Téma: Vyspal jsem se s kámoškou mé holky - je těhotná

22.09.2010 03:39
Uživatel: Bolrock
Odpovědí na téma: 2
Text:  Ahoj.Chci se optat jestli tu někdo měl, někdy podobný problém a jak zjistit zda Vám holka nekecá. Stala se mi taková pitomá věc na oslavě mých 19ctin letos o prázdninách na začítku srpna. Rodiče byli na dovolené a já byl sám. Tak jsme s kámošema ze školy udělali malou pařbu u nás na zahradě. Mám holku s kterou chodim už od května, jenže ta šla s mím kámošem pro další pití do města. Nevím pořádně ani jak tomu došlo, byli jsme všichni trošku pod parou, ale zase né tolik, abych nevěděl co se stalo. Vyjela po mně nejlepší kamarádka mé holky, a já se s ní vyspal v garáži, než přišla moje holka. Tehdy jsme si řekli, že o tom nikdo nebude nic vědět. Její kámoška je hezká, možná mně přitahuje víc než moje holka, ale nemilujují. Jenže teď se všechno zkomplikovalo, minulý týden mi přišla divná sms, že se chce tajně sejít, že mi musí něco říct. nejdřív jsem nechtěl. Musel jsem to taky udělat tak, aby se to nedozvěděla ta má. Když mi oznámila, že je těhotná, málem to tam semnou seklo o podlahu. Vůbec nevím co mám dělat. Tenhle rok maturuju. Navíc mám svojí holku vážně rád, ikdyž jsem ujel. O mém záletu nemá do ted zdání. Bojím se, jestli mi ta její kámoška nevěší nějaké nesmysly na nos. Nevím jak to mám zjistit. Vůbec nevím co mám dělat. Chtěl jsem se svěřit své sestře, ale bojím se, že by to doma vyzvonila. nejim, nespim. už i rodičům je to nějaké podezřelé.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.09.2010 05:29 Uživatel: Julie
Téma: Vyspal jsem se s kámoškou mé holky - je těhotná
Text uživatele: Udělal jsi chybu teď už to víš. Řešit to tak, aby o tom nikdo nevěděl je těžký. Musíš se přiznat, prvně si promluv s těhotnou kamarádkou a chtěj vidět těhotenský průkaz. Hlavně se musíte domluvit vy dva. Pokud je dítě na cestě jde vše ostatní stranou. Nevím kolik je kamarádce let a jaký má ona a její rodiče názor na těhotenství v tak mladém věku. Každopádně jsi svým činem zlomil jedno srdce, budiž ti to ponaučením do příštích let. Jsi chlap postav se problému čelem. Hodně štěstí.
 
22.09.2010 07:54 Uživatel: eskymo
Věk:  37

Město:Aljaška

500-1000
Téma: Vyspal jsem se s kámoškou mé holky - je těhotná
Text uživatele: "Navíc mám svojí holku vážně rád..." - máš ji vážně rád, ale né zas tak moc, aby jsi ji byl věrný. Budiž, občas se může "zadařit". Vypadá to ale, že Tobě se zadařilo příliš. Nemůžu si pomoct, ale Tvůj příběh je pěkná ukázka lehkomyslnosti. Myslím, že je na čase, abys pochopil, že život není jen samá zábava. Jlie to napsala jasně, jsi-li chlap, měl by ses k tomu postavit čelem. Dostal ses do situace, kdy tak jako tak někomu budeš muset ublížit, tedy vlastně už jsi ublížil, teď jde jen o to, aby ty následky byly co nejmenší.  V prvé řadě bys měl řešit to dítě. Některé ženy mívají občas zvláštní smysl pro humor a myslí si, že je to kdo ví jak vtipné, když si "hrají" na těhotné. Možná si ta Tvá kamarádka z Tebe dělá srandu, takže první, co bys měl zjistit, je-li skutečně těhotná. Pokud ano, pak se s ní budeš muset domluvit co s váma dál, jak si to představuje ona a co jsi schopen akceptovat. Až potom bys měl promluvit se svou přítelkyní. Mimochodem, je-li ta kamarádka tak aktivní jako byla s Tebou, je dost možné, že to dítě není vůbec Tvé. Krom toho, musím uznat, že Tvá přítelkyně má skvělou kamarádku.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vyspal jsem se s kámoškou mé holky - je těhotná
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny