Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?

02.09.2011 15:25
Uživatel: řasy
0-100
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Som tu krátko. Tak ma prosím ponaučte. Keď niekto bude chcieť poradiť napríklad, čo má robiť pri náhlom mastený vlasov. Môžem napísať konkrétny názov výrobku, s ktorým mám ja osobné skúsenosti? okrem iných rád, ako je žihlava, harmanček atď. Ďakujem za odpoveď. Usmívající se sluníčko

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.09.2011 16:30 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

V takovém případě je to rada, jako každá jiná. Tady jde o to, aby se tu nedělala cílená reklama. Ale poradit  a předat své zkušenosti, to je naopak cílem tohoto webu.

                                                

 
02.09.2011 16:30 Uživatel: ....
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

MYslím že se to může..ale to ať raději odpoví ten kdo o tom váážně něco ví ;)

 
02.09.2011 16:43 Uživatel: Julie
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

  Jednou pochválit daný výrobek v diskuzi je rada. Podruhé už je to reklama a i v případě, kdy to není přípravek na vlasy, ale třeba na pokožku od stejné firmy.  Podle mého je i reklama, kdy je dotyčný distributor a neváhá se obohatit prodejem. Ale samozřejmě je to na posouzení admina, co je a není vhodné. Většinou potom víme s kým máme tu čest, protože kvalitního rádce tady poznáš podle toho, že si radou nenamaže kapsu a nezneužije neznalosti tápajícího. Toť můj názor.

 
02.09.2011 20:05 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

Admin si dovoluje na dovči, teď tady mažu já... Mrkající

 
02.09.2011 20:10 Uživatel: řasy
0-100
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

prelož mi to slovensky. pane medvídku. čo si napísal.

 
04.09.2011 10:48 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

Vážená paní Julie!

Trochu mě zamrazilo, když jsem se dověděl, že: „Podle mého je i reklama, kdy je dotyčný distributor a neváhá se obohatit prodejem.“ Úžasné, takže legální a v souladu s platnou legislativou, obchodní činnost je obohacování se prodejem. Myšlenka jak vystřižená z učebnice Marx – Leninismu.

Když si něco koupíte v Tesku, co je to, neobohacuje se náhodou to Tesko na Vás? Když vyměňujete v zaměstnání svůj čas za peníze zaměstnavatele, kdo se obohacuje, Vy?

Když kdysi přijal kovář za okování koně od rolníka pytel obilí, kdo se na kom obohacoval. Činnost zaměřená za vytvoření zisku je podle Vás obohacování a morální je jedině činnost vedoucí ke krachu podniku a podnikatele?

Nebo je to jakási podvědomá nechuť k distributorům přímého prodeje, neboli multilevelmarketingu (MLM) protože tomu moc nerozumíme, jak to vlastně funguje, anebo jsme někde sami v MLM neuspěli? Poctiví distributoři MLM prodeje, kteří jsou přesvědčeni o kvalitě, ekologičnosti a výhodnosti svého zboží by nesměli veřejně diskutovat i když neuvádí svoji kontaktní adresu pro obchod?

Kromě toho Vám také dobrý distributor určitě nabídl možnost sama si kupovat, místo v obchodních řetězcích, přímo od výrobce, šetřit tak výdaje na domácnost, a možnost se také stát distributorem a legálně si tak vytvářet další, případně i pasivní příjem.

V čem pak spočívá ta zatracovaná reklama, která se na nás valí ze všech stran, z čeho se financuje reklama v televizi, když Vás zažene do nějakého obchodu pro určitou zubní pastu, kterou doporučuje jedenáct z deseti zubařů? Nevšimla jste si, že i tyto úžasné stránky pana MUDr. Mlčocha jsou plné reklam a vyskakují na vás i ze slov Vašich příspěvků?

Musí to tak být a je to správné, z něčeho si musí tyto stránky na naše diskuse vydělat a pan doktor si za tento svůj skvělý počin zaslouží, kromě našeho obdivu i svůj zisk.

Určitě jste úžasná žena, máte kuráž diskutovat a nosit tak svou kůži na trh. Vážím si toho. Rád bych Vám principy MLM vysvětlil, ale asi se osobně nesetkáme. Prosím přečtěte si proto něco o přímém prodeji.

Například: Robert T. Kiyosaki, Bohatý táta, Chudý táta, nebo též Škola byznysu. Skvělá kniha je též o největší příležitosti v dějinách lidstva, Rich deVos, Soucitný kapitalismus, aneb Kdo pomáhá druhým, aby si dokázali pomoci, pomáhá sobě.

S pozdravy Pan Sova.

 
04.09.2011 12:15 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

Kiyosakiho knížky jsem četla a jsou výborné.  Ale přesto si myslím, že Julie jen nešťastně formulovala a Vy jste toho šikovně využil k přednášce. Že jinak ale dobře chápete o co tady šlo.

 
04.09.2011 14:42 Uživatel: Julie
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

  Zdravím pane Sova.

  S hlubokou myšlenkou pánů Marxe a Lenina nemohu sloužit, jelikož neznám. Ale chápu, že obohatili Vaše studium, tož asi tak.

  Jak funguje MLM vím zcela přesně, dokonce jsem četla diplomovou práci na toto téma a mohu Vám zodpovědně říci, že není o co stát.

  S tou reklamou se to má tak. Představte si, že na zahradě mám vzácný pramen, dobré vody. Šaratice jak složením, tak vůní i účinkem. Pokud budu chtít reklamu, na zejším webu kontaktuji Admina, řádně to sepíšeme, já zaplatím a Vám se bude ukazovat sličná slečna s flašou Šaratice. Toť vše jako slušný podnikatel.  Jako neslušný podnikatel budu jak morová rána a v každé diskuzi, na každý problém budu mít dobrou radu, Šaratici. Bolí tě zub? Nejlepší je Šaratice.   Plesnivějí ti nohy?  Namoč je do Šaratice a nejlépe do té mojí napiš mi soukromě na tysiblb@seznam.cz  

  Za Vaši knihovničku děkuji, ale nepotřebuji.  Já mám své přesvědčení a žebříček hodnot a peníze vydělávám prací. Celkově literatura o penězích a mamonu mě moc nebere, já raději zdraví, spokojenou rodinu, čistý morální kredit. Pokud zde radím, je to pouze s tím nejlepším úmyslem a s láskou k bližnímu, kterého nechci obelstít prodejem předraženého šuntu. Bylo mi ctí.

  
06.09.2011 12:58 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

Vážená paní Julie!

Vidím, že si vlastně rozumíme, že se téměř dokonale shodneme na hodnotách, které vyznáváme. Děkuji Vám za pochopení. Také vyznávám na prvním místě spokojenou rodinu a moji skvělou ženu. Samozřejmostí je čistý morální kredit a čisté svědomí. Nejdůležitější je pro mě zdraví moje, mojí rodiny, všech mých blízkých. Peníze si vydělávám pouze poctivou prací. V otázkách zachování zdraví nebo uzdravení rád poradím, těm, kteří o to požádají, protože to je moje parketa a jsem pro to vzdělán a vyškolen. Za uvedené konzultace nepřijímám peníze. Dovolím si citovat Vaši celou závěrečnou větu, s kterou se ztotožňuji zcela: Pokud zde radím, je to pouze s tím nejlepším úmyslem a s láskou k bližnímu, kterého nechci obelstít prodejem předraženého šuntu.

Ať jsem v životě dělal cokoliv, v zaměstnání, nebo při podnikání i při zájmové činnosti považoval jsem výše uvedené zásady za minimum. Proto ani dnes nekupujeme žádné šunty od různých distributorů nebo prodejců, ale ani od Teska, Carefouru, a dalších, jak se všechny jmenují. Kupuji a doporučuji, aby si každý, kdo má svědomí, kupoval jen to, co si každý sám ověří a odzkouší, co mám také na vlastní kůži ověřené a vyzkoušené, na co znám atesty potvrzující špičkovou světovou kvalitu, doloženou například možností vrátit i třeba z poloviny spotřebovaný výrobek do 90 dní bez udání důvodu. Také je mojí zásadou, že kupuji své rodině i vnoučatům jen to co je ekologické, co nepoškozuje přírodu, co je v obalech, které jsou v přírodě rozložitelné. O ekologii nemluvím, nejsem žádný aktivista, ale ekologicky se chovám. Výživové doplňky, nabízím jen ty, které mají vysokou účinnost doloženou patřičnými atesty, které jsou vyrobeny výhradně organickým způsobem, které tělo ochotně přijímá (levotočivost), se kterými mám osobní zkušenost. Kterými jsem pomohl mnoha lidem, aby se sami vyléčili i z velmi závažných chorob.

Jsem rád, že oba vyznáváme zachování osobní integrity jako důležitou morální zásadu.

Všimněte si, nedělám si reklamu ani uvedeným produktům, jsem zde anonymně, a když se někdo rozhodne kupovat výrobky, ale i potraviny podle uvedených kritérií, nedovím se to, nebudu z toho mít nic, než to čisté svědomí a dobrý pocit.

Přeji Vám slunce v duši. Pan Sova

 
06.09.2011 15:40 Uživatel: Julie
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

   I já Vám přeji slunce v duši a pevnou ruku při nákupu ekologických výrobků pro Vaši rodinu a nenechte se svázat a omezit pouze jednou značkou a jedním výrobcem. Vždyť trh je pestrý a každý si najde své....   Koho by bavilo mít bramborovou kaši každý den 7x v týdnu 365 dní v roce a do nekonečna.  Pěkné dny, Vám.

 
02.09.2011 19:25 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

Jéé a já cpu všude svůj milovaný tea tree, ale to snad není reklama Mrkající.

 
02.09.2011 19:35 Uživatel: Julie
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

  Vaříš ho doma ve sklepě? Nebo děláš dealerku? No tak vidíš, Ty máš zkušenosti. Mrkající

 
07.09.2011 00:11 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Text uživatele: 

Myslím si, že jsme docela chytří lidé a snadno rozlišíme zjevnou reklamu od zkušenosti s nějakým výrobkem. wink Neboj se.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Co se považuje v tomto webu za reklamu a co ne?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny