Bezplatná právní poradna online

Téma: Provozování baru - šikana ze strany sousedů

07.06.2014 01:45
Uživatel: Kůrovec
Věk:  30

Město: Plzeň

Odpovědí na téma: 1
Text: 

Dobrý den, provozuji sportbar, který je řádně zkolaudovaný. Bohužel jsem trnem v oku 2 sousedům, kteří si neustále stěžují na provoz baru na UMO, na policii, na hygienu apod… V poslední době zde proběhly snad všechny možné kontroly od státních orgánů - hygiena, COI, OSA, hasiči (nouzové východy), UMO (komunální odpad). vše na popud sousedů a vše v naprostém pořádku. Dokonce si hygiena objednala oficiální noční měření hluku, kterým jsem samozřejmě prošel. Situace došla tak daleko, že sem v nočních hodinách jezdili třeba 4x za noc policisté, že si z okolí stěžují na hluk - a to v době, kdy uvnitř nehrála žádná muzika a sedělo zde třeba 5 hostů. Sami policisté kroutí nechápavě hlavou, ale s tvrzením, že na nahlášenou situaci prostě vyjet musí. V nedavné době jsem situaci již nevydržel a podal trestní oznámení na neznámého pachatele za zneužívání tísňové linky. Od policie to bylo samozřejmě odloženo, ale situace se trošku uklidnila. Se sousedy jsem se snažil komunikovat a defacto jediné co mi bylo řečeno je, že jim nejde o hluk, ale že tu prostě nechtěj tu hospodu a udělají vše, aby tu nebyla… Bohužel se na popud sousedů touto situací zaobírá už i UMO a zvažuje jak můj podnik zavřít. Zaměstnávám 4 lidi, platím sociální, zdravotní, daně, dph…vše tak jak má být, žádné zákony neporušuji a stejně stále čelím těmto útokům. Nevím již jak se mám této šikaně bránit.  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.06.2014 01:48 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Provozování baru - šikana ze strany sousedů
Text uživatele: 

Právní dotazy je lépe pokládat ve webu k tomu určeném. Jde o spřátelené stránky - Bezplatná právní poradna online. Dotazy do webu poradny je možné poslat v liché týdny v pondělí po 10. hodině nebo formou online chatu v sudé týdny v sobotu po 9. hodině.

 

Tento web (www.MojeStarosti.cz) není primárně určen k právnímu poradenství a právníci sem nechodí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Provozování baru - šikana ze strany sousedů
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny