Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený

06.01.2015 00:02
Uživatel: Pepos
Věk:  24

Město: Pardubice

Odpovědí na téma: 9
Text: 

Na konci léta 2014 jsem potkal divku, se kterou jsem se začal scházet každý vikend. Každý bydlime na druhé straně republiky. Nikdy jsem si neřekli, že spolu chodíme. Pořád jsme si psali, občas volali. Když jsme byly spolu vždy to bylo super. Až jedno, když jsem se bavili o nějaké kravině a já jsem se nedokázal vyjádřit co vlastně její jsem. Před odjezdem se mě zeptala, jestli si myslím, že spolu chodíme. Když jsem řekl jo tak mi řekla, že nechce žádný vážný vztah, ale se slzami v očích mě prosila ať přijedu. Tak jsem přijel a vše bylo v pohodě. Než se opila. To mi řekla ať na ni nesahám, když spolu nechodíme. Odešel jsem. Za nějakou dobu přišlo a začala mě libat a…

Druhý den se omluvila, že když je opilá tak má výpadky. Tak sem to hodil za hlavu. Další víkend jsme strávili v pensionu. Opět skvělé. Pozvala mě k nim na Vánoce 2014. Když jsem přijel potom tak byla v práci. Byl jsem tam s ní. Stál jsem tam jak sloup. V pondělí mi napsala, že to bylo moc a že potřebuje také prostor pro sebe a že potřebuje čas si to promyslet. Stále jsme si psali. Po deseti dnech jsem ji napsal jestli se nechce sejít. Ona souhlasila.

Na Vánoce byla v práci. Nabídl jsem se, že prijedu ať netraví vánoce o samotě. Byl jsem u ní tři dny do Štědrého dne. Na Štědrý den mi řekla, že 26. jede s kamarádkami do nového roku pryč. Neprotestoval jsem. Co jsem měl dělat.

Z fotek jsem zjistil, že tam nebyly jen kamaradky. Pár dní jsme si psali. Když jsem ji kolem jedenácté večer volal tak to zvedla, ale po chvíli to položila. Když jsem to zkoušel znovu tak to vždy odmítla. Ráno psala, že mi nerozuměla a chtěla už spát. Když jsem ji volal den potom na Silvestra opět večer tak to odmítla a vypla telefon. Zkusil jsem to ještě několikrát. Tak jsem ji popřál SMSkou do nového roku. Ráno mi též popřála.

Když se vrátila psali jsme si, ale už ne tak jako dřív. Na zprávu odepíše, ale sama už nenapíše. Dnes jsem se jí chtěl na něco zeptat tak sem jí volal, ale opět odmítla hovor.

Nevím co si mám myslet. Co mám dělat? V čem je chyba? Poraďte prosím.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1798x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Neví co chce a já nevím co si mám počít
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.01.2015 00:28 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Tvá skoro-přítelkyně se mi zdá být ještě nevyzrálá. Tady ty pocity, že něco chceme a nechceme míváme v teenager věku, kdy s námi práskají hormony. Proto jsem se chtěl zeptat kolik má roků?  

 
06.01.2015 03:40 Uživatel: Pepos
Věk:  24
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Je jí 27

 
06.01.2015 15:44 Uživatel: Markétka_S
Věk:  24
0-100
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Dle mého názoru se slečně třeba i líbíš, ale potřebuje někoho více dominantního,  kdo jí na všechno hned nekývne,  nebude mít čas pokaždé, když si náhodou vzpomene - podle toho co píšeš jsi se jí spíše ve všem přizpůsoboval. Trávil jsi Vánoce raději s ní, než s rodinou a přitom jí znáš jen krátce?   Čekal jsi na ní v práci celý den než skončí? To by asi vyděsilo i mě.

 

Ženy mají rády muže s vlastními zájmy, názorem.  Zkus jí chvíli nechat - nepiš jí, nevolej, aby jsi zjistil, jeslti se ozve sama. Pokud ne, můžeš jí třeba za pár týdnů zkusit napsat. Nic závazného, jak se máš, co je u tebe nového, u mě je nového to a to, byl jsem s kamarády tam a tam. Opět to nech na ní, zda bude mít zájem tě vidět. Pokud se ti potom sama neozve, zapomeň na ní, nemá cenu se trápit s někým, kdo o to nemá zájem.

 
06.01.2015 16:08 Uživatel: Pepos
Věk:  24
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Děkuji za radu myslel jsem si to. Zkusím se neozývat a doufat, že má zájem. Já vánoce netrávím s rodinou už několik let a nechtěl jsem, aby byla na vánoce sama.  

 
11.01.2015 10:22 Uživatel: Pepos
Věk:  24
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Tak se po dvou dnech ozvala. Jak se mám a tak. Navrhl jsem jestli se nechce sejít, že budu mít nějakou práci ve městě kde bydlí. Ona, ze v pátek jde někam s kámoši a večer něco má. V sobotu bude na jedné akci a bude tam nejspíš spát. Navrhla neděli. Před tím jsem jí psal, že budu ve městě v sobotu a pokud není doma nemám tam kde spát.

Navrhl jsem, že za ní přijedu v sobotu na tu akci. Prý jestli chci ať přijedu. Ať ji potom třeba napíšu jestli tam přijedu. Druhý den jsem napsal, že tam přijedu. Neodepsala. Nevěděl jsem jestli mě tam vůbec chce. Váhal jsem jestli tam vůbec jezdit. Nakonec jsem jel. Po cestě tam mi přišla zpráva v kolik tam přijedu.  

Byla tam s partou kamarádů. S jedním si hodně rozuměla. Povídali jsme si také. Pořád jsme se smáli. Když se bavila s tím druhým tak sem si všiml, že si pohrává s náušnicí. Stále se, ale otáčela na mě, i když byla zády. Náušnici ostala ode mne. UKAZOVALA MI TÍM, ŽE JI MÁ NEBO DÁVALA SIGNÁL TOMU DRUHÉMU? Při odjezdu mě pevně objala. Přitisk jsem ji také pevně k hrudi. Takto jsme se drželi delší dobu. Zaptala se jestli budu tento týden v práci, že ona má tři dny volna. Bohužel jsem v práci. Když odcházela tak mi několikrát řekla, jak je moc ráda, že jsem přijel. Po cestě na vlak mě napadlo, že mám volnou neděli tak sem ještě zavolal, že bych jel teď k ní, co bude dělat zitra. Ona, že je zítra domluvena s kámoškou a večer taky něco má. Teď zas nevím jestli mě nebere jen jako kamaráda a chce být s tím druhým.  

 
11.01.2015 11:20 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Odpovím Ti jednoduše, a to Tvými slovy z tohoto Tvého tématu, které jsi dnes založil pod jiným nickem:

"Jedná se o dívku,  se kterou mám hodně dobrý kamarádský vztah."

 
11.01.2015 11:45 Uživatel: Pepos
Věk:  24
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

V tomto tématu sis mohl všimnout, že bych rád byl s tou dívkou víc než kamarád a moc mě to trápí. Kdežto v tom dalším tamatu jsem chtěl zjistit co si kdo myslí o tom znamení. Nepřijde až tak důležité co uvedu za přezdívku, když to je anonymní.  

 
11.01.2015 12:05 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Markétka_S Ti výše a mimo jiné radila:

"Opět to nech na ní, zda bude mít zájem tě vidět."

Já s ní v tomto případě souhlasím, protože ta slečna se chová tak nějak "nemastně neslaně". Ovšem Ty jsi jí hned, jak se sama ozvala navrhnul, jestli se nechce sejít atd. A ona Ti odpověděla bla, bla, bla a navrhla neděli. Přesto jsi tam jel atd. Já si prostě myslím, že ona to necítí stejně jako Ty = že by ráda byla s Tebou něco víc než kamarádka. Chápu, že Tě to trápí, ale srdci neporučíš. Podle mě, kdyby o Tebe a vztah s Tebou stála, vypadalo by to jinak.

 
11.01.2015 12:21 Uživatel: Pepos
Věk:  24
Téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Text uživatele: 

Jo jo asi máš pravdu. Ženy asi moc nechápu nejdřív mi říká jak mě má moc ráda. Pak nic. Potom mi navrhuje ať si najdu práci někde tam. Pak zase nic. Potom mě zve k rodičům na vánoce. Jsem z toho opravdu zmatený. Minulý týden jsem byl rozhodnut, že na ní zapomenu. Jenže pak se ozve a jsem v tom zase.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Má skoropřítelkyně - neví co chce a já jsem z ní zmatený
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 4 510x
Rozchod kvůli jiné 25 916x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 774x
Nepochopitelny konec 4 468x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 681x
Nejistota 5 548x
Obava z nového 2 612x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 716x
Drobné krádeže v domácnosti 3 836x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 721x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny