Téma: Přijímací zkoušky na uměleckou školu

22.01.2011 23:07
Uživatel: Sorrow
Věk:  14
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj, teď jsem v osmé třídě a z devítky bych chtěla jít na školu s uměleckým zaměřením. Za půl roku jsem si našetřila 5000 Kč na čtyřměsíční přípravný kurz. Nakoupila si spoustu knížek a měla radost z toho, že mi to konečně začíná vycházet. Jenže rodiče mi řekli, že nemám šanci udělat přijímací zkoušky na uměleckou školu. Hlásí se tam okolo 100 lidí a berou 10. Navíc mám šíleně tragický prospěch. Přemýšlím, jestli to má cenu. Ale zase si neumím představit, kam bych šla jinam. Co myslíte, mám se na to vykašlat?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.01.2011 08:26 Uživatel: Dagmarblahova
Téma: Přijímací zkoušky na uměleckou školu
Text uživatele: 

V první řadě, musíš být optimista, fakt je, že šance nejsou velké, ale malá i šance je větší než žádná. Hodně záleží na tom , jak dalece jsi umělecky nadaná, to je klíčové. V případě uměleckých škol je nadání prvořadé. Jak tragický je tvůj prospěch? Jedná-li se o nějakou trojku /např. z matiky/, myslím, že to roli nehraje. Kamarádka se dostala na počítačovou grafiku s 4 trojkami /matika, fyziky, chemie, přírodka/, ale byla /je/velký výtvarný a jazykový talent. Takže tak.

 
24.01.2011 22:47 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přijímací zkoušky na uměleckou školu
Text uživatele: NEVER SAY NEVER ... snaž se a třeba i přes prospěch se tam nějak dostaneš ... třeba na odvolání. Známosti Ti asi nepomohou, že?
 
02.03.2011 19:58 Uživatel: mikuláš bugyi
Věk:  14
Téma: Přijímací zkoušky na uměleckou školu
Text uživatele: 

Ahoj ,chtěl bych se zeptat jestli bych se mohl na uměleckou školu dostat i s nějakou tou čtyřkou :/ (matika a asi čeština ... mě nikdy škola jako taková nešla ale za to umím nádherně kreslit a vubec.. a nevim jestli je tam i  ten prospěch nějak důležitý... :( chodím už 7 roků do vítvarné školy a myslím že s tím nadáním by problém nebyl spíš ten prospěch na základce... :((

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přijímací zkoušky na uměleckou školu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny