Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci

31.05.2011 19:32
Uživatel: Fanda
Věk:  53
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Dobrý den,
syn si pujčil peníze které nesplací, trvalé bydliště má na jiné adrese nicmeně při uzavření smlouvy uvedl bez našeho vědomí naší adresu. Nevim jak se mužeme branit exekuci, když nám i přes upozornění věřitele na skutečnost, že na této adrese nežije a ani nežil, nemá zde žádnou formu pobytu, a ani se zde nenachází žádný jeho majetek, neustale chodí upomínky na synuv dluh.
Děkuji

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.06.2011 08:05 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Domnívám se, že by exekuce ve Vašem bydlišti byla neoprávněná a to proto, že se exekutor nemůže domnívat, že je povinná osoba (dlužník) u Vás přítomna, protože u Vás nemá trvalé bydliště ani se tam nezdržuje. Exekuce by byla nezákonná, prootže se exekutor musí domnívat, že se dlužník v místě nachází a tady se zjevně nenachází.

 
21.06.2011 15:43 Uživatel: svoboda53
Věk:  45
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Jedíným účinkem je DEFENESTRACE . jdete do toho? Případně sepište průbeh událostí o bez práví s podpisem a jmenem,adresou.na můj email.Pyr1966@seznam.cz  pracuji v zahraničí a všecny stížnosti o výkonu práva předám Evropskemu Parlamentu k prošetření. SVOBODA53

 
01.06.2011 10:59 Uživatel: ANITA
Věk:  49
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

  DOBRÝ DEN,MÁM PODOBNÝ PROBLÉM JAKO FANDA,S TÍM ROZDÍLEM,ŽE DLUŽNÍKEM JE DCERA MÉHO BÝVALÉHO PŘÍTELE. PŘESTO MĚ V BYTĚ,KTERÝ JE NÁJEMNÍM A VE KTERÉM BYDLÍM SE SVÝM SOUČASNÝM DRUHEM A SE SYNEM,NEUSTÁLE PRONÁSLEDUJÍ EXEKUTOŘI I PŘESTO,ŽE DCERA MÉHO BÝVALÉHO PŘÍTELE ZDE NEMĚLA ANI TRVALÝ POBYT A NIKDY TADY NEBYDLELA. POUZE BEZ MÉHO SOUHLASU UVÁDĚLA MOJI ADRESU JAKO KORESPONDENČNÍ. PŘESTO,ŽE JSEM SE SNAŽILA TOTO EXEKUTOROVI VYSVĚTLIT,BYL VELMI AGRESIVNÍ A HRUBÝ. VELMI MI TO ZNEPŘÍJEMŇUJE ŽIVOT A MÁM OBAVY,ŽE MI DO BYTU VNIKNOU CIZÍ LIDÉ A ZABAVÍ NÁM NAŠE VĚCI. SNAŽILA JSEM SE KONTAKTOVAT SVÉHO BÝVALÉHO PŘÍTELE A ŽÁDALA JSEM HO,ABY S DCEROU PROMLUVIL. BOHUŽEL SE NESTÝKAJÍ A ANI NEVÍ,KDE BYDLÍ,TAKŽE POŠTA JÍ SEM CHODÍ DÁL A JÁ VÁŽNĚ NEVÍM,JAK SE TĚM ATAKŮM BRÁNIT. PORADÍ MI NĚKDO? DĚKUJI A.

 
01.06.2011 16:55 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Nepouštět exekutora do dveří, zavolat na něj policii a v případě neoprávněného vniknutí do bytu použít sebeobranných prostředků (např. pepřový sprej nebo paralyzér). V případě vniknutí bez tvojí přítomnosti zavolat policii a nahlásit vloupání a krádež.

 
02.06.2011 08:21 Uživatel: Fanda
Věk:  53
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Dobrý den,
situace je taková že, exekutor může vstoupit do jakéhokoliv bytu pokud se domnívá že je tam nějaký majetek dlužníka, a je na majiteli majetku aby vlastnictví doložil. Bohužel účtenka na které není uvedeno jmeno kdo věc koupil ho v podstatě nezajíma v této souvislosti neznám obchod kde by mi na učtenku toto uváděli. Je to opravdu na hlavu postavené.

Fanda

 
16.05.2012 21:36 Uživatel: Stephanie
Věk:  51

Město:Tábor

Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Před exekutory se nemáte jak bránit, byt nedlužíte nikumu nic,   v tomto státě na to nejsou zákony. Nepomůže vám ani policie, které jsem volala. Mě vtrhli bez ohlášení do bytu, protože mne navštěvuje známy, co dluží a co se mnou nemá co dočinění, polepili nábytek, kroutili mi ruce a sprostě nadávali. Nezajímalo je majetkoprávní vypořádání ani soupis majetku sepsané právní kanceláří-tvrdili, že chybí fotodokumentace. Na běžných prodejkách prý chybí jméno-stalo se vám, že by při koupi spotřebiče napsala prodavačka na účtenku vaše jméno? Jednalo se o vykonavytele pana Vrány z Přerova-utrpěla jsem obrovský šok. Nepřála bych to ani největšímu nepříteli. Zamyslete se- kde není žalobce, není soudce a zítra to budete klidně vy, které bude obtěžovat snědý mladík s kamerkou za uchem.

 
14.02.2012 09:50 Uživatel: milos7rx
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

musím říct exekutor na mě jednou zazvonil taky, kdysi v mém bytě bydlel nějakej problémovej opilec, měl půjčky který nesplácel, byt prodal odstěhoval se já byt koupil na katastru vše proběhlo jak má být, a s debilním exekutorem se nedomluvím, taky si říkám jestli jednou přijdu domu a najdu vybílenej byt podávám trestní oznámení, exekutoři si udělali z toho docela dobrej byznys, tohle za komusitů by se nikdy nestalo jakej je tady bordel, vrátil bych socialismus a nastolil takovej pořádek

 
01.09.2012 00:19 Uživatel: Vaclav Kotrba
Věk:  38
Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Já se vrátil z Austrálie a přišel jsem o byt, díky instrumentům jako fikce doručení, to je ta zásilka co jste nikdy neviděl a přesto jste ji jakože převzal. No a díky rozsudku pro zmeškání, kdy soud vychází jen z tvrzení žalobce, protože jste dostal předvolání co jste nikdy neviděl. Jelikož jste se nedostavil i přesto, že vám to bylo vyvěšeno někde na nástěnce, které právě kvůli Vám za drahé peníze provozují tito alibisti máte smůlu a jste bez nároku na spravedlivý proces. Inu jet můžete dnes kamkoli, to je pravda, ale taky se už nemusíte mít kam vrátit. Jelikož mě i moji rodinu ty exekutorské hyeny stále pronásledovali, zaplatil jsem rodině právní ochranu majetku. Nestálo to až tolik a máme klid. Kdyby jste potřebovali mohu je opravdu doporučit. www.pravniochranamajetku.cz  podle mně má na to skoro každý, dá se s nimi domluvit i na splátkách a dělá to všechno přímo renomovaná advokátní kancelář, takže nebylo co řešit. Mám klid na 6 let za 10 korun denně a doufám, že do té doby se změní zákony, nebu bude nějaká revoluce a všechny je naházímeí do Vltavy happy))

 
18.03.2013 12:39 Uživatel: HanaK
Věk:  52

Město:Přerov

Téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Text uživatele: 

Děkuji, pane Kotrbo za dobrý tip, měli jsme jsme podobný problém, jako popisuje Fanda. Proti tomuto tipu bezpráví stát nědělá nic, ale naopak podporuje exekutorský stav, který je dnes propojen s vládou i justicí. Naštěstí nám opravdu na těch stránkách pomohli a mají to skutečně dobré úrovni. Imponovalo mi také to, že v této firmě mají i nějaké další neziskové aktivity na ochranu lidských práv a shánějí pro tuto činnost aktivní a schopné lidi. Pokud máte někdo takové ambice, bylo by dobré, aby jste jen pouze nepsali, ale spojili se a společně vyrazili, třeba i k Evropskému soudu pro lidská práva. Pro jistotu připojuji kontaktní stránku http://www.pravniochranamajetku.cz/kontakt Fandím všem takovým aktivitám.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Obrana proti neoprávněné exekuci
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny