Téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?

11.03.2015 17:58
Uživatel: Romes
Věk:  23
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Zdravím,

mám problém. Dostal jsem se do velkých finančních dluhů, díky podnikání s bývalým kamarádem.

Staral se mi o účetnictví ve firmě a já mu absolutně věřil. Bohužel se z něj vyklubal gambler, který prohrál firemní majetek v herně. Jelikož, mu jeho zábava nejspíše vygumovala mozek. 1 rok neplatilfinanční uřad ani jiné istituce spojené s odvody za firmu. Všechny dopisy a spojené upomínky dobře schovával a ke mě se nic nedostalo.

Mne tak vznikly velké dluhy. Já si navíc ke vší smůle půjčil 500.000 Kč na svou osobu pro rozjezd mého podnikání. Bohužel, o vše jsem díky jeho gamblerství přišel. Naprosto jsem mu důvěřoval, jelikož jsem žil s jeho dcerou. Na vše jsem přišel, až když ke mě domů došel exekutor.

Krátce na to jsem měl úraz a musel jsem na operaci, sotva jsem se dostal z úrazu onemocněl jsem lymeskou boreliózou a částečně ochrnul.

Jeho dcera i přes všechny důkazy o výběrech jeho kartou a jeho opětovnému vyzívání ze strany úřadu se se mnou rozešla a nechala mě nemocného samotného.

Později jsem hjistil, že to byla hra nejen jeho ale i jeho povedené dcerunky a ženy na způsob jak ze mě zdímat peníze. Bylifalešní až za hrob a já hloupí a důvěřivý. Podnikání selhalo a já zkrachoval.

Většina rodiny se za mě stydí a při tom když mě potkají nebo vidí tak se tváří, že jsen vzduch. Zůstala mi máma s otcem a sourozenci, ale těm jsem způsobil problému až s tím jak za mě dopláceli a rodiče mají kvůli mě obestavený dům.

S nemoci jsem se pořád 100% nedostal ale musel jsem do práce. Výplata však nestačí ani na pokrytí půjček natož života… mám novou přítelkyni, která mne drží nad vodou ale dochází mi sil. Otec má pokročilé stádium rakoviny a je v invalidním důchodě a není jasné kolik má ješzě času dle doktorů asi půl roku. matka dře za minimální mzdu aby je uživila.

Mrzí mne to co jsem jim způsobil a chtěl bych vše napravit bohužel není to v mých silách… Většina rozhovorů s rodinou končí hádkami a obviňováním mě… Chápu je zkazil sem to a mají právo se zlobit. Ale mne to také moc mrzí už víc jak rok a půl nemůžu klidně spát dloubé hodiny přemýšlím co dělaz, doufám ve výhru v loterii ale vím že je to jen pohádka abychh se alespoň hodinu či dvě prospal. Není dne abych se na sebe nehlobil.

Z mého života zmizel klid, chtěl jsem to dělat pro rodinu pomoci jim a ukázat že za něco stojím, bohužel nedokázal jsem to. Kamarádi se po mém krachu otočili zády, dokud jsem podnikal měl peníze každý se kamarádil. Nyní jsem pro ně duch.

Jsem nemocný stále po borelii velice moc unavený a nejsem schopen deně dřít v práci. Zlobím se na sebe. Moc bych si přál aby mi odpustila má rodina. Snažil jsem se jak jen to šlo, ale život pro, mne ztrácí smysl. Zavinil jsem možná i to, že se z mých rodičů dtanou bezdomovci a já nemohu dělat nic než koukat.  

 

Mnohokrát jsem uvažoval, že zkončím se životem a všem bezemě buden líp.

Ani nevím co mě tu vlastně ještě drží.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2284x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Dluhy, vyčlenění z rodiny, ztráta práce, špatné zdraví
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.03.2015 18:33 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?
Text uživatele: 

Romes, je to je to moc smutné čtení, ale věřím, že máma a táta Vás neopustí. Musíte se semknout dohromady. Dát příjmy na jednu hromádku a jíst třeba jen chleba se sádlem a vařit vývar z kostí, do toho nudle. V létě sbírat ovoce a sami zavařit, ať máte kompoty a marmelády na zimu. Víte jsem už v letech a vím, jak se stravovala moje babička a my, když jsme byli malí a babička sedožila 83 roků. Nebojte, vše se dá zvládnout. Vykašlete se na cizí a semkněte se, jako rodina.

Zkuste napsat svůj příběh do TV. Nedávno běžel příběh v pořadu p. Klímy o paní s berlema, které hrozilo, že přijde o střechu nad hlavou a lidé ji pomohli. Jen se nevzdávejte, jste mladý člověk a dostal jste životní lekci, že lidem nelze důvěřovat na 100%, musí se i prověřovat. Držím palečky.   

 
11.03.2015 18:43 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?
Text uživatele: 

a co nejake oddluzeni nebo jine figle?

 

pockej az sem dorazi uzivatel Patrik Chrz, ten urcite bude vedet co by se dalo delat

 
11.03.2015 20:59 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?
 
12.03.2015 13:25 Uživatel: kotva
Věk:  31
1423673800_anchor.jpg
0-100
Téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?
Text uživatele: 

Mrzi mne to. zni to verohodne a hodne smutne. Pavla Vam napsala same rozumne veci. Mne za sebe napada jen napsat neco v tom smyslu, abys to nevzdaval, jsi mladej kluk, na kteryho se nalepila fakt ukrutna smula, ale z nemoci se casem vyhrabes, dluhy splatis a hlavne se nadozivoti ponaucis o tom, ze lidi kolikrat nejsou takovy, jaky se zdaj.

Preju hodne sil, pevny zdravi a viru v to, ze se vse v dobre obrati.

 
12.03.2015 16:33 Uživatel: Diana
Věk:  51

Město:Praha

Téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?
Text uživatele: 

Ahoj Romesi,

prvni vec, kterou bys mel udelat je dat do poradku svuj zdravotni stav. Pokud nestaci bezne medikamenty, zkuz alternativni medicinu, akupunkturu, bylinky a ja nevim co jeste, aby ses opravdu zdravotne sebral a byl silny a fit. Dale se neboj objednat k lekari "duse! , psychiatrovi, který ti může pomoci pomocí leků proti depresim, stavů úzkosti, beznaději apod. To je strašně důležité pro to, aby si se vzchopil a nabyl energie pro řešení a postupnému odbourávání tvých problémů.

 

Tvoje telo musí zesílit a tvoje mysl nabrat optimismus.

 

Zvážila bych jednání s insolvenčním správcem a projednala bych s ním formu oddlužení.

Je to možnost jak se vyhnout exekucím.

 

Podud jste s kamarádem měli mezi sebou pri podnikani sepsanou nejakou dohodu  o spolupráci,   nechala bych posoudit právníkem.

 

Přeji ti, abys našel v sobě tolik sil a postavil se na nohy jako znovuzrozený bojovník.

Drž se chlape! Já ti věřím!

Diana.

 

Pokud bys chtěl ještě s něčím pporadit, napiš mi na IngMross@seznam.cz

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Účetní gambler - dostal jsem se kvůli němu do velkých dluhů, jeho dcera (má přítelkyně) mě opustila v nemoci, řešení: sebevražda?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 1914x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 1987x
život o ničem 3 2087x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 2649x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 2738x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 2635x
Jsem Harry - co vy na to? 6 2183x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 17 7828x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 22 8362x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 3547x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny