Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování

27.06.2012 11:50
Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Odpovědí na téma: 46
Text: 

 Ahoj Rybko!

Protože je naše téma dost plné a hlavně kvůli obrázkům se dlouho načítá, vytvářím pokračování v našich, hovorech. Můžeme si zde nadále povídat, co nás zajímá a nenarušovat jiné témata.

alt

Co je to láska?

Láska je štěstí,

láska je smích,

láska je bolest,

láska je hřích,

láska je voda,

kterou musíš pít.

Stejně jako bez lásky,

bez ní se nedá žít.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.06.2012 12:01 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Nevím, zdali jsi četla můj poslední příspěvek, protože tam nemám sluníčko. Je to pro mě znamením, že jsi to přečetla. Když je zde účastník registrován, tak je upozorněn na nepřečtené příspěvky, na které reagoval. Také to má výhodu, že si můžeš oblíbená témata zazipovat a nemusíš je pořád hledat. No a v neposlední řadě je zde chat. Já teda osobně na chatování nejsem, spíš na stanování. He He. O víkendu mám v plánu udělat společné fotky Pluta s kočičkami, jsem zvědavý, jak to dopadne a pak ti nějakou hezkou fotku pošlu. Zatím se měj krásně. S pozdravem krásného althorkého víkendu Pluto.  

Náš MATISEK.

 

Našemu kocourkovi říkají Mourek. Spí s paní Hanou a s fenkou Ejmi v posteli. Dobře se znášejí. Chodí volně po dvoře a doprovází paní Hanu i do lesa a neodběhne více než na pár kroků. Mourek nás poznal, přišel nás očuchat a nechal se pohladit.  

 

 

 
27.06.2012 20:06 Uživatel: Rybka
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Pluto... chválím tvůj úvod k pokračování našich hovorů. Ta báseň o lásce je moc pěkná, ale zapoměl jsi tam asi na jednu sloku a ta zní  - "Láska je.... muuuuška jenom zlatá.... "  angel 
Jinak jsem dnes dost unavená, asi jako Pavla... bylo moc práce, tak zatím ti jen pochválím Matýska a ostatní kočenky  a posílám obrázek k té tvé zmínce o stanování . Náhodou jsem ho objevila na netu a řekla si, že ti ho někdy musím ukázat... připomíná mi totiž příběh z jednoho tvého téma... amorous

Měj se hezky.

 
09.07.2012 23:12 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Ahoj Rybko – pani učitelko. Právě jsem si všiml, že jsem napsal Matýsek s někým í. To se stává, he he. Posílám ti pár fotek  Pluta a  Šejly, ale bohužel s ostatníma kočkama jsem to nestihl, protože odešly od nás dost narychlo. Měl jsem dost náročné časové období, ale pěkné. Nechal jsme si Šejlu a s Plutem si moc rozumí, ale vyfotit je nen í žádna sranda. Prostě udělat ten správný záznam vyžaduje čas a ten momentálně na focení nemáme. Dnes jenom krátké psaní a víc fotek.

alt

 

alt

alt

alt

 

 

 
10.07.2012 00:02 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 

 

 
31.12.2012 16:46 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

embarrassedPlutíku, pěkné obrázky vašich zvířátek, ale ta vyšívanárosedečka, rosena posledním obrázku, co na ní stojí kočička, ta je nádherná, takové věci, to já miluju.

 
06.08.2012 10:10 Uživatel: Rybka
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

in_loveAhoj Pluto,

tak Ti konečně zase píšu.... ono nejprve byla ta dovolená, potom mi začal stávkovat stařičký počítač zděděný po synovi a než jsme se rozhodli koupit si nový, tak uběhl další týden. Ale konečně ho už mám a práce na něm je úplně o něčem jiném, nedá se to vůbec srovnat s tím původním.

 Moc Ti děkuji za fotečky vašich zvířátek... jsou obě krásná a je radost se na ně dívat. Takového pejska, jako je Plutík, jsme potkali s Teruškou na dovolené a opět to bylo klidné a přátelské setkání. Ovšem nejvíce pejsků jsme potkali stejné rasy, jako je Terka... takže ta tam měla nápadníků a zářila spokojeností... poslední happyAle poslední den ji cestou lesem napadl velký černý knírač a kousl ji do hřbetu... , asi se jí to hodně vrylo do paměti, protože teď, když s ní chodím na výcvik, tak tam nemá s žádným pejskem problémy, jen jednoho malého černého knírače pořád napadá. Je pravdou, že jí první provokoval on a ona asi zvolila jako obranu útok..... Je mi to líto, protože kvůli tomu ji nemohu na závěrečné proběhnutí vždy pustit z vodítka..... je na ní vidět, jak by se ráda s ostatníma pejskama vydováděla, ale nechci riskovat, če by toho černého znovu napadla. Nemáš na to nějakou radu? Plutík je kliďas, ale Terka je velká divoška... říkala mi paní cvičitelka, že by byla výborná na agility... bez problému probíhá rychle tunely a je vidět, že ji to baví. Tak o tom popřemýšlím... třeba se o nás dočteš jednou v novinách...

Včera jsem objevila psí kalendář  a zjistila si, že Teruška je narozená ve znamení Raka... píše se tam, že tito pejsci mají velice rádi vodu a plavání ( to je pravda)  a že se rádi mazlí a také rádi projevují lásku svému páníčkovi... není co dodat. Už jsme měli spoustu pejsků, ale většího mazlíka, jak je Teruška, jsem nepoznala . Ale dovede jednoho i pěkně rozlobit.... představ si, co mi provedla... rozkousala mi takový ten pružný kovový náramek na hodinkách, babičce brýle a několik propisek a mě minulý týden roztrhala ten astrologický kalendář, co jsem z něj psala příspěvky na MS..... Ale vzápětí nastrčí k pusinkám ten svůj krček zespodu a člověk hned zapomene, že se na ni zlobil.... je to prostě zlatíčko naše zlatý.... dogin_loveTak já už budu končit a těšit se zase na pár řádků od Tebe, co je nového s vašimi zvířátky...

Ahoj Rybka. ... fotečka ze psí školky... ... a to je z dovolené...

 
09.08.2012 18:59 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 
11.08.2012 19:19 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Jak se tak koukám, tak Teruška narostla do krásy. Pluto také stále roste, a má pěknou stavbu těla. Zajímavé je ho pozorovat, jak nahání mouchy, motýly a vše ho na venku zajímá. Vevnitř má zas mnoho práce s kočkami. Mám natočené krátké video, jak se mazlí ze Šejlou a když bude chvilka tak ho vložím do tématu. Pluto je velký mazel a velmi učenlivý. Sice s ním nechodíme na cvičák, ale nové věci se rychle učí. V domě nám již dávno neudělal žádnou neplechu a přitom zůstává sám někdy i 4 hodiny. Samozřejmě, že má zábavu kočky a když se od, někudy vrátíme, Pluto leží ve svém pelechu a Šejla sedí v košíku na šicím stroji na chodbě a koukají po sobě.   V létě, Pluto tráví většinou dne na dvoře a číhá na své psí a lidské přátelé. Co máme ještě nového ohledně našich zvířátek, tak snad jedině to, že Orin bude opět matkou. Máme z toho, ale legraci. Chtěli jsme ji objednat na kastraci, protože nám párkrát utekla ven, ale už je opět březí. Tak vůbec nevíme, s kým se nám spustila. Jinak stále něco děláme na domečku, vylepšujeme a zkrášlujeme záhradu. Máme nasušené různé bylinky a to se skutečně nedá porovnat s těmi kupovanými. Právě děláme jezírko, pak skleník na rajčátka, papriky, okurky a jiné dobroty. Na dovolené jsme byli jenom krátce na Slovensku. Pluto byl s námi, je to velký cestovatel. Najezdil s námi již mnoha kilometrů. Léto si užíváme hlavně doma, a říkáme, že jsme pořád na dovolené. Máme bazének, večer si posedíme s přáteli, něco se griluje, povídá se a popíjí dobré vínečko. Ještě mám na tebe Rybko, takový malý dotaz. Nevím, zda se mi to přisnilo, nebo jsem to zde někde četl, ale bydlíš na Hané? No víš, jsem, zvedavej pejsek Pluto. Pozdravuj Terinku a Vašíčka.  alt

alt

 

 
12.08.2012 22:31 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 

Tak je to tady Rybko. Máme 6 koťat. UF.   

 
12.08.2012 23:01 Uživatel: Rybka
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Páááni... to je úrodička.... takže gratuluji k rozmnožení vaší zvířecí rodinky.... Ono je to radost, ale také velká starost hledat těm mazlíkům nové páníčky, když už jste ty vaše známé podarovali koťátky minule....... , tak budu držet palečky, ať se opět dostanou do dobrých rukou.

 
27.08.2012 19:45 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Ahoj Rybko.

Tak prázdniny a také léto nám pomalu končí, tak jsem si řekl, že když jsme letos (2016) nebyli na dovolené, uděláme si prodloužený dovolenkový víkend. Chodili jsme na Velké Dářko. To je naše moře na Vysočině. Jsou tam hezké písečnaté pláže. Dnes (27.02.2016) byl s námi, také Pluto a zítra (28.02.2016) mám v plánu si s ním zaplavat. Také jsme byli na houby a těším se na houbařskou sezonu. Doma máme bazének na zahradě, a když byly tropické dni, hodil se. Dokonce, ještě mají přijít tropické dni.

Jinak jsem se, Rybko, dobře pobavil, že nás spojovali do jedné osoby. Jenomže, ty jsi Rybka, moje paní učitelka, kterou ještě neznám a velmi rád ji poznám osobně. Velmi se těším na naše setkání.

alt

 

 

 
27.08.2012 21:25 Uživatel: Rybka
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Pluto,

je to tak... léto se nám krátí a pomalu se začíná ochlazovat... před večerem byla taková zima, že jsem si musela oblíct i ponožky a zavřít dveře od balkonu, které bývají teď přes léto běžně otevřené do půlnoci.   A ty se chceš jít zítra s Plutíkem koupat? Tak buďto jsi velký otužilec nebo tam u vás musíte mít o hodně tepleji... a to je teda nespravedlivééé...   A ještě k tomu takový krásný rybník... , řeknu ti, milý žáčku Pluťásku, ty sis uměl vybrat pěkné místečko k bydlení... ty nemusíš ani na žádnou dovolenou jezdit, když tam máte tak hezky. Já jsem si letos pořádně ve volné přírodě zaplavala jen jednou, což je pro mě -pro Rybku  - dost málo, jinak dělám kolečka v našem bazénku na zahradě jako ty a je mi dobře i tam.

  Pluto, taky mě to hodně pobavilo, že z nás ti naši kamarádi z webu udělali jednu osobu... možná to Méďovi začalo být podezřelé od té doby, co jsem do "Myšlenek na dnešní den " začala dávat i slovenské citáty.   Já jsem totiž objevila velice pěknou stránku duchovních článků a citátů jednoho Slováka a odtamtud ráda občas něco opíšu a vložím sem pro vás. Určitě s tím alespoň pár lidiček potěším. Ale netušila jsem, že díky tomu hned budu pro někoho paní Plutovou (kterou tímto srdečně zdravím happy ) nebo dokonce Plutem v jedné osobě.... Asi se jim zdá hodně podezřelé, že máme na všechno stejný názor, zajímají nás stejné věci a knihy, uvažujeme stejně..... prostě mi to opravdu připadá, jako bych tady  objevila toho svýho brášku, po kterém jsem celý život toužila ( a myslím, že už jsem to tady někdy psala.. ).

  Dokonce i na ty houby taky ráda chodím, jako ty, ale sama se do lesa bojím a tak máme jen pár hříbků, které jsme objevili na dovolené. Velice těžko totiž dostávám svého muže od televize, houbaření ho sice také baví  a má velkou radost, když objeví hříbka, ale mu to stačí tak dvakrát za sezonu a já bych byla v lese nejraději každý víkend. Ještě že občas jezdíváme na ty turistické pochody... tam si přírody užiji až až.

   Pluto, také bych ráda tvoji rodinku poznala, ale nevím, .... mám takové tušení, že k tomu asi nikdy nedojde. Možná ti o tom napíšu víc, až se někdy zaregistruji... chci to udělat k nějakému pro mě významnému datu  a už se pomalu, ale jistě blíží... happy

  

Tak se měj zatím moc hezky a pozdravuj doma všechny své miláčky.

Ahoj Rybka.

 P. S.... jistě jsi na fotce poznal naši plavkyni Terušku, která je narozená ve vodním znamení Raka a má vodu ráda, stejně tak jako já... wink

 
27.08.2012 22:37 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Nikdy neříkej nikdy, Rybko, vždyť to znáš. My dva se určitě setkáme a bude to jistě velmi zajímavé.  wink

alt

 

 
29.08.2012 15:51 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Rybko!

 Takže plavat na Dářku jsem nebyl, protože hlásili, že budou ještě teplejší dni, což je pravda. Dělal jsem doma jezírko a aspoň jsem si s Plutem večer zaplaval v našem bazénku.

 
03.09.2012 16:17 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 

Ahoj Rybko.

Jak se ti líbí naše jezírko? Ještě vlastně není dokončeno, protože leknín dostanu od přítele, až budou čistit rybník teď na podzim, a příští rok tam budou plavat malé rybičky, ale prozatím si našeho jezírka užívá jedna alt žabička, které jsem musel udělat řebříček, a ráda si tam chodí zaplavat.  

Hrad Kost, který jsi vzpomínala v tématu, jsme byly navštívit asi před? léty, ale právě tam američani natáčeli pohádku, takže byl uzavřen. Hrad je skutečný skvost a na nádvoří se pořádají koncerty. Ten můj přítel s kytarou, na kterého jsi se, ptala, bydlí pár kilometrů od něj a jmenuje se Petr. alt Myslím, že každý máme na světě svého dvojníka, co se týče vzhledu člověka a co se týče myšlení tak to se násobí, někdy mnohokrát.

Víkend s trempy, kamarády, byl super, akorát, že jsem nastydl a nějaká potvora mi skočila do hrdla. Již dávno, mně tak hrdlo nebolelo a také celé tělo, jak je to známé u chřipky. Prostě celý člověk. He. Takže jsem zavedl vlastní léčbu, a to. Teplá postel, nic nedělat, mít rád i tu potvůrku, co se chce v mém těle množit. Kloktat hrdlo záparem ze šalvie a tymiánu, který střídám kloktáním 3 kapek propolisu ve vodě s přidáním lžičky mořské soli. Na hrdlo denně zábal krátce osmahnuté cibule v olivovém oleji a anýzem, (obklad na dvě hodiny na hrdlo). To, ale znáš. No a v neposlední řadě, odkyselení organizmu, koupelemi soda bikarbona + mořská sůl. V alkalickém prostředí se potvůrky nebudou dlouho zdržovat a odejdou rychle pryč. Můžu říct, že se to zlepšuje a už mně velká bolest hrdla dnes v noci neprobouzela každou hodinu, jako ze soboty na neděli a dnes se cítím mnohem lépe. Posílám fotky naší malé Šejlinky unavené po brouzdání na MS a Pluta se Šejlou z jejich denních ranních hrátek na pohovce.

alt

alt

 
04.09.2012 09:16 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Rybko!

 
04.09.2012 21:00 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 

 
04.09.2012 21:31 Uživatel: Rybka
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

     Ahoj Pluto,

dnes už jen krátce... nějak mě začaly pálet oči z monitoru, tak už to budu muset vypnout... on je dnes totiž měsíc v Beranu = hlava, ... tak Ti zatím jen popřeji brzké uzdravení a odepíši zítra.

Díky za pěkné fotečky Šejlinky a Plutíka a žabák z naší zahrádky posílá pozdrav a úsměv té vaší žabce z nového  jezírka, které se Ti moc povedlo. Jsi šikula. wink

Ahoj Rybka.

 

 

 
04.09.2012 22:00 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Už je mi fajn, Rybko.  

 
09.09.2012 22:14 Uživatel: Rybka
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

   Ahoj Pluto,

to je dobře, že už je Ti líp.... mě konečně taky.... trpěli jsme tak nějak ve stejnou dobu... Víš, jak jsem ti psala o tom pálení v očích... tak ráno jsem se probudila se silnou migrénou, která dříve u mě trvala 24 hodin, ale v dnešní době někdy až 72h. , .... což znamená, že přes velkou bolest očí a hlavy nemůžu po tu dobu k počítači. Pořád si říkám, že u toho počítače nesmím po večerech tak dlouho sedět, protože to mám od krční páteře, ale když ono je tam na MS pořád něco zajímavého.... No a tímto se i omlouvám, že jsem ti neodepsala hned na druhý den, jak jsem slibovala. angel

    Pluto, Ty jsi mě tím jezírkem úplně nakazil.... už dávno jsem si  takové menší představovala v jednom místě naší zahrady  a teď už vím, že ho ještě do zimy se synem vytvořím.... a také si tam nasadím malé červené rybičky.... už se na to těším.... happy

Ty dnešní fotečky z Plutíkových narozenin se mi moc líbily, . dog.. je vidět, že i Tvoje Zlatíčko má smysl pro humor, jako Ty a že je tam u vás pěkně veselo... a to je hezké.... Já s mojí Teruškou mohu tančit jen v náruči a taky se jí to moc líbí..... Jo a musím se Ti pochlubit, že jsme skládaly zkoušku ze psí školky a Teruška s paničkou dostaly na vysvědčení  - výbornou... wink To víš, radost byla veliká.... , ale teď nám asi ti pejsci a kamarádi budou trochu scházet, chodily jsme tam 2x týdně po celé prázdniny a moc nás to bavilo. Budeme muset Terušce vybudovat nějaký tunel a překážky na zahradě, ať si můžeme dál spolu dovádět. Ale nejvíc ze všeho jí baví krokování... slalom mezi páníčkovými kroky... k tomu je potřeba jen hračka nebo nějaký pamlsek, ale až to pořádně vypilujeme, tak se přihlásíme do nějaké té talentové soutěže v TV a doufám, že budeš posílat SMS.... happy(neber mě vážně! )

A co koťátka? Nezůstanou vám nakonec všechna doma? Moje sestra s dcerami má v domě 12 koček, takže těch vašich 8 by jste určitě také zvládli.... cat

Pro dnešek končím a přeji celé Plutové rodince pěknou dobrou noc.

Rybka.

 
12.09.2012 21:36 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Rybko.

Děkuji za psaníčko, a ke konci jsi mě pobavila. Mít v domě 8 koček? Propánička. To si raději ještě pořídím rybičky. altKdysi jsem měl akvárium. Bylo zajímavé pozorovat rybičky, super televize. Ty si, ale pořídím až na jaře do jezírka. Budou dvě Plutvo a Rybka. To budou jejich jména. Jezírko ještě upravujeme, později ti pošlu foto, aby ses mohla dále inspirovat. Plutova narozeniny jsme si užili, hlavně my dospělí. liquor Kočičky rostou jako z vody a o tři týdny už pojedou od nás do jejich nových rodinek. Čtyři už máme zajištěné, páté si necháváme, protože jsme neodolali. Je nejhezčí a jako první vylézalo z pelíšku i když je nejmenší. No a to šesté určitě udáme. Zjistili jsme, že ještě jich budeme mít málo. Také už známe otce koťat, tedy aspoň tušíme. Tři domy od nás, bydlí krásný černobílý kocour. Je vidět, že Orin si umí vybírat. Pokaždé odcházela a vracela se z té strany, kde ten kocourek bydlí. No a ještě na závěr mého krátkého psaní. Potěšilo mě, že bydlíš poblíž Zlína. Jak jsem psal, máme tam vzdálenou rodinu a kamaráda. Chtěly jsme je ještě před zimou navštívit a také Zoo Lešná. Rádi tam chodíme, ale už to musíme odložit na příští rok. Ještě mě napadlo, že jsi v jednom příspěvku psala, že se budeš registrovat v nějaký svátečný den. Že by to bylo na tvoje narozeniny? Nebo na jmeniny? Pak si napíšeme, na vzkazník soukromou správu, přesné naše souřadnice. Co ty na to, Rybko? altTěším se na to. Pluto posílá Terušče kiss.

 
17.09.2012 16:23 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Pluto,

zkouším ti poslat pěknou písničku, drž mi  palce ... happy

http://youtu. be/ZsncI-EMNC8

 
17.09.2012 18:51 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Rybko. Zkus to ještě jednou. Když vložíš odkaz (kód) do příspěvku, po vložení, klepni na klávesnici, jako když chceš psát další řádek, aby se odkaz uložil, tak jako ho mám já.

http://youtu.be/ZsncI-EMNC8

 
17.09.2012 19:23 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Tak jo... já to tedy ještě zkusím... ale naposledy!!!!   

http://youtu.be/gWhZOFxfiVc

 

Tak jsem teď napjatá jak strunka, jestli se to už povedlo.... glasses-nerdy

 
17.09.2012 19:38 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Wo ein Wille ist, ist auch ein Weg. Gratulace.  

 
17.09.2012 20:17 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Vůle - ta byla...... ale to poslední slovíčko nemůžu přeložit questionhappy

 
17.09.2012 21:48 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Český protějšek přísloví: "Když se chce, tak to jde. "  Weg = cesta. Zítra napíšu.  alt Rybko.

Dobrou noc.  alt

 
17.09.2012 19:34 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Jupíííí... já to dokázala... Pluto, díky, nebýt tvých rad, tak by se mi to asi nikdy nepodařilo.... , na tohle jsem opravdu antitalent... připadala jsem si tady ty dva dny jak Franta Ringo Čech, když popisoval, jak se učil na počítači... , ale co, chybama se člověk učí a já už mám ten horor konečně šťastně za sebou...

 
18.09.2012 11:56 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
 
18.09.2012 11:59 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

altDOKAZALA JSI TO.  Rybko.  alt

AVE MARIA. Lucie Bíla.

 
18.09.2012 12:10 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

A ještě jednou, ať si to zapamatuji.

Která verze písničky se ti líbí víc?

 

Pluto a Trinity... moc vám děkuji, že jste mě to naučili... díky vám dvěma už budu moci s hádankami brzy začít... wink

 

 

 

 
16.10.2012 10:04 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj milá Rybko.

Už se mi stýskalo po našem tématu, tak jsem si dnes (27.02.2016) dal za domácí úkol, napsat mojí paní učitelce. altKoťátka už máme porozdávaná mezi dobré lidi a nám konečně odlehlo. Jak jsem původně psal, že si Mikeše, který se jmenuje, Matýsek necháme, tak nás ukecal jeden malý hošík, který k nám často jezdívá a darovali jsme mu ho i s košíkem, v kterém spávala Šejla. Pro Šejliku a Orin jsme pořídili větší domeček. Přiznávám, že jsem vcelku rád, protože dvě kočky je tak akorát. Jsou nádherné. Každá je jinak zbarvená a má jinou povahu. Plutík je samozřejmě mazel číslo jedna a rádi pozorujeme, hlavně ráno, po snídani u kávy, jeho hrátky s kočkami. Naše slečny mají nejraději místo na okně, které jim paní Plutová vyhradila v kuchyni. Šejlu jsme již naučili, že nesmí lézt po výškách, jako jsou kuchyňské skříně a hlavně záclony a stůl. Můj výchovný prostředek je obyčejná plácačka na mouchy, a když vleze na místo, co se mi nelíbí, stačí, když lehce plácnu po tom místě. Takže i kočka se dá vychovat. Samozřejmě, že to musí být s citem a také říkat, tam nesmíš.  alt

Jak jsem dával do tématu video skákajícího pejska jako klokan, tak náš Pluto opravdu dělá takové výskoky, když mu házím míčkem a jde pro něj, nebo mi ho nazpět, v běhu nese. Je to nádherný atlet. Nedávno dávali v televizi pořad, kde říkali, že nejlepší sprinter a také nejlepší výdrž v běhu má zrovna maďarský ohař.

Pomalu se nám blíži zima a celkem se těším. To se nebude muset na venku kolem domku nic dělat, jenom odhazovat sníh. No a přes zimu se zase budeme těšit na jaro, léto a budeme plánovat a vymýšlet, jak naší pohádkovou říší dále zkrášlit. Každé období má své kouzlo.

Pluto pozdravuje Terinku a už se velmi těší, když si spolu zaběhají. Pluto na ní dohlédne.  

 
29.10.2012 21:18 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj milá Rybko.

Po náročném, ale krásném týdnu nastal víkend. Tak se u nás sešla pěkná hromádka lidí (byl také důvod). Naštěstí máme obývák, kde se bez problému a v pohodlí vleze i 25 lidi. Přijel na víkend i náš starší syn s přítelkyní a to je Pluto ve svém živlu. Protože s Jarem celé dni blbnou. Tady jsou fotografie, jak se spolu uvítali. Píší jenom krátce, ale chtěl jsem ti tyto fotky ukázat.

alt

alt

alt

 

 
31.12.2012 20:02 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

  Pluto.. tvoji dva kluci, Jaro i Plutík , jsou moc krásní.. máš být na co pyšný.

 
31.12.2012 20:07 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

To jsem Rybko. happy

 
31.12.2012 16:05 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Přeji Ti, Rybko, krásný Silvestr a tímto jsou naší hovory 2012 ukončeny.

alt

 
31.12.2012 16:28 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

   Ahoj Pluto, také ti přeji veselého Silvestra, i tvému Zlatíčku a všem zvířátkům a moc to s Plutíkem nepřehánějte, ať zítřejší ráno není pro vás moc kruté.. wink

 
31.12.2012 19:44 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Nebudu. Zítra jdu v 11. 00 na mši.  alt A jdu dále oslavovat. alt

 
04.01.2013 20:05 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Rybko.

 Víš co mně, Rybko, napadlo. V neděli bude výročí našich hovorů. Zítra (28.02.2016) očekáváme příchod tří králů, kteří budou obcházet domky naší obce. Těšíme se na to a zajisté udělám i fotografie.

Dnes (27.02.2016) ti, ale posílám fotky Pluta, který rád a dennodenně kontroluje naše kočičky, zdali snědly svoji snídani a večeři. Pokud tak neudělají rád to za ně udělá. Je při tom velmi legrační. Taktéž, když nedej Bůh, pohladí, paní Plutová a chová si naše kočky, Pluto pak přijde ke mně, chce pohladit a jeho pohled vede na naše kočky, aby věděli, že on je největší miláček.

 
05.01.2013 18:46 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Pluto,

děkuji za pěkné fotečky. Buď rád, že je Pluto ještě při všem tom žárlení na kočičky takový kliďas, to u  nás bývá díky této nepěkné vlastnosti o hodně "veseleji  ". Teruška se s kocourkem Vašíkem mazlíkuje a tulí se  kněmu  jen do té doby, než ho někdo zavolá na jídlo nebo si ho chce pochovat. To pak začíná opravdová divočina, kdy musím nést Vaška nad hlavou a ukrýt ho před tou divoškou k babíčce na skříň, kam mu občas dám i misku s jídlem, aby se v klidu napapal. Terka je prostě lovecký pes a divoška z hor. happyod Rešovských vodopádů. a když nám ji prodávali, tak jsme byli upozorněni na to, že bude vysazená na kočky a slepice. a taky že ano, jenže syn ji tehdy chtěl za každou cenu. Je to teriér a ani výchova na tom nic nezmůže, ach jo…z jedné slepičky už byla polévka.

     Jinak mě už včera před večerem u nás překvapili Tři králové. - - chodili poprvé i v dešti, pěkně nám zazpívali, přepsali na dveřích číslici a dostali penízky do pokladničky. U nás chodí jen jedna skupinka, tak si to zřejmě rozdělili na dva dny.    Těším se na tvoje nové obrázky.

 
26.03.2013 22:08 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

 Ahoj Rybko.

Opět se mi zastesklo po našem tématu. O víkendu byl u nás opět Jára a udělal, jsem pár fotek při jejich vítání s Plutem. Jsou to puboši a musím ti říci, že když můj syn odešel tak u nás nastalo neskutečné ticho. Bylo to ale velmi milé a legrační jak spolu blbnuli.

Když k nám přijdeš v létě, tak Ti povím, co jsme já a můj syn spolu prožili. Naštěstí nás má Pánbůh rád.

 

 

 

 

 
09.04.2013 12:19 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

     Ahoj Pluto,

vidím, že jsou tady již delší dobu nové fotečky Pluta a Tvého syna, …a je na nich krásně vidět, jak musí být u vás veselo, když k vám Jaro přijede na návštěvu. To samé zažíváme i my, když  k nám příjde synova přítelkyně …. to pak prožíváme to samé, když dovádí s naší Terinkou, která ji úplně zbožňuje. Je to radost je pozorovat.

U nás už dnes konečně roztál všechen sníh a začíná se zelenat tráva na zahradě. Moc se už těším, až budu většinu volného času trávit právě tam s našimi zvířátky. Zatím posílám na ukázku fotečky, jak tam vypadali ti naši dva pejskové ve sněhu.

 

 
14.08.2013 20:47 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Ahoj Rybko.  

 

 

 

 

 

 
15.08.2013 22:45 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

  Ahoj Pluto, dík za fotečky. Chválím vaše zahradní jezírko, jeden by nevěřil, jak vtipně a hezky  lze využít starou vanu. Já se k tomu našemu ještě nedostala, ale zato jsem se dala na mozaikování a zítra Ti nafotím mé první dílo.

Na Vysočinu se moc těším, tak doufám, že to v září vyjde.

Ahoj Rybka.

 

 
18.08.2013 11:05 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Pluto, tak tady jsou ty moje slíbené fotečky. …. Nebuď ke mně moc kritický, dělala jsem něco takového poprvé , takže věřím, že  každé další dílko bude jen hezčí a lepší. Nejprve jsem omozaikovala starý pařez, který sloužil jako podstavec pod květináč a pak plastovou mísu, ve které mám směs kytek.

 

Včera jsem si byla pro inspiraci na Hostýně, tak věřím, že co nevidět budu tak dobrá, jako mistr, co vytvářel tato díla….

 

 
18.08.2013 19:19 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Text uživatele: 

Tak Rybko, musím tě opravit.

Nikdy si nedělej domněnky a slovo kritický, také dávno nepoužívám alt. alt

Známe se přes MS a máme mnoho společného, ale až naše společné setkání odhalí naši skutečnou osobnost a rozhodne o našich dalších a věřím pozitivních setkání.

Jinak slovo „mozaika“ jsem měl v názvu své firmy a znamená pro mě tvoření, ve kterém pokračuji.  

alt

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Hovory Pluta s Rybkou – pokračování
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175172
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny