Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?

07.10.2016 20:42
Uživatel: NikiV
Věk:  15
Odpovědí na téma: 35
Text: 

Dobrý večer,

už delší dobu nad tím přemýšlím, ale teď už mám jasno. Chci se předávkovat, ale zajímá mě jedna věc, jak dlouho tak budu umírat?

Prosím nesnažte se mi to rozmlouvat.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 14498x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Sebevražda
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.10.2016 21:06 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj. Záleží na druhu léku. Z některého Ti bude jen blbě, pozvracíš se a fičíš dál, což ostatně i doporučuji.

 
22.11.2018 13:12 Uživatel: Harry
Věk:  19
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Oxycodon,   krabici Hypnogenu nějaký Codein a nějaké jiné opiáty i jiné Lexaurin, Targin.   Zabyje mě to?   Mám asi 130kg 

 
07.10.2016 21:09 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Tím, že sem píšeš, v hloubi duše o reakci a jiný řešní stojíš. Info o tom, jak dlouho by to trvalo, přeci není pro skutečnýho sebevraha podstatný. Voláš o pomoc - a to je dobře. Btw prášky jsou stejně nejistý, hodný leda citových vyděračů, kteří se nechajj včas načapat. Nic trapnějšího být nemůže. A bylo by ti leda šoufl.

Jen by bylo fajn obrátit se na někoho zkušenějšího. Zkus brnknout na Modrou linku, jsou skvělí. Můžeš tam i zajít či napsat. Nechaj tě vypovídat…

Můžeš se vypsat pro začátek i zde. Jak dlouho nad tím dumáš? Nemáš žádnej sen, kterej by sis chtěla splnit? Není nic, co by ti dělalo radost?

Ještě dodávám, že začíná podzim, to je pro melancholiky zpravidla katastrofa, blížící se Vánoce tomu nasazují korunu. Pokud to máš silnější na podzim, stojí za to to přečkat… na jaře je přeci zas líp. Ale nevím, zda to tak skutečně míváš???

 
08.10.2016 11:51 Uživatel: Lismarta1
Věk:  38
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj Rypoušice, svatá pravda, máš můj hlas.

 
07.10.2016 21:16 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

U každé sebevraždy je to jiné - i podle duše člověka - (každý je originál). Můj bývalý spolužák asi tak v Tvém věku vyskočil z okna - z 8 patra a přežil. Dnes (07.10.2016) toho nesmírně lituje a říkal mi, že už by to nikdy neudělal a to že nezemřel, bere jako dar od Boha - jako druhou šanci.

Proč chceš zemřít? Nezvládáš snášet samu sebe - svoje těžkosti?

 
13.10.2016 20:24 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

NikiV - doporučuji Ti trénovat se v askezi - to je v ODŘÍKÁNÍ.

Staneš se tak vnitřně silná, radostná a pokojná. Je smutné jak mnozí mladí lidé jsou po vnitřní stránce dost slabí… když pak  v životě narazí na těžkosti, tak jedinou možnost vidí už jenom v sebevraždě.

Je důležité v životě i vnitřně posilovat = praktikovat askezi. Pouvažuj nad tim.

 
07.10.2016 22:03 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Zalezi na tom, co si vemes… kazdopadne ti z toho nasledne bude akorat blbe. Jiste prezijes, budes v nemocnici, na hadickach, bude te vsecko bolet, nejspis budes mit dozivotni nasledky, jakozto poskozene ledviny, jatra, pripadne mozek…

 
08.10.2016 08:02 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  41

Město:Praha

500-1000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Záleží na tom, jaké léky. Některé neudělají níc ani ve velmi vysokých dávkách, některé mohou způsobit doživotní poškození zdraví, z běžně prodejných léků se velmi obtížně hledají nějaké, které ti zajistí rychlou a bezbolestnou smrt.

 

Bohužel ne vše vždy probíhá jako ve filmu. Vím o pár lidech, kterým se nepovedla sebevražda, která na první pohled byla "jistá". Třeba střelnou zbraní - jeden si ustřelil půlku obličeje brokovnicí, další se chtěl střelit do spánku pistolí a provedl to tak nešťastně, že střela prošla lebkou z jednoho spánku ke druhému a "vzala" s sebou oba oční nervy - prostě si "ustřelil" oči od zbytku mozku. Přežil, ale oslepl.  

 
08.10.2016 11:49 Uživatel: Lismarta1
Věk:  38
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj Niki, Rypoušice má svatou pravdu. Voláš o pomoc a to je super. Co je pravým důvodem, pro to, jakou blbost chceš udělat? Je Ti 15 let, houby věk a krásný život před sebou. Jak si ho jednou zařídíš, je na Tobě. Ale tohle by bylo to nejhorší, co bys mohla udělat. Jestli nemáš žádnou kámošku, nebo kamaráda, tak mi napiš klidně na sebe kontakt a můžeme si povídat spolu.

Život sis nedala, tak ať Tě ani nenapadne si ho brát. Ať je za tím cokoliv, to tu ostatně nepíšeš. Taky jsem měla pokus a věř, že do dnes (08.10.2016) trpím, protože mi kvůli tomu odebrali i syna a svěřili ho do péče otci. Jak se to jednou dostane do papírů, tak e vezeš.

 
09.10.2016 21:29 Uživatel: Vlčice888
Věk:  58
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Nedoporučuji.

Nevíte někdo o něčem jistějším?

Před mnoha a mnoha lety se o totéž pokusila moje starší sestra. Přežila - s poškozeným mozkem.   Nedokáže se sama o sebe postarat a přitom to byla taková krásná a chytrá holka.

Co takhle skočit pod Pendolíno? Ale to taky nejde - co chudák mašínfíra?

Já jsem kdysi už taky měla vyhlédnutou nákladní Tatru - ale v poslední chvíli mi bylo líto toho řidiče - jak by k tomu chudák přišel?

PROČ to chceš udělat?

 
09.10.2016 21:40 Uživatel: Vlčice888
Věk:  58
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

No a navíc -  věřící Ti  řeknou, že každý, kdo spáchá sebevraždu, tak se "v příštím životě" narodí postižený. To taky není dobrá vize.

No a byl na netu tento týden článek, jak Rusáci se nějak kolem roku 1989 dovrtali do cca  12 500 metrů hluboko, spustili tam mikrofony a čekali, že budou slyšet zvuk tektonických desek nebo tak něco.  Ale co slyšeli???   Lidské hlasy křičící a naříkající bolestí.  I zapřísáhlí komouši z Ruska pozutíkali pryč, protože byli přesvědčeni, že se dokopali až na samotný strop pekla.  Výzkum se zastavil.  Údajně pak prý bylo zjištěno, že to byl podvod a byla to nahrávka z nějakého hororu - ale kdo ví?

A chtěla bys trpět v pekle???

Nebo si myslíš, že peklo máš už na zemi????  Ale třeba se tím připravíš o něco moc krásného, co máš ještě prožít … .  

 
16.10.2016 17:54 Uživatel: Nikdo
Věk:  35
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Já bych si nebyl tak jist, že hledá někoho, kdo jí pomůže to neudělat. Proč si každý myslí, že když někdo takhle píše a žádá o rady, jak zemřít, to nemyslí vážně?  

Já jsem před lety spolykal nejrůznější léky na bolest a podobně, co jsem doma měl a vzhledem k počtu zdravotních problémů, co mám, to byl hezký koktejl, ale nic z toho. Ani jsem se pořádně nepozvracel, jen mi pár dní bylo blbě. A nikdo si toho ani nevšiml. Jak taky jinak, když si nikdo nevšiml ani toho, když jsem několik dní vylézal z postele jen na záchod, nejedl a skoro nepil? No teď už si ani nemá kdo všimnout, když žiji sám. Pak jsem se cítil tak blbě, že jsem i zkusil zajít k odborníkovi. Když jsem viděl tu plnou čekárnu, zase jsem se otočil a odešel. Ani tam nikdo nereagoval, i když na mně muselo být hodně vidět, v jakém jsem stavu. Nikdo mě nezarazil, neoslovil, nezeptal se, jestli potřebuji pomoc. To se vlastně mockrát opakovalo i při jiných problémech, jako když jsem se nemohl nadechnout, seděl na zemi a 20 minut čekal, až popadnu dech, nebo když jsem 3/4 hodiny šel 300 metrů, protože jsem se nemohl nadechnout, navíc jsem byl o francouzských holích kvůli kolenu a zádům. Lidi si prostě ostatních nevšímají. Když jsem byl pár dní před operací kolene, nemohl chodit a ještě měl migrénu, vrazila do mne jedna paní. já to ustál, ona spadla a začala ječet, že jsem čurák. Fajn, možná jsem, ale v tomhle zkurveným světě už fakt žít nechci. Jediné, čeho se fakt bojím, že mají různá náboženství pravdu a ono po smrti opravdu něco je a skončím v pekle (i když mám dojem, že to je už tady) a nebo tím budu muset projít znovu. Tak snad se mýlí a smrtí to fakt skončí.

Po předchozí zkušenosti taky hledám způsob, jak to udělat spolehlivě a bezpolesně a hlavně u toho neudělat bordel. Skákání z výšky nebo pod vlak omezí a případně i ohrozí i další lidi, navíc kdo to pak má uklízet? Při špatně provedeném oběšení tam můžu viset dlouhé minuty a o to taky nestojím. Proto bych raději po něčem usnul a už se neprobral. Právě to, že stále hledám způsob, jsem ještě tady. Protože najít něco spolehlivého je prostě těžké. Ani většina jedovatých látek není až tak spolehlivá a když už, tak je to hodně nepříjemná smrt. Myslím, že už jsem si bolesti fyzické i psychivké užil dost, proč si přidávat ještě další? Navíc to nechci zase posrat, jak je mým zvykem. Nemám v úmyslu ze sebe udělat blábolícího idiota nebo mrzáka na vozíku nebo na lůžku. Ležet navždy chci, ale pod hlínou, ne v ústavu.

Snad v každém podobném vlákně, co na netu jsou, někdo napíše tu blbost, že jsme si život nedali, tak nemáme právo si ho brát. A kdo z nás se o to prosil, aby nám byl dán? Já tenhle dar nechci. Kdyby to šlo vrátit se zpět a nenarodit se, rád bych to udělal, ale tohle nejde. Proto je jediným řešením, jak už nežít, zabít se. A nebo trpět a čekat, až to přijde samo, což taky může být za 50 let či víc.  

 

Woody Allen tiše k sobě: „Nicota, Nebytí – Prosim? – Ale nic, jen plánuju budoucnost. “

- tak takhle taky vidím ideální budoucnost. Mimochodem, je to úryvek z filmu Láska a smrt, kdyby to někoho zajímalo.

 

Držím palce všem, kdo už se odhodlali a udělají to, aby skončili na lepším místě, i kdyby jím byla nicota. Ať se to fakt povede a neskončíte zase zpátky v těchle nebo ještě horších sračkách. A třeba se tam brzy potkáme

 
16.10.2016 18:41 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Myslím, že většina lidí to nezlehčuje a nevnímá to tak, že to nemyslí vážně. To vypustí z úst buď zcela neempatičtí lidi, nebo takový, kteří se s nikým takovým nikdy nesetkali, sami mají štěstí a nemají červy v duši a nedokážou si představit ty pocity, které k tomu jiné pohání. Není to ničí chyba, tak to prostě je. Každý je nějaký. Těm, co jsou tímto zcela nepolíbeni, tu nevědomost naopak přeji. Jen bacha na volbu slov, může to tu protistranu semlít, protože má extrémní, přecitlivělé a přehnané vnímání.

Peklo alt To je blbost. Já myslím, že není nic. To je zas jen to lidské velikášství a domýšlení si, že po životě nás čeká buď trest, nebo odměna. Je to tu tak hluboce zakořeněné, že na to vždy bude někdo věřit. Ale když to jeden druhýmu necpe, pak je to ok. Já si předsavuji jen tmu. Nic. Koneckonců, zcela logicky, pokud něco je po smrti, poznáme to sami právě po té smrrti - má-li duše vědomí. Myslím, že jej nemá, ale pravdu se dovíme všichni. S tím souvisí i to, co tě rozčiluje - to jak lidi říkaj, že nemáme právo život si brát. Souhlas, taky bych se, kdybych měla možnost volby, nenarodila. Ale co už alt. A zda máme/nemáme právo… Kdo o tom rozhoduje? Pokud nejsme zatíženi právě tou vírou, pak z toho vychází, že je to na každém jedinci. Přesto ale stojí za to, pokud o tom není dotyčný pevně rozhodnut, bojovat a dožít normálně, zemřít tedy na stáří, v trochu horším případě na vážnou nemoc. To jsou přirozené způsoby smrti. Smrt vlastní lidskou rukou se jeví jako nepřirozená, není akceptována, a tak je potenciální sebevrah se svými touhami sám. A opět - je jen jeho volba, zda toho fakt půjde. Ještě jednou ale zdůrazňuji, že stojí za to bojovat! A nerozhodovat o svém nebytí. I já myslím, že do přirozeného běhu života je lepší brutálně nezasahovat, třebaže pro to nemám relevantní argument.

Ta zaručená smrt je právě problém. Je evidentní, že prášky jsou na dvě věci. Věšet bych se nechtěla, neumím udělat uzel a bála bych se, že bych si odkrvila mozek, ale byla bych zachráněna. Opět, je to nejisté, byť když se vězni dokážou oběsit na lecčems a vyjde jim to, třeba to tak složté není, ale já se toho děsím. Ale je to jedna z více schůdnějších variant. Dřív jsem ji zcela zavrhovala, teď se mi začíná trochu libit. Mým snem je zbraň, ale žádnou nemám, navíc jsou prý těžké, nevím, jak bych s tím manipulovala. Ale chtěla bych si jednou pokoutně sehnat nějakou, abych věděla, že mám vždy možnost to udělat. Chtěla bych se střelit do srdce, to není tak velké, jak mozek, takže bych se snad trefila a není to na hlavě, že. Navíc porušení srdce je jasná konečná, to ani střela do mozku nezaručí. Případně se do něj bodnout, ale to asi taky není nejjistější, ale jako malá jsem to chtěla udělat, měla jsem nůž u srdce, ale nedokázala bodnout. Takže bych měla na hrudi jen malou dírku. Ležela bych na hrobě své babičky a napsala bych omluvný vzkaz nálezci. Když bych ji měla, zkusila bych si někde mimo civilizaci střelbu z ní a nějak se s tím naučila. Jenže bych zas nechtěla, aby z toho měl někdo jinej problém, chjo. Navíc je to na dlouho, pokud se k tomu rozhoupu, kdo ví, zda bych použitelnou sehnala. Když bych chtěla něco teď, jsem docela nahraná. Pod vlak jsem nechtěla skákat nikdy, ale čímdál víc přemýšlím, že se půjdu aspoň projít kolem kolejí/na kolejích, zkusím si ten pocit a třeba mě to tak vyšokuje, že mě to rázem přejde. Nechtěla bych, aby někdo měl zdržení, aby strojvůdce měl šok a ze mě byly jen cáry. Ale dívala jsem se na fotky, někdy to docela jde, obličej neutrpí při dobré poloze. Možná si nechat oddělat trup. A vychytat si jen samostatnou mašinu, bez pasažérů. Ale pořád tu je ten šok jiných. Dřív jsem naopak chtěla skákat, už od mala do puberty. Ale jak vypadaj ty lidi, to je hrůza. Protože vím, že vidět  mrtvého při posledním rozloučení je klíčové (vidíme fyzický důkaz, že ten člověk není živ), chci to udělat tak, abych neměla porušenou hlavu, nejlépe celé tělo mít pohromadě. Ale ještě na nic jsem nepřišla. Možná vymyslet nějakej smrtící koktejl, ale já nevyznám  ani v rostlinách, ani v lécích, a pořád ty léky beru jako nejmíň jisté. A skončit ve vodě, no fuj, člověk se nafoukne, začne se rozkládat, to je humáč. Taky jsem snila o "zlaté dávce", ale opět je tu hrozba, že by se mi leda podělal mozek. A ani nefetuju, naštěstí. Ale jako nezkušené by mi mohlo stačit málo…

Taky je pěkně na pytel, když se na pár dní ztratíte, vaše tvář by byla v médiích, vaše soukromí totálně v háji, páč by zčekli komply, noťas a tak. Takže vypařit se na pár dní, aby si člověk promyslel, zda to tedy udelá, za to taky nestojí, za tu ostudu, kdyby se nakonec vrátil v pořádku, s vyčištěnou hlavou.

Bohužel, nějak podezřele víc nad tím dumám a občas mám dojem, že můj čas se blíží, ale ráda bych v posledních zbytcích rozumu našla nejhumánnější možnost. Mrzí mě to, já se opravdu snažila, co jsem mohla. A snažím pořád. A budu nadále!  

Nejhorší na tom je, že když se do toho člověk zamotá, tedy neúspěšně se pokusí o sebevraždu, už se veze. Jen se podívejte na statistiky (kdo to zkusí jednou, zkusí to víckrát, než mu to vyjde). Opravdu si to rozmyslete, ideálně od toho jděte pryč! Představte si, že ze sebe uděláte blbce, nažerete se prášků, odvezou vás na psychinu. Chyba! První problém - ostuda, dívání se skrz prsty a dokumentace vašeho stavu. Vždyť tu i paní psala, že ji kvůli pokusu odebrali syna. Táhne se to pak celý život. Čili místo pomoci vás to nakonec víc zdrtí a utvrdí v tom, že přístě to musí vyjít. Takže to je další problém: uvtrzení, že chci zemřít a nový pokus. A co okolí? Ti budou navždy žít ve strachu, že se vám to vydaří. Zase jen nevýhody. Už navždy budete mít cejch slabšího jedince, který si dovolil sáhnout na život. No, opravdu je taková vidina demotivující a opakovaným pokusům se vlastně nedivím. Je to těžký… znamená to tedy, že buď na poprvé a jistě, nebo nikdy - což je opět ideál (to, že to nikdy neuděláte). Fakt je třeba při tom přemýšlet. Bohužel, když už je někdo v absolutně konečné fázi, pak mu už je jedno jak, co, atp. Prostě to udělá. Takže třeba skočí pod ten vlak a ostatní zdrží. Už nedokázal přemýšlet…

Jak to jednou zkusíte, asi se do toho zamotáte a zjistíte, že je to to, co fakt chcete. Budete to tedy opakovat, dost možná. Nebo naopak toho budete litovat, ale už nebudete chtít opáčko, život pro vás začne mít cenu - to je taky možnost. Může vás to stát ale i velkou, třeba právě fyzickou daň. A možná to dovedete k dokonalosti a začnete blábolit i o obrácení. Pokud s tím budete bojovat, jednou si pyšně poklepete své rameno a budete se cítit silní, protože jste odolali své temné touze a zjistili, že ten život byl krásný a stál za to. A on určitě je! Tak hlavu vzhůru a vzdorujte, co to jde!

 

 
25.03.2018 09:21 Uživatel: BBC
Věk:  31
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahojky, nevím zda se ti to povedlo nebo ne. ale tohle číst je, jako když to sama píšu. Asi je nás spousta, co to takhle cítíme. Ale je opravdu někdo, kdo by nám upřímně chtěl pomoci? Všichni říkají jdi k lékaři… ale co, vysolíte tam prachy a stejně vám to nepomůže. Tohle je tak odporný svět. Vím jaký pocit tohle je, když jste zbyteční a k ničemu a dokonce i ostatním překážíte. Tak nač tady na tom světě jsme?

 
25.03.2018 11:34 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Vůbec nepochybuji o tom, že mnoho lidí se cítí špatně nebo vážně hodně špatně, kdy mají všelijaké pocity s tím, že se dostanou až do té fáze, že už nechtějí nic jiného, než klid navždy.

Každá doba je nějaká, má svá pro a proti, tak to vždycky bylo a bude. Přesto si myslím, že tato není z těch nejhorších = přímo u nás namáme např. válku, tragické přírodní katastrofy, velkou bídu apod. Jsou země, které jsou na tom mnohem hůře a to denně.

Když si člověk připadá, že je zbytečný či má pocit, že někomu překáží, pořád si myslím, že jsou možnosti, jak to změnit, např. pomáháním potřebným lidem či zvířatům. V tomto směru lze najít i své pracovní uplatnění, ze kterého si lze denně odnášet dobrý pocit i místo, kam člověk jakoby zapadne v tom pozitivním slova smyslu.  

Čili proč na tomto světě jsme? Mimo jiné třeba i proto, abychom si našli svojí cestu tak a tam, kde se budeme cítit dobře, smysluplně, užitečně, nenadbytečně atd.  

Já jsem toho názoru, že každý z nás jsme tu na tomto světě z nějakého důvodu, jen jej najít, což neříkám, že je vždy tak úplně lehké 

 
11.07.2018 01:08 Uživatel: věčnost
Věk:  33

Město:Praha

Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Pocit, že jsem někdo jiný než ostatní -  zbytečný, nepotřebý, nechtěný, je fakt suoer, Nechte si ty kecy, že jsme na světě z nějakého důvodu…  

Svět je jen pro některý lidi, my ostatní jsme černá arnáda.

Asi se nás - vy normální  slušňác - i trochu bojíte - protože smutek je něco, co si nedovedete představit,  

zmar, nicota, té se bojíte, tak poučujete.

 

 

 
11.07.2018 05:53 Uživatel: nicota
Věk:  28
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Přesně, je to tak a ne jinak!

 
02.09.2018 13:11 Uživatel: Propofol
Věk:  20
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj. nejlepší bude získat z nemocnice Propofol. a dát si uo více jak  50 mg… a mnela by ses predavkovat já v 50 toto plánuji tak ti to radím

 
14.10.2018 14:29 Uživatel: Bolest
Věk:  20
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj přišla jsem na tuto stránku pro radu nebo možná jen aby mě vyslechl někdo kdo to cítí jako já. Lidé v mém okolí to nechápou říkají ublížíš tím hromadě lidí, ale už se neptají na to kdo ublížil mě. Neptají se jaké mám důvodu jen projdou  a nic. Někdy mám pocit že kdybych si sedla na náměstí s cedulí,, chci spáchat sebevraždu" nikdo by se ani nepozastavuje někdo by jsi to možná vyfotil aby to mohl sdílet na sociálních sítích ale tím by čelí zájem zkončil.

 
14.10.2018 14:33 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj, tak se nám zde svěř, vyslechneme tě ; ).

Mmch. , já jsem bývalý potenciální sebevražedník, tudíž tě chápu a věz, že moc dobře vím, že za tímto rozhodnutím stojí spousta vnitřních démonů, ran a bolesti většinou způsobené okolím.

 
14.10.2018 14:47 Uživatel: Bolest
Věk:  20
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Vždy jsem myslela že jsem silná osoba dokázala jsem každého vyslechnout  a i bez velkých životních zkušeností mu dát radu a pomocí mu. ale tenhle rok mě srazil na kolena. Všechny záchytné body si mi zhroutili  a mě myšlenka sebevraždy nejde z hlavy. Mamka jsi toho všimla a nutí mě chodit k psychologovy. Já si ale myslím že když už člověk nemá důvod vůbec vztat z postele a nebo se najíst nepomůže mu ani odborník.

 

 
14.10.2018 14:52 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Já jsem taky rok jen ležela a víš kdo mii pomohl? Psychiatr! Léky mě dokázaly zvednout ze dna a dostat mě z toho nejhoršího. Být tebou, tak také vyhledám psychiatra, tohle je už na medikaci,

 
26.10.2018 22:22 Uživatel: Harry
Věk:  19
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj chtěl bych se vás tady zeptat  mám několik krabiček opiátů, Oxycodonu, dvě krabice Hypnogenu nějaký Codein a nějaké jiné opiáty i jiné Lexaurin, Targin.   Zabyje mě to?

 
26.10.2018 22:57 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Lidičky zlatý neblbnite! Myslete na to, jak se zachránit, nikoliv jak se oddělat.

Já žiji se sebevražednými myšlenkami doslova od mala a hle, najednou dokážu existovat bez nich! Za to vděčím své psychiatričce, nejen, že mi zachránila život, ale dokázala i potlačit to, co s sebou nosím už léta.

Řešte se, prosím.

 
06.11.2018 00:00 Uživatel: BlonDie
Věk:  21
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj, také přemýšlím o sebevraždě už skoro 4 roky.  

Nevím jaké máte důvody vy ale můj je z mého hlediska celkem pochopitelný.  

V mých 13letech se mě pokusil znásilnit - osahaval mě a nechtěl mě pustit můj vlastní děda (otec mé mamky) naštěstí jsem utekla a šla se opít alkoholem jelikož s námi žil, tak se druhý den přišel omluvit  jeho omluva byla, že byl opilý. Jelikož jsem byla dítě a on můj děda, tak jsem mu věřila. V 15cti se o to pokusil znovu v autě. Naštěstí přestal, když viděl, že se bojím. Odůvodnil to, že mě zkoušel, jestli se nechám. A já opět naivně uvěřila.  

V mých 18letech mě ale už znásilnil, opětovně byl opilý a já taky a k tomu jsem byla ještě zhulená… bránila jsem se ale neubranila jsem se, byla jsem slabá…   pár dnů na to zemřela má babička (máma mé mamky). Já jsem utekla z domu, trávu jsem už hulila od 16let. Tudíž jsem to ani nemohla říct své mamce. nevěřila by mi, se sestrou o mě říkali, že jsem fetak. A další důvod proč jsem to neřekla bylo úmrtí mé babičky. Mamka je s toho do teď špatná. Nemohla bych jí připravit o otce (zmrda).

Takže když jsem utekla začala jsem více hulit trávu hodně. Zkusila jsem i jiné drogy.  

Po dvou měsících se ale ukázalo mé světlo, našla jsem svého přítele. Nevěděl to o mě - Neřekla jsem mu to co se mi stalo. Ukazoval mi to dobré, to proč stále žiju. Tak moc mi pomohl, že mu to nikdy nemohu vrátit. I když jsme se několikrát rozešli kvůli mě a mé osobnosti

Byli jsme spolu do teď. před 2 měsíci jsem mu řekla co se mi v minulosti stalo. Aby pochopil proč se chovám, tak jak se chovám.  

I tak jsme se před měsícem opětovně rozešli a to definitivně. Nevěří mi, vyčítá mi. Zklamala jsem ho, nejsem dobrá ženská pro život. Po rozchodu jsema začala jsem brát drogy - piko měla jsem ho 4x. Moje psychika je úplně v píči, nic nezvládnu. Začíná se u mě projevovat panická porucha, což je dost nepříjemné pro ostatní co to prožívají. Já to, že nemůžu popadnout dech, to že mám v křečích ruce i nohy, to že nemůžu vstát, protože mi nefungují nohy, to že mám pocit, že každou chvíli omdlím, to že se mi sevře žaludek a chci zvracet. pro mě je to možnost jak fakt omdlit, a už se třeba neprobudit, nebo že dostanu infarkt či mrtvici, chci zemřít a já zemřu.

Jediné co mě mrzí na tom, že zemřu, že nikdy nepoznam své děti, že nikdy nebudu se svým přítelem mít děti. To jediné mě malinko drží nad vodou.  

I přesto to nedávám. Psychiku mám opravdu v prdeli… nedokážu se na nic soustředit, sedím v bytě a nic nedělám prostě sedím. Nemá cenu žít takový život.  

 

 
06.11.2018 14:43 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Moc tě prosím, zajdi si na krizové centrum, tam jsou profíci, co se ti budou věnovat, Je potřeba zpracovat minulá traumata, vypustit drogy a začít od začátku. Věřím, že na to máš!

Jinak ty stavy, ještě mě napadlo, zda to není absťák, ale nevím, jestli piko stále bereš. A můžeš i napsat mail, třeba na Modrou linku.  

Nikdy není pozdě, moc ti držím palce!

 
25.11.2018 23:58 Uživatel: BlonDie
Věk:  21
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Děkuji Ti, na piku závislá nejsem - zatím.  

Měla jsem ho už po páté ale abstak z něj nemám.  

Doktor z pohotovosti mi diagnostikoval panickou poruchu ne já.  

 
26.11.2018 01:10 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Takže ty už jsi byla na krizovém centru? Pak ti doporučuju najít si ještě ambulantního psychiatra a psychologa. Řeš se, stojí to za to, mně psychiatrička zachránila život a co víc, zbavila mě chronických myšlenek na sebevraždu. Sundala mi těžkou kouli z nohy, ani jsem to nečekala.

 
08.11.2018 23:36 Uživatel: Harry
Věk:  19

Město:Do toho nikomu nic neni !!!!!!!!!!!!!!

Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj chtěl bych se vás tady zeptat  mám několik krabiček opiátů, Oxycodonu, dvě krabice Hypnogenu nějaký Codein a nějaké jiné opiáty i jiné Lexaurin, Targin.   Zabyje mě to?

 
08.11.2018 23:43 Uživatel: Harry
Věk:  19

Město:Do toho nikomu nic neni !!!!!!!!!!!!!!

Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

No  vidíte borci kecálkové  moralisti, a jste ticho

 
09.11.2018 00:28 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ale na to nelze odpovědět, je tu jen jeden lékař, možná ti odpoví, ale myslím, že by to zavánělo trestným činem napomáhání k sebevraždě (účast na sebevraždě).

Může ti být jen blbě, ale můžeš si podělat mozek či vnitřní orgány a způsobit tím hrůzu sobě i blízkým.

Za mě - zkus krizové centrum, nebo napsat na Modrou linku, vyhledat psychologa a psychiatra… stojí to za to, vždyť před dvěma roky jsem výše básnila o tom, jak se zabiju a dnes (08.11.2018) opěvuju život. Lze se z toho vyhrabat, pokud je vůle.

 
09.11.2018 12:33 Uživatel: holcicka
Věk:  30

Město:praha

Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj, já to vezmu trochu z jiné strany abych neopakovala, co už bylo zde řečeno. V 15ti, tedy v pubertě mi taky začaly špatné stavy. Začala jsem mít deprese a člověk je zezačátku vnímá silně, než si na to zvykne. Zatemní to člověku mozek. Ale když jsem se seznámila s mým prvním klukem, tak deprese ustaly. Začala jsem prozkoumávat zamilovanost a svoji sexualitu. Tyhle věci jsou silnější než deprese. Jsou to úžasné stavy, pro které stojí za to žít i teď v mých 30ti letech. Ty by sis to opravdu nechala ujít a místo toho skončila třeba na vozíku u rodičů, kteří by se o tebe museli navěky starat? A co teprve až se budeš seberealizovat. Např. budeš mít miminko, nebo z tebe třeba bude youtuberka co já vím. A ani deprese tu nemusí být vždycky, mě stačilo zajít k psychiatrovi a za deset minut jsem měla recept. Člověk pak vnímá všechno klidně a jasně. My všichni co tady jsme jsme nejspíš na sebevraždu někdy mysleli. Ale jak se říká, moudřejší ustoupí…

 
09.11.2018 18:59 Uživatel: někdo
Věk:  19
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Je mi líto, co zde čtu… je nás holt víc. Taky bych se nejradši nenarodil, kdybych mohl. A klidně bych se zabil, ale vím, co bych tím udělal své mámě. To jí prostě nemůžu udělat. Tak to tu budu muset nějak přečkat. Jinak své stavy řeším alkoholem, každý den pár piv, abych to nějak zvládal. Zrovna tu sedím na antibiotikách a zase piju, je mi to už nějak všechno jedno. V 8 letech se u mě objevila lupenka, tak si představte, co to bylo za život. Té jsem se sice před rokem zbavil, ale protože mě nic nepřeje, tak jsem měl auto nehodu (ne mojí vlastní vinou) a posral si celou čelist. Není to sice vidět, ale na předních zubech mám korunky a vlastně se kvůli tomu nesměju. Nevypadá to nejhůř, ale když vidím, jak má skoro každý pěkný zuby, tak se radši nesměju. Ani se s nikym nebavim. Je to všechno holt na hovno. K tomu jsem měl přítele, ten má ale aspergův syndrom jak jsem zjistil po pár měsících a je to fakt strašný. Lidi, co s takovým člověkem jsou roky říkají, že je to akorát trápení. Jenomže já ho miluju, hrozně moc, ale teď už si nepíšeme třetí týden a myšlenka, že si najde někoho jiného, mě fakt užírá… Snad už se do zítřejšího dne vůbec neprobudim. Ta svoboda, i když jen nicota, zní hrozně moc fajn.  

 
28.11.2018 20:10 Uživatel: hanzlickova_baru
Věk:  13
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Nevím jak začít. Je mi 13 let a poslední dobou každý den brečím a mám sebevražedné myšlenky. Trápí mě moje máma. S mojí mámou jsme nikdy nevycházeli, ale je to horší a horší. Od 9ti let mě mlátila a to docela dost. Fackovaní, tahání za vlasy a když už jsem ležela na zemi a prosila ať me už nechá, tak do mě kopala. Takhle jsem dostala pokaždé, co jsem měla nějakou drzejší odpověď nebo jsem dostala horší známku, jak dvojku. Naštěstí už jsem takhle hodně nedostala asi měsíc. Bohužel to vystřídalo každodenní nadávky a hádání. Většinou říká, že jsem kráva, že jsem se neměla nikdy narodit, že by beze mě byla šťastnější a i když si nějakou takovou drzost dovolím i ve 30ti, tak že mě zbije úplně stejně, jako teď. Dneska (28.11.2018) mě hystericky seřvala, protože jsem si jednou půjčila její kondicionér a jsem podle ní sobeckej zmetek a měla bych se udávit. Hrozně mě to mrzí, šíleně moc. Je to moje máma a měla by mi pomáhat a né mě takhle pomalu dohánět k sebevraždě. Vždy se zasním jak bych chtěla zažít takové ty úspěchy v životě například udělat maturitu, mít kluka který mě bude milovat a nebo se podívat do Ameriky. Vždycky se takto zasním, ale pak mi dojde, že mám mámu, která mě nenávidí a se kterou budu muset žít dalších 5 let a tátu, kterému je úplně jedno co mi máma dělá. Bojím se, že to tady dlouho nevydržím. Hrozně bych se chtěla z tohoto nekonečného kola dostat a je mi jedno, jestli sebevraždou nebo něčím jiným. Moje jediná kamarádka (vůbec neví o tom, že myslím na sebevraždu, pouze ví, jak se moje máma chová) mi radí, abych to někomu řekla, ale já nemám komu. I kdybych to řekla například školnímu psychologovi, tak se do toho zapojí rodiče nebo někdo další a to já nechci. Proto prosím, jestli by jste mi mohl někdo poradit nějakou cestu, jak bych se z těchto myšlenek mohla dostat než mě vlastní máma dožene k sebevraždě.  

 
28.11.2018 23:17 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1542927537_dsc_0032lllk.jpg
1000-2000
Téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Text uživatele: 

Ahoj, moc tě prosím, napiš, zavolej, nebo si zajdi na Modrou linku, pomůžou ti. Tohle je na sociálku, je šílené, jak se k tobě máma chová.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Předávkování léky - jak dloho se umírá?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jsem Harry - co vy na to? 6 342x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 5 930x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 4 609x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 672x
Darování orgánů sebevraha - nabídka 2 655x
Jak koupit ostrov a založit vlastní stát - už mám dost vězení 7 849x
Jak se zabít kvůli šikaně od okolí 4 542x
Sebevražda přejezením - lepší než jiné bolestivé způsoby sebevraždy 2 493x
Sebevražda ve dvou - hledám někoho, kdo se chce zabít a bojí se sám 27 1517x
Sebevražda kvůli transsexualitě, genderové dysforie - vypadám jako chlap a mám prý nosit sukni! 1 540x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15268
Počet odpovědí celkem: 169166
Počet registrovaných: 3526 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Mám strach, že nestihnu mít děti.
Nejkomentovanější za 7 dní: Mám strach, že nestihnu mít děti.
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny