Téma: Druhý pokus o sebevraždu

08.10.2011 21:24
Uživatel: Chozee88
Věk:  23
Odpovědí na téma: 17
Text: 

Zdravim vsechny diskutujete o Smrti ale kdo zvas vi jaka je? Ja uz toho mam dost jdu to skusit uz podruhe a tentokrat jinak snad uz budu mit klid a všichni ho budou mit odemě. Nechci rady stejne nikdo neporadi jak na to snad jen jedina rada existeje "Mlč a Divej se Smrti do oči"Mějte se Pepa Č.

Váš e-mail: 
Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde.

Reakce čtenářů

 
08.10.2011 21:28 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Avatárku, můžeš něco zjistit o tazateli a něco v tom udělat?

 
08.10.2011 21:30 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

A ta Chozee88 přestaň jančit !!!!!

 
09.10.2011 08:09 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Když jsi našel web MS, jistě najdeš snadno i nejbližšího psychiatra. Ať už jsi to myslel vážně, nebo ne. Jednoznačně ho potřebuješ.

 
09.10.2011 08:30 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Mě tedy velmi překvapuje, že u tohoto příspěvku téma změněno nebylo. 
Název tématu dle mého názoru vůbec nevystihuje podstatu obsahu příspěvku a v něm uživatelem oznámený úmysl.
Čím se název tohoto tématu nejvíce přibližuje tomu, co obyčejný smrtelník teoreticky vloží do vyhledávače? Je to můj názor.
Souhlasím s Barčou, tyto úmysly uživatelů a diskuse k nim tu i už byly, a všichni, kteří takto uvažují, včetně tohoto uživatele potřebují hlavně akutně odbornou pomoc, ne rady jak na to, kterých se v jiných příspěvcích dožadují. Ale povzbuzující diskuse a názory jsou pro ně určitě také užitečné a přínosné.

 
09.10.2011 08:47 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Tak jen jsem příspěvek uložila, téma bylo změněno. Děkuji.

 
09.10.2011 08:36 Uživatel: Indiánka
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

 Choozee, život je jen a jen ve Tvých rukou...................

 Každé ráno si pořádně zacvič, ať se u toho zapotíš, zajdi si do sauny, z těla se Ti vyplaví jed, který Tě tráví zevnitř. Udělej něco pro to, aby byl pro druhé svět hezčí......... To je ode mne.

 Hodně síly

                                   

 
09.10.2011 11:54 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Je mi tě líto. Ale ne tak jako cítím lítost vůči lidem, s nimiž si život tak zahrál, že se rozhodnou dobrovolně si ho vzít. Lituju tě, že máš potřebu psát na internet o věcech, které sám ani nechceš udělat jen proto, aby tě cízí lidé utěšovali. Jak už tu někdo psal, vyhledej odbornou pomoc. Ne proto aby ti zábranili v sebevraždě, ale protože máš problém sám se sebou...

 
09.10.2011 12:31 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Já ti napíšu jen jedno. Než si něco uděláš, přečti si knihu " Historie trestu smrti" . Je o tom, že to není taková sranda se zabít a můžeš si způsobit pomalou a krutou smrt. A to ty určitě nechceš a věř mi, že v ten moment budeš chtít moc žít.
Tak než něco podnikneš, zkus popřemýšlet. 

 
09.10.2011 16:09 Uživatel: Innes
Věk:  57
100-500
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Sebevrah  je zbabelec , mas-li problemy tak se je snaz resit. Ale svou smrti nic nevyresis.

 
09.10.2011 17:24 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Vyjmula bych z toho lidi kteří trpí nějakou smrtelnou, nevyléčitelnou nemocí, a prostě už jen bolestivě umírají a čekají kdy to konečně příjde. Smrt je pak pro ně opravdovým vysvobozením. Ale jinak naprostý souhlas.

 
09.10.2011 21:14 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Tazatel se bohužel neozval, snad to nemyslel vážně, já pro vzkazy tohoto typu moc pochopení nemám, docela mne to vyděsí.

 
10.10.2011 00:53 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Jo, to bylo cílem. Ovšem bez obav - pokud se někdo OPRAVDU chce zabít, prostě to udělá a maximálně napíše vysvětlení nejbližším, rozhodně nefiltruje svoje plány na internetu...

 
10.10.2011 13:27 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

No těch co nechali zprávy třeba na FB taky nebylo málo.

 
10.10.2011 22:39 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Sice nevím o nikom, kdo by se zabil a vzkaz nechal na facebooku, ale i kdyby - i na tom facebooku je to vzkaz pro více či méně blízké lidi - ale tyhle anonymní výkřiky do prázdna... Lidi co tohle píšou by potřebovali od života pořádnou ránu, aby věděli co znamená opravdu trpět, a aby si dokázali vážit života. Tolik lidí co by si přáli žít umírá každou vteřinu, spousta z nich strašlivou smrtí... Takže tyhle "jsem v pubertě a zrovna mám pocit že mě nikdo nemá rád, jsem největší chudák na světě a život pro mě nemá cenu, litujte mě" bych nejradši profackovala.

 
13.10.2011 11:49 Uživatel: Julie
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

  Taky to litování se nemusím. Chápu, že má někdo starosti ale jsou na tom lidi daleko hůř a mají větší vůli žít.

 
10.10.2011 22:54 Uživatel: Indiánka
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

 Jéééé. Tady se ještě sebevraždí ? Usmívající se

 
09.11.2011 15:12 Uživatel: Jetti
Věk:  35
Téma: Druhý pokus o sebevraždu
Text uživatele: 

Mrazí mě z tohoto tématu a dotazu v zádech a ani nechci pomyslet na to, že by to mohla být pravda. Kéž by to byl smyšlený příspěvek někoho, kdo chce jen vyzkoušet reakci druhých...

Píšeš: Kdo z nás ví, jaká smrt je?
No - vzhledem k tomu, že pročítáme tento web a ťukáme do klávesnic svých PC nějaké odpovědi, asi to neví nikdo z nás Mrkající , protože ještě jsme na tomto břehu.

Smrt je přechod z časnosti do věčnosti. Nikdo ať mi nenalhává, že po smrti nic není! Kdyby smrt byla konečná a dost, jako když típneš cigaretu, jaký by asi měl lidský život cenu či smysl? Po tomhle jsem se pídila už ve svých sedmnácti letech. Rozumím lidem, kterým připadá jejich život prázdný a beze smyslu, nebo plný neřešitelných problémů a starostí, cítí se sami, nepochopení, nemilovaní, zbyteční, BEZ LÁSKY A NADĚJE NA TOMTO SVĚTĚ Plačící   

Toužila jsem po něčem opravdovém, po tom, aby mě někdo miloval, aniž by mi vyčítal, že to a to jsem udělala špatně. Toužila jsem po naději, ale nikdo z lidí mi nedokázal ani lásku, ani naději dát. Objevila jsem ve svém srdci prázdnotu a beznaděj. Jako kdyby prázdné místo v mém srdci volalo po zaplnění nějakou nadějí, nějakou láskou, která je větší než cokoli jiného, která mě přesahuje. Pak to splynulo v jedno: našla jsem lásku, naději a smysl života v Ježíši Kristu, který mě neodmítl. Rodiče chtěli, abych se polepšila, hledali na mně jen chyby. Ale od Boha přišla jednoznačná zpráva. Říkal mi: já tě miluju i s tvými nedostatky, s tvými chybami, s tvými hříchy. Za tvoje hříchy jsem umřel, abys mohla být svobodná. Dej mi svoje hříchy, čiň pokání, a já ti dám věčný život. Možná to někomu připadá jako plácání do větru, že si to vymýšlím. Ale já jsem to prožila! NAŠEL SE NĚKDO, KDO SE O MĚ ZAJÍMAL, KDO O MĚ STÁL! Nebyly to výčitky typu: až se změníš, přijď, teď jsi nedokonalá,  špinavá; nejdřív na sobě musíš pracovat, pak tě přijmu. Byla jsem špinavá, lpěly na mně moje hříchy, které byly příčinou odloučenosti od Boha. Z toho pramenila moje beznaděj. A teď mi on - Boží Syn - říká, že mě miluje? Že za mě umíral na kříži? Že jeho krev byla prolitá také kvůli mně,  protože bez prolití krve není odpuštění hříchů... Bůh nabízí odpuštění hříchů všem lidem. Je otázkou, zda oni o tom ví a zda jsou ochotní to přijmout. Je to dar, který si nikdo nemůže zasloužit.

"Milostí tedy jste spaseni skrze víru. Spasení není z vás,  je to Boží dar; není z vašich skutků, takže se nikdo nemůže chlubit."
Bible,  list Efezským 2:8 a 9
    
Fyzická smrt nebývá bez bolesti, krom snad těch případů, kdy člověk odejde ve spánku. Ale kdo už opravdu fyzicky umřel, ten se o to s námi jistě nepodělí, jaké to bylo  Zamračený

Duchovní smrt trvá pro celé lidstvo od té doby, kdy to Eva s Adamem v ráji zbabrali (můžete se o tom dočíst hned na začátku Bible,  v knize Genesis, 1. kapitola, od 26. verše, do konce 3. kapitoly). Tady je zásadní 3. verš ve 3. kapitole. Bůh jim řekl, že nesmí jíst ze stromu uprostřed zahrady, ABY NEZEMŘELI. Oni z něho však jedli, přesto zůstali naživu - a to je to klíčové: zemřel jejich duch. Proto je napsáno v evangeliu Jana, že se musíme znovu narodit. Tam rozmlouvá Pán Ježíš s Nikodémem, viz třetí kapitola, od prvního do 21. verše.

Existuje svět viditelný a neviditelný / materiální a duchovní. Proto přeji všem lidem, aby našli naději v Ježíši Kristu. Vždyť jeho jméno se překládá jako Ježíš Mesiáš či Ježíš Spasitel. Dovol mu, aby přišel blíž a spasil tě. Stejně už tě dávno zná a trpělivě čeká na to, kdy mu to dovolíš. On se nebude vnucovat, on to nemá zapotřebí. Vždyť všichni ho mohou poznat, jaký je, když přemýšlejí o tom všem, co Bůh stvořil. On nabízí věčný život všem, kteří jsou ochotni přijmout ho JAKO SVÉHO SPASITELE.

On řekl: "Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne."
Bible,  Janovo ev. 14:6
 
On je všemohoucí a může pro tebe udělat mnohem víc, než si dovedeš představit. Jsi jen hliněnou nádobou, které on dá ten správný smysl života. Bez něj jsme křehcí, snadno se můžeme rozbít a porouchat, protože jsme nekompletní. Bůh člověka stvořil jako ducha, duši a tělo. Stvořil člověka ke svému obrazu, aby byl jeho přítelem. A on může obnovit naše smrtelná těla svým duchem. S ním jsme silní, on je naší záštitou a pomocí.

Kdo jeho pomoc odmítá, je hlupák, natož ten, kdo říká, že Bůh není. Přesto i takové lidi Bůh miluje bez rozdílu  Usmívající se
Dávno bylo zaplaceno výkupné za všechny.

Pokoj vám od Otce, Syna i Ducha svatého.    


10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 778x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 791x
život o ničem 1 900x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 1328x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 1447x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 1397x
Jsem Harry - co vy na to? 6 1184x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 10 3359x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 18 4315x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 2022x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny