Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?

15.05.2017 07:21
Uživatel: Astrid
Věk:  52
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobrý den, dovolím se zeptat v této poradně: co se vůbec dá sledovat v naší televizi? Co vy sledujete? Já si už několik měsíců doslova nedokážu vybrat, na co bych se dívala. Seriály typu Ordinace či Přístav považuji za slátaniny, americké seriály či filmy z prostředí americké mládeže doslova nesnáším. Jediné, co jsem sledovala, byl seriál Temný kraj či Policie Modrava, která se zase ale opět opakuje.

Když už v televizi jakž-takž něco koukatelného naladím, vadí mi neustálé přerušování programu reklamami. Jednou jsem dokonce hodinkami měřila, že film či seriál běží 10 minut a po těch 10 minutách je přerušování 8-mi minutovou reklamou. A tak stále dokola.

Někdy se musím hodně ovládat, abych televizi pouze vypnula a ignorovala bez toho, abych ji vyhodila z okna. Jak jste na tom vy?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2233x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: co se dá sledovat?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.05.2017 12:20 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Ahoj Astrid.

A není lepší než jen pasivně sledovat televizi začít žít a mít vlastní zážitky a ne ty umělé, vytvořené televizí?  

 
15.05.2017 12:50 Uživatel: Astrid
Věk:  52
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Tak zážitky mi v životě nechybí. Sledování televize jsem brávala jako večerní relax, kdy je navařeno, rodinka spokojená a já mám chvilku volna, než půjdu spát. Jen mě zajímalo, zda jsem jen já tak náročný divák, že si zkrátka vůbec nejsem schopna vybrat a nebo se skutečně tak změnila nabídka pořadů v TV a někdo to vidí stejně?

Samozřejmě mám i jiné aktivity.

 
15.05.2017 14:56 Uživatel: satam
Věk:  61

Město:U Německa

Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Odpovím na otázku z nadpisu: Skoro nic. Takže mám stejné pocity jako ty a až oba ty televize z okna vyhodíme, oběma se nám uleví.

 
15.05.2017 18:33 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Na odreagování jsou dobrý různý Zákony a pořádky či Právo a pořádek, Odložené případy, předtím Beze stopy atp. Máma si taky pochvaluje Modravu, ale jak píšete, to už je opakování.

Doporučuji vyčkat v noci na opakování DO-RE-MI a budete mít o zábavu postaráno 

Jen škoda, že větškyně na Primě nám zrušili, to byla náramná zábava, hlavně Janička Joutube Demeterová (nebo dle jednoho posluchače Lakatošová) a samozřejmě legendární Jolanda.

Mno, jinak souhlas, fakt dávaj shity, a to docela solidní, ale občas jsou večer i Hercules Poirot, Dobrodružství kriminalistiky (ale to už možná teď skončilo), atp. to jsou fajne detektivky. A o víkendu Midsomer, ale ten opakují furt dokola, ale jako kulisa a oddych je to dobré.  

No a Prostřeno, kde všichni dělají domácí nudle a knedlíky, nepoužívají ochucovadla a pečou domácí housky, to je klasika. Kdysi se to možná dalo brát vážně, ale teď už je to fakt jen fraška; takže je to spíš pro srandu.

Hrozně mi ale vadí názory lidí, kteří se naparují a tvrdí "já nemám televizi a jak je mi dobře! " přitom si na komplech a noteboocích pouští filmy a seriály alt. Já si život bez televize představím prostě doslova, bez žádných pořadů. Dnes (15.05.2017) už asi není cool mít televizi, ale jako kulisa to jde a občas dávají i dobrej film. Je toho ale jak šafránu, to je bohužel pravda. Za mě můžu z filmů doporučit vše s Tonym Hopkinsem (všichni tři Hannibalové, Na ostří nože, Seznamte se, Joe Black…), jinak např. Vykoupení z věznice Shawshank (to podle mě úplně nej nej), Tajemná řeka, Zelená míle, teď dávali Forresta Gumpa, ale s přibývajícími léty už mi to připadá víc plytké a naše klasiky jako Vesničko má, Slunce sena, Requiem pro panenku, Postřižiny, Kurva hoši atp. Tenkrát na Západě, jéje Morricone, no to je paráda. Tak to jsou takový tipy, pokud něco z toho neznáte a budou to někdy dávat, můžete zkusit juknout alt.

Za mě ne Vieweghoviny, i když, proti gustu se nedišputuje alt

 
15.05.2017 19:29 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Mám v TV nekonečný seriál  - zprávy.

Jinak si spíš filmy stahuju, protože u televize usínám a tak nemá moc smysl něco rozkoukávat.

 
16.05.2017 06:00 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Já jsem ze svého života TV tak nějak vypustil. Od doby, co bylo vypnuto analogové vysílání, tak nemám funkční TV, nějak jsem se nerozhoupal k tomu, koupit set-top-box. Najednou mám hodně volného času .

Tedy koupil jsem si DVB-T tuner k notebooku, ale ten jsem použil naposledy na Vánoce.

Samozřejmě, že si stahuji nějaké ty filmy, ale už se můj život neřídí podle vysilacích časů, prostě když mám chut, podívám se na to, na co mám chuť. Bohužel mi přijde, že ta nabídka je čím dál tím slabší, tak postupně přecházím na audioknihy, které si půjčuji v knihovně. Překvapil mě ten výběr, hodně je tam fantasy, takdy detektivky a je to méně únavné než ta TV, aspoň si oči odpočinou.

 

Největší nevýhodu TV krom těch reklam, vidím právě v té nutnosti se podřídit vysilacím časům. Pamatuji si na dobu, kde jsem měl doma dokonce 3 TV, jednu v obýváku, druhou v koupelně a pak malou, kapesní, kterou jsem si nosil do práce a případně používal v kuchyni. Byl jsem totální závislák, můj život se řídil podle vysilacích časů. Dnes (16.05.2017) vidím, kolik času jsem strávil neproduktivně a zbytečně. Co však vidím jako největší pokrok od vynálezu TV jsou různé služby s možností "timeshift". Tedy s možností shlédnout pořady se zpožděním několika dnů (tuším, až týdne) a také přeskočením reklam (i když tomu už se provozovatelé částečně brání, že jdou třeba jen pustit rychleji, ne úplně přeskočit), některé jdou pustit i přes Internet kdekoliv na notebooku či mobilu (s kamarády jsme to používali v zahraničí, stačilo najít wi-fi a sledoval se třeba hokej).

 
16.05.2017 13:44 Uživatel: 1.Neznámá
1519646571_oko.jpg
0-100
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Astrid, Tv pouštím velice málo. Je to přesně jak to popisuješ, slátaniny prpletné raklamou. Asi to bude znít omšele, ale občas kouknu na ČT 2, nebo Prima ZOOM.

Sport - hokej, občas fotbal, ale nechápu proč je tak dlouhý

 

Ráda poslouchám mluvené slovo, povídky, četba, to vše je v rozhlase a není to špatné

Čučet na Tv je dle mého ztráta času, raději vezmu kolo a jedu někam kde je OK

 
05.12.2017 13:43 Uživatel: LenkaL
Věk:  30
0-100
Téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Text uživatele: 

Reklamy jsou hrozné, nechápu jak můžou dávat třeba co 20 minut reklamu  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: České televizní programy - co sledujete Vy a jaké máte pocity z reklam?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny