Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne

06.09.2010 07:31
Uživatel: Mirek
Věk:  26
Odpovědí na téma: 7
Text:  Chodíme spolu už docela dlouho (2 roky), věděl jsem samozřejmě, že moc pořádnosti do života nepobrala, ale bral jsem to vždycky s rezervou.. Před prázdninama se ke mně nastěhovala, strašně jsem se na to těšil, konečně spolu každý den... Ale jde to od desíti k pěti, jak ona vždycky říká - kvůli mně. Ona je ta, co je v pohodě, já jsem ten, co je na nervy. Ale posuďte sami - přijdu domů z práce, utahanej jak pes, to, že doma není večeře, na to už jsem si zvykl, udělám si něco sám nebo si něco vezmu z lednice, ale to, že je plný umyvadlo vlasů, všechny ručníky špinavý, ve dřezu smradlavý nádobí a moje "ženuška" se v tomhle bordelu úplně klidně promenáduje, pije kafíčko a kouká na bednu, tak to teda fakt nevydržím. K tomu všemu jsem vytáh "čistej" talíř ze skříňky a hle?? Kus včerejší večeře..... O "vytřené" podlaze se radši ani nezmiňuju a drobky na koberci už taky neřeším, radši... Když jsem bydlel sám, měl jsem všude uklizeno a to mám 2 práce a hafo koníčků... Promluvy nepomůžou, vždycky to dojde na to, že já jsem podle ní pedant a že se mnou nemusí teda být, leč vše ostatní nám klape, takže se spolu vyspíme a je zas pár dní klid... Nemáte nějakej nápad, jak na ni jít chytře?? Jak ji změnit..??
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.09.2010 07:46 Uživatel: Romča
Věk:  45
romcan.jpg
500-1000
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: udej ji dite bude se muset zacit starat smile
 
07.09.2010 06:00 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: DNesouhlasím,dítě by to nevyřešilo.Bylo by v bordelu i ono.Tady se těžko hledá řešení.Není nepořádná,je líná.A s takovým člověkem se nedá žít.Jako s alkoholikem.Pokud ovšem nejsi ochoten toto tolerovat a starat se sám.Bordelářka vypadá jinak.To je moje dcera.MrkajícíAle i ta ví,že vlasy v umyvadle jsou fuj.Je rozdíl mezi špínou a nepořádkem.
 
07.09.2010 09:00 Uživatel: eskymo
Věk:  37

Město:Aljaška

500-1000
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: Z toho jak jsi to popsal je zřejmé, že je to jen otázka času... jednou Ti rupnou nervy, chytneš ji pod krkem a půjdeš bručet smile
Teď ale vážně, do jisté míry se dá nepořádek skousnout a tolerovat, mám ale pocit, že tohle není jen o nepořádku, ale o jejím přístupu, o jejích prioritách. Bedna a kafíčko jsou jí přednější, než aby se snažila Ti trošku zútulnit domov. Obávám se, že s dítětem by se ty problémy ještě zhoršily, tedy pokud by se nestal zázkrak smile Mám tak trošku pocit, že jsi pod pantoflem, ona na Tebe zaútočí, že tu tedy nemusí být a Ty hned couvneš, zkus být tvrdší, jak na to zareaguje, třeba si uvědomí, že ji stojíš za to, aby se doma trošku víc snažila ...
 
07.09.2010 09:57 Uživatel: Romča
Věk:  45
romcan.jpg
500-1000
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: tak na "čistej" talíř ji naserviruj třeba brambůrky jestli to teda uvidí
a na "vytřené" podlaze se můžete třeba pomilovat to jí taky třeba nebude vadit
smile
 
19.11.2010 09:45 Uživatel: xyz
Věk:  69
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: Hm. Pokud jsi nikdy nepátral, proč je tak nepořádná, tak doporučuju. Předpokládám, že žila doma s rodičema a maminka jí uklízela v pokoji, nebou sourozenec se kterým ho sdílela a sama nic nedělala. Takového člověka prostě uklízet nenaučíš, je zvyklá že to za ní dělaj jiný.
 
19.11.2010 13:50 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: Nemyslím,že by to bylo o tom,jak žila.Já do 19 let doma nehla prstem ,ale ted mám rodinu a vše funguje tak jak má.Spíše je to o člověku jako takovém.
 
19.02.2012 13:26 Uživatel: Kočka Myška
Věk:  25
Téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Text uživatele: 

  Je važe ženuška chytrá? Jak byste ji zhodnotil? Lidi, co vysedávají u televize a koukají na stupidní seriály, moc rozumu nepobrali. A tento nerozum se pak projeví v dalších aspektech. Mají jiné priority, než chytří lidé. Já ty debilní seriály tak nemám ráda a přítel kouká na Tisíc a jednu noc happy)))))  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Holka by měla být pořádná a čistotná - nebo ne
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny