Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti

26.12.2019 16:01
Uživatel: Katja
Věk:  56
Odpovědí na téma: 38
Text: 

Zajímalo by mě co se stalo s chlapy? Abyste rozuměli, k nám do práce před časem nastoupil další chlap, já nevím 

 snad už desátý v řadě, kterému je po čtyřicítce, a zase svobodný, bezdětný bez zájmu o to najít si přítelkyni. Žije v baráku, který zdědil po babičce. Takže je zajištěný a když jsme v práci sondovaly jak to s ním je, tak si v klidu řekne, že je svobodný a bezdětný, samozřejmě kolegyně co si přejí mít partnera a rodinu zavětřily, ale když on měl přítelkyni naposledy ve třiceti a teď je mu 43, tak si žádnou nehledá, doslova řekl, že tak jak to je teď mu to vyhovuje. A na druhé straně jsou zástupy holek, co nemůžou najít chlapa pro rodinu. Víte co je nejhorší? Že se v tom vzájemně utvrzují jak je to fajn, že jsou svobodní? Ten jeden se mi vysmál, když jsem ho upozornila na kolegyně, které jsou vhodné na založení rodiny a on mi řekl, že když na něho letí 19 leté holky, tak prostě ho 35 leté nezajímají a on nechce děti, takže u něj budou mít šanci tak za 20 let, pokud se toho dožije, s tím, že se pak můžou vzájemně navštěvovat… Nedali byste mu facku? Když mi bylo 20 tak kluci, kterým bylo kolem 20 a neměli přítelkyni a nebo holku, tak nám jich bylo líto, ale tahle generace se tím chválí. A bojím se, že i když jsem se snažila s manželem vychovat syna co nejlíp, tak má stejný názor na vztahy jako ti v práci, je mu 32 a holku měl snad před 6 léty a když jsem si ním chtěla o tom promluvit, tak úplně v klidu řekl, že se může stát, že on děti mít nebude, protože tak jak to je teď mu to vyhovuje. A to bydlí sám, takže nehrozí, že by jsme mu v něčem bránili. Tak kde se stala chyba, že tolik chlapů nestojí ani o vztah a o rodinu už vůbec???

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5130x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co se stalo s chlapy?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.12.2019 20:14 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

To je tak když půlka života klepe na dveře a ty víš že to na co sis mohl dosáhnout je pryč. Srdce hořkne a slova se mění v aliby.

 
26.12.2019 21:46 Uživatel: Robertx
Věk:  43
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Na to je velice jednoduchá odpověď. Individualismus! Doba preferuje individualismus. Partnerský vztah, nedej bože rodina vyžaduje kompromisy, oběti atd. To se lidem v dnešní době nechce podstupovat, ale ani si to mnohdy nemůžou dovolit. Proč se za Husáka rodilo tolik dětí? Protože prachy, životní úroveň a hlavně to co je dnes (26.12.2019) nejposvátnější INDIVIDUÁLNÍ EGO, nebylo to nejdůležitější.

Přiznám se, že jsem na tom úplně stejně. Mám po čtařicítce a žiju sám. A proč? Protože předešlý vztah mi zlikvidoval veškeré moje záliby, to co mne v životě těšilo, co mi dávalo sílu a radost. Zbyla jenom úmorná nuda, dokonce ani sex už jsme pak neměli. Podobalo se to spíš vězení, kde nikdo nechtěl udělat pro druhého kompromis. Společný průměr byl pak mnohem níž, než čeho může dosáhnout člověk individuálně. Pro to je pak člověk ochoten obětovat i to, že zůstane sám.

 
26.12.2019 21:48 Uživatel: Robertx
Věk:  43
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

. automaticky se tam vložilo (26.12.2019), to tam nemá být.

 
27.12.2019 00:08 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Protože dnešní muži, ale ještě více ženy jsou nezralí. To co se dříve naučili a poznali o životě, vztazích, světě 20letí, to dnes (26.12.2019) neumějí a nechápou ani ve 40.

 

Dříve se více zdůrazňovala láska, podpora, odpovědnost, a také starosto o domácnost, děti, rodinu.

 

Dnes (26.12.2019) jsou vztahy a manželství zhusta jen čirým obchodem. Z jedné strany se prodává sex a krása. Z druhé strany peníze, zajištění, a vytváření zábavy pro to ženské stvoření.

 

A protože obě stvoření jsou nezralé, tak ženské stvoření chce život přesně jak to vidí v ženských telenovelách, nebo v seriálu Ulice - jinak řečeno, stáhne chlapa do marného bezcílného života jako v sitcomech. Chlapa to dlouho nebaví.

 
27.12.2019 13:04 Uživatel: Bruce
Věk:  50
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Poslední kdo zpíval o lásce byla Bartošová. A všichni víme, jak skončila. Prostě jiná doba, jiné hodnoty.

V USA mají nejvyšší porodnost komunity Mormonů. Opět je to o jiných hodnotách, než které jsou tlačeny  mainstreemem. Někde jsem četl, že v ČR se za posledních 30 let nenarodilo 200 tisíc dětí. Proč asi?

Nevinil bych za to chlapy, je za tím něco mnohem většího. Všechno se mění, role, chování, návyky. Lidi se začínají podobat robotům a roboti lidem. Muži se nedostávají do situací, kde by mohli utužit své mužství, jako kdysi. Ale úplně stejně degenerují ženy. Možná, že lidstvo postupně zdegeneruje v zelené emzáky, kteří se budou množit ve zkumavkách.

 

 

 
27.12.2019 19:34 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Dosti nesouhlasím. Láska z textů nemizí a je tam furt. Člověk se odnaučil číst mezi řádky a ano doba je uspěchaná ale vina padá pouze na víchově. Jsem jeden z těch co vnímaj svět plnými doušky a nejsem (věřte či ne) jedinej. Stejně tak mince nemá jen rub a líc má i bok!

 
28.12.2019 05:20 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Iveta Bartošová určitě nedopadla blbě proto, že zpívala o lásce. Prostě to byl rodinný typ, který sehnal do vyššího byznysu - a psychicky ani sebekontrolou to nezvládl.

 

Nutno podotknout, že tak tvrdě manipulace v diskusi jako Bruce, který odvodil vždy špatné dopady lásky z toho, že někdo o lásce zpíval - to je skoro lepší než Goebbels. Nedá mi to, ale takto hrubou manipulaci v diskusi vidím jednou za tisíc let.

 

Stejně mohu napsat, že nejezděte do Mexika. Je to nebezpečné. O Mexiku zpíval Michal Tučný, a ten také nedopadl nejlépe.

 
26.12.2019 23:47 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Ženy povětšinou nejsou ženami. Vždyť drtivá většina z nich neumí udělat domov, neumí nic uvařit. O co méně umí, o co méně jsou praktické a laskavé, o to více jsou emancipované, feministky, a nebo nějaké uhozené ezoteričky/veganky/pachatelky dobra. Chtějí zajištěného muže, který bude za ně dělat ideálně všechny, ale ze začátku aspoň půlku domácích prací, než ho dokopou dělat vše.

 

Mnoho žen je pověšeno na své matky, kterých se nehodlají vzdát. Dívejte se pozorně kolem sebe, kolik je nezdravých "kamarádských" vztahů mezi matkami a dcerami.

 

Dnešní ženy se neumějí ani nalíčit, obléknout - jsou všechny stejné jako přes kopírák. Jsou tak jedinečné, a každá svá, že je máte problém skoro rozeznat jednu od druhé. Stejný/podobný mejkap, styl oblečení, všechno.

 

Ženy by ve velkém procentu chtěly získat vše, a nedat nic. Tak je to učí ženské časopisy, ženské weby, i ženská média. Jediná komodita, se kterou ve velkém obchodují a směňují, je sex. A vtom se skutečně 35letá žena nemůže většinou rovnat 20leté, už jenom kvůli figuře a postavě.

 

Dnešní ženy jsou méně chytré než předtím. Neustálé okupování facebooku, instagramu a mobilu je obralo o přirozené učení se reality. Dnešní ženy dokoce nechápou ani sociální interakce, a na sebemenší problémeček reagují jako deprivované a nebo dokonce traumatizované dítě. Kterými ve skutečnosti zhusta i jsou. A dnes (26.12.2019) už jsou ženy dětmi těchto matek, u kterých je to ještě horší.

 

Se ženou dnes (26.12.2019) často zbytečně bojujete. Žena chce okamžitě zavést to, co vidí v reklamách a médiích. Většinou vztahy se ženou - co vidím kolem sebe - začínají životním zadlužením se na celý život, aby žena měla vše, co vidí v ženských časoipisech a reklamách. Až příliš vztahů kolem mě takto začíná, a v polovině případě končí rozchodem se zadluženým mužem. A to původně často s chlapem zajištěným a nadprůměrně vydělávajícím.

 

Záměrně jsem to vyhrotil více, než je to ve skutečnosti. Nicméně kdybych dnes (26.12.2019) zůstal sám, tak se na dnešní ženy už také také vykašlu. Co s nimi?

 

Občas se ptám, co dnešní žena mladšího a středního věku vlastně do vztahu vlastně nabízí? Drtivá většina jen řešení jejich problémů, stáhnutí do průměru. A pak sex a děti. Drtivá většina z nich ovšem nabízí spíše boj ve vztahu - tak jak je to ženská média učí.

 

Mimochodem, pokud se mnou nebude nějaká žena souhlasit, zaútočí klasicky: Máš určitě špatné zkušenosti se ženami, případně jsi zahořklý ze svého neúspěchu. Jsem přes 20 let ve šťastném vztahu.

 

Mimochodem, dnes (26.12.2019) a denně vidím randící mladé. Hlavně večer je osvětluje mobil ženy jako postavy na jevišti. Žena hlásí znuděnému muži, kdo jí všechno lajknul fotku, co napsaly kámošky, atd. Vedle je vidět znuděný chlap, co by se na to nejraději vykašlal, jenže by si nesmočil. Asi je takových žen většina.

 

Ženy si musejí vybrat, tak jako každý v životě. Když chce žena zahnízdit ve 35, tak je pozdě. Je na hranici své plodnosti, a část z nich už dítě nepočne, nebo jen s umělým oplodněním. Mužům ve 20 lítají hormony i ušima, a rádi se nechají dovést do vztahu. Muži ve 35 už mají zkušenosti, a hodně přemýšlejí. Ženy si chtějí užívat, a tak probendí dobu, kdy jsou velice žádány, kdy se nejlépe seznamuje, mají šanci najít si lepšího muže, a také vysokou šanci na početí.

 
27.12.2019 10:19 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Katjo, rika ti neco slovo tolerance? Anebo radeji lidi fackujes jen proto, ze maji jiny zivotni postoj, nez ty?

 
27.12.2019 20:33 Uživatel: Katja
Věk:  56
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Prostě mě to jen štve, ten nezájem o rodinu a vůbec o všechno, ještě člověku řeknou, že pokud se toho dožijí tak mají zájem o navštěvování, ale co ty holky, co chtějí rodiny a nemají s kým a nebo mají, ale jsou to problematičtí jedinci.

 
28.12.2019 05:54 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Katjo, lidé jsou hodně ovlivnitelní. Dnes (28.12.2019) ze všech stran (média, neziskovky, kamarádi, … ), že partnerství, rodina omezuje svobodu. Dítě omezuje svobodu. Je potřeba si pořádně užít. V zásadě je to propaganda ze všech stran, které odrazuje a do značné míry i rozbíjí rodiny.

 

Ten tlak je opravdu strašný a obrovský. Nikdy nemáte jistotu, že váš partner nebo vy mu ve slabé chvíli nepodlehnete. Jen zlomek lidí je opravdu pevných sami v sobě, a řídí si život maximálně podle svého. Odhadem tak 97 % lidí se řídí okolím a okolními vzory - což jsou dnes (28.12.2019) média, kamarádi.

 

Ti, co chtějí rodinu to mají těžší. Jak muži, tak ženy. Protože těžko nacházejí vhodného partnera, navíc s velkou pravdědpobností, že partner prostě podlehne jenom tomu tlaku. Celkově to strašně snižuje soudržnost všech rodin.

 

Dnes (28.12.2019) máte obrovskou svobodu. To je moc fajn a skvělé. Drtivá většina lidí, tak 97 %, si s ní naprosto neví rady. Navíc chybí zpětná vazba: Dnes (28.12.2019) máte minimální šanci, že dopadnete blbě, i když se špatně rozhodujete. Je to čajíček proti tomu, co bylo řekněme před 50-100 lety, kdy se dalo umřít hlady, zničit si život, dostat se celoživotně do chudoby a mizérie, atd.

 

Pokud se muž ožení, je natolik vydán na milost a nemilost žen a soudů, že se drtivá většina mužů ani ženit nechce. Ženy naproti tomu jsou dnes (28.12.2019) vdané spíše za stát a ženské organizace než za nějakého muže. Stát a ženské organizace (do kterých stát lije stovky miliónů Kč) slouží ženám jako bič proti mužům v mnohem větší míře než je zdravé.

 

Jinak řečeno, muži a ženy se vzájemně nepotřebují. Single lidé jsou schopni to ustát ekonomicky, kariérně, i jinak. Dítě můžete mít i bez vztahu. Sex si dnes (28.12.2019) opatříte velice snadno. Mnoho vztahů je navíc mělkých a nepevných. Vazby mezi mužem a ženou drží buď nutnost a/nebo láska.

 
28.12.2019 11:43 Uživatel: Katja
Věk:  56
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Je mně třeba líto i to, že rodiny nedrží pohromadě, já byla sama, nemám sourozence, ale manžel má sestru, těšila jsem se, že budeme kamarádky, že bude jako má sestra, ale pak jsem zjistila, že ten vztah mezi mým manželem a jeho sestrou je chladný a to spíše z její strany, kolikrát jsme ji zvali, ale ona nepřišla ani posedět nebo nezvedla ani telefon, když zemřeli manželovi rodiče, tak jsem myslela že to jejich vztah utuží, ale nestalo se, nakonec když měl manžel 55, tak jsme ji zvali na oslavu, pořád jsme měnili termíny, aby ji to vyhovovalo a nakonec řekne, tak promiň já ti to řeknu jinak, je to 150 km tam a 150 km zpátky a mě se nechce, manžel se naštval já taky a řekli jsme si, že jí nebudeme přemlouvat, třeba si uvědomit co řekla, ale jí to asi vyhovuje, 3 roky už o ní nic nevíme… , V létě jsem potkala její dceru a ta nejprve dělala že mě nevidí, ale já ji oslovila a zeptala se ve smyslu, proč je její máma taková a ona mi řekla, že naše rodiny si nemají co říct a teď mají konečně klid, vyrazilo mi to dech, protože když se rozpadají i rodiny a sourozenecké vztahy tak je to špatně.

 
08.03.2020 19:29 Uživatel: Lucimia
Věk:  30
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Tak si dovolím oponovat. Já mám opačnou zkušenost ze vztahu z této doby. Jako žena pěstuji teplo rodinného krbu celkem dost, vařím/peču milostpánovi a dokonce uklízím celou domácnost, aby přítel mohl pracovat (je hodně pracovně vytížený) a podporuji ho v tom. Klape nám to. Většinou. Za odměnu mám málo sexu, málo pochopení, hezkých slov, gest, objetí, polibků, čehokoli, co dříve mužům bylo vlastní, a dokonce ani toho prstýnku, vidiny dětí jsem se stále nedočkala. Oslavou mých 30 jsem upadla do mírné deprese, že se asi nikdy nevdám a nebudu mít ani rodinu, o které jsem celý život snila. Jsme spolu 6 let a doteď se k ničemu neměl! Tiše trpím jeho nezájem a snažím se netlačit na pilu. Nutno připsat, že nevypadám snad špatně, na svůj věk "prý" nevypadám, ač mě chytají deprese a na 20 už to nevypadá, snažím se být milá, hodná… Typická žena! Podporuji ho a chválím, aby se jako muž cítil, když už se tak nechová. K plnému pracovnímu úvazku též chodím pravidelně civičit, tak postavu mám, řekla bych více než ucházející. Přesto přítel reaguje na svatbu tak, že ZATÍM POŘÁD NECHCE, ač jsme oba svateb příznivci a dohoda byla před lety jiná. Prý za to nemůže, ale zatím nechce! Nevím, co mám dělat… Odejít/Zůstat? Obojí je špatně…

 
02.07.2020 06:58 Uživatel: Václav Havel
Věk:  42
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Do vztahu mají chodit lidé, kteří chtějí žít zhruba stejnou nebo slučitelnou životní cestu. Jinak se jeden trápí a nestojí to za mnoho.

 

Nicméně být příliš hodný, to není dobrá taktika - ani ze strany muže ani ze strany ženy.

 

Normální je, že dva si jen tak mezi řeší sdělí, jestli chtějí děti a kdy. Jestli chtějí / nechtějí svatbu. Jestli chtějí žít tak či onak. A pokud byl hrubý nesoulad, tak do toho většinou nešli. K čemu je žít s mužem / ženou, který nechce děti, když druhý je chce brzy?

 

Dnes (02.07.2020) si ale všichni myslí, že druhého se na nic ptát nemusejí, a že ho předělají. Cokoli je možné. Výsledkem je mnoho trápení.

 
03.07.2020 05:06 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

 

Dovoluji si upozornit, že v jednom tématu lze psát reakce pouze pod jednou přezdívkou z jednoho počítače. V opačném případě jsou porušena pravidla webu bod č. 5.Přezdívky:


► Václav Havel
► Rypoušička


 

 
27.12.2019 13:21 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Doba se zmenila. Znam nekolik mladych zen, ktere si jen vyhlidly tzv. "darce spermatu", dobre situovaneho a emotivniho. Z techto zen jsou pak na jednu stranu zeny samozivitelky se vsemi vyhodami, a pritom maji moznost vsechny starosti posunout na otce deti, vcetne traveni prazdnin, popripade posunout deti do tatinkovy rodiny. A tatinek a jeho rodina se stara, zatimco ona "je ta chudinka samozivitelka".
Pred mesicem jedna mlada zena  prave  vyhodila muze, ze chce byt volna a zit s ditetem sama. Teď se ale divi, ze prisla o staly prijem a ona, na volne noze, se sama neuzivi. Navic dite v predskolnim veku zaclo delat problemy, protoze nevi, co se deje.
Jina rodina zapada presne do obrazu, co lici Vaclav H. Zadluzi se hypotekou, musi mit vse, co vidi v americkych serialech, zena (znacne pod vlivem matky) je vecne nespokojena, sama doma neuvari, nenakoupi, neresi zadne problemy, neresi, odkud prijdou finance, jen si diktuje, co muz vsechno musi udelat, ze ona je matka, tak at on se stara! A to je matka s VS diplomem! Jeji muz je chudak, ale kvuli detem zustava.
Tim chci jenom rict, ze se nekterym muzum ani nedivim, ze se do zeneni nehrnou. Jak zeny, tak muzi preci maji svobodnou volbu!

 
28.12.2019 18:34 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Mám dojem, že muži zpohodlněli, jsou více sobečtí a méně obětaví. Ale co budou dělat, jak jim bude 50 let? Potom přijdou na to, že jsou na dítě stáří, už na to nemají nervy.  

 

Já bych o jednom řešení věděla: zavedla bych znovu vojnu, aby se dnešní chlapci, zase stali Chlapi.

 
28.12.2019 20:03 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Spíš spřísnit víchovu ale hlavně se jim věnovat a ne stylem pc a pod. Člověk se chová dle funkčnosti doma. Jestli je obětaví či ne záleží jen a pouze na důvěře. Vojna akorád umí zařídit zhořknutí duše!

 
28.12.2019 20:19 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Daro, a co bys zavedla pro zeny, ktere se nechteji vdavat a nechteji mit deti? Taky vojnu?

Svet se proste meni. Lide maji jine zivotni podminky, jinou vychovu, jine nazory. Mohou cestovat, poznavat zivot v jinych zemich, nechteji se vazat.
Ne malo lidi odmita mit deti z obavy o jejich budoucnost. I to je padny argument. Dovede si nekdo predstavit, jak bude vypadat Evropa za 20, 30 let?
Dovede si nekdo predstavit, kolik lidi bude na tehle planete a jak se uzivi?
Myslim si, ze nikdo nemusi zit tak, jak si to jeho sousede nebo kolegove v praci preji. Kazdy z nas ma svobodnou volbu.

 
28.12.2019 20:42 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Jojo, ono ani tak nejde o svobodu ale spíš o lidskou blbost. Spousta by chtěla vše a už má i plán ale při tom zapomenou že i nejhezčí květ si bere čas!

 
28.12.2019 21:32 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Já bych nezavedl nic. Prostě lidi, kteří se nechtějí vdávat a mít děti - ti prostě vypadnou z lidstva. Zůstanou ti, co chtějí budoucnost a chtějí pokračovat - přes děti.

 

Lidstvu to jenom prospěje.

 

Obavy o budoucnost jsou nesmysl. Nikdo nedokáže předpovědět, co bude. Obavy o budoucnost má naprosto každý. Když bylo hůře než dnes (28.12.2019), a lidé se museli otáčet - tak rodili děti. Dnes (28.12.2019), když je báječně a jsou možnosti jako nikdy v historii - budete mít největší obavy o budoucnost.

 

Kolik lidí bude na této planetě by měla být poslední starost Evropanů, kteří vymírají. A porodnost Afričanů či Asiatů je něco, co je mimo vaše možnosti ovlivnit. Ti se budou množit, ať blbnete jakkoli.

 
29.12.2019 11:35 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Jak bude Evropa vypadat? Na to mám jednoduchou odpověď. Je čím dál víc Evropanů, kteří mít děti nechtějí, protože jsou zkrátka "pohodlní". Na druhou stranu se tady stěhují  cizinci, kteří se tady množí velkou rychlostí - mívají i víc než tři děti 

 

 

Budoucnost vidím tak, že pravých Evropanů už bude jen menšina, a pomalu a postupně budou Evropu zabírat různí cizinci, kteří tady "zdomácní", a budou bez války pomalu a jistě zabírat evropské státy. Je to sice daleka budoucnost, ale pokud se to bude vyvíjet jako teď, tak je docela reálná.  

 
29.12.2019 15:00 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

V tom s tebou souhlasim.
Jen se divim, ze prave ty kritizujes pohodlnost muzu? Vzdyt  sama se vdavat nechces a deti mit taky nechces? Dokonce ani vztah mit nechces, abys neprisla o sve pohodli. Psala jsi to v jedne diskuzi.
Tim ti nic nevycitam, jen se divim, ze bys za to same ostatni potrestala!!

 
31.12.2019 11:47 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Teď se situace změnila a partnera momentálně mám. Pokud se to bude vyvíjet dobře, tak o dítěti budu uvažovat taky.  

 
28.12.2019 21:35 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Já bych zavedl vojnu jako v Izraeli. To jest i pro ženy - 3 roky.

 

Jako člověk, který na vojně byl, jsem rád, že ten nesmysl zmizel. A hlavně dvouletý nesmysl.

 
29.12.2019 11:17 Uživatel: tres
Věk:  20
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Tak to je pěkná pí******. Nechci se dotknout děvčat ale jak po křehkém, něžném ale hlavně o důležitější bytosti aby sklopila hlavu. Izrael je a okolí jsou pošahanci bez budoucnosti kde plyne jen otázka, kdypak někoho naserem tak že nás odstraní z mapy. Ještě jednou se omlouvám dívkám, vím že lidská vůle dává neskutečné možnosti!

 
30.12.2019 23:54 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Já to psal hlavně jako reakci na kohosi výše, že by se mělo chodit na vojnu.

 

Nicméně za chvíli tu bude stejná situace jako v Izraeli. Máte tu čím dál více pošahaných muslimů, kteří vraždí, znásilňují, přepadají. Bohužel je naše neziskovky podporují. Můžete si být jisti, že do 10 let bez pistole bude velký risk vyjít ven.

 
29.12.2019 16:30 Uživatel: Dota
Věk:  30
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Já myslím, že to zase nebude tak špatný, aspoň v to věřím.  

Ikdyž je fakt, že lidé obecně se mají chuť nepřizpůsobovat druhému a v popředí je individualismus. Lidé zapomněli, že vztah je především práce a spousta kompromisů. Snadnější je utéct a neřešit. Bohužel.

 
29.12.2019 18:46 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Ano, spousta lidi nechce nebo neumi resit partnerske problemy. Radeji se rozejdou anebo rovnou zustavaji sami.

 
30.12.2019 23:59 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Ona ovšem ta práce a kompromisy musejí za to stát.

 

A zase, ve 20-30 se snadno přizpůsobujete.

 

Ve věku 35-40 let už chcete mít život trochu po svém, jak běžel dříve. Navíc jste těsně před krizí středního věku. A právě v tomto čase si miliarda žen vzpomene, že chce začít vztahy a zakládat rodiny. A diví se, že o to není tolik zájem. Chtějí aby muž všeho nechal, a najednou změnil život od píky.

 
30.12.2019 22:42 Uživatel: Milan kdovíkolikátý
Věk:  62

Město:velké město

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Nevím, čemu se divíte. Tím, že mladé holky začaly odkládat mateřství a tím i manželství, stačili mladí muži dospět a všimnout si toho, co se děje.  

Když se ožení, mají 65 % jistotu, že se rozvedou.

Když se rozvedou, mají 98 % jistotu, že přijdou o děti. A k tomu budou platit šílené alimenty vypočtené v době rozvodu a dále už jen zvyšované bez ohledu na to, jak se bude měnit jejich příjmová situace. A při rozvodu přijdou o většinu majetku, většinou i o bydlení.

Kdo sedne do auta, když ví, že se pravděpodobněji nabourá než nenabourá?

Právní řád a soudní praxe se nám vyvinuly tak, že pro muže je sňatek téměř sebevraždou. Kluci kolem 20 to nejsou schopni vnímat, neboť jsou zahlceni testosteronem. Ale kolem třicítky ten šílený tlak touhy po sexu se už začíná zmírňovat. A muž, který dosáhne 35 ve svobodném stavu, je už schopen přemýšlet hlavou. A zachovat se podle toho.

 
30.12.2019 23:51 Uživatel: Václav Havel
Věk:  11

Město:Praha

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Amen!

 

Muži začali přemýšlet, protože ženy zmeškaly dobu, kdy muži dělají věci rychle a bez přemýšlení. Stát a ženské organizace mezitím nastavily podmínky tak, že je pro seriózního muže vztah, svatba a děti téměř nesmyslem.

 

Stejně tak ženy začaly odkládat děti na dobu, kdy si začaly uvědomovat, jak obrovské starosti to jsou. A také si začaly uvědomovat, že ve 40 už nejsou plné sil jako ve 20. A tak se děti téměř nerodí, jen to co donutí tikající biologické hodiny.

 

Všechno má svůj věk, a když se lidé snaží jít proti přirozenému běhu věcí, tak to akorát potentují.

 
12.01.2020 15:23 Uživatel: Rypoušička
Věk:  26

Město:Brünn

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Chlapi konečně prokoukli skutečnou duši žen…

 
12.01.2020 21:02 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

 

Dovoluji si upozornit, že v jednom tématu lze psát reakce pouze pod jednou přezdívkou z jednoho počítače. V opačném případě jsou porušena pravidla webu bod č. 5.Přezdívky:


► Václav Havel
► Rypoušička


Po sedmé


 

 
20.01.2020 16:20 Uživatel: Pablo27
Věk:  27
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Mě je 27 let, vztah jsem měl 6 let a věděl jsem že si danou osobu chci vzít a mít sní děti a cely život. Vše skončilo ze dne na den a nevěřím, že mě to někdy přestane bolet, kor když za dva měsíce měla nového přítele. nikdy jsem nechtěl být starý táta a vím, že si žádnou holku už nechci najít, ikdyz mÁm možností dost. Ale zklamání a nedůvěra je ve mě tsk velká, že vím že skončím sám.

 
23.01.2020 14:31 Uživatel: jennaskok
Věk:  32
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Žije v baráku, který zdědil po babičce. Takže je zajištěný a když jsme v práci sondovaly jak to s ním je, tak si v klidu řekne, že je svobodný a bezdětný, samozřejmě kolegyně co si přejí mít partnera a rodinu zavětřily…

 

No, a co kdyby se podívaly ty nezadané kolegyně po chlapech, kteří jaksi nic nezdědili, tím pádem nejsou zajištění?   Ani se tomu chudákovi moc nedivím, že si je nechce pustit k tělu, že.

 
06.06.2020 23:13 Uživatel: LLL
Věk:  45
Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Když vás, ženský, zajímají jen ti krasavci "co na ně letí 19leté holky". Jsou mraky mužů, co by rodinu založili rádi, ale ty vy nanejvýš šoupnete do friendzóny. Tak se hloupě nedivte.

 
13.11.2020 13:17 Uživatel: NAIVITA
Věk:  30

Město:OSTRAVA

Téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Text uživatele: 

Já to mám stejně, Proč byhc si měl dobrovolně přivodit setereotypní sex nulový soukromý a vyžívování neposlušných parchantů?  

 

Jindrich, 30 let

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak být atraktivní, najít si holku a být šťastný 11 3231x
Nevím co dělat - líbím se jí, ale hledá jinde. 3 1480x
Prožitky ze života bez blízkosti 4 1720x
Kde najít slušného muže, kam se slušní muži poděli - rady, diskuze 6 2055x
Vzdát hledání partnerky, totálně bezvýchodná situace 7 2250x
Chytrý, pohledný a hodný, přitom stále single, kde dělám chybu 10 2607x
Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád 5 2349x
Hledám muže - lékaře k seznámení 1 2102x
Kde se seznámit i bez seznamky - rady, tipy, diskuze 11 4288x
Jaké fotky jsou vhodné na seznamku - tipy, rady 4 2019x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny