Téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád

14.07.2019 20:40
Uživatel: ttoomm
Věk:  26
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj,

mám velký problém si najít holku! Většinou mě vsechny odmítnou rovnou když dám najevo že se mi líbí. Když už vyjde nějaká schůzka, nebo i více, skončí to tím, že je mi řečeno, ať si nedělám naděje, že budeme kamarádi. Zkusil jsem i několik seznamek, všude je to stejné, holky ani neodpoví, nebo když odpoví vyměníme si pár zpráv, kde se většinou ptám já, na zájem o mě jsem nenarazil a když už, tak to skončilo jako vždycky, ze přestala odepisovat. Nechci slyšet že mám chodit ven a zkoušet to. Na VŠ jsem se fakt snažil, chodil na různé akce, seznamoval se, ale vždycky to skončilo odmítnutím a pak jsem byl všem pro smích, protože si holky řekly že hledám.  

Jsem kamarád, všem pomáhám, se všema se snažím vyjít, jsem pracovitý, spolehlivý, hodný a o svoji princeznu bych se moc hezky staral. Při krátké známosti nebo na seznamce se tohle špatně ukazuje, ale myslím, že to dost lidi ví. Bohužel tohle dnes (14.07.2019) holky neocení a jen toho využívají. Holky mají radši grázly, co si jich neváží a zahýbají jim. Mám několik takových kamarádů a je mi z nich na blití, ale i jim závidím.

 

Nevěřím na opětovanou lásku, nikdy jsem ji nezažil. Vždycky ta láska byla jen z jedné strany a já zkončil zklamaný a psychycky na dně. Měl jsem jen kamarádky s výhodama, které na tom byly obdobně, ale pak si někoho našly a ja skončil sám. Jsou večery, kdy mi je smutno a probrečím je…

 

Měli byste nějakou radu co dělat? Mám se chovat jako debil, mluvit jako dlaždič, dělat chytrého, abych zapůsobil? Jsem vysokoškolsky vzdělaný a tohle ke mě nesedí.

 

Kamarádka mé teď seznámila se slečnou, která bude od konce září u nás. Ještě ji ani neznám ale zalíbila se mi (tím, co psala a podle fotek). Trochu jsme si psali a svěřila se mi, že teď hledá sama sebe. Rád bych ji s tím hledáním pomohl, jenže to seznámení probjehlo jen online s tím že jsem jí poradil jak si najít bydlení a pak jsme si vyměnili základní informace: jaké máme koníčky, plány na prázdniny a tak…

Nevím, co udělat, aby to zase neskončilo u hodného kamaráda, co pořadí? Mluvila i o výletu do Prahy s kamarádkou… mám ji nabídnout společnost? Nebo mám počkat až se osobně potkáme a naznačit ji náklonost? Jak?

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2268x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Problém se seznámit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.07.2019 21:39 Uživatel: Renos
Věk:  26

Město:Bánovce nad Bebravou

Téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád
Text uživatele: 

Tak ja nemám ani kamarádky ani kamarádov, penez mam dosť aj tak som single. Zadané špiny mne nikdy nepomôžu, sú to sebecký lide. Totálne ich nenávidim. Chodím po reštauraciach, na masáže, nejaka tá aromaterapia na nervy aby som sa zvládol ukludniť. Práca je hnoj tam to nenávidim. V podstate si na tom ešte dobre, ja som holku nikdy nemal.

 
15.07.2019 06:56 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád
Text uživatele: 

V pohodě, nech to plynout - zásadní je chodit mezi lidi, nepíšeš odkud jsi, v Praze bych měl pár tipů - enjoyteam.cz, spolecneaktivity.cz, fungujemeaktivne.cz, prijdapotkej.cz

 

Dobrá zpráva je, že s rostoucím věkem se to bude zlepšovat, minimálně co do kvantity (tedy větší počet holek, co zjistí, že jim bijou biologické hodiny a budou se snažit sehnat "solventní spermobanku"), až ti potáhne na čtyřicítku, nebudeš stačit ženské odhánět holí.

 

Máš nějaké koníčky? Zkus si na FB najít skupiny s podobnými zájmy a navštěvovat setkání, ať už se budou týkat sportu, cosplay, … kamarád třeba loví (a velmi úspěšně) holky na demonstracích (zejména ty na ochranu zvířat jsou prý nejlepší), další chodí na setkání veganů (prostě se doma nacpe klobásama a tam to holt nějak přežije na hummusu a podobných blivajzech a obvykle si nějakou vede domů).

Zásadní totiž je vzbudit v té holce dojem, že máte něco společného, ideálně něco, co vás oba vyčleňuje z většinové společnosti (třeba to veganství).

 

Co se týče té konkrétní holky - to ti, bohužel, neporadím. K ženským se jaksi nedodává návod a co funguje na jednu, nemusí fungovat na druhou. Obvykle platí, že hodně udělá první dojem a vysoké sebevědomí - v tomto "oboru" více, než kde jinde, platí "lepší drzé čelo, než poplužní dvůr". Holky nesnášní ufňukánky a životní zkrachovalce, věčené pesimity a ty, kteří neusále mluví o tom, jak za jejich neúspěchy může někdo jiný (rodiče, zaměstnavatel, kamarádi, … )

 
15.07.2019 15:01 Uživatel: Milan2
Věk:  62

Město:Morava je divná.

Téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád
Text uživatele: 

Když "hledá sama sebe", tak je to kráva. Pryč od ní!

Jsem už dědeček, ale chování žen se za můj dlouhý život nijak nezměnilo.

Nehledejte holku pro život, ale jen pro dnešní šuk.

Když si taková, co si s ní náhodou zašukáte, bude myslet, že byste třeba mohl zbohatnout, postará se už sama o to, aby se z holky pro dnešní šuk stala holkou na dlouho.

 
15.07.2019 15:13 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád
Text uživatele: 

No ale pozor, vy muži taky máte raději potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč…

 
26.07.2019 14:01 Uživatel: Janka
Věk:  36
Téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád
Text uživatele: 

Zkuste magii. Byla jsem na tom podobně. Kamarádka mi doporučila velice skvělou paní a to paní Barunku. Pomohla mi moc, jsem ji opravdu vděčná.  

Barunkabarunka69@seznam.cz 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mám problém najít vztah, vždy skončím jen jako kamarád
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak být atraktivní, najít si holku a být šťastný 11 3153x
Nevím co dělat - líbím se jí, ale hledá jinde. 3 1417x
Prožitky ze života bez blízkosti 4 1649x
Kde najít slušného muže, kam se slušní muži poděli - rady, diskuze 6 1983x
Co se stalo s muži - nechtějí se vázat, ženit, nechtějí mít děti 38 5017x
Vzdát hledání partnerky, totálně bezvýchodná situace 7 2183x
Chytrý, pohledný a hodný, přitom stále single, kde dělám chybu 10 2493x
Hledám muže - lékaře k seznámení 1 2021x
Kde se seznámit i bez seznamky - rady, tipy, diskuze 11 4209x
Jaké fotky jsou vhodné na seznamku - tipy, rady 4 1959x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny