Téma: Nechce přijmout, že nemám zájem

07.04.2011 23:29
Uživatel: millis
Věk:  22
kiss4u.jpg
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Ahoj ráda bych znala váš názor na můj "problém". S jedním klukem ze školy jsem občas zašla do kavárny nebo čajovny. Nebylo to nijak často (asi jednou za 2-3 týdny). Moc dobře se mi s ním povídalo, má docela zajímavý koníčky atd. V žádném případě mě však nepřitahoval tak, že bych s ním chtěla chodit (není ošklivý, ale není prostě můj typ) a také jsem se podle toho chovala. Tzn. neříkala ani nepsala jsem mu nic, z čeho by vyvodil nějaký můj hlubší zájem nebo to, že bych s ním chtěla něco mít. Se začátkem nového semetru jsem do školy začala dojíždět jen v úterý, jinak mám volno. Bohužel si z nějakého důvod žačal myslet, že každé úterý, kdy budu ve škole, se musíme vidět, někam spolu zajít. Tzn. že každý týden mi psal, že už se těší na úterý až se zase uvidíme apod. Začala jsem tušit, že mě asi nebere jen jako kamarádku a dost jasně jsem mu vysvětlila, že s ním chodit nechci a že ho beru jen jako kamaráda a taky, že ne každý týden jej potřebuju vidět. Když jsem mu tohle řekla, tak na něm bylo vidět, že se ho to hodně dotklo, ale řekl že to tušil a čekal. (Ne pokaždé jsem mu odpověděla na smsky, které mi dost často psal, nechtěla jsem, aby za mnou jezdil apod.) Myslela jsem tedy, že je vše vyjasněno. Bohužel, další úterý mě čekal před školou.Řekl sice, že měl nějaké vyřizování na studijním, ale bylo mi jasný, že tam čeká, kvůli mě. Chovala jsem se k němu dost odměřeně, ale dělal jakoby nic a dokonce se vnutil se mnou jet stejnou tramvají, i když k němu domů tahle nejezdí. Napsala jsem mu pak, že fakt ho beru jen jako kámoše a tohle jeho vnucování mi vadí. A co myslíte, že se stalo tohle úterý? Napsal mi, že má 2 lístky do kina a jestli bych nechtěla jít... Naštěstí tenhle týden jsem nejela do školy vůbec, protože odpadlo cviko, takže mě nemohl odchytit ve škole. Už nevím, co mám dál dělat, přestože řekl, že tedy bere na vědomí můj postoj, se chová pořád stejně. Už bych ho nějradši vůbec neviděla, což bohužel kvůli škole asi nebude možné, dost se mi tímhle vlezlým chováním zprotivil.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.04.2011 11:14 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nechce přijmout, že nemám zájem
Text uživatele: 

Nepříjemná situace. Zřejmě by bylo nejlepší hned při další příležitosti mu říct, že si nepřeješ, aby na Tebe čekal a ani doprovod ne. Vyhýbání se by asi nic nepřineslo.

 
08.04.2011 12:53 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Nechce přijmout, že nemám zájem
Text uživatele: 

Barča má pravdu, jak bude ještě čekat oznámit mu, že to dělat nemá a vadí Ti to. 

 
08.04.2011 15:55 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nechce přijmout, že nemám zájem
Text uživatele: 

A co kdyby tě počkal v úterý před školou tvůj přítel?

 
19.11.2011 17:56 Uživatel: monika
Věk:  24
Téma: Nechce přijmout, že nemám zájem
Text uživatele: 

můžeš si za to sama, žádný chlap si nepovídá "jen tak" vždy za to něco chce.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nechce přijmout, že nemám zájem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny