Téma: Restaurace Floria Přerov - reference, recenze, zkušenosti, diskuze, názory

02.02.2019 17:15
Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město: Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahojte. Dnes (02.02.2019) jsem byl s přítelkyní a jejím synem v restauraci Floria Přerov. Pokusím se do několika bodů shrnout zkušenosti - pozitivní i negativní:

 

POZITIVNÍ:

 • hezky voněl záchodek (to není ironie, myslím to upřímně)
 • příjemná obsluha
 • relativně chutné jídlo (byť žádná hitparáda gastronomie)
 • objednaná pizza byla velká, takže se z 1 ks najedli bez problémů 2 dospělí

 

NEGATIVNÍ:

 • úplně na všech pizzách je eidam, který na pizzu ani nepatří
 • v gastronomii se nemíchá ryba a sýr, tzn. na tuňákové pizze by neměl být sýr, natož eidam!
 • obrovské množství jídel na jídelním lístku, takže kuchař samozřejmě nestíhá, pokud je plná resturace ►
 • obrovská čekací doba na jídlo - v době kolem poledne jsme čekali hodinu a to bez přehánění, měli jsme s sebou dítě, takže si umíte představit jak 7leté věčně hladové dítě vyvádělo, když příprava jídla trvala tak dlouho. Jen na okraj podotýkám, že lidé co přišli 20minut po nás už měli jídlo a my jsme stále čekali, takže někde něco selhalo. Až jsem šel k baru a upozornil na to, že nejsem sobec a že to těm lidem po nás přeji, ale že bychom se taky rádi najedli, tak jídlo přinešli. Takže nějaký organizační problém obsluhy a kuchyně (který ale mě jako zákazníka nezajímá - to je problém restaurace).
 • pizza mírně přesolená (jinak ale chutná)
 • samozřejmě je to věc majitele restaurace, ale jídelní lístky byly potištěné masivně květinami, trošku "cirkus, " no budiž (jen mě napadlo co by na ten jídelní lístek říkal Zdeněk Pohlreich)
 • jídelní lístek je zalaminovaný, ale okraje jídelního lístku se odchlipují (obsluha toto už asi nevmímá, ale zákazník restaurace to může považovaž jako neúctu a nepéči - já jsem to tak cítil)
 • hodně mi vadilo, že u pizzy nebyla napsána VELIKOST, protože jsme nedokázali odhadnout, jestli si máme objednat jednu nebo dvě pizzy (naštěstí nás správně informovala servírka)
 • na WC "unavená" podlaha s vodním kamenem a zašlými spárami (ale vcelku čistá)
 • podhledy na pánském WC nad pisoáry byly poteklé nějakou tekutinou, která tam vytekla asi ze stoku na střeše (velká hnědá skvrna podhledové desky)
 • co mi vadí nejvíce je, že se obsluha neomluvila za dlouhou čekací dobu na jídlo - a to ani při mém upozornění u baru, ani při placení (což nás z lidského pohledu zamrzelo) .

 

Pokud tam půjdete, doporučujeme tam jít již kolem 11. hodiny, kdy tam bude méně lidí a vyhnete se tak dlouhé čekací době.

Kdybych měl restauraci ohodnotit mezi 1-5 za celkový dojem, byla by to trojka, na kterou má vliv příjemná obsluha a ty vonící toalety + relativně chutné jídlo.

V Přerově je ještě restaurace U labutě. Tam se nám líbilo kdysi moc. Tak to zkuste tam.

Jen na okraj uvádím, že jsem bývalý správce tohoto webu, nejsem konkurence Restaurace Floria a že jsem naprosto nestranný. Co zde píšu je má osobní soukromá zkušenosti.

 

Přítelkyně říkala, že do této restaurace chodívala na obědy před 4 lety. Pak se prý zkazili a od té doby tam už nebyla. Dnešní zkušenosti určitě nenasvědčují tomu, že bychom do restaurace chodili.

 

Ressumé: Jak jsem psal výše, nedostatek a do jisté míry neprofesionalita personálu je problém majitele restaurace a zákazník tím nemůže trpět. Proto do této restaurace raději již chodit nebudeme a dáme přednost konkurenci.

Zda si z mého textu majitel nebo majitelka restaurace Floria Přerov vezme ponaučení nebo pojede "tu svou" nechávám na zdravém rozumu.

 

PS: Jen a okraj podotýkám, že s obsluhou v restauraci jsme neměli problém, ač jsme se dívali na google reference, že mnozí lidé ano.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.02.2019 10:14 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Restaurace Floria Přerov - reference, recenze, zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Nejvíc mi v dnešních restauracích vadí, že už se podle oblečení nedá téměř rozeznat obsluhující personál od hosta. Další věc je pocit, že tam nejsou oni pro nás, ale my pro ně. Možná by bylo fajn se vždy podívat předem na recenze a poté se rozhodnout. Už proto, aby měli majitelé a zaměstnanci zájem o recenze co nejlepší.

 
01.03.2020 11:55 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Restaurace Floria Přerov - reference, recenze, zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Ahoj.

 

Po roce jsme byli v restauraci Floria.

 

 • Pizza hooděný velká - super (najedli jsme se 3 dospělí! ).
 • Nebyla přesolená.
 • Dost mastná.

 

 • Obsluha pozorná, příjemná, v pohodě.
 • Restaurace byla hodně plná, byl v ní velký hluk (nějaký přiopitý pán tam vykřikoval tak, že jsme se my mezi sebou neslyšeli, obsluha nezasáhla).
 • WC čisté, pohoda.
 • Na stěně byly dřevěné ozdobné prvky - velmi zaprášené, viditelné v úrovni očí! Fuuj. (nefotil jsem to, ale zaskočilo mě to)
 • Opět velmi dlouhá čekací doba na jídlo - skoro hodinu!

 

Uvidíme co bude za rok. Budu zase informovat. ; )

 
01.03.2020 13:37 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Restaurace Floria Přerov - reference, recenze, zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Já osobně bych už do takové restaurace nešla. Když už je majiteli po tom všem i jedno, že zákazník má v úrovni očí velmi zaprášené dřevěné ozdobné prvky, tak jak to musí vypadat v kuchyni samotné…

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Restaurace Floria Přerov - reference, recenze, zkušenosti, diskuze, názory
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny