Téma: Spokojený uživatel žádá zmírnění důsledků - diskuze o vypnutí webu MojeStarosti.cz

07.09.2017 19:58
Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Jupííí - reakci vložit nelze - téma ano.  

Došlo na to, čeho jsem se obávala - admin si přeci jen položil otázku, jestli má tohle zapotřebí - přičemž odpověď byla samozřejmě jasná.

 

Adminovi se vůbec nedivím - na druhou stranu mě ale vlastně dost mrzí, že když někdo jako Putin demonstrativně "práskne dveřmi" jak malý trucovitý kluk,  tak nás to v důsledku odstaví všechny. Protože kdyby on nezaložil ohýnek, nebylo by na co přikládat.

Myslím si, že takový příspěvek zaslouží leda úsměv - a ne následky pro všechny.

 

A také myslím, že omylem došlo k tomu, že pocity, které dokázali vyvolat dva tři uživatelé, byly neprávem vztaženy i na ty, kterých se to netýká.

Konkrétně:

Fórum je zavřeno kvůli "četným stížnostem".

Jenže ony četné nejsou!!!

Stěžovali si tu na něco asi tři-čtyři lidi, přičemž částečně šlo jen o neřešitelné ohřívání nějakých starých křivd jednoho člověka (co nepoznal, kdy je dobré přestat) .

Zhruba stejný počet lidí vyjádřil naopak vůči fóru spokojenost!

 

Je sice nemilé, že nebylo víc lidí, kterým stálo za to tu spokojenost/podporu vyjádřit, ale naprosto chápu všechny, kteří měli pocit že se jich to netýká nebo to ani nečetli, protože se jich to netýká - protože prostě žádné chyby nevnímají nebo pro ně jsou irelevantní! Nebo to téma ani nestihli zaregistrovat!

To téma sice může být vnímáno jako známka toho, že není dost lidí vděčných - ale naopak může sloužit i jako důkaz toho, že těch nespokojených je tak málo, že u tak lidnatého fóra je to naprosto v normě (!!! ) - a o spokojenosti uživatelů myslím krom toho fakticky svědčí i počitadlo návštěv!

 

Přimlouvám se proto za jiné řešení (kvůli nám spokojeným) :

 

PROSÍM fórum opět otevřít - hledat nového admina lze i tak, nakonec lze zveřejnit výzvu i zde, třeba by se našel někdo, kdo by se toho rád ujal.

Helpdesk zřídit neveřejný, aby se stížnosti řešily pouze mezi čtyřma očima a nevznikaly příležitosti pro ostatní si přisadit.

Pokud se objeví technická stížnost "Putinova typu" veřejně, tak odpovědět odkazem na neveřejný Helpdesk a téma prostě zamknout a nedovolit vůbec žádné diskuze na toto téma - a nespokojencům klidně vzkázat, že chyby a problémy se odstraňují pouze rychlostí a způsobem který odpovídá tomu, že jde o neplacený volnočasový web - a že komu se to nelíbí, tak (ať si p.) toho tu opravdu nikdo nedrží.

Kdo nebude chtít pochopit, toho ignorovat nebo na chvilku zabanovat, aby vychladl.

 

Člověk má jen jedny nervy a má právo si je chránit - ale prosíííím ne na úkor těch, co situaci nevyvolali ani se na ní nepodíleli.

 

Na jednu stranu nás sice neubude, když budem muset chvíli přestat prokrastinovat nebo řešit starosti jinak - nebo se tak nějak celkově věnovat něčemu důležitějšímu - na druhou stranu ale opravdu teď vznikla situace, kdy na nespokojenost dvou tří lidí doplatili všichni - i ti, co s jejich výhradami nesouhlasili nebo to jde celé mimo ně.

 

Předem děkuji za pochopení a doufám ve vstřícnou reakci.


 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1914x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Spokojený uživatel žádá zmírnění důsledků
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.10.2017 19:24 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Spokojený uživatel žádá zmírnění důsledků - diskuze o vypnutí webu MojeStarosti.cz
Text uživatele: 

Všechno zlé je k něčemu dobré, nebo naopak?  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Spokojený uživatel žádá zmírnění důsledků - diskuze o vypnutí webu MojeStarosti.cz
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny