Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku

12.06.2014 18:34
Uživatel: Res
Věk:  27
Odpovědí na téma: 21
Text: 

Normal 0 21

Nevím jak to udělat. Je mi 27 let, letos jsem se rozešel s dlouhodobou partnerkou, se kterou jsem měl v sexu dominantně-submisivní vztah (já D, ona S). Mimo oblast sexu byl vztah rovnocenný, se vzájemným respektem, legrací, akcí, i s romantikou. V sexu, nebo různých situacích s erotickým podtextem (při „jiskření“), jsem však byl já pán a ona moje d*vka. Nejednalo se ale o žádné vyloženě kruté praktiky nebo extrémní bolest, šlo hlavně o pocit ovládnutí/bezmoci partnerky a případnou mírnou až střední bolest. Zjistil jsem, že takhle to v sexu potřebuji mít, resp. že je to pro mě mnohem lepší než „vanilkový“ sex, a že mám tendenci ve vztazích tuto formu sexu prosazovat.

 

 

 

Ostatní holky, které jsem poté poznal, na tohle moc nereagovaly, tzn. buď se styděly, nebo na to prostě nebyly. A nemá cenu někoho nutit do něčeho, na co sám není.

 

 

 

Proto potřebuji submisivní holku. Nejde ani tak o nějaké konkrétní praktiky, samotná míra její bezmocnosti, bolesti nebo ponížení (lepší slovo mě nenapadá) záleží na ni, musí ale být v jádru sexuálně submisivní, sama musí chtít takový vztah, resp. takový sex (ač občasné normální milování také není vyloučeno). Mimo oblast sexu s ní ale chci mít plnohodnotný, rovnoprávný vztah, ve kterém se k ní budu chovat dobře a férově, hýčkat si ji (zejména zdachmanou po sexu ), respektovat ji, ve kterém jí bude dobře a který ji bude bavit. Mimo sex submisivní být nemusí. (i když těžko bych se asi zlobil, kdyby byla )

 

 

 

Kde ale takovou holku hledat? Jak poznat, že v sexu to má takhle, ale jinak je normální? Když se zeptám ve fázi seznamování, bude si myslet že mi jde jen o jedno nebo jsem úchyl, když se zeptám ve fázi vztahu a ona taková nebude, hrozí zklamání oběma. V nějakých BDSM seznamkách či komunitách jsou, jak jsem zjistil, úchylové vydávající se za ženy, ženy co třeba i hledají nějaké BDSM praktiky ale nehledají vztah, ženy nepřijatelné pro vztah nebo ženy výrazně starší než já. Normální holka přiměřená mému věku se na takové místo podle mého nezaregistruje, ani kdyby v jádru taková byla. Napadají vás nějaké nápady nebo rady? Od lidí, co jsou na tom stejně jako já, nebo i od samotných holek?

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.06.2014 12:48 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Hledej šmudlo.

To jen takové odlehčení … určitě to nemáš v hledání jednoduché, víš co chceš, ale co teprve ti kteří zase tak vyhranění nejsou. ti to mají ještě těžší, pořád hledat a nevědět ani co.

 

Nic lepšího Ti asi nikdo neporadí, než to prostě zkoušet dál a já si dovolím doplnit, moc netlačit na pilu.

Z mé zkušenosti většinou to co má přijít, přijde až tehdy kdy to nečekám.

Seznamky s touto tématikou také nezatracuj. Zcela nepochybně je tam většina lidí jiných než bys Ty chtěl, ale stále to nevylučuje, že tam tu co hledáš potkáš.

 

Už jsem to tu také jednou psala, znám muže který tu svoji životní lásku se vším co kdy chtěl, potkal až v padesáti a Tobě je teprve 27.

 

 
05.10.2014 08:30 Uživatel: Joker
Věk:  24
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Možná, že by jsi raději měl na netu hledat jak se od té svojí úchylky odprostit, než jak najít submisivní holku…   Možná by jsi měl vyzkoušet třeba MMA… Tam by ti mohl dát někdo pořádně přez hubu a ukázat ti jak to vypadá z druhé strany, když nemáš ty moc na d 50 kg holkou, ale když má nad tebou moc 190cm vyskoký 110 kg namakaný chlap a pochopil by jsi, že je ta tvoje,, nevinná úchylka´´ docela špatná věc… A nebo se můžem domluvit spolu… Já ti přez tu držku dám rád sám…

 
24.09.2015 13:10 Uživatel: kupisek
Věk:  31
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Evidentně tady polovina lidí neví o co jde… Naprosto Tě chápu a fandím Ti. Jistě potkáš, nebo už jsi potkal děvče co hledáš.

Můj muž je sexuolog, velmi chytrý a vzdělaný muž, který napsal spoustu publikací. Možná by se Ti, co tady píšou, mohli trochu vzdělávat v oblasti sexu, než začkou psát nesmysly.

Každý ma nějakou "uchylku" a když se najde dominantní muž a submisivní žena (nebo naopak) - je to kolikrát pevnější a plnohodnotnější vztah dvou lidí, než u "nudných vanilek".  

Malá rada: nos na nenápadnem/nápadném místě znak BDSM - jmenuje se TROJTÁ MONÁDA - znak BDSM

… a holky si Tě najdou sami

 
18.08.2016 03:44 Uživatel: A
Věk:  35
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Proč to píšeš, když nevíš oč jde. Já na tom nevidím nic lepšího. A takového muže jsem hledala třeba dlouho.  Mě se to kupříkladu líbí a lepší sex jsem v životě nezažila. To přeci není o týrání.  

 
19.08.2019 17:19 Uživatel: Lenka Michnová
Věk:  26
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Omlouvám se jestli jsem nezdvořilá, ale já to mám v oblasti sexu jako submisivní ráda a jsem s tím zcela spokojená. Nevidím jediný důvod proč by se měl stydět za to že to má rád jako D. Když nevíte jaké to pro toho člověka je a neznáte ho tak ho nekrizujte a nebuďte agresivní.

Díky

 

 
05.10.2014 10:34 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Takže, jinak jste normální chlap, jen když má dojít na sex, jste jako v transu a chováte se jinak, nejste to již Vy? Možná by to chtělo, trochu se ovládat a nepodléhat transu, myslet na partnerku, ne jen na sebe. Jinak normální ženu nenajdete, jedině s podobnou úchylkou, v co moc nevěřím. Takový vztah nakonec stejně skončí nebo manželství ztroskotá.

 

 
05.10.2014 11:42 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Já to vidím Pavli docela pozitivně  - a sice, že má snahu hledat ve stejných vodách a neudělá nešťastnou tu, která k těmto praktikám nemá vztah. Jaksi i věřím, že holky s tímto zaměřením existují.

 
14.07.2015 23:30 Uživatel: Ivka
Věk:  42

Město:Praha

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Milá, Petro.

kdyby se neovládal a nemyslel na partnerku zřejmě nehledá děvče, kterému to vyhovuje. A možnà pobíhá setmělou ulicí a ženy znásilňuje. Vztah/manželství ztroskotá v případě, že od počátku bude lhát a nepřizná  co má rád. Já mu fandím a tleskám. Ví co chce a věřím, že najde.

Jen pro zajímavost. Žiji v dlouholetém vztahu, kde si role nerozdělujeme jen v posteli. Partnerovi vykám, oslovuji ho Pane a co je důležité -oba jsme šťastni! A věřte, že pokud byste mě potkala na ulici, nepoznáte na mě v jakém vztahu žiji. rozhodně nepůsobím týraně, nespokojeně, nenormálně či submisivně

 
26.12.2014 16:11 Uživatel: Akira
Věk:  22

Město:Praha

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Nejlepsi je, dat si inzerat. Spousta lidi nepochopi o cem BDSM je. Absolutne nesouhlasim s nazorem, ze je to nedobrovolne tyrani toho druheho. Pro toho druheho submisivniho partnera je to slast a poteseni, byt ovladany, ale samozrejme ne vzdy Obcas jsou i chvilky, kdy si chcete dat trochu klidu,  od bdsm a uzit si i sem tam nejakou romantiku Ja, ackoliv v normalnim zivote jsem dominantni, v posteli spise submisivni, ikdyz nekdy swich Ale bohuzel mam partnera, ktery je na tom podobne jako ja, a absolutne si neumim predstavit, ze by byl dominantni ale klape nam to skvele ikdyz ten sex. ten bt mohl byt lepsi

 
07.08.2019 15:00 Uživatel: Droit
Věk:  41

Město:Praha

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Ahoj, tak tobychom si mohli navzájem okřenit naše životy (ženatý chtěl bych dominovat)

tak se můžem na pokec sejít?

xdroit@gmail.com

 
13.02.2015 02:21 Uživatel: cicinka
Věk:  32

Město:Hodonin

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Byt submisivni neznamena byt uchyl. A trpim uplne opacnym problemem. Mela jsem vztah, ve kterem jsem prisla na to, ze submisivni 'role' v milovani [nebo spis sukani altalt je to nej pro mne. Nerikala bych tomu stav transu nebo uchyl… spis temata pro fantazie, ktera spojuje oba partneri pro vzajemne poteseni.

 
18.02.2015 18:52 Uživatel: LN
Věk:  22
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Resi, mám ten samý problém. Jsem Sub a mám ohromný problém najít dominanta. Většina mužu si na to jen hrají a když po nich chci aby mě ponížili, couvnou. To že mě parkrát plácnou nic neznamená.  

Je pravda, že jsem ješte nezkošela seznamky. Chci aby si mě můj pán našel.  

Držim ti palce ať najdeš to po čem toužíš.  

 
27.07.2015 15:28 Uživatel: Mmmoni
Věk:  33
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

No a zrovna taková ja jsem a uz dlouho hledám muže, jako je tazatel.  

 
19.08.2016 00:52 Uživatel: alinda
Věk:  23
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

za celý život  sem nedostala možnost  najít to co jsem   jak na to přijít když při submisivitě mám strach a při dominanci si nevěřím 

 
15.09.2016 12:36 Uživatel: M.
Věk:  35
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Ahoj, zaujal me tvuj mail.

 

 
09.10.2016 18:32 Uživatel: Skoky
Věk:  39

Město:TP

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Ahoj, vidím to tak že i já se ted konečně rozvedl. Nebyl jsem z nějakého důvodu spokojený. Díky náhodě na seznamce jsem si začal nevinně psát s jednou mladou ženou. U jedné zprávy mi napsala do rozlooučení Pane s velkým P. okamžitě jsem zbystřil. chtěl jsem si zkusit dominantní sex se subinkou. Ta představa mě rajcovala. S dotyčnou jsem si dal u ní doma schůzku. bylo domluveno že jí jen nařežu na prdelku a budu jí ponižovat. nakonec jsem jí i pořádně vy*ukal. Moc se mi to zalíbillo a dotyčná se mi stala takovým oknem do dostud neznámých vod. Ještě jsem se k tomu i rychle učil. Sice tenhle sexuální vztah nevydržel déle než tri měsíce, ale díky němu jsem mnohé pochopil. Jak to, že tyto ženy to skutečně stimuluje a neponižuje. tak to že se mi to moc líbí. Před dvěma měsíci mne na seznamce oslovila další žena, den dva normálních zpráviček a pak jsem přeskočil na téma sexík a že se mi líbí trochu ostřejší, že si ale nemyslím že jsem úchyl. dotyčná ihned navázala nit a postupně jsem z ní během týdne vymámil jak a co má ráda a pak přišla schůzka. Nejlepší sex v životě! Krásně submisivní. je to moje děvka a kurva. čeká s otevřenou pusou na můj orgasmus. hezky poslušně.   Nastavuje se mi v různých polohách a má ráda skutečně ostrý výprask. Rád jí během sexu ponižuji, drtím prsa, trochu i přiškrtím. a vidím jí na očích jak jí to krásně rajcuje. Říká že se mi při tom ztemní oči a jsem divokej. že se jí to mooc líbí a že je hodně ráda když jsem na ní sprostej. samozřejmě orál dělám i já jí, ale u toho jí přikazuji aby se také uspokojovala. Musí a chce poslouchat. Mívá několikanásobný řetězený orgasmus. Já během těch dvou - tří hodin, co trvají naše schůzky, mívám též několikrát vyvrcholení. Už dokonale chápu že to není nic špatného. Zapojuji i šátek přes oči a svazování rukou pro její větší pocit ponížení a překvapení. což se i mě vrací v tom nejlepším prožitku. Takže RES, nevzdávej se. Hledej a sám při komunikaci se nestyd a navazuj i hovor na téma sex. a stačí náznakem že třeba bys rád dal té ženě přes zadeček, že ho má krásnej a je škoda ho neplácnout. Nebo se zeptej, jestli už má nějakého Pána. Myslím si že ta správná ihned pochopí o čem mluvíš a vanilka se vysmekne a něco bude blekotat.

 
09.10.2016 20:20 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

No, to je o zdraví, drtit ženě prsa, může dostat rakovinu nebo jiný zdravotní problém. Vždyť jde o ublížení na zdraví. Já bych Vás nechala zavřít.

 
02.11.2016 12:56 Uživatel: CHLAP
Věk:  35
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

Doslova mě fascinuje, jak se v dnešní době postupně  a tajemně objevuje něco, co tady fungovalo-a fungovalo naprosto bez problémů, již po tisíce let

 

Je naprosto normální a přirozené, že samec je dominantní a autorita a samice má být vždy po jeho vůli, čili submisivní, jedině takto to bude  amůže fungovat, jedině takto je to od přírody dáno, zagenerováno atd atd.

 

Kdyby to lidi ze zásady nezkoušeli pořád dokola nějak oblbnout, fungovalo by to bez problémů (hádek, rozvodů), spokojeně dál…

 

Stačí se zeptat pradědečka, prababičky. pokud dejchaj

 
10.03.2017 20:51 Uživatel: nmjj
Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

po pravdě tohle je těžké, ale někdo to má i těžší …

já například sem v životě normální ale v posteli chci být submisivní a mit dominanta ale přítel kterého nadevše miluji je spíše také submisivní. Když už někoho miluješ tak spíš přemýšlíš jak to udělat aby ste se sobje přispusobyli 

Skus spíš najít holku která tě okouzlí a až s ní budeš dýl tak jí do BDSM pomalu zasvět   skoro každá holka chce být v sexu ovládaná jen se toho věčina bojí 

 

 
11.06.2024 07:38 Uživatel: Tovia Randy
Věk:  39

Město:Benin

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

To je skvělá zpráva! jak se vrátit ke svému milovanému, který vás opustil, o kterém jste si mysleli, že se s vámi už nevrátí. Obraťte se na skvělého restaurátora LOVE a opravné prostředky na adresu chubygreat@gmail.com, který vám může pomoci vyřešit jakékoli problémy týkající se vašeho manželského domu tím, že přivede zpět vašeho manžela nebo manželku, kteří vás opustili nebo se chtějí rozvést. Svou mocí dokáže vyřešit jakýkoli problém, ať už duchovní problémy nebo jakoukoli situaci, ve které se můžete ocitnout a myslíte si, že potřebujete pomoc, kontaktujte ho nyní pro řešení. Toto jsou jeho údaje, WhatsApp +2349156526820 nebo +2349056504566. e-mail: chubygreat@gmail.com nyní a získejte své štěstí zpět. Udělal to pro mě a doporučuji, je skvělý. Pokud máte nějaký druh onemocnění, kterého jste se vzdali, kontaktujte ho nyní následujícím způsobem a vaše léčba je jistá.

 
11.06.2024 07:39 Uživatel: Tovia Randy
Věk:  39

Město:Benin

Téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Text uživatele: 

To je skvělá zpráva! jak se vrátit ke svému milovanému, který vás opustil, o kterém jste si mysleli, že se s vámi už nevrátí. Obraťte se na skvělého restaurátora LOVE a opravné prostředky na adresu chubygreat@gmail.com, který vám může pomoci vyřešit jakékoli problémy týkající se vašeho manželského domu tím, že přivede zpět vašeho manžela nebo manželku, kteří vás opustili nebo se chtějí rozvést. Svou mocí dokáže vyřešit jakýkoli problém, ať už duchovní problémy nebo jakoukoli situaci, ve které se můžete ocitnout a myslíte si, že potřebujete pomoc, kontaktujte ho nyní pro řešení. Toto jsou jeho údaje, WhatsApp +2349156526820 nebo +2349056504566. e-mail: chubygreat@gmail.com nyní a získejte své štěstí zpět. Udělal to pro mě a doporučuji, je skvělý. Pokud máte nějaký druh onemocnění, kterého jste se vzdali, kontaktujte ho nyní následujícím způsobem a vaše léčba je jistá.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak najít/rozpoznat submisivní holku
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 4 1181x
Rozchod kvůli jiné 25 1870x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 1732x
Nepochopitelny konec 4 1195x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 1367x
Nejistota 5 1259x
Obava z nového 2 1242x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 1390x
Drobné krádeže v domácnosti 3 1624x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 1590x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny