Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem

21.06.2012 10:27
Uživatel: stix
Věk:  20
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Dobrý den,

stala se mi (již po několikáté) podivná věc, kterou bych konečně ráda měla objasněnou - a vysvětlit mi to může zřejmě jen muž.

Na jedné konferenci jsem poznala velmi příjemného a sympatického muže, později jsme si po internetu často psali a flirtovali spolu a on mě pozval k sobě - vše nasvědčovalo tomu, že se spolu prostě vyspíme, a i já jsem s tím počítala.  

Strávila jsem u něj necelé tři dny. Několikrát jsme spolu spali a v sexu jsme si dobře rozuměli, on byl ze mě nadšený. ALE co se týče zbylého času, byla to katastrofa a pořád se to zhoršovalo. Choval se ke mě neskutečně odtažitě, skoro vůbec jsme spolu nemluvili, naše konverzace s omezovala jen na pár pragmatických frází. Tolik jsem si přála, abychom si povídali a měli se fajn i mimo postel - rozumějte, já jsem do něho nebyla nijak zamilovaná, ani jsem ho nechtěla uhnat na chození, právě naopak, chtěla jsem pořádný sex, ale dva lidé spolu přece můžou normálně sympaticky komunikovat, kór když spolu spí, aspoň na přátelské úrovni. Jenže on byl ke mě tak neskutečně chladný, že jsem pak až měla strach s ním vůbec něco rozebírat. No a nakonec mě naprosto šokoval svými poznámkami při sexu, jako např. "já určuju tempo! " když jsem chtěla rychleji nebo "mlč a buď v klidu! " když jsem mu navrhovala nějakou novou techniku. byl neskutečně egocentrický a sebestředný.

Ani se se mnou nakonec pořádně nerozloučil, v den, kdy jsem měla odjet, mi ráno prostě oznámil, že jde do práce, a ať zabouchnu dveře až budu odcházet. A šel. Bez objetí, bez pusy, bez čehokoliv co by odpovídalo našim předchozím zážitkům.

Když jsem přijela domů, napsala jsem mu aspon jeste zprávu, že jsem v pořádku dorazila, že mu děkuju za hezký čas, co jsme spolu strávili a že je ke mě kdykoliv zván. Dostala jsem několik strohých řádků, že si mě udrží v hezké vzpomínce.

Naprosto mi nejde do hlavy, co jsem udělala špatně. Chovala jsem se slušně, byla jsem milá, navíc mám perfektní postavu a jsem velmi obratná v sexu, ten chlap si prostě neměl na co stěžovat. Co ho vedlo k takovému chladu a odtažitosti?? Jakto, že jsme si spolu tak dobře rozuměli tenkrát na té konferenci, ale poté, co jsme se spolu vyspali, se jeho vztah takhle otočil? Proč se mnou nemůže normálně, přátelsky mluvit? Vždyť jsme si nic neudělali!

Už jsem tohle parkrát zažila s jinými muži, kteří mi projevovali velké sympatie, nicméně po sexu neskutečně ochladli a chovali se ke mě až krutě a opovržlivě - přitom nemají důvod, nechtěla jsem po nich přece nic, ani chození, ani nic jiného, proč nemohlo zůstat vše při starém?

Zodpovězení těchto otázek by mi dost přineslo světlo do života.  

Díky H

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5834x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Odtažitost milence
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.06.2012 10:41 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Zmíněná persóna mužského pohlaví je sexuální konzument a ty jsi jeho nanuk. Podle tvého povídání máš na víc. Pryč od něj a nenech se dál ponižovat, jiné řešení nevidím

 
21.06.2012 10:51 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Děvče zlatý.... si to po sobě přečti, popř. si představ, že to psala jiná žena-už víš, CO jsi pro něj byla? Ano-přesně to.. A Ty mu ještě píšeš... sarcastic

 
21.06.2012 11:08 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

No protože tě má jen na to jedno

 
21.06.2012 11:11 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Zřejmě svým chováním vzbuzuješ zdání "lehkého zboží" a tak se muži podle toho chovají.

 
21.06.2012 11:14 Uživatel: Julie
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

 Tak holt asi přitahuješ Nadrbánky, no.   Začni lovit v jiných vodách a všímej si víc charakteru.

 
21.06.2012 17:17 Uživatel: MitsCa
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Napíšu Ti to tak: Nechápu co řešíš, když si sama psala, že nejseš zamilovaná, čekalas, že spolu budete spát, naopak nečekala, že budete spolu chodit.

To je pro chlapa to nejlepší, co ho může potkat - holka, co nic nechce (i když uTebe to tak zjevně není/nebylo) a s chlapem spí normálně.

 

Opravdu si to po sobě přečti, cos napsala. Já jen kroutil hlavou, o co Ti jde, když nic nečekáš. Co bys chtěla řešit? O čem si povídat? Toto všechno by přece vedlo postupně ke vztahu a to jsi sama nechtěla....

 

Nedávej každému hned, pokud chceš vztah. My chlapi jsme vypočítaví v tomhletom a před milováním krásné řeči a pak bác... Bacha na to.

 

Držím palce pro příště, zamysli se nad tím.

 
21.06.2012 19:41 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Jak už bylo řečeno... Zkrátka se nabízíš jako laciná kořist. Nic víc, nic míň. Sex je fajn, týpek má o čem vyprávět kámošům a tím to pro něj končí. Nemusí se snažit a být milý, protože mu dáš i bez toho. Nemusí se zdržovat s romantickými gesty po ránu, protože co chtěl dostal a už tě nepotřebuje. Můžeš si za to sama, tváříš se že to je přesně to co chceš. Myslím že v tom máš dost zmatek. Buď ho máš jako jednorázovku ve stylu ošustit a opustit - tak hluboko by žena klesnout neměla, ale dobrá - ale pak fakt nemůžeš čekat jakékoliv něžné a láskyplné zacházení, zvlášť pokud ošustěno již bylo a jste tudíž ve fázi opustit. Nebo ho chceš dlouhodobě na sex bez závazků a lásky - potom samozřejmě můžeš očekávat že si tě bude kupovat a vydržovat, ale opět, nečekej projev jakýchkoliv citů. Je to taková pozice luxusnějí prostitutky. Každopádně, chlap tě v ani jednom ze jmenovaných případů nemá na povídání a omuckávání. Na to má pravděpodobně doma jinou. Třetí varianta, a to si myslím že bude tvůj případ - chceš prostě normální vztah, se vším všudy. Povídání, objímání, pusa po ránu a při odchodu, kompromisy, snaha ze strany chlapa udělat tě šťastnou. Pak se ale nesmíš chovat jako s prominutím hodinová coura, která chce jen ten sex. Chovej se jako dáma, dělej drahoty, nech ho o tebe bojovat a snažit se. Pak získáš to, co ti u těch "rádoby jen na sex" chybí.

 
21.06.2012 20:16 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Tak ted musím souhlasit s těmi, co psali naposled, asi jsem to jen přelítla nebo tomu spíš nevěnovala pozornost a jsem Tě považovala za tu, co je pro něj "jen" ta jednonočka, ale když to čtu pořádně, tak se opravdu chováš tak, že něco čekáš, i když sama říkáš, že chceš jen to jedno. Kruciš, když chceš očividně vztah, tak si hledej NEZADANÉHO chlapa a podle toho se chovej=neskákej s ním hned do betle.

 
22.06.2012 09:16 Uživatel: Bambi
bambi-thumper.gif
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Pokud jsi do něj šla s tím, že se spolu "prostě jen vyspíte", nechápu nad čím brečíšeyeroll. Snad ses z toho alespoň poučila a nebudeš hned dalšímu sympaťákovi skákat do postele s tím, že by se snad z toho mohl vyvinout vztah. Tak na to hned zapomeň. Hodně štěstí  v hledání toho pravého a oči dokořáneyeroll.

 
29.08.2012 17:58 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

milá H, ono je to těžké. Ženy mají prostě vyšší požadavky v životě, jim neestačí buď a nebo, ony by rády nejlépe všechno, viď, rozumím ti happy asi na rozdíl od sotatních. Ty si myslíš, že k té troše sexu by mohlo být i příjemno, aniž byste budovali vztah... prostě film v kině se dá vidět z dřevěné pryčny i z polstrovaného křesla. Ale... byla jsi tam tři dny... to bych asi nezvládala s takovým arogantním kašparem sebestředným... víš, co chceš a když to není v nabídce, zmiz, a´t si nekazíš den. Řečičky o tom, že chlap chtějí jen to jedno a ženy nemají na tentýž přístup nárok je zcestný. mají, samozřejmě, jako u všeho jiného, jen s tím asi musí umět zacházet. Sebeobětování se není na místě... Příště si stav laťku výš. Ćasto bývá problém, že se muži hezkých, samostatných a nezávislých žen bojí (neee, že by to přiznali, bože chraň, ale je to tak... jednak jak by před takovou vypadali, obavy, zda budou stačit, komplexy se pak provalí na nejméně očekávaných místech a befel přijde tam, kde by měla být spolupráce, kde hrozí kritika, tam se přece s "podřízeným " nediskutuje happy))) netrap se tím, takovej nestojí za jedinou vrásku ani jako milenec, natož jako člověk.   Bradu vzhůru, neobviňuj se, vlastně neděláš špatně nic, jen jsi narazila na špatného parťáka, to je celé

 
29.08.2012 18:20 Uživatel: MitsCa
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Napsala to jasně. Nechtěla vztah. Tak proč by čekala kino, procházky apod. záležitosti, které by znamenaly chození? (kamarádství mezi mužem a ženou se tu už probíralo)

Spíš bych řekl, že ještě neví přesně co chce. Ono asi pokud by narazila na normálnějšího chlapa (toto byl fakt asi blb), tak by to časem k tomu chození a lásce přerostlo, když by si rozuměli.

Laťku výš si může nastavit, ale k čemu jí to bude? Co z toho získá budou max. drahé dárky a pak se z ní stane vydržovaná dívka na sex....

S tím, že se chlapi bojí bojí úspěšných žen, souhlasím. Proto hodně úspěšní muži mající úspěšné ženy je celkem drží doma zkrátka a ony se "musí"  starat o děti a domácnost a běda, pokud vystrčí růžky. Proto i pak vidíme, že tito úspěšní lidi teda muži mají krasotinky, které jsou zralé na to být doma. happy

Chtěla sex, dostala sex. Více neočekávala, tak bych v tom nějaké parťákovství nehledal. To je spíš pro ni dobře, že nic nečekala.

 

Jenže. Ve skrytu duše asi čeká. A pak bych s Tebou souhlasil. Jen měla jít do sebe a zde anonymně  se k tomu přiznat, že by toho partnera i chtěla a ne to psát jasně, že nechce chození, není zamilovaná apod.

 
02.09.2012 11:25 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

myslím, že člověk nemusí chtít partnerský vztah, možná skutečně šlo o sexuální epizodu, ale i ta může a měla by mít "formu" odpovídající aktérům a tady má nad managerem 20 slečna navrch...   to je jako s jídlem, může být ze stejných komponentů, z rukou jednoho kuchaře to bude nechutný ientopf a rukou druhého to bude nejen chutné, ale i lákavě vyhlížející talíř upravený tak, že na ten zážitek člověk bude dlouho vzpomínat. Kouzlo formy... a přitom složení a smysl - najíst se - zústává stejný happy Stavět li laťku výš neznamená udělat ze sebe dzáže bydržovanou dívenku na sex (kdo přišel na to, že muž je ten jediný, kdo prostě občas má chuť na výživný sex možná i v době, kdy nemá svého trvalého a vyhovujícího partnera? )  takže laťka výš znamená chtít prostě vyšší úroveň formy....

 
03.09.2012 09:02 Uživatel: MitsCa
Téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Text uživatele: 

Jenže to jde ruku v ruce většinou (stavět laťku výš). pokud je výborný sex, tak je v tom ještě něco - buď nezájem a jen uvolnění ze strany muže (i když i pro ženu to bylo velmi dobré) anebo to, co jsem psal. Pokud bude mít sex vyšší formu, tak dívka se do chlapa zamiluje (zvlášť 20ti letá), ale to neznamená, že chlap bude chtít jí....

Samozřejmě výjimky jsou všude.

 

A k jídlu - to nemá city, neumí si říct, kým by chtělo být snezeno apod. wink

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sex super, komunikace katastrofa - toť můj vztah s milencem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Uvitali byste, kdyby partner po 20 letech prinesl erotickou pomucku? 6 1079x
Prvomájový polibek v době koronaviru - jak řešit 4 669x
Masturbace a třesení ruky 1 888x
Panic v 18 8 950x
Jak dlouho cekat s intimnostmi 11 959x
Je mi 14, příteli je 15, oba chceme sex - diskuze, názory 5 1248x
Dezinfekce spermatu před masturbací pomocí Dettolu 3 1385x
Kamarádský vztah s výhodami - v bytě nás při předehře překvapila ctitelka mého milence 44 2725x
Líbání při sexu - manžel to odmítá a mně to chybí 3 1693x
Zajel do mě penisem jen na kraj - je to sex nebo ne? 5 2872x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny