Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let

24.09.2010 11:02
Uživatel: Alena
Věk:  26
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Pro většinu z vás asi není problém si najít partnera. No a pro mě to problém je. Vím, že pes bude zakopaný asi někde ve mně, ale nemůžu přijít na to kde. Myslím, že jsem celkem normální, ale není normální, že jsem v šestadvaceti ještě s nikým pořádně nechodila. Nejsem ošklivá, nejsem žádná puťka, ale ani opačný extrém. Mám koníčky, myslim, že nejsem vyloženě blbá, ani nemám velký nároky, ale zase neberu každýho.... Tak v čem to je? Je fakt, že se nijak nesnažím aktivně někoho sbalit, nejsem zkrátka ten tip, ale proč se nesnaží nikdo sbalit mě???

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.09.2010 11:33 Uživatel: Julie
Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Text uživatele:  Nic si z toho nedělej, já jsem taky strašně náročná, co se chlapů týče. Musíš si ujasnit, co jsi schopna tolerovat a co ne. Ideální chlap neexistuje !!!  Už ani v knížkách !!!   Pravdou je, že dnešní mladíci jsou trochu lenošní  a  dávno neplatí ono babičkovské :  " Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná najdou tě."  Ale poradím ti, chlapi dají hodně na obal. Vlasy,výstřih, úsměv.  Ale všeho s mírou.  Hodně štěstí .
 
24.09.2010 11:59 Uživatel: Armin
Věk:  30

Město:NothingTown

089.png
100-500
Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Text uživatele: Je dobře, že nebereš každého, to jako fakt Pohodový Zkoušela jsi seznamku? Jen se ptám, protože ne každý má tu povahu, já třeba ne Smějící se Ale jestli jsi z Chebu, tak bych se s tebou třeba i seznámil Rozpačitý
Mlčící
 
24.09.2010 12:01 Uživatel: Cufe (technik, grafik)
Věk:  25

Město:Olomouc

cufe.png
100-500
Administrátor
Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Text uživatele: Holky, utrousím jen malou poznámku k těm chlapům: nejsou sice dokonalí, a že jsem ten, co to přizná, ale kdo je dokonalej, že?
Ali, nikoho nehledáš? Nikoho nenajdeš! To je můj osobní názor. Trochu snahy neuškodí, teď už to není takové, že se budou chlapi za ženskýma honit, i oni té odvahy nemají. Někteří mají spoustu keců a pak skutek utek, ani se nesnaží Smějící se. Ale to je spíš hodně individuální.
 
24.09.2010 13:28 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Text uživatele: 

Lidi,ale já mám ideálního chlapa doma... protože to důležité .. to, co je pro mě ideální splňuje a nad těma maličkostma kolem mávnu rukou.A jak napsal Cufe .. nehledáš ,nenajdeš.Ano,já třeba zastávám názor ,že lidi si přitahujeme do života ,ale tomu zatracenýmu štěstí musíme jít naproti.Seznamka není špatná věc.Na rozdíl od dřívějšího randění na slepo ted si můžeš psát ,vidět fotky a pak se rozhodnout.Z nebe nespadne, i když pitomce jako by shazovali.Takže bud trošku iniciativní,nejsi smrt ,aby jsi brala vše ,ale zase vybírat se taky moc nevyplácí.

 
24.09.2010 13:54 Uživatel: janas
Věk:  22
Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Text uživatele: Myslím, že pokud člověk nehledá, tak je opravdu malá šance, že ho někdo najde. Štěstí potřebuje občas trochu pošťouchnout :) Za sebe rozhodně doporučuji nějakou seznamku, sama jsem si přes ní také přítele našla, protože nejsem zase až tak společenský člověk, takže těch přílěžitostí zrvona moc nebylo. Myslím, že na seznamce není nic špatného, dá se na ní poznat plno fajn lidí a ti zase znají další fajn lidi. Já bych do toho určitě šla.
 
24.09.2010 15:26 Uživatel: eskymo
Věk:  37

Město:Aljaška

500-1000
Téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Text uživatele: Sama sis odpověděla na svou otázku "Je fakt, že se nijak nesnažím aktivně někoho sbalit" Máš strach být aktivní? Proč? Na tom přece nic není, že člověk nechce být sám. Další problém může být i v tom, že třeba hodně času věnuješ svým koníčkům, takže na ostatní už Ti čas nezbývá. 
A proč se nesnaží někdo sbalit Tebe? Možná se chováš nepřístupně, což si spousta lidí ani neuvědomuje. Podvědomě si kolem sebe vytváří "ochranný" val.  Jak tu napsala většina lidí, seznamka by mohlo být v Tvém případě ideální řešení. Můžeš si s někým napřed jen psát, nezávazně a pokud zjistíš, že Tě ten druhý něčím přitahuje, můžeš zkusit udělat další krůček.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nedaří se mi najít nějakého přítele, je mi 26 let
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174424
Počet registrovaných: 4965 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny