Téma: Nepříjemná kolegyně a ještě zapáchající potem - co s ní

05.02.2011 17:38
Uživatel: Karin
Věk:  26
Odpovědí na téma: 3
Text:  Máme v práci strašnou kolegyni, je přes padesát, silnější, ale co si ona dovolí, to nikdo. Každému vyčte, co se jí zachce, ale na ni nikdo nemá. Nejednou už to tak bylo. Už dvacet let bere léky na uklidnění, ve skutečnosti je to hypochondr, ale co s ní má psychiatr dělat, že? Prostě - i když tvrdí že se vůbec nepotí, tak je z ní cítit pot a nechodí v čistém oblečení.
Madam chodí ve flaušovém kabátku celou zimu, asi si to hodlá vyprat jednou do roka. Pořád něco má proti mladým, prý že uvidíme, jak to chodí, až dosáhneme jejího věku, a bojí se jí i šéf. Jsme chudáci. Prostě včera nechala svoje špinavé a smradlavé věci na židli v šatně, tak jsme jí to hodili do špinavého prádla. A dneska nás seřvala, že co si to dovolujeme. Jí to nejde říct ani slušně, ani slovně. Máte někdo taky podobného něco? Přece nedáme kvůli takové ženské výpověď.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.02.2011 22:21 Uživatel: Julie
Téma: Nepříjemná kolegyně a ještě zapáchající potem - co s ní
Text uživatele:   Trochu tolerance a kolegyni kupte k svátku deodorant. Na pracovišti  je lepší vycházet, jak nevycházet. Protože potom si to chození do práce zhnusíš a do důchodu daleko. Výpověď nedávej, nikde není napsané,že to nemusí být ještě horší.
 
26.04.2012 15:01 Uživatel: Brigita
Věk:  30

Město:Brigit

Téma: Nepříjemná kolegyně a ještě zapáchající potem - co s ní
Text uživatele: 

Něco podobného máme v práci také. Kolegyně je silnější, ale není jí ani 40. Známe jí asi 15 let a smrděla i tehdy a není den, kdy nesmrdí. Je cítit, kdy projde po chodbě. Smrdí štiplavým, kyselým potem a ještě je strašně negativní. Všichni jsou blbci, jen ona je hvězda. Dnes a denně si stěžuje na všechny nadává a nic jí není vhod. Nemá žádné koníčky, přijde domů a čučí na telku, chrápe do 9, má práci kousek od baráku (zatímco my dojíždíme) a nadává jak to má daleko a jak je unavená. Pracovní morálka je na budu mrazu, ale všechny kritizuje, jak nic nedělají. Jsme z ní zoufalí, z té negativity, nadávání a hlavně smardu!!! Všichni se jí bojí a šéf, když se chystá jí vynadat za pozdní příchod, seřve to preventivně první. Nevíme, co s ní. Nikdo nemá odvahu jí to říct, deodoraty nepomáhají (tedy jako že jí to nedojde, že smrdí... ) Pomoooc happy

 
26.04.2012 15:19 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Nepříjemná kolegyně a ještě zapáchající potem - co s ní
Text uživatele: 

Karin- kolegyni pořádně postříkat Biolitem. excitedexcited To na "obtížný hmyz" zabírá wink

                             

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nepříjemná kolegyně a ještě zapáchající potem - co s ní
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny