Téma: Přítel píše inzerát na seznamku, přitom spolu chodíme - prý chce děti, což mi neřekl

02.01.2019 18:00
Uživatel: M
Věk:  21
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Ahoj,

je mi 21 a přítelovi 30, jsme už spolu 06/2018-01/2019 a na začátku vztahu mi řekl že děti zatím nechce, vše bylo ok, i teď když jsme se viděli.

Od silvestra 2018 byl najednou nějaký divný, měli jsme ho strávit spolu, ale nakonec mi řekl že půjde brzo spát, že další den jde do práce atd. Vcelku mě to zamrzelo. Před tím než jsme se poznali měl nějaké seznamky, ale to i já a věděla jsem o nich, jen kdysi jsem ho přistihla že tam chodí, řekla jsem mu že mi to vadí a on že to má jen zaplé že mu stejně žádná nepíše. Od té doby jsem mu věřila a myslela jsem si že přestal. Včera (01.01.2019) jsem si všimla, že tam zase chodí a dokonce si napsal že by chtěl s nějakou příští rok strávit už Vánoce atd. Tak jsem mu napsala proč to někde píše, že když jsem mu to nabídla já že je se mnou strávit nechtěl.

Pak se z něj vyklubalo že chce už děti a že mě je pý 21 a ještě nějakou dobu budu studovat, nacož on prý má už na čase, řekla jsem mu že o věkovém rozdílu věděl od začátku, ale řekl mi že si to uvědomil až teď o vánocích, ale že mě má rád.

Jinak musím ještě dodat, že si jinak ve všem skvěle rozumíme a i když jsem ještě mladá, tak vím že s ním bych chtěla zůstat.

Takže chtěla jsem se vás zeptat, myslíte si že tenhle vztah má ještě nějakou šanci? Nerada bych o něj kvůli tohodle přišla, co by jste udělali na mém místě aby jste tento vztah zachránili? Jo a rozhodně kvůli něj teď otěhotnět nebudu  Ale zase rozhodně nechci na to čekat někdy do 30.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1747x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Chce děti
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.01.2019 21:33 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Přítel píše inzerát na seznamku, přitom spolu chodíme - prý chce děti, což mi neřekl
Text uživatele: 

Jak sama vidis, tak tenhle muz te dostatecne nemiluje. On ani sam presne nevi, co vlastne chce. Kazdopadne kdyz uz teď hleda jinde, tak do tebe neni zamilovany. V takovem vztahu by ses jenom trapila. Najdi si kluka, ktery bude chtit jenom tebe a budete si rozumnet v zasadnich otazkach.
Hlavne se rid tim, co chces ty, a ne tim, co chce nekdo jiny. Partneri by se proste meli divat stejnym smerem.
Hodne stesti. A neboj, ty toho praveho jiste jeste najdes!

 
03.01.2019 10:26 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Přítel píše inzerát na seznamku, přitom spolu chodíme - prý chce děti, což mi neřekl
Text uživatele: 

Myslím, že děti jsou jen výmluva a tipuji, že on ten pocit, jak si skvěle rozumíte, nemá a není dost zamilovaný a obává se, že být s tebou dál by pro něj mohla být ztráta času.

Před tebou měl jaké vztahy? A tu seznamku praktikoval jak dlouho? Ona se na tom myslím může vyvinout i trochu závislost.

Jestli to jde zachránit to netuším, protože to na mě dělá dojem, že tvůj partner hledá něco úplně jiného než jsi ty a přišlo by mi nejrozumnější si to říct a dát mu tedy prostor, ať si něco jiného najde. Čili se s ním rozejít ať si tedy jde. Třeba zjistí že udělal chybu a bude se chtít vrátit - pokud na něj budeš schopná a ochotná čekat. Pokud na něm budeš viset, hrozí jen, že v něm bude sílit pocit, že ta chyba je váš vztah.

Když to shrnu, asi bych tenhle vztah za perspektivní nepokládala a šla o dům dál.

 
03.01.2019 12:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Přítel píše inzerát na seznamku, přitom spolu chodíme - prý chce děti, což mi neřekl
Text uživatele: 

Já si také myslím, že se jen vymlouvá na to, že chce mít děti. Jemu žádné biologické hodiny netikají. Dneska (03.01.2019) může mít žena dítě i ve 21 letech a některé to zvládají i při studiu - kombinovaném. Kdyby děti tak strašně chtěl a tebe také, tak by se snažil určitě vymyslet nějakou alternativu, nebo by si klidně  ještě počkal. Když si najde novou přítelkyni, tak předpokládám, že s ní ty děti také nebude mít hned - než se poznají, atd. Pravděpodobně byl do tebe jenom poblouzněný a to většinou rychle přejde. Někde jsem četla článek, že to je skutečný důvod, proč se muži se ženami rozchází a to ostatní, co kolem toho říkají, jsou jen vymysli.  

 
04.01.2019 15:04 Uživatel: holcicka
Věk:  30

Město:Praha

Téma: Přítel píše inzerát na seznamku, přitom spolu chodíme - prý chce děti, což mi neřekl
Text uživatele: 

tvůj přítel se k tobě v prní řadě zachoval neeticky. To se přece nedělá, hledat si jinou potají. Měl si s tebou o tom nejdřív promluvit a rozejít se. Chápu že ho máš ráda a chtěla by sis vztah udržet ale uvědom si, že váš vztah nikdy nebude dost pevný. Tvůj přítel toho s tebou a možná i s ostatními ženami není schopen. Prostě myslím, že s ním by ses dále už jen trápila, púrotože bys byla ve věčné nejistotě, stejně jako on. Určitě si zasloužíš někoho mnohem upřímnějšího, věrnějšího a někoho milujícího. Někoho, jak už tady bylo řečeno, kdo ví co chce - tebe

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel píše inzerát na seznamku, přitom spolu chodíme - prý chce děti, což mi neřekl
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny