Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?

02.01.2016 03:15
Uživatel: Tomko
Věk:  22
Odpovědí na téma: 30
Text: 

Zdravím,  

Chcel by som sa niekomu zdôveriť, len sa hambím o tom hovoriť možno je to aj blbe že kôli babe ma už nebaví žiť. Mám pocit bezmocnosti nič ma nebaví najradšej by som sa zabil. Už som mal jeden ale nevišiel.

Prosim poradil by mi niekto bezbolestnú rýchlu smrť?

Ďakujem

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4806x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ako sa bezbolestne zabit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.01.2016 10:44 Uživatel: Hasil
Věk:  61
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Žádná baba za to nestojí, nemá zájem jedna, nezoufej a zbal jinou.

 
03.01.2016 00:46 Uživatel: kaine
Věk:  20
0-100
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Hlavu vzhůru… víš, kolik úžasných holek ještě za život potkáš a ty se o ně chceš připravit už teď? Hodně lidí jsou v mnohem hůře řešitelné situaci a přesto se nesnaží zabít.  Ztráty holt bolí, ale co bolí, to přebolí a je důležité jít dále. Co ty víš, třeba zítra (03.01.2016) potkáš někoho ještě lepšího  

 
03.01.2016 03:43 Uživatel: Thomash
Věk:  44

Město:Praha

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Hlavně se nenech otrávit těma, co ti říkají, že to není řešení, že bude líp, že "hlavu vzhůru"… Tohle člověka akorát tak naštve a utvrdí v tom, že všichni tihle vůbec nevědí, o čem je řeč a jak ti v tý chvíli je. Upřímně - byl jsem jednu chvíli taky na hraně a bylo víc štěstí než rozumu, že jsem to tehdy zvládnul. je to strašný, bejt na hraně a uvažovat o tom, že nic nemá smysl - znám to. A všechny tyhle radílky bych v tý chvíli s obrovskou chutí nakopal.  

 

Sám víš, jak ti je, a nikdo nemá právo ti radit, jak se máš v týhle chvíli zachovat nebo co máš dokonce cítit. Jsi v tom teď sám, aspoň máš ten pocit.

 

Ale dáš to. Nakonec jo. Doufám. A držím ti palce.  

 
03.01.2016 11:48 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Nikdo nemá právo mu radit? Ale on píše do veřejné diskuse, takže tady se něco takového asi předpokládá, žejo. Tady si přečte různé názory. Zvlášt, když chce udělat v jeho věku takovou hovadinu. Šílené pocity život občas přináší,  ale to, že ti lidi vůbec nevědí, o co jde, je jen tvůj konstrukt. Že nenapsali, znám to taky? A jaký je rozdíl v tom, že někdo napíše, - že bude líp a ty - dáš to? Žádný.  

 

A jestli nechceš nakopat někoho, kdo ti radí, tak o svých problémech mlč.  

 
04.01.2016 00:05 Uživatel: Zana
Věk:  32
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Jistě, opět trochu jiný názor a hned do něho, za chvíli se zase přidají Dany a podobní. Právě že tu jde o diskuzi, tak kdo ti dává právo předkládat ostatním že tvůj názor je ten správný. A navíc seš slepá? Dotyčný chtěl poradit jak si vzít život ne číst žvásty a kecy okolo jak je to zbytečný. Každý je zodpovědný za svůj život, no a co koho to zajímá že je to podle tebe hovadina. příště si přečti otázku (to je ta věta s otazníkem).

To Thomash: dobře napsáno

 
04.01.2016 00:57 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Ááá, komu pak zase ležím v žaludku, a je tak zbabělá, že se neumí podepsat přezdívkou, pod kterou zde již dotyčná "dáma", která se opět neumí chovat, psala??? alt

 
04.01.2016 02:23 Uživatel: Zana
Věk:  32
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Nebudeme tady diskutovat nad tím kdo se chová slušně a kdo neslušně. Podívej se znova na moje téma společné wc a koupelna a pochopíš, že mám pravdu v tom, že izolujete ostatní od své skupiny a snažíte se podsouvat svoje názory jako čistou pravdu. Reakce na moje téma, vaše slova: Vždy když se ráno probudím, stresuji se, že nemám podobné starosti, je to každého věc,   To je každého soukromá věc.   stupidnim tematem to je slušná diskuze? Když se vám téma nelíbí nemáte na ně odpovídat, ale to vy si nemůžete odpustit, dokonce ani v tomhle příadě, kdy zoufalý mladík trpí a snaží se ukončit svoje trápení a Plamínek se bude navážet do názoru druhého a předkládat jaká je to hovadina

Kdo tady je a není slušný je na posouzení administrátora, jsi snad ty administrátor?

A jiná věc je tady někoho obviňovat z podvodu (s přezdívkou), to už je příliš, to jenom opět vypovídá o tvém přesvědčení tvojí svaté pravdy.

Jenom ať mě admin zablokuje, bude o jednu oběť méně, jenom ještě pár posledních vzkazů

To adminplňuje váš web představy, které jste na začátku měl? Hledala jsem místo, kde bych mohla napsat cokoliv, cokoliv co člověka tíží nebo jen tak ze zvědavosti co na některé otázky řeknou ostatní. Četla jsem a pozorovala, co mi z toho vyplynulo je ten závěr, že tyhle stránky jsou spíš o tom že určitá část registrovaných ráda odpovídá na téměř všechny témata, kde můžou udělovat rady ostatním co mají nebo naopak nemají dělat. Jako rádcové, kteří si vědí se vším rady. Pokud se jim něco nelíbí dávají to patřičně najevo a opět poučují ostatní jako by byli druzí malé neznalé děti, které je nutno vychovávat. Mám pocit, že ptát se a čekat opravdové rady a nebo kvalitní diskuzi nemá smysl, zvlášť co se týká i technických a málo psychologických otázek, na ně se nedostávají odpovědi tak často. Asi jsem na špatné adrese, nechápu pro koho tyhle stránky slouží… Samotné mi přijde tahle situace doopravdy trapná, proč jsem se jenom ozývala, jenom jsem si dovolila napsat otázku na společné wc s koupelnou. a pak při dalším pročítání témat, jsem to tady fakt nevydržela, protože navážet se do někoho, kdo soucítí s druhým a mluvit o sebevraždě jako o hovadině. kdo je pro vás cennější tito registrovaní uživatelé nebo jenom obyčejní lidé, kteří zde právě něco hledali

Píšu tady hlouposti, ale co.

Omlouvám se za nabourání tohohle tématu a doufám, že tenhle incident aspoň donutí některé lidi zamyslet se sami nad sebou

Už sem fakt nepřijdu a nebudu stránky ani číst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
04.01.2016 02:51 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Proč chodíš na internet, když nedokážeš dovolit jiným, aby měli odlišný názor než máš Ty?

 

To Ti ještě nikdo neřekl, že na internetu se můžeš potkat s názory, které sdílíš a také s názory, které jsou odlišné?

 

I když jsou názory jiné, VŠICHNI jsme lidé a jsme sestaveni ze stejného materiálu, jako jsou hvězdy kolem nás!

 

Názory jiných ale nejsou mířeny proti Tobě. To Ty si je tak překrucuješ!

 

Bereš vše moc tragicky, vztahovačně, sobecky. Naprosto zbytečně!

 

Prostě to ber volněji. Dovol lidem více volnosti a dej jim prostor. Svět je barevný a jeho jedna polovina nikdy nebude s Tebou souhlasit. Ta druhá ale bude. Ty ovšem nemusíš bojovat proti všem.

 
04.01.2016 08:58 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Pokud si zana myslí, že zabít se kvůli neštastné lásce v mladém věku není hovadina… nu, co k tomu dodat, že?  A zbytek je překrucování. Je to takové až chorobné.  

Kdo potřebuje aby se s ním souhlasilo v názorech na záchod?

Ale pokud sem už nebude chodit, ani to číst, no, třeba se objeví další exot, tihle lidi to vždy oživí. Jak v argentinské telenovele, tam je taky potřeba takovýto činitel.  

 

 

 
04.01.2016 03:03 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

A u diskuze k WC z Tebe mluvila závist. Naprosto zbytečná emoce.

Čekat že se k Tobě každý připojí bylo proto velice přehnané. Odsoudit lidi za to, že s Tebou nechtěli sdílet závist je zlomyslné.  

 

Je cítit, že jsi zatrpklá vůči lidem. A je jasné, že život nadělil někomu víc než Tobě. A Tobě to je líto.

 

Ok. To dokážu pochopit. Takhle život funguje. Není fér. Nikdy nebude.

 

Ale proč se s tím proboha pořád zdržuješ? Čas utíká! Ty ho marníš.  

 

Ty se buď soustředíš na svůj smutek z toho, že někdo se má lépe než Ty, nebo zvedneš svojí línou povahu a začneš dělat něco proto, abys ses měla veseleji.

Třeba mě, nebo někoho jiného koho máš ráda můžeš pozvat třeba na opekanou slaninu k vodě. Why not? !

 

Cokoliv je možné.

 

Je možné si najít i nové přátele, kteří Tě vyslechnou a možná i pochopí. Ale nemůžeš to vynucovat. Musíš jim nechat možnost vybrat si. Musíš se naučit být vděčná i za to, když Tvůj názor odmítnou. I odmítnutí má svůj smysl a hodnotu. Až to pochopíš, pak se Ti začne dařit.

 
04.01.2016 03:20 Uživatel: taktak
Věk:  32
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

A zas si protirecis. pokud je nazoru jako hvezd a kazdy ma pravo na svuj, pak i Zana a Tobe neprislusi ji soudit za jeji a jeji emoce. Pises, ze zeny milujes jake jsou, ze je nepredelavad. Tak je miluj, neomlouvej jako Plaminka a Dany a dej prostor i Zene. Kazdy ma pravo se vzeknout, stejne jako napsala sve rozhorcreni ona na tema sebevrazdy a Ty ses zase vztekl nad jeji odpovedi. Myslis, ze ona Ti bude vysvetlovat jak se mylis? ze neni smutna? nepotrebuje nove pratelre? nejak nerozumim Tvemu utoku na ni, zeny mohou byt i otevrene, ale to snad na nich taky milujes

 
04.01.2016 04:11 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Taktaku, QAdama tady nikoho neomlouvá. Pouze napsal svůj názor, ve kterém vysvětluje co a jak, nic víc, nic míň. Kdyby jsi si přečetl pozorně všechny diskuse např. tedy mezi mnou a QAdamem, nebo mezi Plamínkem a QAdamem, tak by jsi se dočetl, že např. teda my, pokud spolu nesouhlasíme či máme jiný názor, tak si ho i vzájemně klidně napíšeme. Tak nechápu, o co Ti jde a proč píšeš takovou hloupost, že Plamínka a mě QAdama omlouvá. A Zana jsem nepřišla např. najít nové přátele atd. , přišla se hádat a urážet, alespoň zatím nic jiného nepředvedla = já v tomhle tématu nenapsala tazateli ani tečku, ale ona si mě už předem bere do pusy? A to má být jako co? Snaha najít nové přátele? Tak to asi těžko, protože takhle je nikdy nenajde, nikde…

 
04.01.2016 09:07 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Ona hlavně potřebuje, aby s ní někdo souhlasil, tedy ta zana, či kdo to je. A když ne, tak je z toho celá špatná.  

Určití lidi (narcistický okruh)  potřebují, aby je někdo přijal bez výhrad, to jest nejen je, ale i jejich názory, spodní prádlo a barvu bicyklu. Nesnesou kritiku, i kdyby někdo zpochybnil jejich tvrzení, že země je placatá deska. Pokud jsou k tomu ještě manipulativní, začnou útočit, napadat oponenta s energií hodnou lepší věci. Kritika a nesouhlas, to je ťalo. Sebemenší blbost. Co to asi musí být za sebevědomí a sebedůvěru, že nimi jen prostý nesouhlas otřese, aby se cítili tak napadeni?  

Pokud mi někdo napíše, že jsem husa, možná má pravdu, možná ne, ale nezblázním se z toho. Třeba díky němu poznám, to, co mi zůstávalo skryto, že fakt v lecčems husa jsem. to bych akceptovala. Ale abych někoho napadala kvůli nesouhlasu. , a  ještě kvůli, s prominutím, hajzlu?

 

 
04.01.2016 09:30 Uživatel: taktak
Věk:  32
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Nejak nevim, Dany, co Ti mam na to napsat. Napsal jsem pouze svuj nazor na Adama, odpovidas Ty, coz mi vubec nevadi. Pisu jen svuj pocit, stejne jako Ty pises svuj pohled na vec. mi treb neprijde Tvuj pohled jako hloupost, ci ze Zana se sem prisla hadat a urzet. Ba naopak slusnost Zany a jeji nenechani se vtahnout do slov typu "marna, "zbabela", hloupost. svedci o jeji ucte k lidem ato ani nemusi byt pratele.

Tedy respektuji Tve nazory, ovsem nekdy se s Tebou neshodnu, jako treba v tom, proc by clovek nemohl mit przdivek kolik chce? clovek ma sve jmeno, ktere uziva v realnem svete, ve virtualnim muze byt podle chuti a pocitu kidne Bajaja, ze ano a druhy den Zlatovlaska, od toho virtualni svet vznikl, nebo se snad pletu, aby clovek mohl mit pro sebe, sve sny, fantazie, prezdivky, myslenky svuj kout, prostor

 
04.01.2016 03:35 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Jo ahá, Zano, to jsi Ty, ta co má potřebu řešit soukromé věci kamarádky = způsob rekonstrukce koupelny se záchodem + v té souvislosti jejich investici. Tak to jó, tak si to užij, s Tebou je to marný. Ty máš prostě tak nudný život, že potřebuješ řešit životy ostatních. Je mi Tě líto.

 
04.01.2016 02:11 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

to Zana:

Myslím, že by ses měla více soustředit na porozumění psanému textu a ne plivat na lidi, kteří si to nezaslouží. Ve dvěch věcech se totiž zásadně mýlíš.

 

1. Plamínek nepředpokládá, že její názor je jediný správný. V žádném jejím příspěvku nenajdeš indicie, kterými bys své nepromyšlené tvrzení mohla doložit. Navíc nikdo není povinen číst nebo akceptovat něčí příspěvek, takže kdokoliv na internetu utrousí, že mu někdo vnucuje názor, se evidetně moc nezamyslel.  

 

2. "Dotyčný chtěl poradit jak si vzít život ne číst žvásty a kecy okolo jak je to zbytečný.  "

 

Dotyčný se ve skutečnosti nechce zabít. (To je základní poučka snad v každé knize nebo článku o sebevraždách. ) On chce změnit svojí realitu k lepšímu, resp. chce být vyslyšet lidmi, kteří (nejlépe) v jeho situaci byli a vědí jaké to je.  

A odpovědět mohou 4 druhy lidí. Ti, co v situaci byli a poradí negativně. Ti, co v situaci byli a poradí pozitivně. Ti, co v situaci nebyli a poradí negativně. Ti, co v situaci nebyli a poradí pozitivně.  

 

95% +/- lidí si nakonec vybere konstruktivní rady.

 

 
04.01.2016 18:41 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

ZANO.

Jen málo kdy bývám sprostý. Ale vůči Tobě, to jináč nejde. SEŠ PĚKNĚ VELKÁ A BLBÁ KRÁVA. Tvoje myšlení je myšlení primitiva.

 
03.01.2016 23:39 Uživatel: kaine
Věk:  20
0-100
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Mě tedy pozitivní slovo potěší, když mám depku. Kam se v tom případě poděla Logika věci? On žádá o radu, já mu jí dám a on mě má za to nakopat? Tak to pěkně děkuji…

 
04.01.2016 09:44 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Logiku nehledej, tady se hledá nějaká vystrčená zadnice, kterou by frustrát nakopl. a pokud není vystrčená, tak zaútočí na předloktí.  

Svým způsobem je to fascinující  a pseudologika směšná, ale asi jen z hlediska badatele, co pozoruje červíka.

 

 
04.01.2016 00:35 Uživatel: Zana
Věk:  32
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Přesně tak, člověk musí mít prostor hlavně cítit, popírat to, co druhý cítí je pro druhého ještě tím víc bolestivé. Je to jako když si někdo koupí druhého psa, protože nedokáže odžít bolest a ztrátu toho prvního.

 
04.01.2016 02:14 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Zde ale nikdo nepopírá co Tomko cítí.  

 
03.01.2016 12:12 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Podle výzkumu na jednoho chalapa připadnou tři baby, takže dvě ještě někde chodí. A ty se chceš zabít kvůli jedné. A co ty dvě chudačky budou dělat?

 
03.01.2016 12:13 Uživatel: mateju
Věk:  59
0-100
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

zober si jed na krysy ked si soberš život pro babu

 
04.01.2016 00:25 Uživatel: Zana
Věk:  32
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Bolest jakákoliv dokáže být hluboká a nekonečná, až má někdy člověk pocit neskutečné trýzně, že snad musí zemřít. Není vidět zítřek, bolest zaslepí všechno okolo sebe, jediné co nás drží při životě je to stále tlukoucí srdce, kdyby přestalo bít, kdyby člověk přestal dýchat, ta nekonečná úleva a klid… jenomže slyším jak tluče dál. jenom vlastní síla sebezáchovy nás dokáže přenést přes bolest. Někdo má silnou vnitřní sílu a překoná vše, někdo to nemůže snést a hledá za každou cenu úlevu od bolesti. Možností je hodně: sebevražda, léky, které uleví, útěk myšlenek jinam, fyzická práce, vytyčení nových cílů, které mě aspoň trochu utěší, nadějě v novou lásku, pomoc druhým lidem, kteří mají také jiné trápení a možná větší než moje. a další a další možnosti. jenom se zkus nad tím zamyslet

Jinak dobrej návod na bezbolestnou smrt taky neznám, kdybych ji znala už dávno bych tu možná taky nebyla. v životě sem prožila pár okamžiků, kdy jsem na to pomýšlela, vzít si prášky? Jenomže jaký, který aby účinek byl žádoucí, co když budeš mít křeče a bolesti? Skočit z mostu? No a když to přežiješ, co když z tebe zůstane nadosmrti mrzák? Oběsit se? I to je umění, protože pověsit se dobře tak, aby ses neškrtil půl hodiny, ale zemřel si bezbolestně hned vyžaduje jisté znalosti, takže než se blbě přizabít jsem radši trpěla bolest a musela jsem ji přežít.

Přeju ti ať vidíš zítřek.

 
04.01.2016 02:38 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Tomko, nebudu Ti lhát.

Život je o síle. O síle přežívat. Ti slabí pojdou, ti silní budou mít to, na co jejich síly dosáhnou. Vesmír nám nedává snadný koncept spravedlnosti. Vesmír sám o sobě není spravedlivý a nikdy nebude. Hezčí lidé budou mít vždy snadnější život než ti citlivější.

Tebe to buď může zlomit, nebo se s tím můžeš naučit pracovat. Výběr je na Tobě a vesmíru je jedno, kterou variantu si kdo vybere.

 

Zde je Tvoje realita: odkopla Tě holka, která o Tebe nikdy neměla opravdovou starost. Pokud se zabiješ, kvůli někomu, kdo se o Tebe nikdy doopravdy nestaral, jaký to bude mít smysl?

 

To sám sebe hodnotíš na míň než její ignoranci a neschopnost v Tobě vidět citlivého člověka? To někoho tak povrchního a slabého dáváš na tak vysoký piedestal, že mu dovolíš aby ovládal Tvůj vlastní život?

Jsi její otrok? Jsi tak slabý? Protože pokud ano, tak asi máš smůlu. Rozumná žena totiž nechce slabocha.

K čemu by jí byl? !

 

Život není jen o štěští a snadné cestě. Život nám dává lekce aby z nás něco udělal. A tys tím, co se ti stalo dostal lekci, jak se stát lepším mužem, lepším partnerem.  

 

Otázkou je, zda tu lekci zahodíš, promarníš, nebo zda se z ní poučíš a využiješ jí při další holce, která může být mnohem lepší partnerkou než ta minulá.  

 

Protože jedno vím jistě: lepší partnerky existují.  

 

Kdybys jen věděl … alt

 

 
08.01.2016 14:10 Uživatel: Naty2005
Věk:  10
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Já se chci taky zabít sem holka a je mi 10let. už se hodně dlouho chci zabít ale nemám na to… potřebuji se co nejdřív zabít a to bezbolestně a rychle prosím já to potřebuju

 

 
10.01.2016 11:53 Uživatel: ann
Věk:  57
1452422238_12246888_1083983301625432_5802465955238538241_n.png
My status
0-100
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

to by mě právě zajímalo, jak si zastavit srdce, aby už nebolelo?

 
10.01.2016 14:26 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Bezbolestné umírání není, obzvláště, pokud jde o násilné ukončení života. Už i Wolker řekl "smrt, smrt není zlá, co zlé je, to umírání je".  Pak už se to nedá vrátit. mslím si, že všichni, co píší, že chtěji zemřít, že jim jen chybí rodina a láska nejbližších. Zkuste tu lásku vydolovat v sobě a říci blízkým, že je máte rádi. Myslím si, že roztají ledy a odpovědí vám bude, že vás mají také rádi.

 
10.01.2016 19:31 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

Tomko - skus to inak, skus rozdávať almužny = obdaruvávaj ľudi okolo seba, je to jedno či niekomu niečo daruješ, alebo či pomôžeš napr. staršej pani tak, že jej uvolníš miesto v trolejbuse. Pokus sa o to!   Uvidíš, že myšlienky na smrť Ťa postupne prejdu.

 

Pokus sa o to! A potom to stále takto praktikuj a obdaruvávaj! A potom uvidíš čo sa bude diať v Tvojej mysli  alt

 

 
28.05.2016 19:57 Uživatel: MaikL
Věk:  48

Město:Stod

Téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Text uživatele: 

střelit se do hlavy, je jasná bezbolestná smrt, ráže 9 mm. asi postačí. mám stejné pocity, jsem ve fázi přípravy. MaikL

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Bezbolestná sebevražda - jak na to?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 1890x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 1957x
život o ničem 3 2033x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 2606x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 2693x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 2601x
Jsem Harry - co vy na to? 6 2153x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 17 7739x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 22 8287x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 3502x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny