Téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody

31.01.2011 13:44
Uživatel: Maruška
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den. Už minulý týden mě má nevl. dcera požádala (mám jí od 10 let, teď jí bude v červnu 17), jestli by nemohla jít v pátek se spolužačkou a učiteli na pohár do restaurace. Věřila jsem jí, ona si s učiteli dost píše, dělá předsedu třídy i zástupce rodičů. Nikam nechodí, je v pohodě. Tak v 15. hod šla, řekla mi přibližně kde bude. Večer přišel manžel a já mu říkám, že holka šla na pohár, někam k mlíkárně. Manžel vytřeštil oči, že to je dva kroky k hranicím a že nevěří, že by šla na pohár. Zná to tam a je to normální hospoda. Tak jí zavolal, ona mu řekla že je v pořádku a že pro ní máma přijede kolem 22 hod. Já nevím, začala jsem se na manžela rozčilovat, tohle jsem si já do 18 nemohla absolutně dovolit, bylo mi navíc v tu chvíli jasné, že pohár s učiteli byla lež. Lhala mi a zneužila mé důvěry. Manžel řekl, že si to s ní vyřídí v neděli. 

Ale vaří se to ve mě. Co mám dělat? Jak to s ní pořešit. Vadí mi prostě že lhala, dělala ze mě idiota a ještě chodí po hospodách. Co si budeme povídat, bydlíme u hranic, jezdí sem Němci - sexuální turistika. Je to nějak všechno dohromady. Nechci se zachovat jako hysterka pro smích, ale .. Prosím poraďte. 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
31.01.2011 14:13 Uživatel: René
Věk:  33
Téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody
Text uživatele: Kdo by ti nelhal ty idiotko, takhle trápit skoro dospělou dceru - je jí 17. To až bude moct v 18 chodit ven, tak se nechá u hranic znásilnit? To jako že už může? Měla jste ji pouštět už od 15 rozumně a ne do 8 doma... Je to nesmysl. Dělá to natruc!
 
31.01.2011 15:26 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody
Text uživatele: Když jsem četla nadpis Vašeho problému, čekala sjsem, jakou hrůzu se dočtu, a nedočetla sjem se v podstatě nic.Restaurace a hospoda, to jsou v podstatě synonyma = slova podobného významu. Kam jste myslela, že jinam na pohár půjdou? Leda do cukrárny, ale těch už dnes moc není a když ano, chodí tam spíš staré babičky popovídat, případně s vnoučaty. Nevím, co řešíte... CO má holka dělat, když bydlíte u hranic?? Trčet jen doma?
Já byla vždycky taková ta slušná holka se samýma jedničkama, co nezlobila a apod., ale v sedmnácti už jsme třeba i prvně jeli s kamarády z gymnázia na 3 dny pod stan. Byli jsme už skoro dospělí rozumní lidé a rodiče neměli důvod nám nevěřit. A samozřejmě, že jsme nic neprovedli. A přesně, jak píše René, myslíte, že když udeří den jejích osmnáctin, riziko znásilnění a podobných jevů se zmírní?

Nedramatizovala bych tu situaci. Pokud máte dojem, že něco trochu překroutila, narovinu jí řekněte, že příště nemusí mlžit. Ale tím to tak asi hasne.
 
31.01.2011 15:27 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody
Text uživatele: A René by se možná mohla vyvarovat podobných oslovení... Lidi si sem píšou pro radu a ne proto, aby je někdo podobně pojmenovával...
 
31.01.2011 20:44 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody
Text uživatele: Dva kroky k hranicím? Jak to manžel myslí? Vy žijete na hranicích ČR s jiným státem?
 
31.01.2011 21:20 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody
Text uživatele: Taky by mi ta lež vadila. Nejspíš bych si s ní promluvila na téma důležitosti vědět, kde který člen rodiny je. Kdyby se nedej Bože něco stalo. Prostě rozumně a bez zbytečných emocí.

                                                                      

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevlastní dcera mi lhala - šla do hospody
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny