Téma: Výhodné mobilní tarify podružných mobilních operátorů Odorik, Kaktus, Sazka klub, Mobil.cz, Tesco mobile, T-mobile ad. - co mi doporučíte?

20.05.2018 08:05
Uživatel: Petr78
Věk:  39
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Chci se zeptat, jaký máte v současné době mobilní tarif u svého mobilního operátora? Máte třeba i služební mobil?

Vyplatí se dle vás dobíjecí karta nebo je lepší paušál s úvazkem?  

Kolik měsíčně provoláte minut, sms a využijete mobilních dat?

Co poradíte mě?

 

Já osobně mám na dlouhé hovory slovenskou SIM kartu O2, kde za cenu 0,10 EUR (cca. 2,60 Kč mohu volat hodinu dlouhý hovor, což občas činím. Zavolám kamarádovi či tak. Jedná se o záložní číslo v jiném telefonu.Skvělá nabídka, pro simkartu se opravdu vyplatilo zajet.  

Jako hlavní číslo mám společnost MinTel s. r. o. - ODORIK - virtuál v síti T-Mobile, kde jsou ceny skvělé za minutu 1,49 Kč (zpětné volání 1,19 Kč) a volání přes internet 0,59 Kč. Bohužel ceny dat díky velkoobchodním nabídkám od T-Mobilu jsou zde vysoké a není zde žádná odměna za dobití.

Cena dat u Odorika je: 150 mg za 69 Kč, 300 mg 128 Kč, 500 mg za 190 Kč a 1 GB za 290 Kč a 2 GB za 390 Kč. Výhodu je skvělý, rodinný zákaznický přístup a skvělé fórum, kde majitel odpoví na všechny dotazy či popravdě poradí. Vše je vyřešeno hned, žádné čekání na infolince.  

Virtuál je skvělý, má třeba 5letou historii všech hovorů, i zmeškaných a skvělé nastavení služeb. Jsou to machři.

Jinde nabízejí však odměnu za měsíční dobití kreditu, jako třeba Sazka mobil s členstvím Sazka klubu - dobít 300 Kč a odměna 1GB dat zdarma na měsíc či jiná výhoda (dle výběru).  

Mobil.cz dává za dobití 200 Kč - 200 MB dat, ale i Kaktus (značka T-Mobilu) za dobití 200 Kč dává volání v jejich síti zcela zdarma a cena dat je 500 MB za 100Kč (+navíc na soc. sítě) a občas akci na získání dvojnásobného kreditu.

Výhody má i Tesco mobil či klasický T-Mobile, kde u T-Mobilu je za dobití 300 Kč je na měsíc 100 MB dat a volání v síti T-Mobile zcela zdarma. (hodně lidí má T-Mobile - nejvíce v ČR). Cena dat je třeba 99 Kč za 400 MB. (což mnohem méně, než Odorik).    

 

Já osobně provolám z hlavního čísla zhruba tak max. 60 minut měsíčně na kratší hovory, možná méně. Z hlediska dat je to různé, zhruba tak 500-700 MB za měsíc, vyjímečně více 1GB.  

Mám doma WIFI, takže to je tak na cestu vlakem či někde venku.  

Na signálu mě nezáleží, raději dobíjecí kartu, paušál také nevadí. Klidně i nějakou speciální nabídku, pokud by byla slušná přes nějakou společnost.  

Díky za vaše reakce.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2351x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jaký máte mobil. tarif a co mě poradíte?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.05.2018 15:32 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Výhodné mobilní tarify podružných mobilních operátorů Odorik, Kaktus, Sazka klub, Mobil.cz, Tesco mobile, T-mobile ad. - co mi doporučíte?
Text uživatele: 

Strašně moc záleží na způsobu využití, ne vždy musí být "drahý" tarif nevýhodný, zpavidla má uživatel takového drahého tarifu tendenci volat výrazně méně.

 

Např. já mám dva mobily. Oba s paušálem. U jednoho mám paušál 0 a platím 2,20 za minutu. Fakturu platím, až když dosáhne 100 Kč, což mi obvykle trvá asi tři čtvrtě roku (protože téměř nevolám). U druhého mám za 89 Kč 500 MB internetu. Protože surfuji přes Operu Mini, která má asi 90 % úsporu dat, bez problémů s tímto limitem vystačím.   Moje celkové měsíční náklady na Internet a volání se obvykle vejdou do 100 Kč (s DPH).

 

Ale znám lidi, kteří mají neomezené tarify - a vyplatí se jim. Mobil od ucha snad celý den nesundají a jsou schopni za měsíc prosurfovat i desítky GB.  

 

Je to o prioritách a třeba i omezení, která ti vadí nebo nevadí snášet. Znám lidi, co mají pouze tarif na Internet a veškeré hovory vedou přes IP telefonii (Skype nebo různé aplikace, třeba i ten Odorik). Znamená to trochu nepohodlí, ale jim to za to stojí, jejich čas pro ně nemá takovou cenu. Naopak jsou lidi, co si pořídí normální neomezený tarif a nic neřeší.

 
27.05.2018 02:20 Uživatel: Mavis
Věk:  43

Město:Prague

1527383447_mav.jpg
0-100
Téma: Výhodné mobilní tarify podružných mobilních operátorů Odorik, Kaktus, Sazka klub, Mobil.cz, Tesco mobile, T-mobile ad. - co mi doporučíte?
Text uživatele: 

Opakované vložení nevyžádané reklamy do webu. Uživatel/ka byl/a zablokován/a.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Výhodné mobilní tarify podružných mobilních operátorů Odorik, Kaktus, Sazka klub, Mobil.cz, Tesco mobile, T-mobile ad. - co mi doporučíte?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny