Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze

15.01.2011 07:42
Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město: Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Odpovědí na téma: 7
Text:  Včera jsem byl v lékařském pokoji v nemocnici, kde pracuji. Slyšel jsem klapání podpatků a pak někdo zaklepal na dveře. Myslel jsem si, že to je někdo z nějaké rodiny, která se chce zeptat na pacienta, který leží na lůžkovém oddělení, kde pracuji (neurologie).

Stály tam 3 mladé ženy a říkaly, že jsou z mobilního operátora a prý jestli mám vysoké faktury za telefon.
Řekl jsem jim, že nemám vysoké faktury za telefon a že si věci kolem mobilního telefonu a internetu řeším sám a nic od nich nepotřebuji.
Z mého výrazu obličeje, myslím si, velmi rychle pochopily, že u mě fakt žádný kšeft neudělají a že bude lepší když rychle zmizí než vyletím jako čert z krabičky a nakopu je do všech šesti půlek jejich ctěných zadků, protože všech nabídek operátorů mám fakt plné zuby.

Že jsem masírován reklamami v televizi (kterou mám stejně spíš jako kulisu u práce) bych ještě pochopil, ale že mám v mobilu už asi 10 uložených čísel se jménem "NEBRAT" a jsou to všechno dealeři mobilních operátorů a hlavně že potkávám další zástupce operátorů v obchodních domech a už mě otravují i v nemocnici a dokonce už u nás zvonil jeden dealer i přímo u rodinného domu (ač máme na dveřích garáže, kolem které šel, nápis jak kráva "ZÁKAZ VSTUPU PODOMNÍM PRODEJCŮM - máme neoplocený pozemek), tak to mi už fakt hlava nebere.
Určitě je to dobrý kšeft pro dealery, ale opravdu se už cítím být obtěžován těmi neustálými nabídkami.
Osobně mám dobrý přehled o všech cenách, zvýhodněních apod. a nepotřebuji, aby mě pořád někdo v této věci kontaktoval.

Copak se všichni zbláznili?!
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.01.2011 16:14 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: Jo jo, je to děs.

Taky mám přesně ten názor, že se cítím být dostatečně schopná k tomu, abych si vybrala datové služby, které potřebuji. Umím číst, mám internet, pusu, mozek...

Řekla bych, že jsou zacíleni hlavně na lidi, kteří se sami v nepřeberném množství služeb zorientovat nedokáží.
Ale samozřejmě předem netuší, kdo je takovým potenciálním zákazníkem, a tak otravují život každému, kdo jim přijde pod ruku.

A nejde jen o mobiní opeátory, našlo by se toho více, kdy obchodníci neznají míru, za níž už se jedná o vlezlost.

Musíme mít kolem sebe pomyslný štít Mrkající
 
17.01.2011 10:47 Uživatel: jancaho
Věk:  30
500-1000
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: Taky mě dost štvou. Nejvíc, když mi telefon vzbudí pracně uspanou malou. To se mám pak co ovládat, abych je někam neposlala.
 
10.03.2011 18:59 Uživatel: Zuzka
Věk:  60
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: 

Ahoj, asi před 3 týdny mě také kontaktovali. Jestli mám čas na krátký hovot.  2x jsem se se vymluvila, při třetím telefonátu jsem souhlasila, protože jsem vychována tak, že když jsem vychována tak, že když se na mně někdo slušně obrátí, mám s ním slušně jednat. Slečna mi nabídla mnoho "výhod", /hovory levnější, SMS levnější/, nakonec jsem jí dala adresu, č.občanky, i rodné č. /moje neskonalá hloupost/. Přesto, že jsem jí řekla, že vlastně mobil používám čím dál méně, poslala mi rovnou smlouvu o balíčku služeb, který mi sice toto všechno zaručuje, ovšem s podmínkou, že budu měsíčně předplácet kredit ve výši nejméně 500,- Kč měsíčně po dobu 2 let. Ta podmínka nebyla z nabídky zřetelná, a je pro mě nevýhodná. Mohla jsem smlouvu do 14 dnů bez udání důvodů písemně vypovědět, což jsem udělala, ale musela jsem kvůli tomu napsat výpověď s přesnou formulací, dojít na poštu, poslat doporučeně. Přesto mi při dobití mobilu ve výši 1000 Kč  poděkovali za objednávku služeb a přidali na kreditu 100,- Kč. Mezitím jim výpověď musela přijít, jsem zvědavá, jaké nepříjemnosti mi z toho ještě vzniknou. Doufám, že si 100,- Kč vezmou zpět, a dají mi pokoj. Moje generace na tuto "vtíravost" opravdu není připravená. Píši to spíš jako varování pro ty, kteří uvěří, že z "nevinného" hovoru pro ně nic nevyplývá.

 
25.07.2011 00:27 Uživatel: Anna
Věk:  30
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: 

Zuzko,
   nechci moc strašit, ale T-M je nejhorší operátor co se týče výpovědi smluv a pod. Má třebas jedny z nejdelších čekacích dob, když chceš přejít i s číslem ke konkurenci. Mám své vlastní zkušenosti (špatné). Na T-M jsem alergická a jeho přístupem přímo znechucena.
Držím pěsti, aby Ti to všechno dobře (a co nejrychleji) dopadlo.
pa pa 

 
25.07.2011 01:55 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: 

Já si myslím, že podobné věci se dějí i u Vodafonu a 02. Záleží i na tom, na jakého operátora člověk narazí, nakolik je schopný a zaškolený, případně vlezlý a vypočítavý, který kvůli své vlastní provizi nacpe zákazníkovi všechno, i když zákazník v telefonu říká, že službu nechce.

 
25.07.2011 07:40 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: 

Voláme nejdráž v EU....to stačí na to, aby si člověk udělal obrázek o těchto gigantech. Ať už je to kterýkoli. A jejich praktiky? Asi mají pořád málo.

 
25.07.2011 08:55 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Text uživatele: 

Jo jo... No je plno toho, co máme nejdražší v Evropě. A státní zaměstnanci jedny z nejnižších platů, alespoň pokud jde o vyspělé evropské země Řvoucí

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vlezlost dealerů a zástupců T-mobile nezná meze
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny