Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.

18.07.2017 12:10
Uživatel: vztahneexistuje
Věk:  22
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Je spousty lidí co dělá velmi špatnou profesi, nejde ani tak o profesi než o plat těchto lidí, tyto lidé jsou většinou mladí a 99% z nich nikdy nebude mít vztah protože jsou chudí, a dělají velmi nezajímavou práci, ano před deseti dvaceti lety ano, ale ted je jiná doba, dnešní holky by chtěli pouze kluka který je krásný a vydělává dost peněz, populační růst brzy bude na nule, potože holky radši budou sami než aby byly s nějakým průmerem to by se za sebe museli stydět, k smůle ale počet těchto lidí stále roste a jej jich čím dál víc, tehle problém má za důsledek to že i  ty nejhezčí holky co nejsou vyloženě jen zlatokopky tak budou do smrti sami a nikdy na svět nepřivedou žádného potomka, úmrtnost se bude stále zvyšovat, a za pár desítek let bude 1 miliarda lidí což už je opravdu malé číslo, jakmile číslo klesne na 100 milionů, světové mocnosti vyrobí díky genetickému inženírství nový život který po zániku civilizace znovu začne, a tím pude všechno od začátku, není to problém jen ošklivých a chudých lidí ale za důsledek to bude mít vlastně konec lidstva.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.07.2017 12:27 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

To je zase slátanina…

Jestli někdy dojde ke konci lidstva, což nikomu nepřeju, tak k tomu určítě nedojde kvůli "špatným" profesím. Víc se mi to nechce rozebírat, byla by to zbytečná ztráta času.

 
18.07.2017 13:46 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Poslední, čeho bych se na světě bál je, že bude nedostatek lidí. Naopak, každý rok přibývá asi 100 milionů lidí.

 

V tzv. západním světě je to trochu jiné, zde populace stagnuje nebo mírně klesá (ale to bez problémů "dohání" migrace).

 

Co se týče holek a jejich nároků, máš částečně pravdu. Ano, jsou náročnější, nechtějí chodit na šestou do Kolbenky a v 18 mít první dítě. Ale děti stále chtějí a většinou i vztah. Jen jim to dochází trochu později, zhruba po třicítce se jim začnou ozývat biologické hodiny a pak začnou rychle snižovat své nároky. Takže i ti ne dobře vypadající a s ne tolik atraktivním zaměstnáním se dočkají. Počkej si ještě tak 10 let a vrzneš si

 
18.07.2017 13:55 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Tak to se hochu pleteš. Pokud je chlap pitomec, tak holka biologické hodiny raději schová do skříně a nechá je tam  

 
19.07.2017 06:32 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Pitomec nevadí, ony jsou ochotny se "snížit" mnohem více - kriminálník, alkoholik, násilník, lidi co je honí exekutor… Vidím to kolem sebe, jak mine třicítka, jdou požadavky dolů, po 35 je to jak na tobogánu.

Čím dříve si uvědomí, že "princ v bílém Porsche" si pro ně nepřijede, pokud samy nejsou "princezny v červeném Ferrari", tím více mužů mají na výběr. Protože až jim bude 35 tak v jim odpovídajícím věku budou ti volní pitomci "jednoocí mezi slepými".

 

Takže naděje pro "vztah neexistuje" - počkej si, dočkáš se. Zatím se bav, užívej si, choď mezi lidi  ať získáš trochu sociálních dovedností.

 

Malá sociální inteligence bych řekl, že je největší překážka - ženské jsou ochotné přehlédnout a odpustit neuvěřitelné věci, jen je potřeba je zaujmout. Raději se budou trápit s někým, kdo jim ubližuje, než aby se samy pokusily ulovit nějakého nudného nekňubu.

 
19.07.2017 07:18 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Tak to je individuální. Mě už je víc než 35 a jsem raději sama. Už jsem smířená s tím, že mít potomky nebudu a biologické hodiny jsem schovala hodně hluboko do skříně.

 
19.07.2017 15:27 Uživatel: NilClass
Věk:  32

Město:Praha

100-500
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Souhlas, asi nejlepší řešení. Než se nesmyslně trápit ve vztahu je lepší být sám.

 
19.07.2017 13:11 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Patriku, to nevím kde a mezi jakými ženami žiješ, ale podle mě je nesmysl, že by se ženy houfně kvůli biologickým hodinám snižovaly po 35 k násilníkům, alkoholikům a pod.

Ony ty biologické hodiny fungují i tak, že chceš pro to dítě to nejlepší. Žádná ženská nechce retardované dítě, dítě které bude muset chánit aby ho otec nemlátil nebo které ani kvůli mlácení ani nedonosí a určitě pro něj chce pokojíček, hračky a peníze na vzdělání ne s ním skončit na ulici.

Takže spíš je to tak, že když si nabrnkne alkoholika, tak proto, že věří, že ho převychová. S exekutory to je zase tak, že dost často to ten chlap nepřizná, takže ta ženská věří, že našla "prince" a pravdu zjistí až když je pozdě. A násilí většinou ve vztahu roste postupně - žádná normální ženská si nezačne s chlapem, o kterém ví, že je násilník, jen proto, že jí je kolik jí je a chce dítě.

Pokud znáš nějakou, co něco podobného udělala, tak to byl její individuální problém a nedá se globalizovat. A pravděpodobně měla velmi problematický výběr partnerů i před tím a  tedy "nesnižuje laťku", ale jen opakuje stejný špatný vzorec jednání a věkem se jí nevylepší, ale naopak.

 
18.07.2017 17:27 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Ty si delas ve 22ti letech starost o potomky? Spis by sis mel zvysit sebevedomi  a naucit se balit holky. To, ze te jich par nechce, jeste neznamena, ze si nikdy zadnou nenajdes. Treba jeste nejsi na vazny vztah zraly?
A co se tyce te populace: lidi je na zemi vic nez dost, spis se resi problem opacny: jak je ta zemekoule vsechny uzivi?

 
20.07.2017 21:53 Uživatel: fvbhnhn
Věk:  41
Téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Text uživatele: 

Ty jo, udělat ze své neschopnosti najít si holku celosvětovej problém, to chce fakt kvalitní matroš.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Lidé bez budoucnosti ve vztahu.
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16546
Počet odpovědí celkem: 176007
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Zlomená noha

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny