Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let

16.09.2011 12:26
Uživatel: JK
Věk:  23
Odpovědí na téma: 12
Text: 

Je mi 23 let a jsem ještě panic. Nedávno jsem se seznámil s holkou, které je teď 17. Má 26letého přítele, ale prý už s nikým rok nespala a chtěla by spát jedině semnou. Brzy se nejspíš uvidíme a budeme mít sex, protože v smskách máme silné sexuální napětí a chceme splynout v jedno tělo. Protože jsem zodpovědný tak jsem se jí hned zeptal jestli má více partnerů a jestli bere antikoncepci. Napsala mi že mi nechce lhát tak že s nikým už rok nespí jak jsem psal výše, ale nebere ani antikoncepci, protože prý by jí ani nevadilo kdyby otěhotněla, že miminko si moc přeje a že antikoncepce prý může narušit plodnost ženy. S kondomem prý taky nechce, protože má špatné zkušenosti (nechtěl jsem se ptát jaké přesně) a že si to s kondomem neužije. Potom napsala, že kvůli mně by ten kondom snesla, ale já jí chci vyhovět. Proto bych se chtěl zeptat jestli existuje ještě nějaká možnost k zabránění početí? Případně nějakou radu na jiný typ kondomu a nebo něco co by sex s kondomem pro ženu zpříjemnilo. Jelikož jsem panic tak se bojím, že při přerušované souloži ho nevyndám včas a navíc z rodinné výchovy na základní škole vím, že tato metoda je nejméně účinná a k početí může dojít díky předejakulační tekutiny.

Děkuji, JK

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.09.2011 12:31 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

V 17 dítě? No potěš, to mi připadá docela nezodpovědné.

Nedej na její řeči a určitě se chraňte kondomem. Řešením mohou být i spermicidní čípky, jmenují se tuším Patentex oval nebo jiné. Určitě doporučuji kombinaci antikoncepčních metod - tzn. např. spermicid + kondom apod.

Pokud by holka měla v 17 dítě, zkomplikovalo by to vám oběma naprosto zásadně život, je dobře, že jsi rozumný a že nad kontracepčními metodami (metody proti početí) přemýšlíš, zjevně je to na místě. 

Jinak co se týče těch antikoncepčních tablet, dlouhodobě nedochází k poškození plodnosti ženy, to je blbost. Napak krátce po vysazení je tělo ženy mnohem "náchylnější" k otěhotnění. Takže tak.

Ahoj.

 
16.09.2011 16:59 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Asi píšu zbytečně, přesto si neodpustím poznámku. Píšeš, že má přítele? A s Tebou chce mít sex? Nepřijde Ti to divné?  Řekla bych, že i jinak jsi hodně důvěřivý. Jestli jsi stejně rozhodnut s ní sex mít, bez kondomu v žádném případě. Neznáš ji a dát čistě na to, co Ti napovídá, je hodně naivní. Nejde jen o nechtěné početí, ale i o zdraví. K tomu kondomu se dá použít lubrikační gel, aby to pro dívku bylo trošku příjemnější, když už jsme u toho. A nenech se vtáhnout do polemiky o tom, že by chtěla dítě. Vždyť ona sama je ještě dítě. Navíc by to bylo hodně nezodpovědné. I Ty ve svých letech máš ještě moře času....

 
16.09.2011 18:06 Uživatel: J
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

No už jim to dost dlouhou dobu neklape a proto s ním ani nespí. Počítám s tím, že pokud budeme mít spolu sexuální život tak ho do půl roku opustí. Pokud ne tak by jsme zůstali kamarádi. Celý život jsem za toho hodného, který by si nezačal se zadanou atd, ale už mě to přestalo prostě bavit, abych se vnitřně trápil a ti co ženám ubližují si užívali. Cítím, že ona je ta se kterou chci minimálně poprvé spát. Známe se už skoro rok, tak že to fakt není že bych jich znal měsíc nebo tak. Navzájem si věříme a říkáme si jaký máme na co názor a tak. Toho si hodně cením. Dovolím si říct, že jsem jeden zmála, který rozumí ženám a umí jim naslouchat. Během chvilky poznám na ženě faleš a přestanu s ní komunikovat. Pokud se i tak spálím tak aspoň budu vědět že žiji a ne že přežívám jako se mi to poslední roky zdá. Já bych chtěl jednu přítelkyni na celý život, ale to se v tomto zblázněném světě nepodaří. Jinak to že chce miminko jsem asi napsal špatně, protože to bylo špatně pochopeno. Ona nechce, aby jsme měli dítě, ale kdyby náhodou otěhotněla tak by to brala jako štěstí a ne jako neštěstí. Tento názor mám i já. Nechci teď dítě, protože jsem ještě mladý, ale kdyby se to stalo tak se k tomu postavím hrdě a s hlavou vztyčenou. Jinak s tím gelem díky za radu. Taky mě napadl, ale nebyl jsem si jistý. Jsem jí i řekl, že až budeme spolu sami třeba u mě, tak se uvidí jak se zachováme. Já jsem spíš chtěl jen o tom někomu říct, protože by třeba existovalo něco o čem nevím. Poslal jsem to přes email a pán to hodil sem. Tak budiž.

 
16.09.2011 20:48 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Tady v tomto bych souhlasila s Barčou. Nějak je mi divné, že má přítele, kterému je 26   a nemají spolu styk. Už rok. Ale stále jsou spolu. Velmi podivné.
A mít dítě v 17 letech zrovna za štěstí nepovažuji. Spíše za neštěstí.
Něco mi tady nehraje. Co když je těhotná a ty by jsi byl vhodný " otec ".
Každopádně bez antikoncepce bych do toho na tvém místě nešla.  

 
16.09.2011 21:52 Uživatel: J
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Chápu, že nás neznáte a nevíte jak žijeme, ale mi to divné nepříjde. Teda abych nelhal tak jsem se jí už několikrát ptal atd, protože mi to ze začátku přišlo taky divné. Ale opravdu jsme se natolik citově sblížili, že si důvěřujeme, nelžeme si atd. Navíc to já jsem spíš iniciátor toho, aby jsme se co nejdříve viděli a ona mě nechce zranit dokud si není jistá, že už s ním nechce být. Jo a je mu už 30 jsem se spletl. Myslel jsem prostě, že napíšu sexuologovi a když mu to co nejpřesněji popíšu i s okolnostmi atd tak že mi poradí jak to vyřešit atd. Myslím si, že v tom jsem se spletl. Dal to na veřéjnost a ještě tady každý řeší jestli mi ta holka lže a podobné nepodstatné věci. O mně se nemusíte bát. Mám to v hlavě dobře srovnané a i když jsem dávno mohl přijít o panictví tak jsem čekal a stále čekám na tu, která toho bude hodna, tak že toto vůbec neřešte a nechte to na mě a na tu dotyčnou. Pokud máte radu jak jí zpříjemnit sex i s kondomem tak budu rád, protože mi záleží na ochraně, ale ještě víc na tom, aby si sex žena užila. Nejsem ten typ chlapa, který při sexu myslí na sebe, ale naopak. V dnešní době už je spousta možností a tak jsem doufal, že mi sexuolog poradí nějaký kondom z lepšího materiálu a nebo mi poradí, aby jí gynekolog něco předepsal. Mám kamarádky, které se semnou baví o svém sexuálním životě úplně otevřeně a tak vím, že některou to třeba bolelo než jí s tím gynekolog pomohl tak jsem myslel, že pomůže i s tímto. No chybama se člověk učí.

 
17.09.2011 05:25 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Jestli se sem Tvůj problém dostal omylem, pak buď jen rád, že máš možnost si přečíst názory jiných. Vyrozuměla jsem správně, že se znáte tak dobře, že jste se ještě ani neviděli? Jde o známost z internetu? A čtu dobře, když jsem pochopila, že ta dívka se se svým přítelem nechce rozejít, dokud se neuvidíte? A proč? Že chce šetřit Tvé city? Co to je za blbost? Celkově si dost odporuješ ve svých příspěvcích.....Abych to zkrátila, myslím si, že té dívce vyhovuje s Tebou psát dráždivá písmenka, ale nic víc z toho nebude....a kdo ví, jestli si nepíšeš nevědomky s chlapem.

Vždyť vy vůbec neplánujete vztah, ale rovnou sex...

 
17.09.2011 07:49 Uživatel: J
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Mě už to nebaví pořád psát dokola. Tohle neřešte. Ale pro klid vaší duše tak jsme se už několikrát viděli buď na diskotéce a nebo jsem byl i s ní a jejím přítelem jedno odpoledne, protože jsem chodil s její bývalou kamarádkou a měli jsme jako kdyby dvojité rande. Nechci vám to tu vysvětlovat. Jenže od té doby co mi řekla, že jsem se jí líbil už jak jsem chodil s tou kamarádkou, tak jsme se neviděli. Proto píši až se uvidíme, protože to beru od té doby kdy jsme si vyznali své city. Ona nechce semnou hned sex, ale já se s ní chci co nejdříve sejít a napsal jsem jí, že až ji zase uvidím v plné kráse, tak že se nejspíš neovládnu a ona na to, že si přeje abych se neovládnul. Kdyby to byla jen láska přes net, kterou bych nikdy v životě neviděl, tak nikdy nejdu tak daleko. Nejdřív bych ji chtěl poznat osobně. Přestaňte mě brát jako nějakého naivního idiota a přestaňte urážet i ji. Je mi to dost nepříjemné. Chtěl jsem radu a místo toho jsem se dočkal pohrdání. Ten svět se už fakt zbláznil. Doufám, že toto nějakou náhodou nenajde ta dotyčná a nepozná se v tom, protože to co píšete by jí určitě hodně ublížilo. Kdybych věděl, že to bude tady tak bych napsal jen: Jak zpříjemnit sex 17leté dívce, která nechce antikoncepci a s kondomem jí to nevyhovuje.

 
17.09.2011 07:59 Uživatel: J
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Ještě bych chtěl doplnit, že jsem se o tomto dozvěděl jen tak mimo řečí, protože jsem jí napsal, že si sebou radši vezmu kondom až se někde séjdeme a pak jsme si psali a psali až jsem se dostal k takovému vysvětlení co je nahoře. Nepíšeme si každý den a nepíšeme si jen o sexu. Píšeme si o našich radostech i starostech. Myslím, že se už brzy uvidíme, ale jen na chvilku. Jestli si to zařídí, aby mohla být u mě přes noc tak to bude až tak za měsíc nebo víc. Chtěl jsem se jen dopředu informovat.

 
17.09.2011 08:14 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

O pohrdání to tu rozhodně není, jsou to odpovědi jen na několik málo informací. A nejde o klid našich duší, ale Tvojí. Ano, otázka měla znít opravdu jinak. Hodně štěstí přeju.

 
17.09.2011 08:23 Uživatel: J
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Díky. Bohužel nejsem autor této otázky a taky jsem ten typ člověka co napíše co nejvíc podrobností okolo daného problému, protože si myslím, že čím více informací tím přesnější odpověď, ale tady u toho to zjevně neplatí. Název tématu je navíc zavádějící, protože jak jsem psal, tak kvůli mě klidně můžeme použít kondom a ona to "vydrží", ale jelikož mi na jejich pocitech záleží tak to nechci tzv. lámat přes koleno.

 
18.09.2011 07:20 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

V tom případě doporučuji pro slečnu alespoň nějakou antikoncepci,pěna Delfen není špatná, lepší něco než nic, tobě poradím být opatrný a na too zpříjemnění použít lubrikant, pokud nebudete mít kondom, stejnou službu udělá dětský olej. 

 
20.11.2012 12:08 Uživatel: Renat.
Věk:  17
0-100
Téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Text uživatele: 

Když už si nenecháš kecat ani do vašeho "zvláštního" vztahu, doporučila bych minimálně kondom. Nikdy nevíš co na tebe potom dotyčná ubalí (vůbec to neni myšleno jako útok). A když říkáš, že s kondomem se jí to nelíbí, že z toho nic nemá, tak existujou velmi tenké kondomy, kondomy s vroubky a další speciální druhy, které jsou přímo pro potěšení ženy. Nebo si k tomu vemte vibrační kroužek. Lahoda!  wink

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nechce při sexu ani kondom ani antikoncepci, je jí 17 let
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny