Bezplatná právní poradna online

Téma: Autonehoda - jak se bránit nařčení že jsem ji způsobila

20.12.2010 17:54
Uživatel: Lenka
Věk:  30
Odpovědí na téma: 1
Text:  Dobrýn, v pátek 17. prosince jsem jela s autem po hlavní silnici d deomů. Proti mě jel rychle jedoucí osobní vůz, který nejel po své straně vozovky. Zajela jsem ke kraji a zastavila. Auto které řídila žena, mi vzala zrcátko. Vystoupila jsem, ale nikde, nikdo nebyl, ujela. Podívala jsem se jakou mám škodu na autě, když jsem zjistila, že se jedná pouze o zrcátko policii jsem nevolala. Nevěděla jsem ani kdo to byl a co to bylo za auto. Zrcátko jsem na místě kde  leželo ponechala a odjela domů. Stalo se to ráno po osmé hodině. Večer mě hledala policie, že jim ta žena volala a tvrdila, že jsem to zavinila já a, že mé zrcátko má v autě. Chtěla po mě peníze, já jsem jí řekla, že přeci nebudu platit za něco co jsem neudělala a, že chci sepsat protokol, natož se ona rozbrečela. Policii bylo divné, že když volala poprvé řekla, že neví ani barvu auta a pak když opět volala věděla i číslo SPZ i kde bydlím. Myslím si, že to bylo uděláno úmyslně a, že v tom má prsty můj bývalí přítel který mi stále vyhrožoval, že se mi pomstí za to , že jsem ho opustila. Ve městě kde bydlím bydlí jeho bratranec který má manželku a mě to udělala její sestra která za nimi jezdí. S bývalím se moc dobře znají a taky musela hned vědět kde bydlím. Jen já jsem jí ten den viděla poprvé. Bývalí mi pak volal podřekl se, že u nich ten pátek byl a vyptával se co s tím jako hodlám dělat dál. Řekla jsem mu, že já jsem nic nezavinila a, že bych to dala třeba až k soudu a nechala bych si pozvat soudního znalce. Řekl, že pokud tam řeknu, že v tom měl prsty on, že se mi bude mstít na naší dcerce. Má astma a nikdy s ním sama nebyla, bojí se ho a já mám také strach, jak se tedy mohu bránit? Prosím poraďte. Děkuji.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.12.2010 14:57 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Autonehoda - jak se bránit nařčení že jsem ji způsobila
Text uživatele: Vyčkejte závěru Policie. I kdyby, tak stejně škodu zaplatí pojišťovna a škoda je evidentně malá, tak to nebude tak hrozné. Každopádně jestli to bylo skutečně spácháno úmyslně, je to špinavost.
Pokud byste měla nějaké problémy, ozvěte se bezplatné právní poradně online.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Autonehoda - jak se bránit nařčení že jsem ji způsobila
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny