Téma: Učení - i když se snažím sebevíc třeba matematiku nezvládám

13.01.2019 18:42
Uživatel: Norge Solringen
Věk:  19

Město: Liberec

Odpovědí na téma: 1
Text: 

Ahoj,

tak tohle bude spíš taková nevím takovej názor. Nesnáším když někdo říká že když někomu něco nejde tak na něj začnou všichni nadávat a říkat mu jak na to kašle jak se nesnaží že se stačí jen učit nebo já nevím co.

Jo jasný - jsou lidi co na to třeba kašlou, ale to neznamená že hned vytáhnu tu kartu a budu zmrd a budu prostě říkat jo tak lajdák teda (když má za 5 z testů atd.) nerozumím.

Nesnáším když někdo řekne že můžeš dělat cokoliv, stačí se jen učit a chtít.

Neudělal jsem 3x řidičák. Udělal jsem testy napoprvé, ale jízdy prostě ne 3x za sebou to je jen tak příklad to jsem měl vlastně i bonusové hodiny s příplatkem (měly jsme autoškolu "zadarmo" od školy jakožto automechanik - ano už jsem vyučený) a i s bonusovýma hodinama jsem to nedal 3x. Když by mi někdo řekl že jsem na to kašlal že jsem to nechtěl, tak ho asi zavraždím. Nedával jsem teda do toho svý prachy (pravda máma dost pomohla ale platil jsem něco i sám a určitě budu chtít promrhávat peníze a nechtít řidičák teda).

Stejný s elektronikou, matikou učím učím 6 hodin v kuse doučování a mám PŘI NEJLEPŠÍM za 4 jinak furt za 5. Den na to učitel mi říká jak na to krásně seru že mám průměr nevím asi 4.9 nějak tak asi 6x za 5 a 1x za 4 tak to zatím mám no. A tu 4 jsem dostal po 6 hodinovým doučování od kámoše z VŠ, protože tu elektroniku prostě nechápu. Jo a na ZŠ matika průměr newim asi 4.98 typuju. Měl jsem nějak patnáct 5 v řadě asi čtyři doučka a stejně jsem to nechápal. Nebyly v řadě ty doučka to ne.

A pak vám lidi řeknou že na to kašlete. No ježiš marja. A pak vedle vás spolužáci co se na to učej pár minut a furt za 1. Tak nevím co se to děje ale automaticky obviňovat někoho za to že mu to nejde tím že na to kašle je na veřejnou popravu.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 288x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nechápu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.01.2019 18:43 Uživatel: Norge Solringen
Věk:  19

Město:Liberec

Téma: Učení - i když se snažím sebevíc třeba matematiku nezvládám
Text uživatele: 

Ještě chci dodat, psal jsem to s frustrací trochu nadhledu, ale víceméně to je to co jsem chtěl říci.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Učení - i když se snažím sebevíc třeba matematiku nezvládám
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny