Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty

08.01.2020 19:26
Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Odpovědí na téma: 7
Text: 

jako to prezentuje ve specifikaci. Účinek je úplně stejný, pokud tedy vůbec nějaký extra má, jako ten obyčejný v zeleném balení. Četla jsem předem recenze na Heuréce, nechápu, že tam někteří účinek na krytí odrostů potvrzují. Možná jen neví, co odrosty jsou? Nevím… , každopádně chci dát na vědomí těm, kdo by tyhle účinky očekával a proto dal ty nemalé peníze, aby jeho koupi zvážil.

 

,

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
09.01.2020 18:00 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Sírius

Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

Mnohé recenze si vytváří výrobce sám. Takže si píše výrobce sám své recenze. To je USA styl.

 

Další věc je, že jen minimum lidí je objektivně kritických.

 

Do toho lze přidat i to, že Němci a němečtí výrobci Čechy pohrdají, a dodávají sem ošizené a nekvalitní verze svých výrobků, jako je třeba tento šampon. Možná, že někomu šampon fungoval, ale německý výrobce postupně snižoval obsah účinných látek, aby ušetřil a zlevnil výrobu. Češi jsou odpad, pro Němce by si to nedovolili.

 

Něco o tom vím, protože moje firma brala od dodavatelů z řady států. Před několika lety jsem musel komplet ukončit dodávky z Německa. Němci se před několika lety rozhodli, že využijí své renomé kvalitního výrobce v minulosti, a tak budou za drahé peníze dodávat nekvalitní a ošizené věci. Řada výrobků a dodávek z Německa je šmejd horší než z Číny jen za lexusní předraženou cenu. Už několik let je pro mě německý výrobce/dodavatel stopkou. Draze zaplacené a opakované zkušenosti.

 
10.01.2020 14:51 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

Na odrosty existuji specielni spraye. Spis bych volila ty, nez sampon nebo kondicioner. Sampon muze mit pouze podpurny ucinek, ale v zadnem pripade nemuze nahrazovat barvu.
Existuji tady sice e-shopy s nemeckou kosmetikou, i za odpovidajici cenu, ale kvalitu overenou nemam, teprve se ji chystam vyzkouset.  
Jednou jsem si koupila praci prasek Ariel v CR, prave kvuli vuni, ktera se mi libi, ale tento Ariel mel hodne daleko k tomu, co si kupuji v Nemecku.
Takze naprosto souhlasim s V. Havlem.

 
10.01.2020 17:43 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11
Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

Němci mají příšernou a špatnou kvalitu - a ještě horší dodávají do ČR. Doba, kdy Německo byla známka kvality je už dávníčko pryč.

 

Schválně začněte sledovat, co je vyrobeno/dodáno Němci, a co nikoli. A s čím jste spokojeni nebo nespokojeni. Němci sem dodávají v zásadě obarvenou vodu - ať jsou to šampóny či jiné produkty. Když výrobek dodají poprvé na trh, tak ho neošidí - takže spousta lidí se přesvědčí, že funguje. A po krátké době už prodávají jen barevnou vodu, a lidé kupují německý šmejd už ze zvyku, protože ho kdysi kupovali a on jim fungoval. Problém nastane, když německý šmejd koupíte později než v zaváděcích dobách.

 

Podobné je to i s německými pracími prášky. Je v nim třetina účinné látky oproti prášku, které Němci dodávají západním spotřebitelům. V zásadě si kupujete draze zaplacená plnidla bez účinku, co jenom zacpávají pračku.

 

Jak už jsem psal, musel jsem stopnout dodávky z Německa. Pomíjím příšerné jednání Němců, ale jejich kvalita byla horší než to co objednám za pár šupů z Číny. Jen to mělo luxusní cenovku. Po řadě nepříjemných zkušeností je pro mě "Made in germany" nebo německý dodavatel prostě stopkou. Takové dodávky do firmy neberu, a nákupčí má zakázáno je vůbec brát. Pokud by tak chtěl učinit, musí to tvrdě obhajovat, proč je nutné vzít od německé firmy/dodavatele. Od doby zavedení Německa na černou listinu se prudce snížil počet problémů ve firmě, a finančně se to více než vyplatilo.

 
11.01.2020 16:19 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

Dvojí kvalita je celkem už dost známá.
Ty prášky na praní se dělají v čechách např. Ariel, Persil atd. , dává se do nich úplně totéž bez ohledu na to pro který trh jsou určené, rozdíl je "pouze" v poměru jednotlivých složek. Je to hnus.

 
12.01.2020 18:22 Uživatel: Rypoušinka
Věk:  26

Město:Brünn

Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

Protože Tsechische je ksindel a taková dostat je ksindle artikel.

 
12.01.2020 20:56 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

 

Dovoluji si upozornit, že v jednom tématu lze psát reakce pouze pod jednou přezdívkou z jednoho počítače. V opačném případě jsou porušena pravidla webu bod č. 5.Přezdívky:


► Václav Havel
► Rypoušinka


Po páté


 

 
14.01.2020 19:42 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Text uživatele: 

Co mám doma, to už mám a nevyhodím to. Pak zkusím to samé koupené v Německu, ale spíš pro zajímavost. Já si totiž myslím, že rozdíl bude jen v tvrzení o odrostech. To se možná pokouší tvrdit jen u nás. Mám zkušenost, že ani na západ od nich nedodávají už kvalitu. Kupovali jsme prášek na praní ve Španělsku, kdysi tam ta kvalita byla, dnes (14.01.2020) už ho můžeme koupit rovnou tady a bude to stejné.

 

Lištičko, o těch sprejích vím, ale zatím nevyzkoušeno.

 

Václav Havel alias Rypoušička - vy jste na tom asi podobně, jako ty Německé výrobky. Někde možná fungujete jako seriózní člověk, tady ovšem pustíte ven své horší JÁ, co. A jste odhalen úplně stejně, jako ti Němci.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Šampon a kondicionér Plantur 39 Brown rozhodně nekryje odrosty
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny