguje!

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3362x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Tajná přání se plní v pátek
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.03.2013 14:15 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Tak jsem si to uložila a doufám, že máš pravdu

děkuji!

 
14.03.2013 16:55 Uživatel: Darila
Věk:  59

Město:Praha

panter.jpg
500-1000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Beuš já né, to si rozebraly naše planetky, tak také doufám, že "nekecají".

 
05.04.2013 11:36 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

obávám se, že si to takhle nerozebraly planetky, které o našich dnech v týdnu nemají ani ponětí, ale lidé, kteří už neví co roupama. zvířatům je fuk, jestli je pondělí, středa nebo pátek, žijí přítomnností, realitou, nevěší si vzájemně bulíky na nos a vcelku se jim v životě daří. Lidé neustále potebuují mít na něco vysvětlení, odůvodnění, potřebují své úspěcchy a neúspěchy schovat za osudovosti… Tož, měsíc a pondělí… ten by čubrněl, kdyby věděl balvan jeden.

 
05.04.2013 18:28 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Příroda zná jen několik časových jednotek. Snad bychom mohli souhlasit, že k nim patří den, možná lunární měsíc a ještě rok. Dále existují dlouhé jednotky, kdy se něco ve vesmíru pravidelně mění. Třeba za 40 000 let. Všechno ostatní je výmyslem lidí, což je přírodě a vesmíru šumák. Bývá chybou, když se pletou dohromady hrušky s jablky, neb často z nich vznikají exkrementy.

Proto s tebou Megerko souhlasím

 
14.03.2013 19:18 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Také doufám, že máš pravdu - zkoušku mám sice zítra, ale výsledky budou nejspíš až v sobotu, tak doufám, že dosáhnu té mety a sice 4 ročníku

   Držím Ti palce na tu práci.

Snad se planetky nepletou.

 
14.03.2013 19:54 Uživatel: Darila
Věk:  59

Město:Praha

panter.jpg
500-1000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Lucy i já i držím přímo všechny mé zchromlé prstíčky!!!!!

A doufám, že ta krásná Venuše se ukáže!

 
05.04.2013 10:43 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Pátek patří planetě Venuši - ta má pod sebou lásku a partnerské vztahy. Pokud si chcete přivolat lásku nebo zklidnit partnerský vztah, tak si zapalte po západu Slunce zelenou svíčku, protože Venuše má pod sebou zelenou barvu.

Hezký víkend všem…
 
05.04.2013 11:29 Uživatel: Darila
Věk:  59

Město:Praha

panter.jpg
500-1000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Čtvrtek. Síla Jupiteru posiluje i pokožku. Díky tomuto nebeskému tělesu se podaří vše, co se má pozitivně změnit, rozvinout a růst.

Tak jsem byla ve čtvrtek zase kvůli práci a řeknu Vám, že to snad vyjde. Takže sice ještě nebudu nějak jásat ale veliká naděje je.

 

 
05.04.2013 21:03 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

přála bych vám vem, abych všech 7 dní v týdnu byylo vašich ťastných a upřímně je to ve vašich hlavách, srdcích a rukou víc než ve hvězdách, planetách a dalších pomůckách…  Máte-li kdo ost trpělivosti, vezměte si notýsek a nadepitě si tam vždy na měsíc data a k nim si připisujte jen znaménka kažý den večer plus, minus nebo 0 pro zcela nijaký a neutrálnní den, možná by bylo dobré členit jetě den na dopoledne, odpoledne a večer… po měsící si sečtěte plusy a minusy a nuly a to za dopoledne, opoledne a večery, celkem,   statisticky zpracujte pondělky, úterky, středy a tak dál, pak zhodnoťtě dekády, dny novoluní a úplňku… ale až po celém roce, prostě rrok jen pravidelně zaznamenávat úspěcchy, neúspěchy a neutrální chvíle, pak všechno zpracovat a pak vytvořit přehlednou tabulku, která vydá jaasné svěděctví o dnech, datech (jaké dny byly třeba 7, 13, ve vašeem šťastném čísle a tak. kdyby takové záznamy dělalo alespoň 100 lií průřezem v celém spektru společnosti - staří i mladí, ženy i muži, dělnícci i vědci, prracujícc i nezaměstnaní, pilní i líní, hubení i tlustí, chudí i bohatí. dala by se alespoň trochu zpracovat procentuelní zastoupení. tak cco, jdete do toho? žádné veřejné zpovídání se, aalee poctivě eviddovat a poctivě zpracovat… vydáme pak společnou knihu…

   
09.04.2013 12:20 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

lze skutečně poslouchat intuici při komediální masáži? Je opravdu komedie to, co, pokud nemáme uvnitř ebe harmonii nás zbaví splínů  depresí? Lze příčiny potlačit tím, že se někdo někomu směje?

 
08.10.2013 12:43 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Jak se vám líbí tento horoskop na měsíc ŘÍJEN? Sedí to na vaše znamení?
Horoskop na měsíc říjen 2013BeranBerani

V září jste se vyčerpali své finance tak i nápady. V říjnu se práce nebojíte. Scházíte se s dobře naladěnými lidmi a své pracovní aktivity si skutečně užíváte. V každém případě jste samostatné osobnosti. Ve vztazích jde vše dobře, jste všem otevřeni a ostatní vás rádi vítají. Jen tak dál. Tento měsíc pro vás svítí slunce, i když je pod mrakem. Vítáte nová dobrodružství a novinky vůbec, využíváte výhody svého postavení. Může se vám ozývat špatné svědomí z toho, že se vám až neuvěřitelně daří.

Žijte totálně v hojnosti. Vše se samo děje, tak proč myslet na to, co bude zítra.

 

 

BýkBýci

Vaše svědomí během září nemělo moc klidu. V měsíci říjnu máte dost příležitostí k výdělkům, ale i k darům. Nemusíte si kvůli práci dělat velkou hlavu, spíš berte vše hravěji. Avšak ve vztazích dochází k pročištění ovzduší. Po výměně názorů přichází nové nastartování od znova. Tento měsíc je třeba vynést na světlo i vaše stinné stránky a využít toho. Začínáte řešit věci i jinak. Až vám vše začne padat na hlavu, požádejte přátele o pomoc.

Splývejte s proudem, nelpěte na minulosti a zůstaňte sami sebou.

 

 

 

BlíženciBlíženci

Jednou dole jednou nahoře, tak jste se cítili v září. To se v říjnu změní. Pracovně více cestujete, držíte se zásad, které zaručují finanční přínosy. V lásce si připadáte z počátku ochuzenější a dáváte najevo svou rozmrzelost. To zabírá a oba si přijdete na své. Dostává se vám tento měsíc všeho, po čem toužíte, záleží na vás, zda si toho užíváte plnými doušky. Přitom nezapomínáte na kritický rozum. Finance u vás jsou a budou.

Jste odpočinutí a v pohodě. Teď můžete i skály lámat. Pozor na stres, který si můžete přivolat jen vy sami.

 

 

RakRaci

Energie a síla začít v září nabyla vrcholu. V říjnu se vám pracovně daří hlavně díky dobrým kolegům. Váš sen si plníte, neboť reagujete okamžitě. Akorát vztahy jsou pro vás tento měsíc nad vaše síly. A tak si vzpomenete, že se musí dávat, ale i přijímat. Jinak si zachováte odstup, i když ne bez přátelskosti. Tento měsíc si sáhnete na dno své duše, pomůže vám láskyplný člověk vedle vás. Neuzavírejte se před ostatními, myslí to s vámi dobře.

Jste dost dospělí, abyste šli za tím, čím jste a na co máte.

 

 

LevLvi

Vše co se dělo v září bylo pro váš mozek a důvtip výzvou. Další měsíc říjen je akční pracovně. Ale i v pracovním procesu se může objevit láska. Nejspíš je to důsledek vašeho vztahového půstu. Pocitově na to máte, ale nezapomínáte být také realisté. Jste plni nových informací a vědění, které máte chuť předávat dál. Chce se vám začít od znova, jako znovunarození. Pozor na přepracování. Není třeba tlačit na pilu.

Nelpíte na minulosti a otevíráte se novým zážitkům i láskám. Přitom se nezapomínáte ovládat, abyste něco nepokazili.

 

 

PannaPanny

V září jste se opírali o to, co jste načerpali v minulosti nebo dokonce v dětství. Pracovně se pro vás říjen moc nevyznamená. Víte, že vám pomáhá jen trpělivost. Naopak ve vztazích nacházíte obohacení až splynutí duší. Tento měsíc jste mentálně nastraženi, držíte se svých jistých a o nedosažitelném si necháváte maximálně snít. Je při vás dobrý člověk, skrze něho můžete zpytovat svědomí.

Klid a pohodu naleznete ve své jedinečnosti a výjimečnosti. Pak se vám splní to, po čem toužíte.

 

 

VáhyVáhy

Vaše motto v září znělo: jen víc a žhavěji. Říjen se vám zdá pracovně i finančně rozkolísaný. Začínáte jinak přemýšlet a používáte i lsti, aby se zadařilo. Ve vztazích si nenecháváte nic líbit, přesto si sexuálně přijdete oba na své. Nakonec se v tomto měsíci musíte s někým nebo něčím rozloučit. Když využijete svých výhod, dostane se vám i obdarování. Připravte se na období introspekce, abyste za pomoci svého moudra a zkušenosti mohli vyjít opět do světa.

Jste duševně zdraví a nebojíte se otevřít srdce druhým. Je to dobrodružné a velmi zajímavé.

 

 

ŠtírŠtíři

Měli jste v září pocit, že si svůj osud řídíte sami a nikdo a nic nemá na vás vliv. Jak to ve skutečnosti je se projevuje naplno v říjnu. Ať děláte, co děláte, nemůžete se pracovně rozvinout. Na vině je nečekaná zpráva. Také ve vztazích očekáváte náklonnost, na kterou jste byli zvyklí, ale musíte se začít dívat jinýma očima. Zůstáváte sami sebou, vaše vnitřní síla vás ochraňuje před nepřízní druhých. Očekávejte přepracovanost, ale co si svojí pílí zasloužíte, to dostanete.

Nic nepřehánějte. Nalézejte rovnováhu, mnohé si uvědomíte.

 

 

StřelecStřelci

Připravili jste si v září pevnou půdu pod nohama. To se vám hodí, protože v říjnu si zbytečně zaděláváte proti všem. Pracovně vcházíte dobrodružněji do nových oblastí, avšak jste plni kritiky a tak se práce moc nerozvíjí. Vztahy jsou v pořádku, přesto se vám zdá, že byste měli do nich vkládat víc. Zbytečně se trápíte. Zažíváte lásku i náklonnost, tak si to rozumovými pochody nekažte. Dejte si dovolenou.

Potřebujete víc harmonie. Musíte vyjít z vnitřní uzavřenosti a důvěřovat tomu, že všechno je jak má být.

 

 

KozorohKozorozi

Dostalo se vám v září přátelských přijetí a bylo dobře. Během října přichází pracovní impulsy a nabídky. Vám se však zdají neuskutečnitelné a nejisté. Hledáte vlastní řešení. Ve vztazích jste opatrní, ale nemusíte se bát. I když opačné pohlaví má jiné názory, táhnete za jeden provaz. Všichni jsou opatrní, vy se přesto můžete cítit spokojení, ať se děje co se děje. Na další období se můžete těšit. Přijdou noví lidé a s tím i zajímavá činnost.

Vyjděte z vlastní uzavřenosti, zaposlouchejte se do ticha a zažijete spokojenost sami se sebou.

 

 

VodnářVodnáři

V září se vám dostalo vnitřní síly, se kterou můžete v říjnu disponovat. To se vám hodí zvláště v pracovní oblasti. Nic se nechce pohnout kupředu, ale váš pozitivní přístup vše rozhýbe. Dokonce i díky vztahům se vám naplní peněženka. Daří se vám, i když jsou ostatní kriticky naladěni. To bude mít dohru ještě další měsíc, kdy budete muset kategoricky zakročit, abyste opět nastolili vlastní klid a pohodu.

Můžete vzlétnout až k nebesům jestliže odhodíte zátěž, kterou jste si na svá bedra naložili. Zamilovanost k opačnému pohlaví vám pomůže.


 

RybyRyby

Bylo toho na vás v září trochu moc. V říjnu je to víc o vztazích než o penězích. To znamená, že i v práci narazíte na vztah, o který zabojujete. Bohužel nebo bohudík neúspěšně. Ve vašem momentálním vztahu je vše v pořádku, zůstanete-li i u reality a ne jen u snění. Můžete v tomto měsíci odkrýt možnosti k vašemu růstu i obohacení. Překonejte lenost a nebojte se vydat na cestu. Další měsíc tomu bude naopak.

Zůstaňte hraví. Z toho vycházejte. Škoda, že jste melancholicky naladěni. Izolujete se tím od ostatních.

 

 

 

 
15.11.2013 11:39 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

 

 

 

                                                          ASTROLOGŮV PÁTEK

15.11.2013

Nejsilnější momenty bývají spojovány s aspekty Pluta a Uranu. Ten první nás za každou cenu nutí, abychom se zabývali tím podstatným, ten druhý vtahuje do děje i když nechceme. Do jejich společnosti se dostala Venuše. S Plutem je v konjunkci, s Uranem v kvadrátu. Tyto aspekty můžeme cítit už od čtvrtka a ve vzduchu budou do půlky soboty.

Co nám to má říci? Dělej to, co tvoje duše vidí jako důležité, za každou cenu a i když se ti to nelíbí. Projev svoji touhu, hněv, bolest a další vzkazy duše. V těchto chvílích odhalujeme nitro a zároveň se nitro odhaluje nám, takoví také jsme. Takové jsou také naše sny, představy, radosti a chutě. Není čas nic skrývat, na jazyk přicházejí slova, která byla dlouho uvnitř. A nesnese to odkladu a nebereme si servítky. Možná to tak nechceme, ale nelze jinak. Luna v Beranu ty dnešní situace urychlí a vyostří. Vidíme tak to, co jindy vidět nechceme a neumíme. A další aspekt Venuše, sextil na Chiron přichází nakonec a mírní situaci. Kupodivu většina věcí dopadne dobře a smírně, protiklady se smíří, bouřky se vybouří, najdeme řešení, uvidíme možnosti. Je to ale pro silné povahy.

Jaké jsou tedy instrukce pro dnešní den? Nebát se,
nedat se, nedivit se. Hledat smysl a z jakého důvodů se situace dějí, nebrat si věci osobně, ale na druhou stranu ani na lehkou váhu. Být sám sebou a dopřát totéž jiným.

Pátek je důležitý především pro Kozorohy, ale také ostatní kardinální znamení.

Pátek a jeho události nakonec dají do pohybu vše co stagnovalo a bylo nejasné. Uvítají ho tak všichni nerozhodní.

 

 

 
17.11.2013 09:14 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

 

V NEDĚLI 17. 11. nastane ÚPLNĚK ve znamení BÝKA.

Tato konstelace by mohla dát vzniknout dlouhotrvajícím vztahům, jejichž tmelem nebude pouhá fyzická přitažlivost, ale i hluboké city.

Tato lunární fáze je ideální pro ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU.

Změňte jídelníček, začněte se více hýbat, máte-li zdravotní potíže či přebytečná kila. A to platí hlavně pro zrozence znamení Býka, Lva, Štíra a Vodnáře.

 
05.12.2013 11:29 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

   Nové cesty ke svobodě

 

Slunce v harmonickém aspektu na Urana (již bez vlivu Neptuna) podpoří nové cesty, osvobození a nová poznání. Uran symbolizuje rychlost. Připravte se na zrychlení.

 

Uran je vyšší oktáva Merkura a symbolizuje rozšířené vědomí, když se dostanete za mysl. Tam nalézáte pravdu, svobodu, svou skutečnou přirozenost bez mentálních programů, postojů a her.
Tento týden přeje právě nalezení nového pohledu, osvobození a pravdy.
Uran je přímý, otevřený a nedělá si starosti, co si druzí myslí, když je on ve své přirozenosti. Může druhým připadat rebelský právě díky tomu, že již nepodléhá hrám ega - jak svým tak od druhých.

 

Máte možnost prohlédnout své hry a opustit je. Do života přicházejí nové nabídky, možnosti a nové vize. Důvěřujte jim. Ten, kdo má velké sny, je podle svého snu vyšší mocí podporován. Ten, kdo má sny malé, tomu postačí malá podpora. Vesmír neplýtvá energií.
Není důležité, jestli velkého snu někdy dosáhnete, ale ve skutečnosti je nejvíce obohacující právě ta cesta k cíli.

 

V tomto týdnu se podporuje vše, aby bylo v PRAVDĚ ne světské, ale vesmírné. Prozřetelnost promlouvá a bude vkládat do intuice nové obrazy, ideje a prozření. Nemyslete si, že nějaký nápad je váš. Ve skutečnosti vám to bylo vloženo, aby vaše cesta byla nasměrována.
Proto berte své vize vážně a s vděčností. Přesto je potřeba jim dát čas, než se uskuteční. Dejte jim prostor a čas na uskutečnění.

 

Pod dobrým vlivem je nákup aut, elektrických přístrojů a počítačů.
V lehkosti půjde cestování a pozitivně jsou podpořeni vizionáři, astrologové, vědci a duchovní učitelé.

 

Konjunkce Jupitera s Černou Lunou (do 24.12.) stále působí, a jak jsem již psala, jsme zkoušeni ve víře, důvěře a pravdě. Přesný aspekt od Saturna podporuje postavení pevných základů své víry, důvěry a moudrosti. Tento aspekt přeje všemu trvalému a dlouhodobému.

 

Merkur opustil konjunkci se Saturnem, a proto se ulehčí v pohledu na svět.
Myšlení ztrácí pesimismus. 5.12. Merkur vstupuje do znamení Střelce, který je o optimismu, zvědavosti a moudrosti.
V prvních dnech Merkura ve Střelci se objevuje nesoustředěnost a uvědomění si svého pokřiveného pohledu na život. Rozpuštění. V neděli se již otevírá nová inspirace a svoboda.

 

Venuše v trigonu s Marsem (do 7. 12.) podporuje harmonii v lásce, partnerství, spolupráci a v navazování nových vztahů.
Venuše a Mars je přitažlivost, jiskření, tvořivost, hravost a radost. Obě planety stojí v zemských znameních, což značí, že tvořivost a láska bude smyslná, zralá, praktická, pevná a stabilní.

 

Venuše v opozici s Jupiterem a Černou Lunou (do 10.12.) přinese hodně smyslnosti, osudovosti a probuzení ženskosti a síly v ženách.
Ženy si budou procházet důležitým obdobím, kdy se mají možnost dotknout své ženské síly tvořivosti a své "moci".
Láska a přijetí sama sebe, taková jaká žena je, přinese osvobození od sebeodsuzování.
Pokud se objeví pocity odmítání - ať uvnitř sebe sama nebo zvenku, přetvořte to v lásku a něhu.
Tam leží největší síla ženy - v lásce a něze.

 

Díky tomuto procesu v ženě se muži budou otevírat a nalézat svou sílu, odvahu a jedinečnost.
Muži budou silně reagovat na podněty a inspiraci od žen.

 

7.12.2013 Mars vstupuje do znamení Vah a zůstane tam až do 26.7.2014, což se děje pouze při retrograditě planety, a tím se zviditelňuje její důležitost v daném znamení. Normálně planeta je v jednom znamení cca 1 měsíc.
Mars je čin, aktivita a vůle. Když je ve Vahách, je to vedeno touhou po harmonii, rovnováze, spolupráci a též sklonu k nerozhodnosti.
Jsme vedeni spolupracovat s druhými, vytvářet nové pracovní týmy, sdružení, které mají společný zájem a cíl. Též důležitou oblastí je partnerství.

 

Tato konstelace se týká především roku 2014, který je o slučování protikladů, harmonizaci rozporů, hledání umírněnosti a vyváženosti.
Mars ve Vahách ukazuje, že naše činy budou muset být vedeny s ohledem na druhé, na společnost.
To, co činím druhým, činím sobě.
Nic a nikdo není oddělený, vše je propojené. V této době se učíme jednat tak, aby došlo k oboustrannému vítězství.

 

8.12. druhá adventní neděle - Luna v Rybách v konjunkci s Neptunem ukazuje na silně prožitkový den, který více povede do klidu, popř. až do pasivity.
Dnes je důležité odpočívat.

 

Přeji vám svobodný týden plný inspirace.

 

Petra Nel Smolová
-------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová
 
05.12.2013 10:12 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

 

 

 

Ve ČTVRTEK 5.12. přechází planeta komunikace Merkur do znamení Střelce.

Komunikace tak bude otevřenější, přímá, nebude postrádat HUMOR, ale mnohdy se setkáte s netaktností. Nezapomeňte připravit pro děti MIKULÁŠSKOU nadílku.

Večer nezůstávejte doma a běžte se někam pobavit. Především Berani, Blíženci, Raci, Lvi, Štíři, Střelci a Kozorozi se mohou těšit na zajímavá setkání.


 

 
09.12.2013 22:13 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Horoskop na období 9. – 15. 12. 2013

 

Klid před bouří

 

 

Slunce opustilo aspekt s Uranem a zůstává bez dlouhodobějšího aspektu. Přichází doba chaosu, roztříštěnosti.

Postrádá se energie k potřebnému propojení. V horoskopu se objevují planety, které jsou tzv. jen samy za sebe.

Tento týden i vy můžete pociťovat „roztříštěnost“, která povede k nechuti konat.

Těžké propojení čehokoliv. Každý si bude dělat jen sám za sebe. Tím se právě objeví energetická neaktivita. Když se spojují dvě energie, vytváří se nějaký náboj a v tomto týdnu právě náboj bude chybět.

 

Tím, že Mars vstoupil do znamení Vah a v tomto znamení je v pádu a ještě bez aspektu, nebudeme se umět rozhodnout, a tím se dostaneme do stagnace.

Již o víkendu se Mars bude dostávat do opozice s Uranem (do 5. 1. 2014) a objeví se velké napětí, nervozita, vzteklost, výbušnost a nespavost.

Tento aspekt symbolizuje hodně nehod, unáhlená a zbrklá rozhodnutí, plýtvání energie, riskování, drzost, provokace, vzdor a nepokoje. Vnitřně budeme hodně rozvibrovaní, nervozní a podráždění.

Je dobré realizovat jen to, co jste měli rozmyšlené před 13.12. Rychlá změna názoru přinese hodně nepříjemností.

Víkend bude jen v lehkém náznaku vnitřního tlaku. Zesilovat to bude další týden.

Tato opozice lze zvládnout fyzickou aktivitou, sportem. Pozor: pouze bezpečné sporty, vyhněte se adrenalinovým sportům.

Stále se objevuje Černá Luna v konjunkci s Jupiterem a procházíme zkouškou víry, důvěry a pravdy.

Jak obstojí vaše víra, když se dostanete do chaosu?

15.12. – třetí adventní neděle – má význam přátelství, radosti.

Udělejte si čas na milá setkání s přáteli. Luna v Blížencích přímo podporuje setkání a sdílení s přáteli. Přátelé si vybíráme sami a zažíváme s nimi nejvíce radosti a lehkosti.

Přeji krásný a požehnaný týden.

Petra Nel Smolová

–––––––––––––––––––––––––––––––––––

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www. astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

 

 

 

 
25.12.2013 16:30 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Horoskop na období 23. 12. – 29. 12. 2013

 

Přejeme si klidné svátky, ale podle horoskopu vůbec klidné nebudou. V minulém týdnu jsem psala o velké kvadratuře Marse, Urana a Pluta. K této kvadratuře se přidá Slunce s Merkurem. Budou stále chodit nové podněty a vzruchy zvenku, které budou rezonovat na naše vnitřní napětí a okolí budeme zvládat podle toho, jak hluboký vnitřní klid v sobě máme. Buď se necháte strhnout nečekanými změnami zvenku nebo budete pozorovat, co se děje. Je jednoduché být v klidu, když jste v poustevně, daleko od lidí, od technických vymožeností, být stále v rozpoložení „blaženosti“.

Když stojíte uprostřed hektického života, okolnosti života na vás tlačí, požadují, vyžadují pozornost – tam je skutečný „trénink“, jak udržet vnitřní klid, nadhled a laskavost k druhým i přesto, co vše na vás útočí. Připravte se na to, že rok 2014 bude velmi hektický, plný nových podnětů, výzev a nevyhnutelných změn. A do konce roku ještě ve vás „musí“ padnout starý řád! To, že v sobě objevíte hodně rebelství či vzdoru (tohle já už žít nebudu! ), je naprosto v pořádku. Chcete-li něco udělat jinak, udělejte to.

Objeví se bolesti hlavy, tak jak jsem popisovala tok energie v minulém týdnu. Tento týden k tomu budeme ještě citlivější.

Přetlak energie je dobré dát do fyzické práce nebo do sportu, tak se přirozeně uvolní vnitřní napětí a tím zůstaneme více v klidu. Je potřeba dbát velké pozornosti na silnicích a vyhnout se riskování.

19.12. Mars vytváří kvadraturu s Plutem a zvýrazní se síla vůle, ega a bezohlednosti. Prorazit si cestu ostrými lokty bez ohledu na druhé. Mocenský princip a touha mít nade vším kontrolu vás může stáhnout do nizkých energií lidské přirozenosti. O to více je potřeba rozvíjet vyšší (božskou) přirozenost. Vytvoří se Velká kvadratura mezi Marsem, Uranem a Plutem, která bude působit až do 5. 1. 2014 a vygraduje 1. 1. 2014.

Naše vnitřní napětí bude gradovat a může vést k zásadním rozhodnutím, která přinesou velkou změnu a osvobození v životě. Nebo napětí bude vedeno destruktivně a člověk bude vláčen sobectvím, bezohledností a nečekanými výbuchy vzteku.

Je dobré tento velký příliv energie někam zacílit, bez usměrnění toku energie vás „rozmetá“. On sice kolem nás bude panovat chaos a nečekané změny a vždy bude vše jinak, ale tím, že svou energii zaměříte jedním cílem, udržíte směr. Pokud se rozhodnete jet směr Londýn či do jiného cíle, možná se tam dostanete jinak, než jste si mysleli, občas zabloudíte, ale tím, že znáte cíl své cesty, udržíte směr, vždy se vrátíte na správnou cestu.

Tok energie není ucelený, stejný a jednotný. Tento tok energie k nám jde ve velkých výkyvech. Chvilku je to obrovská rychlost, pak je najednou zastavení, energie zhoustne. Pak zase velmi pozvolný rozběh toku energie, pak se začne točit ve vírech, v „kudrlinkách“ a najednou zase zrychlí, až to sviští. Takže se nedivme ani sobě, ani druhým. Tohle vydržet v klidu a s úsměvem může už opravdu jen svatý. Proto buďte laskaví k sobě i k druhým.

Tradice, které nejsou na základě vnitřní pravdy, padnou. Přebíráme vzorce, tradice z minulosti, které jsou odtržené od podstaty a ve skutečnosti ani nevíme, proč to tak děláme. Ztratil se duch podstaty Vánoc a je to prázdné tam, kde se naplňuje jen forma. Tam, kde se vnitřně prožije podstata Vánoc, je radost, plnost a především svoboda. Radujte se, o Vánocích se rodí (v nás) naděje, světlo a dary (dárky) jsou jen symbolikou, že nám byl dán Dar života – světla – věčné lásky. Máme být přející a v hojnosti k druhým. Máme dar – dávat ze sebe – nejen z peněženky.

Přeji vám radostné Vánoce naplněné láskou a vděčností za Dar života.

S láskou Petra Nel

–––––––––––––––––––––––––––

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

 

 
31.12.2013 23:09 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

 

Ve STŘEDU 1.1.2014  nezapomeňte na novoroční pořekadlo: " Jak na Nový rok, tak po celý rok ".
Proto se nezlobte a NEROZČILUJTE se.
Vezměte si na sebe něco nového.
Doma byste měli mít uklizeno a nic ze svého obydlí raději nevynášejte.
Neperte prádlo, uvařte si čočku a vyhněte se konzumaci drůbežího masa.
1. ledna nastane ve znamení Kozoroha novoluní.
To je ideální konstelace pro nové začátky.
Přijměte nová PŘEDSEVZETÍ a začněte hned s jejich naplňováním.
Budete úspěšní především při zbavování se nepříjemných zlozvyků, jako je kouření, holdování alkoholu či přejídá
ní se.


 
01.01.2014 15:02 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Text uživatele: 

Děkuji, Rybko, za veledůležité upozornění.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Astrologický význam dnů v týdnu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny