Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem

11.02.2011 22:55
Uživatel: Majka
Věk:  25
Odpovědí na téma: 6
Text:  Hezký večer všem, s přítelem už nám to poslední dobou neklape. Navíc jsem se zakoukala do jeho kamaráda. Je to skvělej chlap, hrozně sympatickej, milej. Mám sto chutí do toho jít. Vím, že je to hnusný, vůči příteli, ale už jsme podle mě těsně před koncem a klapat to už nejspíš nebude.

Další věc je, že on je ženatý a má dítě. Ale od přítele vím, že už spolu ani nežijou, teď je přechodně zpátky doma, ale jen kvůli tomu, že kluk byl těžce nemocný a teď se z toho dostává, proto se tam zas nastěhoval.
Nebyl by to první ani poslední případ v jejich partě, že holka začne chodit s někým jiným. Přítel mu už taky dřív holku přebral. Takže to, že by se jim rozpadla parta nebo tak kvůli tomu, nehrozí.

Jde mi o názory na toa  případně co mám udělat? Ano, je to celkem hnusný, ale když jemu ani mě to neklape, už se to tak strašný nezdá, ne?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.02.2011 23:51 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Text uživatele: Tvůj názor, že vám to už klapat nebude se odvíjí hlavně ze zakoukanosti do kamaráda. Což není zrovna dobrý start. Další věc je, že tu probíráš i rozpadnutí/nerozpadnutí party. Ve Tvých letech bych čekala jiné priority. Myslím, že tomu, že je ženatý taky přikládáš jen mizivou váhu...i když podle mně je to to nejdůležitější. Já si totiž vůbec nemyslím, že bývalí partneři se sestěhují jen z důvodu nemoci dítěte. Prostě bych se držela zpátky. Napřed si vyřeš svůj stávající vztah a potom můžeš plánovat, co dál...takhle to totiž vypadá, že je chceš jen vyměnit....

                                         
 
12.02.2011 05:24 Uživatel: nix
Věk:  23
Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Text uživatele: Tvůj názor je naivní. Tohle je cesta do pekel, věř mi. Seš unesená představou, jak ti bude líp. Je to hnusné chování, dozvědět se tohle už jen jako ten kamarád, tak tě pošlu někam. Jednáš ve svém zájmu, bez ohledu na druhé. Navíc sis vybrala ty nejhorší podmínky, které ti můžou nahradit vztah.

Kolik ti je, 13?...

Jo a nemáš zač.
 
12.02.2011 13:17 Uživatel: Janajs
Věk:  28
0-100
Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Text uživatele: Dobrý den Majko, myslím, že se na situaci díváte přes růžové brýle. Vidíte jen to, co chcete vidět, ale realitu už neřešíte. Zamilovanost je nádherná věc, ale člověk by měl i trošku přemýšlet... Píšete, že kamarád je ženatý, s dítětem... Co by se stalo, kdyby jste s kamarádem začala chodit, žít s ním a jeho dítě by náhodou znovu onemocnělo? Jak by se vám líbilo, kdyby se od vás po dobu nemoci  dítěte na nějaký čas zase odstěhoval za svou manželkou? Už to tak udělal jednou, udělal by to určitě i podruhé. Vězte, že vy budete až na druhém místě, že dítě mu bude vždy přednější - pokud je to tedy chlap na pravém místě. Srdci se nedá poroučet, ale dřív nebo později by jste pohořela...
 
13.02.2011 08:12 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Text uživatele: 

Je docela pravidlem, že ten nový je zajímavější a celkově lepší než ten současný, když nastoupí stereotyp. Většinou to bývá tak, že ten současný vztah zatratíme sami, protože prostě nemyslíme s čistou hlavou.

Srdci se poroučet nedá, jenže pobláznění nerovná se láska a tak jak přišlo, znovu odezní a lidé si poblouznění často pletou s láskou.

Někdy je dobré pokusit se zauvažovat i rozumem.

 
14.02.2011 19:22 Uživatel: Majka
Věk:  40
Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Text uživatele: 

JSI BLBÁ JAK TROKY - OKAMŽITĚ OD NĚHO JDI PRYČ, NEBO NABRNKNE DĚCKO I TOBĚ A OTÁZKA ZNÍ: CHCEŠ TO? A bude ti platit? Pak tě stejně odkopne - nezapomen že jde o muže ženatého!

Jak sama sobě můžeš něco takového udělat? Máš zřejmě velmi velmi nízké sebevědomí!!!

 
16.02.2011 11:00 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Text uživatele: 

Tady se všechny shodneme v názoru, že od ženatého ruce pryč. Kdo ví, jaké je to doopravdy u nich doma, třeba mají krizi, kterou mohou překonat. Není to sranda odtáhnout dítěti otce a být tebou, tak do toho nejdu. Na světě je spousta volných kluků a člověk si musí umět poručit.
Jsou věci, které kdybychom dodržovali(y), tak je všem mnohem lépe. A tahle patří mezi ně. Vždyt již desatero o tom píše.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovala jsem se do přítelova kamaráda - je ale ženatý a s dítětem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny