Téma: Náhle mne opustil přítel a nejlepší kamarád v jednom

22.01.2011 20:19
Uživatel: Lenka
Věk:  19
Odpovědí na téma: 3
Text:  Ahoj, ti kluci! Jsem v šoku! Ještě ve čtvrtek jsem byla s přítelem venku pak byl u mě přes noc, jelikož ode mě bydlí moc daleko. Ráno než jsem šla do školy, tak jsem ho ještě šla vyprovodit na vlak domů, pak mi celé dopoledne psal ještě smsky jak mě miluje atd. Před hodinou mi přišla smska od něj, že je konec. Vůbec nechápu o co jde nebo co se děje. A už vůbec nechápu jak se se mnou mohl takhle  rozejít. Je tohle snad normální? Nevím mám co dělat?  Nedostala jsem žádné vysvětlení proč to udělal.  Rok mi byl nejdřív nejlepším kamarádem a teď posledních 8 měsíců jsme spolu chodili. Stále ho miluju, ale absolutně nevím co teď dělat. Ztratila jsem jak přítele tak nejlepšího kamaráda co jsem kdy mohla mít. Pozornějšího a tak milujícího kluka jsem snad ještě nepotkala, tak vůbec nevím kde se to v něm vzalo. Prosím poraďte mi co by jste udělali na mém místě. Jsem opravdu zoufalá a nevím co dělat!
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.01.2011 23:50 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Náhle mne opustil přítel a nejlepší kamarád v jednom
Text uživatele: Kluci v tomto věku (stejně jako holky) jsou nestálí.
Hlavně neudělej klasickou chybu - že za ním budeš dolézat. To ho jen odradí. Takže dělej spíš mrtvého brouka a nějak to zkus překonat. Jestli Tě má rád, vrátí se k Tobě.

Jeho chování je zvláštní a nedospělé. Většinou pro rozchod svědčí nějaké indicie, ale u vás ne. Je to fakt zvláštní a je otázkou, co ho k takové náhlé změně citů vedlo.

Jednou se dozvíš, co se stalo, ale teď hlavně netlač na pilu ...
 
11.11.2011 13:19 Uživatel: jirkawinter
Věk:  10
Téma: Náhle mne opustil přítel a nejlepší kamarád v jednom
Text uživatele: 

Ahoj potřebuju pomoc!!!! Šel jsem do školy jako normálně. Uběhli 4 vyučovací hodiny a my měli velkou přestávku a mohli jsme na 1h a 5 min ven. O velké přestávce jsme šli ven a kluci mi řekli že nechtějí abych snimi šel. Tak jsem teda nešel. Po 1 hodině jsem byl před školou a našli mě holky ze třídy. Ptali se co mi je, tak jsem jim to celé řekl. Nabýdlimi že můžu po škole být snimi a né s klukama. Pak přišli kluci a omlouvali se. Já jim odpustil, ale za 2 týdny když jsem zanima šel, tak mi utekli.

 
11.11.2011 13:28 Uživatel: Julie
Téma: Náhle mne opustil přítel a nejlepší kamarád v jednom
Text uživatele: 

  Jirko, já si myslím, že je to normální. Dneska kamarádi a zítra nekamarádi. Pokud v tom není vyloženě šikana, ale jen pošťuchování, tak to neřeš. Mám syna v Tvém věku a každou chvilku přijde s něčím takovým. Když mu řeknu ať se baví i s holkama, tak mi řekne, že holky jsou užalovaný a že raději kluky, kteří ovšem žalují úplně stejně. Tímhle jsme si prošli asi všichni. Držím Ti pěsti ať potkáváš ty správný kamarády!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Náhle mne opustil přítel a nejlepší kamarád v jednom
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny