Téma: Příliš starostliví rodiče jsou problém

06.01.2011 15:40
Uživatel: Lucka20
Věk:  20
Odpovědí na téma: 2
Text:  Ahoj všichni. Naši oba jsou příšerně starostliví. Ať jde člověk dělat cokoliv, vždycky mají tisíc nevyžádaných rad a připomínek. Mě to strašně rozčiluje a vždycky jsem pak na ně protivná. Vždy kvůli tomu vznikne hádka, rodiče si myslí, že je nemám ráda, nekolikrát mi vyhrožovali, že mě vyhodí. Také bydlíme v malém bytě a lezeme si tím dost na nervy. Mám také bratra a i on se s rodiči často hádá. Jsou prostě hrozně nervozní, chodí brzy spát, nemají žádné aktivity stále jsou jen doma, často si stěžují. Nechci jednou žít jako oni. Nevím co mám dělat, abych se dokázala ovládat a nehádala se s nimi. Mám je ráda, ale je pro mě těžké s nimi žít. Situace se ted čásečně vyřešila tím, že jsem odešla studovat do jiného města, to mě ale zároveň činí neštastnou, protože jsem odtržená od svého přítele. I přes víkendy co jezdím domů občas vznikají hádky. Bojím se, že mě jednou opravdu vyhodí. Ta nejistota je pro mě strašná. Možná by bylo lepší jít pracovat a odstěhovat se nadobro.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.01.2011 20:00 Uživatel: Julie
Téma: Příliš starostliví rodiče jsou problém
Text uživatele:   Těžko radit, já jsem našim taky narušila nervovou soustavu. Dneska s odstupem času se tomu smějem, všichni!  Ono to rodičovské pouto se nerozváže, jenom se trošku uvolní. Vydrž, buď tolerantní ono to jsou většinou jen prkotiny.
 
17.04.2011 00:34 Uživatel: JF
Věk:  46
Téma: Příliš starostliví rodiče jsou problém
Text uživatele: 

Dobrý den,prosím o radu...
Zdědila jsem zahradu,za domem,kde bydlí máma.Jezdíme tam s manželem pracovat,budujeme si jezírko,chatku,úprava zeleně,moc nás to baví,trávíme tam prací celé volné dny.Jen co na pozemek přijedeme,máma nás ihned navštíví,ale návštěva vždy trvá až do odjezdu,nemáme chvíli soukromí,spoustu otázek,potřebuji pracovat v klidu,nevím ,jak to mám řešit.Máma je hodná,ale s tímhle jsem nepočítala,že s námi bude pořád.Nevím,jak jí to mám říci.Domů jedu s bolavou hlavou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Příliš starostliví rodiče jsou problém
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174424
Počet registrovaných: 4965 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny