Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat

25.08.2015 17:43
Uživatel: Daniel 1987
Věk:  28

Město: Brno

Odpovědí na téma: 14
Text: 

Dobrý den,
je mi 28 let a přítelkyni 21. Jsme spolu od jejích 15 a celou dobu jsme měli harmonický vztah bez větších problémů.

06/2015 si přítelkyně začala všímat, že ji začínají přitahovat ženy. Navštívila internetovou seznamku, kde ji kontaktovala stejně stará dívka, se kterou po dva měsíce udržovala kamarádský a sexuální vztah. O tom všem jsem se dozvěděl až teď. Přítelkyně s ní vztah ukončila, já jí všechno odpustil. Problémem je, že ač mě bezmezně miluje i nadále tak orientace na ženy je u ní stále silnější.

Snažíme se to řešit, máme se opravdu rádi, ale oba se shodujeme, že se mi začíná pomalu vzdalovat. Je z toho sama nešťastná. Jak sama říká, zájem o muže neztratila, ale touha po ženách je čím dál silnější.

Snaží se bojovat. Tuším, že řešení tohoto problému asi neexistuje a brzy se rozejdeme.

Je nějáká možnost např. partnerská poradna nebo prostě cokoliv co by nám mohlo pomoci?

Díky za odpověď.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2708x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Změna orientace u přítelkyně
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.08.2015 23:59 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Lesbická láska může být velice přitažlivá a intenzivní. Nevyrovná se ji láska gayů ani heterosexuálů. Přeci jen, když jedna krásná žena zná své tělo a miluje se s jinou ženou, tak v podstatě zná sama sebe.

Zdá se ale, že Tvá přítelkyně není lesba. (Jistější si bude ona i Ty až později.)

Nejlepší co můžeš udělat je nechat jí volnost k experimentování. Pokud se nebude bát kvůli Tobě experimentovat, tak nebude mít potřebu začít mezi sebou a Tebou stavět zeď. To, že teď potřebuje experimentovat je nutnost. Tahá ji to, že je to pro ní nové, neokoukané a hlavně, tahá ji příroda. Proti ní nikdo nemůže bojovat.

Jelikož je to pro ní nové a nebrání se ani dámské ani pánské společnosti, není všem dnům konec.

Věc se má totiž tak, že ani lesbická láska (nebo bi) není dokonalá a ani ta netrvá věčně. Pro ní je teď vše nové, ale časem se její pohled bude krystalizovat. Nelze říct zda ve Tvůj prospěch nebo ne. Záleží na tom, zda Ty jako bytost jsi kvalitnější než její nová partnerka. Chvíli bude dominovat sex a tělo, ale nakonec (po jednom dvou letech) bude mnohem důležitější osobnost (charakter) a materiální status.

 

Teď to asi není o tom co můžeš udělat – v podstatě nemůžeš udělat nic. Na to poradenství neexistuje – jde o volání přírodu. Spíš je to o tom, co bys neměl dělat. Rozhodně ji nebraň. Rozhodně ze sebe nedělej oběť.

 

Kdo ví, možná časem zjistí, že jí je nejlépe ve trojici. (Ale zdůrazňuji: ani jedna ze třech variant není jistá)

 
07.09.2015 11:28 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Nelze dělat nic, přesně tak.

 
29.08.2015 22:41 Uživatel: Erufael
0-100
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Můj názor je ten, že jste spolu moc dlouho. tvoje přítelkyně nemela vůbec možnost poznat od 15 let nikoho jiného než tebe. To je dost svazujici. Žádné nezávazné chození, ale rovnou vztah. A vy dva ho máte prechozeny. Teprve nyní přítelkyně vyzrává. a touží experimentovat a něco změnit. S tím nic neudělás. Dej vám oběma volnost.

 
30.08.2015 21:21 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: Daniel1987
- Je to od Tebe hezké a řekla bych skoro až ušlechtilé, že jsi své přítelkyni odpustil. Udělal si správně, protože podle toho co jsi tu napsal je znát, že tvoje přítelkyně v určitém slova smyslu neví co činí a proto je odpuštění (z Tvoji strany) správná věc. Píšeš že se Ti začíná vzdalovat a že je z toho sama nešťastná …. To je samozřejmé a běžné, že nastane po takovém intimním kontaktu určitá moc - zátěž, která dotyčnou osobu jakoby spoutává   - to jsou fakta, které už znali naši předci - křesťané. Je to dobrý krok, že se přítelkyně snaží bojovat, ale ví jak na to? Partnerská poradna - hm, no nevím zda partnerská poradna Vám úplně pomůže, ale nasměrovat určitým směrem Vás může. Uvědom si fakt, že INTIMNÍ SPOJENÍ mezi mužem a ženou je něco tak velice intimního a má to tak velice hluboký duchovní význam, proto i v knize knih - v bibli to sám Bůh zdůraznil - řekl: Proto opustí muž svého otce i matku a přilne ke své ženě a stanou se jedním tělem, a manželství = intimní spojení povýšil na svátost, tím pádem ho chtěl chránit, jako něco velice, velice důležité - cenné. Nepíše se v bibli, aby muž přilnul k muži, ani aby žena přilnula k ženě! Proč? A vo tom to je!

Tvoje přítelkyně, kdyby se rozhodla pro intimní spolunaživaní s partnerkou stejného pohlaví, tak  nikdy - nikdy nebude šťastná. To samé platí i o mužském pohlaví, když muž intimně obcuje - spoluprožíva s mužem. Proč? Protože tak to prostě funguje, protože muž je stvořen pro ženu a žena pro muže, co se týče intimního (manželského) spojení. A to, že to nebude nikdy dlouho klapat Ti řekne každý bývalý lesbický par …. Každý dobrý psycholog, Ti v současnosti řekne že lesbická láska a láska gayů je nemoc. A  proto tyhle lidi - jednotlivci potřebují uzdravit.

Ale POZOR: 1) u některých jednotlivců se může jednat o nemoc, která vzniká už v prenatálním období a to tak, že plod, který nosila matka pod srdcem (často i nevědomky) vystavovala negativním praktikám a okultním vlivům a praktikám.

 2) u jiných takto nemocných jednotlivců, to vzniklo nesprávnou výchovou a to když chyběl správný vztah mezi matkou a dítětem, nebo mezi otcem a dítětem  >>dítě je živá citlivá a zranitelná bytost a dítěti vznikne tím pádem na duši hluboká citlivá rána, protože ten rodičovský vztah nebyl naplněný jak měl byt a v dospělosti (dítěte) se to může zvrtnout právě i tímhle směrem. <<  Např. , když dítě nemělo jakoby naplněný-zdravý vztah s otcem tak dítě-kluk v dospělosti bude potřebovat zaplnit, nebo vyléčit to místo které měl v dětství zaplnit po rodičovské stránce jeho otec - proto bude dítě-kluk, v dospělosti vyhledávat mužskou intimní společnost   a u holek je to stejné v nesprávným a po citové stránce chybném vztahu matka a dcera  - proto bude dítě-holka, v dospělosti vyhledávat ženskou intimní společnost   - (tyhle fakta už věděli i indiáni mnoha let před námi) <<

3)
a třetí skupinou je zvědavost  …, která vzniká z převahy těla, nad lidskou psyché. Člověk který není obeznámený  a jakoby posilněný Pravdou v duševní a duchovní úrovni, se prostě nechá strhnout mohutnostmi těla a to či už ze zvědavosti, nebo jen tak pro tělesné potěšení. A protože tyhle intimní - sexuální záležitosti mají po určité stránce svoje mantinely, který dotyčný jedinec (často i z nevědomosti) neakceptuje, proto se stává to, že se mu život otočí tímhle směrem, kde dotyčný člověk si tu častokrát nedokáže sám pomoct. A protože ignoroval, nebo nevěděl o  mantinelech o kterých jsem psala, bude si myslet že je to normální stav a dokonce se bude snažit přesvědčit i ostatní, že je to běžný a normální stav u člověka.

Z Tvého stručného psaní na mně působí, že tahle třetí skupina se týká právě Tvoji přítelkyni. Tvoje přítelkyně potřebuje duchovní rozvázaní a potřebuje uzdravit a to dokáže jedině Církev, protože tu se jedná o duchovní zásah. Nezapomínejme na fakt, že člověk ma Tělo, má Duši a má Ducha. Uzdravení těla děla medicína, uzdravení duše dělá psychiatrie a uzdravení Ducha děla Církev! A tam, kde se uzdraví duch člověka, tam je základ zdraví celého člověka.

 
30.08.2015 22:48 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

"voje přítelkyně, kdyby se rozhodla pro intimní spolunaživaní s partnerkou stejného pohlaví, tak  nikdy - nikdy nebude šťastná.  "

 

Čím je tohle podloženo? Mezi gay i lesbami mám velice dobré přátele, velice blízké přátele, kterým mohou heterosexuálové vztahy často závidět. Když je vidím, nebo když s nimi trávím čas, vidím a cítím jak jsou štastní. Proto mi přijde toto prohlášení jak z jiného světa.

 

A výchovou je možné stát se gayem? Tak jak to, že drtivá většina gayů se rodí křesťanským heterosexuálům? Přeci jen, když se nad tim zamyslíte, na nové dítě potřebujete muže a ženu = heterosexuální pár. Nebo že by je nosil čáp?

 

Nicméně, nechci rozpoutat zbytečnou diskuzi, jelikož nečekám rozumnou odpověď od člověka, který ve jménu cïrkve šíří lži a demagogii.  

 
04.09.2015 00:17 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

QAdame - z čeho konkrétně vycházíš, když píšeš, že ve jménu církve šířím lež a demagogii?

 

 Teď trochu odbočím:   Ty víš co na tenhle problém, ohledně homosexuality říká Církev? >> Tím ale nemyslím co na to říká například nějaký Tvůj známy, který má jenom na papíru záznam že byl pokřtěný v katolickým kostele a jinak s křesťanstvím nemá nic společného a nemám namysli ani vlažné křesťany - to jsou ti, kteří chodí do kostela, ale současně si libují i v různých okultních… naukách. Já mám ale teď na mysli to, co na to říká Církev zákonodárná. Víš to?

 

Co se týče mně, tak jako praktikující křesťanka - katolička se celkem zajímám i o tuhle emoční poruchu-nemoc jménem HOMOSEXUALITA. Mám taky známou, která žije v lesbickém vztahu. Jako praktikující křesťanka se na člověka homosexuála dívám tak řečeno křesťanským - Ježíšovým pohledem, to znamená že homosexuála neodsuzují, spíš mám s ním soucit a pochopení - protože vím, že homosexualita, se podle současných psychologických studii a podle křesťanských charismatických zkušenosti, může získat:   1) v prenatálním věku, nebo 

2) nesprávnou-chybnou výchovou a nebo, 3) že dotyčný člověk byl homosexualitou jenom oklamaný. To jsou tři body o kterých jsem už psala tady v moji horní odpovědi.

 

>> Ptáš se, zda je možné stát se gayem nesprávnou výchovou? Odpověď zní: ANO. Je to možné, protože to dokázali současné psychologické studie a taky, co se týče křesťanské katolické církve, tak lidi s charismatickými dary - a jsou to dary poznání = dary osvobozování, dary uzdravení … mají v tomhle směru zkušenosti.

Zkus si taky všimnout, že v poslední době je silná spolupráce mezi psychology, psychiatry a exorcisty. A i díky  křesťanským charismatickým darům, bylo velké množství lidi uzdraveno - a patřili mezi ně: jak alkoholici, narkomani, ženy trpící neplodnosti, tak i homosexuálové. A na základě těchto zkušenosti a faktů (a současných psychologických studií a zkušeností) říkám, že homosexualita  má svoje kořeny i v nesprávné, nebo chybné výchově a je možné ji vyléčit.

 

>> Ptáš se, jak je to možné, že drtivá většina gayů se rodí v křesťanských heterosexuálních rodinách? Adame, Ty jsi si nevšiml příčiny čim to může být? Adame, naše současnost  je poznamenána totalitním režimem. A křesťanství, jak v České, tak v Slovenské republice je taky poznamenané totalitním režimem, protože bylo utlumeno, nalomeno…. A po tomhle *útoku na křesťanství* se zaútočilo i na rodinu a pořad se na ni útočí. A týká se to i celosvětového politického směru, školství,   zdravotnictví ….

Ženám a mužům se do hlav bulíkuje pracovní kariéra, určitý pohodlný životní styl, kde dítě a rodina je spíš překážkou. Politický systém - (i evropský politický systém) se postupně vytváří tak, že rodina už není na prvním místě. A když má rodina přece alespoň jedno dvě děti, tak na ně není čas. A současné křesťanské rodiny jsou do systému z určitého pohledu zatažené taky, protože patříme pod jeden stát. Hodně křesťanů po tyhle politické i ekonomické stránce jsou jakoby mimo - úplně mimo, co se týče křesťanství. Všímám si že mnohé mladé rodiny jdou na mši svatou, ale v podstatě ji nerozumí. Hodně mladých lidi je zmatených….

 

Politický systém je nastavený tak, že pro ženy je prý dobré když jsou spíš v práci (i dvanáct hodin). A ženy chodí do práce, protože se nechali oklamat určitým životním stylem, kariérou, … a zadlužili svoje rodiny hypotékami. Tím pádem jsou ženy i ženy *křesťanky*  unavené, vyčerpané. Dorazí z práce večer po 17 hod. domů a neví co dřív, zda se věnovat dítěti, zda něco uvařit, uklidit, nebo zda si odpočinout. Jsou podrážděné, některé matky jsou narcistické a i necitlivé k potřebám děti a tím pádem zanedbávají svoje ratolesti a proto jsou (malé i větší) děti smutné,   necítí se milované, jsou osamocené, pociťují vnitřní  hněv, mají pocity nehodnosti. ,   protože rodiče na ně nemají čas - rodiče jim neprojevují pozornost. Rodiče ale nemají čas ani na manželskou lásku - rodiče jsou unavení a otrávení z práce a ani vzájemně si neprojevují lásku. I SEX jde u manželů častokrát stranou. A proto se stává, že manželé odcházejí za sexuálním potěšením jinam, někomu postačí nevěstinec, jiní muži najdou útěchu v náručí stejně zklamaného muže, ženy to mají podobně. A děti jsou emočně silně poznamenané vnitřní samotou a smutkem, protože dětem chybí vzor, kontakt a láska rodičů a proto už právě tady, vzniká ten základní problém homosexuality, protože právě tady, se rozvíjí  pocit nejistoty, podlamuje a ztrácí se identita - a když se k tomu všemu přidá i zrada, výsměch, nebo šikana od vrstevníku, tak je to jasný náběh na emoční poruchu jménem HOMOSEXUALITA.

 

>>>  Velice doporučuji knihu od Gabriele Kuby - * Globální sexuální revoluce*   viz LINK1 

 

>>Čím je podloženo, že homosexuálové nejsou ve vztahu šťastní? Je to podložené psychologii a samotnými homosexuály. Protože kdyby byli homosexuálové skutečně šťastní tak by si tak často nestřídali partnery - (střídaní partnerů u homosexuálu je častější, než je to u heterosexuálů.) Taky psychologické studie ukázali, že je tam velké procento výskytu návykové poruchy….   Proč?

 

Nechci se tu zdlouhavě rozepisovat, každopádně dobrá správa je, že homosexualita se da léčit: viz LINK2, nebo zde LINK3,  nebo zde LINK4

 

     

 

 

 
04.09.2015 08:32 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

odkazy na nedůvěryhodné články na nedůvěryhodném serveru…

 
06.09.2015 20:02 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

kdepak, jsou to fakta …

 
06.09.2015 22:36 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Ne, nejsou.

 
29.03.2016 01:51 Uživatel: Blanche
Věk:  43
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Bludy né, nechápete že ten člověk má problém a poptává radu. Spousta spokojených lesbických nebo gay párů může potvrdit pravý opak. Mám osobní zkušenost a můj názor je ten, že si každý partner zaslouží milující protějšek a v tomhle se kompromisy dělat nedají. být lesba není jen pohlavní pud, je to především nastavení v mozku. I když by s Vámi zůstala, bude Vás takový vztah těšit a naplňovat? Jak dlouho?

 
30.08.2015 22:54 Uživatel: myška
Věk:  30
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Karmelan tvůj názor je jak ze středověku.  

Je tohle vůbec možné v 21. století?

 

 
04.09.2015 00:18 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

myško - můj názor je akutně aktuální. Středověk má s ním společné jenom to, že i v středověku lidi toužili byt milování, byli emočně zranitelní, trpěli, taky se nechali vést bludným učením jako my, nevěřili Pravdě, nenaslouchali tichu, ale byli to taky lidi jako my.

 

 
04.09.2015 06:37 Uživatel: Astrid
Věk:  50
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Já bych tak benevoletní (nechat partnerce čas a prostor k jejímu experimentování) nebyla. Pokud máš vztah se ženou a ona se stýká s jinou ženou (a tady je celkem jedno, jestli je to muž či žena), pro mě by to byla jasná nevěra. Žádné prostory, žádné odpouštění…

Pokud jsi hetero, najdi si stejnou partnerku.

 
04.09.2015 07:58 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Text uživatele: 

Danieli, asi jsi prilis tolerantni. S prielkyni jste se poznali jako velice mladi, nemela moznost si otestovat jine vztahy. Drive nebo pozdeji by se o to stejne pokusila.
Najdi si jinou, dospelou pritelkyni, ktera uz vi, co chce. Hodne stesti!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Změna sexuální orientace u přítelkyně - začíná se mi kvůli tomu vzdalovat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 4 1066x
Rozchod kvůli jiné 25 1729x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 1582x
Nepochopitelny konec 4 1084x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 1251x
Nejistota 5 1125x
Obava z nového 2 1133x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 1266x
Drobné krádeže v domácnosti 3 1470x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 1446x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16525
Počet odpovědí celkem: 175840
Počet registrovaných: 5169 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: nerozumím rozchodu

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny