Téma: Nafukovací zahradní vířivka - zkušenosti jak vybrat, tipy, rady, názory, diskuze, reference, recenze

19.12.2018 08:08
Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Plánuju koupit nafukovací zahradní vířivku. Máte s tím někdo zkušenost?

Nebudu se ptát kterou koupit, pro změnu bych raději věděla, kterou nekupovat (proč) a kterého prodejce byste nedoporučili. Je jich tolik, že je těžké se zorientovat.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2716x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zahradní vířivka - který typ doporučíte?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
31.07.2019 04:49 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nafukovací zahradní vířivka - zkušenosti jak vybrat, tipy, rady, názory, diskuze, reference, recenze
Text uživatele: 

Minulý rok jsem tady žádala o radu, ani se nedivím, že bylo těžké poradit. Sama jsem se tím dlouho prokousávala, plusy  - mínusy jednotlivých vířivek. Málem jsem to vzdala kvůli starostem o vodu. Četla jsem nejrůznější recenze, kde lidi popisovali nejrůznější potíže ať už s vířivkou samotnou, nebo právě s vodou a udržení její čistoty a PH. Manžel nemá čas se tím zaobírat a tak ležela celá ta anabáze na mně.

Rozhodla jsem se nakonec pro Intex PureSpa Jet and Bubble Octagon pro 4 osoby. Věděla jsem už z recenzí, že ve skutečnosti vířivka, aby splňovala pohodlí, ty čtyři osoby rozhodně nepojme. Ale to mi nevadilo. Jsme sami a i kdyby nás bylo víc, nemusíme v ní být zároveň, no ne? Pro dva a max. jedno dítě je moje zkušenost a to je o něco málo větší, než jsou jiné, které uvádějí taktéž čtyři osoby.

Co je ale podstatné, že vířivka je pro slanou vodu. Není potřeba žádné chemie, vestavěný salinátor vyrobí ze soli přírodní chlor, který nevydává takový zápach, jako uvádějí recenzenti jiných vířivek, kde chlor musí dodávat. Vířivka nemá manometr, přebytek vzduchu v těle sama upustí vestavěným mechanizmem, to je další plus.

Dále jsem se řídila zkušenostmi recenzentů. Takže vířivka, hlavně její aktivní část s motorem, je krytá velkým slunečníkem před přímým sluncem, manžel vyrobil rovný podklad, aby vířivka neměla tendence k nahnutí, nebo nerovnostem dna.

Na vířivce se mi líbilo, že má nejen bublinkové trysky, ale i masážní, což je úplně super. I to, že tyto masážní trysky jsou pohyblivé a proto se mohou třeba dvě "přidusit", o to více masírují ty zbývající a taky se dají natočit k tělu, jak člověk potřebuje. Bublinkové trysky jsou jen u dna, ty masážní jsou po obvodu.

K vířivce nám byla dodána bytelná malá sedátka, kdo je menší postavy, hodí se. Co bych ale rozhodně nekupovala, jsou nafukovací opěrky za hlavu. Ty nedrží, vypadávají. A stejně nejsou potřeba. To jen tak na okraj.

Takže tak jsem dopadla a myslím, že dobře. Vířivku si už od června opravdu užíváme, jsme s ní spokojení.

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nafukovací zahradní vířivka - zkušenosti jak vybrat, tipy, rady, názory, diskuze, reference, recenze
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny