Téma: Výdělek přes internet - doporučuji všem X

02.11.2012 20:44
Uživatel: puma
Věk:  34
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Všem co si chtějí zrovna tak vydělat jako já přes internet ze svého útulného domova, doporučuji se podívat na tyto stránky xxx. cz a začněte vydělávat už dnes. Funguje to. Nic neztratíte. Můžete jen získat.

 


 

Komerční vzkaz a ještě na firmu, o které tu bylo opakovaně pojednáváno. Psala sem před několika dny maminka na mateřské dovolené, že se kvůli této firmě zadlužila, protože si myslela, že něco vydělá a teď se ještě více ekonomicky propadla (klik zde - více info). Nevím proč by měl web MS dělat takové firmě reklamu. Prosím nevkládejte do webu žádné reklamní odkazy, toto je diskuzní web a reklama v něm není vítána.

Navíc jsem si všiml, že odkaz má Váš ID identifikátor, takže pokud budou lidé klikat, či do firmy také "zabřednou", tak z toho budete mít zisk. Připomíná mi to trošku novodobé letadlo. Opravdu se mi tady ty praktiky nelíbí a nechci je na tomto webu.

Avatárek, admin.

To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1882x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: doporučuji všem
Váš e-mail: 
Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde.

Reakce čtenářů

 
02.11.2012 22:47 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Výdělek přes internet - doporučuji všem X
Text uživatele: 

Podle IP jsem zjistil, že dlouhodobě naprosto ignorujete mé žádosti o nevkládání reklam do webu a proto Vám uděluji ban.


10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny