Téma: Sebevražda - smrt ve spánku

18.10.2016 18:24
Uživatel: romok
Věk:  16
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Chtěl bych umřít ve spánku. Můj život byl celkem nějakou dobu fajn ale potom se mi hodně poškodila pleť kvůli akné. Začínaly se mi dělat jizvy po akné ale fak všude a velké, a nevíte jaký je když jak se na vás každý den koukaj lidí, koukaj na vás jak kdybyste mezi ostatní vubecnepatrili. Nechce se mi ani na sebe kouknout do zrcadla jak hodně to mám špatný.

Poraďte mi prosím fakt vás moc prosím nechci umřít nak bolestně chtěl bych umřít bezbolestně ve spánku.

Poraďte mi

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3493x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: smrt ve spanku
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.10.2016 18:28 Uživatel: Astrid
Věk:  51
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: Nemusí se jednat o akné, ale o kožní infekcí. Je to řešitelné antibiotiky a dietní stravou. Je blbost páchat sebevraždu kvůli vadě pleti. Zámek si k praktickému lékaři, ten tě pošle na kožní.
 
18.10.2016 18:30 Uživatel: Astrid
Věk:  51
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: Zajdi si k lékaři… tablet mi píše nesmysly.
 
18.10.2016 18:40 Uživatel: romok
Věk:  16
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

Je to po akne a mam uplny diry do tvari a neni to hezke a dela se mi to uplne vsude poradte mi prosim s tou smrti k tomu muj otec je na me furt hnusnej jeho přitelkyne je uplne stejna jak on uz to nedavam proste a dotoho ty jizvy

 
18.10.2016 19:28 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

Ahoj. No a řešil jsi to s dermatologem? Jsem lékař a vím, že léčba akné prodělala za poslední roky neskutečný rozvoj. Jsou na to velmi moderní preparáty, které tvář zahojí tak, že je skoro hladká.  

A zkoušel jsi nějaké bylinky a bylinné obklady na akné? Možná by pomohla i nějaká homornální léčba, ale to se fakt musíš poradit s dermatologem (jem neurolog).  

Zkusil jsi něco z toho? Pomohlo?  

 

Jednou určitě umřeš, možná i ve spánku, ale není to "na pořadu dne" Život se nevzdává, život se bojuje. Takže Ty teď budeš bojovat s akné.  

 

 
18.10.2016 19:34 Uživatel: Mari5
Věk:  50
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

Musím tě zklamat. Žádný takový druh sebevraždy není, to jen doktoři mají k dispozici takové látky k eutanázii, ale ta není povolená, takže ani přes lékaře to nelze. Každý způsob sebevraždy je bolestivý a často se nepovede a pak jsou doživotní následky. Chápu tě, já měla celý životí stejný problém a celý život jsem proto toužila umřít. Vím, jak se cítíš, ale dnes (18.10.2016) opravdu lékaři umí hodně pomoci, fakt si dojdi někam na kožní, dnes (18.10.2016) medicína i v tomto hodně pokročila. Jinak můžeš zkusit v lékárně bez předpisu Akneroxid, lze i objednat přes internetové lékárny, ten je docela dobrý, ale ten odborný lékař tě vyléčí mnohem líp, protože spousta dobrých léčiv je na předpis.

 
18.10.2016 19:58 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

Čauky, já měla akné velmi brzy, doteď mám jizvy, ale akné samo již víceméně ustoupilo (na obličeji). Bohužel ale, jak ležím na zádech, tak na ramenou a zádech toho teď je nějak víc a to věz, existují i absurdnější a bolestivá místa, kde se akné usadí, to radši nechtěj vědět! alt. Takže za prvé: časem to poleví, zbydou ony jizvy. Na ty existuje ozdravný laser, nevím, jak se to liší od měst a středisek, ale já měla za pětikilo myslím 10 kúr (je to na doporučko od kožařky a dělají to zdravotníci, kosmetičky bez zdravotního vzdělání radši nedoporučuji). A to se může ještě opakovat, jsem ale líná a nechce se mi vstávat na tak brzo, ale jednou si to zopakuju… čili nevymizí zcela, ani akné, ani jizvy, avšak ty zarudlé zblednou a ty hluboké se vyhladí.  

Za další jdi za kožařkou i tak, já používám už od mala Eclaran - je na předpis, prvně myslím 5, pak 10. Dobrý je i Dalacin, to je vodička, či Aknemycin, ale to už je brutálnější a musí se opatrně. S každým lihem se musí opatrně, velmi vysušuje, při přílišné aplikaci to vypadá, jako by měl člověk ekzém. Výborný  je i chloramfenikol - ten je ale taky na předpis. Salicylový líh je taky skvělý a ten je z lékárny, bez předpisu, stojí kolem kila a vydrží dlouho. Ale opět, je to líh a musí se něžně.

Zajímavé je, že tohle vždy ke mně natolik patřilo, že se mi za akné nikdo nikdy neposmíval, krom jednoho pošťuchu se spolužákem, ale byli jsme jak sourozenci,  tak to mělo jinou rovinu. Zkus si probrat, zda se tobě skutečně někdo někdy posmíval kvůli tomu. Jo a ještě krom toho, že z toho trochu vyrosteš je dobrý i to, že jako muž budeš mít fousy a skryješ to alt A u kluků se akné snáší okolím líp, než u holek alt A holky se pak začnou malovat. Já používám pouze řasenku a kuličkový pudr, záměrně, abych nelhala sobě, ani okolí - ano, mám jizvy a ten pudr ten obličej projasní, ale nezamaže ksicht, jak make-up. A za další, abych si neucpávala víc póry.

Jo a ještě se můžeš sprchovat mýdlem Protex, je antibakteriální a prodává se v drogiších i v obchodech (já ho kupuju v drogérce či Bille, nově ho maj i v Albertu). Občas je dobré jím umýt i obličej, ale každé mýdlo vysušuje, takže to jen svátečně. Sprchuju se jím už dlouho, nemohu objektivně posoudit, zda tam nějaký účinek je či není, ale mám  dobrý pocit, že jsem "odblešená" . A hezky voní!

Hlavu vzhůru! Rozhodně ji nevěš, ne, kvůli tomuto! alt A jednoznačná metoda sebevraždy taky neexistuje, vždy je riziko, že  to nevyjde…

 
18.10.2016 20:44 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
 
19.10.2016 14:21 Uživatel: Abíčko
Věk:  56
0-100
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

Ahoj, tak se mi zdá že potřebuješ pomoci nejen s jizvami, ale i se vztahy. Na akné už rady máš tak zaběhni k tomu lékaři, to je rozumné.

Otázka druhá- rodinné vztahy. Je ti 16, krásný věk. Každý z nás starších ho prožil a mnozí měli potíže s rodiči. Nastínil jsi že máš potíže s otcem a jeho přítelkyní. Pokud máš zdravý rozum což myslím že jo tak vydrž a uvědom si že za pár let vylétneš z hnízda, postavíš se na vlastní nohy a budeš si žít svůj život po svém.

Vydrž do 18 a pak si najdi třeba ubytovnu a dál se ukáže. Z každého problému jde vybruslit tak nemysli na sebevraždu. Hele, mám jednu známou a té se vždy líbili jizvy. Také i vzala chlapíka co má zjizvený obličej a jsou spolu šťastni spoustu let. Tak žij a užívej každého dne a kdo po tobě blbě kouká ať ti vleze na záda.

 
20.10.2016 13:38 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

ako sorry bud sa nudis, alebo sa ozaj nudis… LTT, ak mas problem s akne, ries akne a nie smrt v spanku WTF 

 
08.01.2017 21:10 Uživatel: PanTajemny
Věk:  24
Téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Text uživatele: 

Žijeme před 1000 lety, makeup neexistuje, a každý s větším akné co má malé sebevědomí musí hromadne spáchat sebevraždu, jiné řešení zkrátka neexistuje! -. -

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sebevražda - smrt ve spánku
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 1845x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 1891x
život o ničem 3 1978x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 2550x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 2635x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 2533x
Jsem Harry - co vy na to? 6 2099x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 17 7575x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 22 8150x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 3424x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16526
Počet odpovědí celkem: 175841
Počet registrovaných: 5169 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: nerozumím rozchodu

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny