Téma: Nejsem schopný dosáhnout orgasmu jakýmkoliv způsobem

25.06.2012 19:59
Uživatel: DJ
Věk:  20
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Je mi 20 let, se svojí přítelkyní jsem asi půl roku. Je to moje první sexuální partnerka, ale ať to zkoušíme jakkoli (rukou, pusou)nemůžu se udělat. Je mi to příjemné, ale třeba ani po 20 - 30 minutách se neudělám. Myslím že je problém ve mě, ona už má jiné sexuální zkušenosti(sex ne)a nikdy takovýto problém nenastal. Nechci aby myslela, že mě nepřitahuje, nebo že se mnou ztrácí čas. Prosím o radu.

 

Děkuji za odpověď.

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.06.2012 22:32 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nejsem schopný dosáhnout orgasmu jakýmkoliv způsobem
Text uživatele: 

Absence orgasmu u muže

            Největším nepřítelem orgasmu u muže bývají nejčastěji emocionální zážitky jako trápení a starosti (nezaměstnanost), deprese, neustálé vyčitky a ponižování partnerky, časový stres, rozchod s partnerkou, na kterou byl sexuálně zvyklý, fyzická přepracovanost, práce na směny, nedostatek spánku, časté ponocování, nadměrná konzumace jídla (obezita nebo závislost na jídle) a pochutin (alkohol, nikotin, káva, drogy), předčasná ejakulace, častá masturbace, impotence, přílišná stydlivost, komplexy nebo naprostý nezájem o sex.

            V poslední době se ještě k těmto fenoménům řadí lehce dostupná sledovanost sexu v médiích, takže muž jako „lovec“ přestal vyvíjet zájem o ženy, protože dívat se na sex po internetu je jednodušší než se dvořit ženě, lákat ji na schůzku, dobývat ji s nejistým „zakončením“. Je rychlejší „mít sex“ hned a „zadarmo“. Rovněž snadnější je vyhledání prostitutky.

            A pak také většina žen v honbě za orgasmem vezme muži ony pověstné otěže z rukou svou emancipovaností, rozhodností a vlastní iniciativou. Někdy přebíjí zájem o sex i jiná lákadla jako adrenalinové sporty, rychlá jízda v autě, gamblerství, alkoholové dýchánky „kamarádů z mokré čtvrti“.

            Ač to tak nevypadá, ale muži jsou opravdu citlivější stvoření než ženy. Každé špatně míněné slovo se jich dotkne více než je zdrávo. Jejich erekce a následný orgasmus musí být vidět. Když pak najednou dojde k selhání (nedostatečná erekce, předčasná ejakulace, problémy s prostatou atd. ) a dostane se mu ještě výčitek, bojí se příštího selhání stále více, až nakonec ze samé snahy selže určitě. A máme z toho začarovaný kruh, z kterého většinou není úniku, protože muž o svým pocitech nerad mluví, nerad se svěřuje a kolikrát neumí ani své problémy pojmenovat.

 

Symptomy a léky:

 

GINSENG  D6, 3x denně 5 globulí

Při psychickém a fyzickém přetěžování, následná impotence, pocit slabosti po sexu. Zhoršuje námaha. Pacient se cítí vyčerpaný a přetažený, stěžuje si na špatnou koncentraci. Má ztuhlá záda s pocitem chladu, často sklony k ústřelu.

SELENIUM  D12, 2x denně 5 globulí

Při nadměrné konzumaci pochutin, rovněž psychické a fyzické přetěžování vede k nedostatečné touze po sexu. Pacient má slabou erekci, trpí předčasnou ejakulací. Zhoršuje alkohol, káva, spánek.

Zlepšení nastává večer. Muž má mastné vlasy, nečistou mastnou kůži, zánět pleti v obličeji i na těle, předčasné vypadávání vlasů. Je zdrženlivý, chce být sám, často stísněná nálada.

CALADIUM  D3, 3x denně 5 globulí

Nadměrná konzumace pochutin a nikotinu, s následnou impotencí, absence touhy po sexu, nedostatečná nebo vůbec žádná erekce. Dostavuje se naprostý nezájem o sex, citový život jako by byl „zmrazený“. Zlepšení po odpočinku přes den. Pacient si stěžuje na svědění v oblasti genitálií, má nasládle páchnoucí pot, je často bodán hmyzem.

ACIDUM  PICRINICUM  D12, 2x denně 5 globulí

Muž má špatné emocionální zážitky z dětství nebo dospívání, stěžuje si na trápení a starosti. Rychle se sexuálně vzruší, ale má strach ze zklamání pro nedostatečnou erekci. Trpí na bolesti hlavy a závratě při sebemenším pohybu. Deprese, vyčerpání, slabost s pocitem ochromení. Zhoršuje teplo a pohyb. Zlepšuje odpočinek vleže.

ACIDUM  PHOSPHORICUM  D12, 2x denně 5 globulí

Při přetěžování nebo po prodělaném onemocnění či úrazu. Má pocit, že všeho je příliš a dochází k absenci zájmu o sex. Nedokáže se soustředit, je jako omámený, závratě, tlak v hlavě. Připadá si vyčerpaný, touží po odpočinku a spánku. Světlo, hluk a chlad zhoršuje, teplo zlepšuje.

 

            Dalším faktorem, který hraje roli při prožívání orgasmu během sexu s partnerem je samotný výběr vhodného partnera. Za prvé vás partner musí přitahovat i jiným způsobem než nabitou peněženkou a nablýskaným autem nebo společenským postavením. Za druhé můžete zjistit, že je to naprostý sobec, který myslí jen na sebe a vaše uspokojení ho nezajímá. Za třetí musíte partnera v dnešním světě solitérů vůbec najít.

            Pokud tedy najdete partnera, který vás přitahuje a záleží mu na vás, poradím vám pár věcí: odprostěte se od tabu určujících, co máme a nemáme dělat v sexuálním životě. Zkoušejte různé  praktiky a polohy a experimentujte, probuďte svou sexuální fantazii a objevujte, co se vám líbí a vzrušuje vás.

            Vždycky je to o vzájemné komunikaci a domluvě. Nejhorší je si vystavět mezi sebou skleněné stěny, betonové přepážky a kovové konstrukce. Ty se pak opravdu společně těžko bourají, když jsou postavené na pevných základech nedorozumění, vzájemné nafoukanosti, ješitnosti a uraženosti. A hlavně na základech pocitu ublíženosti, když vždycky ten druhý má větší vinu na současném stavu. Sex jako každá činnost se musí stále opakovat a rozvíjet, aby dovednosti nezakrněly.

            Sex se vzájemnou tolerancí, chápavostí, něžností a s pocity vyhovění tomu druhému se nám vždy vrátí nebývalou příjemností, laskavostí a v poslední řadě i s láskou nebo obdivem partnera.

Zahoďte naštvanost, potlačte pocity nechuti a vzteku a podívejte se na sebe očima toho druhého. Třeba konečně pochopíte a začnete si vážit svého (i když někdy nedokonalého) sexuálního života.

S chutí do toho a půl sexu je hotovo! Alespoň z našeho pohledu!

Zdroj

 
25.06.2012 23:24 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Nejsem schopný dosáhnout orgasmu jakýmkoliv způsobem
Text uživatele: 

... ono taky záleží jestli máš tenhle problém jen při aktivitách se svojí partnerkou nebo i při masturbaci. Protože pokud je to jen s ní, tak tam strašně moc funguje psychika, může to být tím že Ti na sexu s ní moc záleží(rozuměj tomu tak:že se chceš předvést vtom nejlepším světle, coby dokonalý milenec )a na problém je zaděláno... já tohle zažila smým ex, když mělo dojít k prvnímu milování, byl tak přemotivovaný, chtěl se předvést jako "samec"a dopadlo to stejně... ale ono se to brzy srovnalo samo.. co ti můžu poradit nebrat ten sex tolik vážně, neber to jako úkol, který musíš splnit, ale ber to s nadhledem a když se něco nepodaří, je potřeba se tomu i zasmát a nedělat z toho vědu... uvidíš že se vše srovná samo k vaší oboustranné spokojenosti.. happydržím palce!

 
26.06.2012 09:57 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nejsem schopný dosáhnout orgasmu jakýmkoliv způsobem
Text uživatele: 

 

Většinou je to v psychice, tedy v naší hlavě. Možná tak velmi chceš, jsi soustředěný na to chtění, že si blokuješ vše ostatní a pak toho nemůžeš dosáhnout. Zkus tomu nechat volný průběh, prostě nemysli na to, že to může opět dopadnout bez vyvrcholení. Udělejte si s partnerkou hezký večer, radujte se ze svých těl, dotýkejte se navzájem, líbejte se, radujte se z přítomnosti druhého, pusťte si pěkné erotické video, myšlenky nechejte oba odplout, co má přijít, to přijde a hlavně neměj strach (obavy). Strach je vůbec nejhorší rádce a příčina mnoha problémů. Zkoušejte to druhý den znova, nikam nespěchejte, „jsme přece mladí a máme ještě celý život před sebou. “

„Cvičení z nás dělá, mistry. “      Hodně štěstí.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nejsem schopný dosáhnout orgasmu jakýmkoliv způsobem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16495
Počet odpovědí celkem: 175348
Počet registrovaných: 5117 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Pojištění
Nejkomentovanější za 7 dní: Pojištění
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny