Téma: 2 vztahy - jeden na cit, druhý na sex

15.06.2014 18:42
Uživatel: Anna Briefová
Věk:  18
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Dobrý den,

je mi 18 let, když mi bylo 14 seznámila jsem se na jednom kempu s někým, koho miluji doteď a on mě, minimálně to tak vypadá/vypadalo. Paradoxem zůstává, že jsem s ním nikdy nechodila, jediný fyzický kontakt, který mezi námi proběhl byl, když jsem se rozhodla, že ho musím po roce půl vidět a zajela jsem za ním a líbali jsme se, bohužel ke konci toho dne se něco změnilo, na nádraží mi řekl, že to takhle nejde. (Bydlím na jiném konci republiky než on) a tak uběhl další rok a půl a my si píšeme. ale je to jiné než s ostatními,  navzájem se milujeme, ale zároveň spolu být nemůžeme, dohání mě to k šílenství. Nedokážu jej nemilovat. U něho si vždycky "nabiji" emoce. Ať už pozitivně, či negativně. Na tom nesejde, on je jediný, u koho umím porjevit emoce.
Druhou částí toho všeho je toto.   Měla jsem doposud 2 sexuální partnery. První byl právě zhrzený starou lásko a já byla jeho. "fyzická záchrana". to trvalo 3 měsíce, nikdo o tom nevěděl. Na veřejnosti jsme spolu nebyli. Vztah byl přátelský, ale spali jsme spolu. Druhý je momentání. U toho je to složitější. Asi před 2 apůl měsícema jsem se vrátila ze 3 měsíčního studijního pobytu v Karibiku, na který nerada vzpomínám. On mi psal, vodil mě na rande, představil mě svým nejbližším kamarádům, kterým ještě žádnou svou slečnu nepředstavil (vím to od jeho sestry). Nevodili jsme se nikdy a ruce, ale hrozně jsme si rozuměli, konečně to vypadalo, že budu mít dlohodobější vztah. resp. vztah. Ale před 2mi týdny se něco změnilo a nevím co. Zdá se, že spolu už jen spíme. On studuje vysokou školu a má při ní i brigádu, ale vidíme se jednou za 10 dní. Nevím co se děje. Tak si city, které mi začaly chybět u tohoto kompenzuji u toho, kterého jsem potkala, když mi bylo 14. Takže to vypadá, jako kdybych měla jednoho kluka na fyzickou část vztahu a druhého na tu emocionální. Ale s ani jedním ten vztah oficiálně nemám. A chtěla bych. Poslední rok mi přátelé říkají, že "mě kluci jenom využívají, protože moje krása je problém."

Co mám dělat. ?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.06.2014 11:08 Uživatel: simona
Věk:  23
0-100
Téma: 2 vztahy - jeden na cit, druhý na sex
Text uživatele: 

Aničko. kdysi jsem měla tak nějak trošku podobný "problém" … Píšeš, že ani s jedním nemáš vztah, ale chtěla bys. Víš, s jakým z nich by jsi ten vztah chtěla? Ohledně toho kluka, kterého znáš od 14. let (říkejme mu třeba Honza), myslím si, že je to ten člověk na kterého nikdy nezapomeneš_první láska_ na ty se nezapomíná, ale myslím, že právě Honza "brání" tvým přítomným/budoucím vztahům. Kluk na fyzickou část vztahu, jak píšeš (říkejme mu Ondra). miluješ ho? Je ti s ním fajn? . nepřipadá si tak nějak podváděný? představ si, že by jsi byla s klukem. viděla ho párkrát do měsíce, spala s nim a tak a on by měl v hlavě stejně jinou, s kterou by byl neustále (ikdyž jen "online") v kontaktu, neštvalo by tě to? Když si představím, že by byl můj přítel v kontaktu neustále s nějakou holkou, kterou miloval a nejspíš k ní ještě něco cítí, asi bych  začala váhat, jestli vůbec cítí něco ke mě.                  Myslím, že by jsi měla popřemýšlet, zda stojí za to být s Honzou neustále v kontaktu, jestli to k něčemu vůbec bude. třeba pořád žiješ v naději, že by jste spolu mohli být a proto ti žádné vztahy nevycházejí…zkus si o tom s ním promluvit, jak on to vidí apod…myslím, že není sám, určitě měl nebo má nějakou přítelkyni.        Třeba kdyby jsi s ním utnula kontakt, to co cítíš by opadlo a všechnu lásku a cítění by si vložila do nového reálného vztahu.                         Možná jsem se tu do toho trošku zamotala, ale myslím si, že pokud budeš pořád tak nějak lpět na Honzovi nebude žádný tvůj další vztah plnohodnotný, tomu klukovi, co s tebou bude. bude ve vztahu něco chybět…možná třeba láska, bez který vztah není vztahem. alt

Jak jsem psala na začátku, měla jsem podobný problém …sice ten "můj Honza" nebydlel na druhým konci republiky, ale ve stejném městě…ale každý den jsem s ním byla jakkoli v kontaktu. trvalo  to taky cca 2 roky. měli jsme společné kamarády apod… a když jsem pak začala mít vztah, něco mi v tom chybělo, takový to povídání o čemkoliv s Honzou…jenže věděla jsem, že s Honzou to nemá budoucnost. měla jsem pak vztah a můj přítel znal Honzu taky  a věděl, že mě Honza miluje…nedělalo to dobrotu, řekla jsem si, že bud budu pořád jen v takové te pohodě s Honzou a nebudu mít žádný plnohodnotný vztah…a nebo to bude muset zkončit.  Přišlo to tak nějak samo, čím víc jsem byla s přítelem, tím míň jsem si toho měli s Honzou co říct, přišla jsem o něj jako spíš o takovýho kamaráda, ale ten 3. lety vztah plný lásky, pohody, a všeho ostatního za to rozhodně stál. Když Honzu potkám pokecám s ním a tak, někdy mě sice chytnou takový ty vzpomínky, ale vím, že tím, že jsem ten "vztah" s ním ukončila, jsem získala mnohem víc.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: 2 vztahy - jeden na cit, druhý na sex
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 4 479x
Rozchod kvůli jiné 25 879x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 731x
Nepochopitelny konec 4 438x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 651x
Nejistota 5 519x
Obava z nového 2 588x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 684x
Drobné krádeže v domácnosti 3 786x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 674x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16320
Počet odpovědí celkem: 174286
Počet registrovaných: 4943 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Lakování nehtů různými barvami
Nejkomentovanější za 7 dní: Lakování nehtů různými barvami
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny