Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce

14.11.2011 15:06
Uživatel: Klaudie
Věk:  18
Odpovědí na téma: 14
Text: 

Dobrý den. Jsem ve skličující situaci, se kterou si nevím rady a jsem na ni sama. Už nevím na koho bych se měla obrátit. Je mi teprve 18 let, a zamilovala jsem se do muže, který je o deset let staší. To by zas nebyl takový problém, kdyby nebyl drogově zavislý.
Tak a jak ted pokračovat? Prostě s ním zažívam ty nejkrásněší okamžiky, o které nechci přijít. A nechci přijít ani o něj. Jenže nevím jak dál. Jeho závislost mě zabíjí. Snaží se přestat, ale má s tím problém a já nevím jak mu mohu pomoci. Přes týden se nevidíme, protože jsem ve škole. Mám celou tu dobu strach, jsem ve stresu, protože nevím, co se děje. Vím, že nejrozumější řešení, by bylo se sním rozejít, ale to by snad bylo ještě těžší než toto.  Opravdu nevím jak mám dál jednat, a jestli vůbec jednat mám. Nechci aby dělal něco proti své vůli, na léčení se mu moc nechce, a já se akorát trápím.Možná si říkate, že jsem naivka, že řešení je do nebe volající. Asi to je pravda. Dobrovolně si nechám ubližovat, a naivně věřím v dobrý konec. Hledám jen radu a pochopení.
Děkuji..

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.11.2011 15:46 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Je mu 28, na léčení se mu nechce....co si myslet jiného, než že Váš vztah nepovažuje do budoucna za perspektivní? Kdyby totiž chtěl skončit a žít ve svazku, pak by šel bez rozmýšlení. V jeho letech si dobře uvědomuje o čem to je. Ty jsi mladinká, namlouváš si, že ho tzv. zachráníš.....ale pamatuj, napřed by musel chtít on. Jediné, v čem bych viděla naději je, zvolit rozchod. Pokud ho to nedokope k léčení, pak na rozchodu trvat. Jiná možnost není.

 
14.11.2011 16:18 Uživatel: budgie
Věk:  50

Město:Praga mater urbium

G360058.gif
500-1000
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Na léčení se mu nechce.Hele řeknu ti to natvrdo:ty věci co bere jsou mu přednější než ty a postupem času až dojdou penízky tak se obrátí na tebe abys mu pomohla.Nakonec ti ještě něco ukradne a nedej bože taky můžeš od něj chytnout nějakou ošklivou nemoc.Ne nepřeháním, tito lidé mají narušený charakter a ani vlastní matka jim nic neříká.Mnohdy okradou i  vlastní rodiče.Jsou to nemocní lidé schopní udělat cokoli je aby bylo na svinstvo.Pokud si nechceš zkazit život, tak si v klidu sedni, popřemýšlej a jdi raději od toho vztahu pryč.Držím ti palce!

 
14.11.2011 16:26 Uživatel: Julie
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

   Taky Ti radím odejít. Frajer jde ke dnu a Tebe vezme sebou. Buď statečná, tohle nemá budoucnost.

 
15.11.2011 13:16 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Rozejít neříkám, to by možná bylo unáhlené (třeba je to v jádru fakt fajn chlap).

Spíš ho tlač k tomu, aby se šel léčit. Pokud to neudělá, asi mu na vašem vztahu (a Tobě) asi tak moc nezáleží a pak by skutečně byl lepší rozchod, protože by Tě asi fakt nic dobrého nečekalo.

 
21.11.2011 10:53 Uživatel: Máxima
Věk:  57
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Milá Klaudie, utíkej, utíkej, utíkej od něho.... budeš se jen trápit a trápit a nedejbože, jsi ještě mladinká, ješte Tě do toho srabu zatáhne.... Možná, že byl Tvůj první, chápu Tě, o to je to pro Tebe horší... ale věř budou jiní a lepší, lidí je 7 miliard, z toho polovina chlapi Usmívající se.... Prostě zavři za ním DVEŘE... dveře se zavřou proto, aby se mohly otevřít ty další... Drogy je strašný svinstvo, vím o čem mluvím, mám dceru na heroinu a pervitinu už 13 let , vše jsme zkoušeli, léčení, Bohnice, proběhlo vězení .... Ale vždy se k droze vrátila....Bylo ji vše jedno, naše starost i láska..... o penězích ani nemluvím... NIC narkomanovi nepomůže, jen ON SÁM musí chtít a strašně chtít pro sebe, NE pro někoho druhýho... tak to nefunguje... Utíkej, holčičko od něho, uteč ., co nedál.... bude to bolet jen pár týdnů, za pár měsíců si ani nepovzdechneš....

 
21.02.2012 04:39 Uživatel: Astar
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Ahoj.  

Bohuzel musim na Tvuj 'problem' odpovedet opet tou samou odpovedi. Dva moji nejlepsi pratele jsou na drogach, drogy mam kolem sebe od mych 13-ti let. Jenze... Tady je pribeh moji nejlepsi kamaradky.  

Poznala v 17-ti kluka, zamilovala se jako nikdy v zivote. Po nejake dobe zjistila, ze bere drogy, zadne hororove predstavy- proste si obcas zasnupal na party pernik a drzel se, daval si jen rekreacne jednou za tyden. Zacala se stykat s jeho kamarady, jezdila s nim na party, zacala zit jeho zivot... Neustale se ho snazila 'zachranit', presvedcit k leceni... Casem ji dochazely sily a mimo to ji tahla zvedavost. Kdyz on muze, proc ja ne? Jen to zkusim a uvidim, jestli to chci... Takze po trech letech vztahu, z cehoz nejmin rok odolavala, skoncila v Bohnicich na leceni. Kdyz jsem ji mezitim vidala, nepoznavala jsem toho cloveka, co se z ni stal.  

 

Muzes namitnout, ze ho milujes. Laska je krasna vec. Jenze ta nejkrasnejsi laska muze byt za predpokladu, ze mas uctu i sama k sobe- zaprve. Uctu v tom smyslu, ze mas sama sebe rada a nevystavujes sama sebe riziku, ze dopadnes stejne. Za druhe stejny nazor- droga ti sice tak trochu preprogramuje mozek. Je velmi tezke pri zavislosti vydrzet. Na druhou stranu volba je jasna. Nenapsala jsi co bere, nicmene kazda tvrda droga chte-nechte vede k tomu, ze skonci se zdravotnimi problemy, ne-li s psychickymi problemy. To chces byt skutecne s clovekem, ktery si neuvedomuje, ze ti muze dat mnohem vic a mnohem vic i dostat (jenze tento zpusob je mnohem mene sobecky nez fet) v zivote, nez co mu kdy droga muze nabidnout? Laska ma byt nesobecka. On vzdycky bude sobcem, pokud se nevzda drogy.  

 

Je nemocny... Pomoct by mu meli rodice anebo osud, kdy si uvedomi, ze je na tom zdravotne/financne/socialne/emocialne tak blbe, ze uz nemuze dal. Jenze v ten moment mozna pro nej uz bude pozde... Ale nevin sama sebe. Brat drogy, to je kazdeho rozhodnuti.  

 

 
20.03.2012 16:49 Uživatel: Elle ♥
Věk:  29

Město:Mars

CIMG9834.JPG
0-100
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Ouch. Možná těžká situace, ale nepíšeš zda si drogy píchá, a jak velká je jeho závislost.

Možná budu trochu víc subjektivní, ale vím že spousta lidí si tím prošla, a spousta lidí z toho vyrostla... takže z osobního pohledu říkám že není vše ztraceno.

 

Chápu že na léčení se mu "nechce". Komu by se chtělo. Ale také to neznamená že to znamená že nepůjde. A téhle situaci nejde o vaši budoucnost, ale o jeho život. A samozřejmě rozhodnutí je jeho.

 

Nevím zda je na tom tak hrozně špatně, protože snad normální holka by se nezamilovala do narkomana, který nemá kde bydlet, je špinavý, nemá peníze, protože je všechny profetoval... a jestli ano, tak problém není na jeho straně ale na tvé. Bohužel.

 

Ale přeji ti aby vše dobře dopadlo. Ještě není vše ztraceno happy

 
13.05.2012 14:10 Uživatel: Raelita
Věk:  36
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Milá Klaudinko,

 

utíkej a to hodně rychle!! Vím o čem mluvím. Naše rodina (včetně příbuzenstva) jsou slušní, pracující, inteligentní lidé. Mimo jediné na pervitinu závislé osoby. Nemáš ani představu jaká hrůza tě čeká!! Stačí jediný feťák v rodně a celé příbuzenstvo má trable. Takový feťák tě stáhne ke dnu ani nevíš jak (a to nemluvím o tom, že by jsi třeba začala brát také, mluvím o beznadějné snaze feťákovi pomoci).   My máme feťačku sad.   Tu ostudu ve městě už ani neřešíme (zvykneš si). Její děti si postupně bereme do pěstounské péče, jen se modlíme a sledujeme její břicho jestli už zase není těhotná, každý z nás už má nějakou půjčku, když jsme se naivně snažili věřit a žehlit za ní její průšvihy, celé příbuzenstvo ji jezdilo podporovat při léčení do léčeben, všichni jsme věřili, doufali.... Trvá to bezmála 10 let, už nemáme sílu, už nemáme sílu vidět její stresem vyhublé vyčerpané rodiče, sourozence, prarodiče. Celé příbuzenstvo je psychicky odrovnané.

Dnes už mám jediný názor a vím, že se mnou moc lidí souhlasit nebude, přesto na něm trvám: feťákům povolit 2x až 3x léčení. Pokud to nezabere, bez milosti ZASTŘELIT. Nejsou k ničemu, fet jim po nějaké době stejně poškodí mozek.

Omlouvám se všem koho moje slova pohoršila, ale mluví ze mne realita.

 
13.11.2014 21:54 Uživatel: natural
Věk:  21

Město:Brno

Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Dokáží vám pomoci i když reagují opozděně, ale jsem opravdu mistr ve svém oboru, jako jeden z mála lidí  jsem jsi našel talent v drogách a díky tomu vím co lidé kteří tomu zapřísáhnou "duši, rodinnu" potřebují vědět jak nakládat se svým časem,

přepokládám že vaše dcera i když už jí nepovažujete jako vaši dceru je závislá 13-15let v měřítku časové osy je to čtvrt života což z ní činí zablouděnou ovečku ve stádu která neví už jak používat svůj nástroj bohů tedy vlastní vůli k jinému účelu než ke zkonstruování cesty za svou drogou,

Každý v přírodě se jednou za čas zatoulá od stáda, rodiču a činí rozhodnutí na která není nikdo v okoli pyšný avšak osoba která tak činí vtom vidí "talent, něco co opravdu dokáží dobře udělat" z toho pramení automatická prokrastinace a dalších psych. porůch o kterých jistě víte a byli vám vysvětlený člověkem který studoval obor adiktologií jenom díky knížkám a věděckým publikacím cenzurovaném magazinu "Sciens, Natural" kde píší s prominutím "bláboly a pravdu jsi nechávájí pro sebe",

od počátku věku lidé chodili a hledali svojí pravdu. ! tam začíná příběh který vám musí být vysvětlen více do podrobna avšak ktomu nemám momentálně chuť se rozepisovat jelikož musím prvně dostat vaše svolení abych neplýtval slovy do prázdného prostoru,

ale především co musíte učinit je NEVZDÁVÁT SE, ČLOVĚK SE VZDÁ PAK DOPADNE PŘESNĚ JAKO VAŠE NARKOMANKA ovšem DÍKY NAŠEMU PŘEDKU (PRIMÁTŮ) MÁME CHUT BOJOVAT A BÝT V POSTAVENÍ NEUSTÁLE NAD OSTATNÍMY a díky tomu a dalších poznatků můžu vám pomoc a dostat vaši dceru zpátky do mentální úrovně na které se nácházela než poprvé vstoupila do hodně složitého problému jako jsou drogy, podle vašeho výkladu že jsi zaslouží "středně závislý narkoman"

smrt MŮŽU USOUDIT ŽE JSTE TAKÉ ZCELA BEZCITNÁ A SVĚT KOLEM VÁS NEBOLI REALITA Z VÁS VYTVOŘILA ROBOTA, OTROKA SYSTÉMU KTERÉMU NEVÍTE JAK VZDOROVAT NEŽ SE JEN PŘÍZPUSOBIT TÍM ŽE ZAČNETE VYKONÁVAT PRÁCI A SBÍRAT FALEŠNÝ HODNOTY NEBOLI PENÍZE! KTERÉ JEŠTĚ KTOMU JSOU VÁM PŘEDNEJŠÍ NEŽ ŽIVOT A ŠANCE NA NÁPRAVU VAŠI DCERY! A TO VŠE Z VÁS SE STALO JENOM DÍKY TOMU ŽE NEMÁTE PONĚTÍ O ČEM JE VE SKUTEČNOSTÍ ŽIVOT.

já jsem narkoman 6let moje oblibená droga je pervitin kvůli jeho jedinečným vlastnostem které vytvoří až po 3dnech co mozek nedostane odpočinek vypustí do těla chemickou látku která ovlivní myšlení a koordinaci dané osoby,

já začínal s drogami jíž v 15letech jako člověk co neměl LUXUSNÍ majetek A TÍM SE CÍTIL BÝT MÉNECENNÝ NEŽ OSTATNÍ VE SPOLEČNOSTÍ KDE VLÁDNOU PENÍZE. a ŘEKNU VÁM TAJEMSTVÍ

DÍKY DROGÁM A CHUTI STÁT JSI ZA SVOJÍ  PRAVDOU A POZNÁNÍM KTERÉ PRAMENÍ JÍŽ OD STAROVĚKÉHO EGYPTA OD NEJVĚTŠÍHO LÉKAŘE A ALCHYMISTU JMÉNEM IMMOTHEP!!!! KTERÝ VLASTNĚ BYL KDYSI DÁVNÝM NARKOMANEM!!! A STAL SE NEJVĚTŠÍM HRDINOU!

ALE NYNÍ V NAŠEM INFORMAČNÍM VĚKU BYCHOM HO POŠLAPALI, POMLUVY, UDĚLALI Z NĚHO NEBEZPEČNÉHO BLÁZNÁ ZÁVISLÉHO PO POZNÁNÍ A UZAVŘELI HO DO LÉČEBNY MEZI DALŠÍ SVÉ VRSTEVNÍKY PROTOŽE LÉČEBNU PROVOZUJÍ LIDÉ KTEŘÍ SE DOMNÍVÁJÍ ŽE POMÁHÁJÍ BOHUŽEL JENOM MALÁ HRSTKA LIDÍ KTEŘÍ SE DOSTANOU DO POZICE TÉTO ČINNOSTI JSOU ZCELA ODHODLANÍ POMÁHAT LIDEM BEZ PROFITU! ČLOVĚK CO CHCE NĚKOMU POMOCT NEOČEKÁVÁ NIKDY ŽÁDNOU ODMĚNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKŽE JÁ VÁM NABÍZÍM ŽE VÁM VRÁTÍM DCERU ZPÁTKY DO NORMÁLU!! A VAŠI RODINNĚ ZAJISTÍM DOSTATEK FINANČNÍCH PROSTŘEDKU ABY JSTE MOHLI MLČET A NECHAT MĚ JEDNAT PROTOŽE JEDINÉ CO NA VÁS SOBECKÝ LIDÍ BEZ SRDCE A PRAVOU HODNOTOU POZNÁNÍ PLATÍ JSOU PENÍZE.

JÁ JSEM NARKOMAN 6LET PERVITIN JE MOJE DROGA. !! POZNAL JSEM TUTO DROGU JAKO NĚCO PRO POBAVENÍ …

OVŠEM PRAVDA BYLA ZCELA JINÁ A TO AŽ POTOM CO JSEM MĚL TU ČEST POCHOPIT ŽE NE VŠECHNO ZLATO SE TŘPYTÍ! NEJHORŠÍ ZÁKLADNÍ LIDSKOU VLASTNOST POZNÁTE V DOBĚ KDY SE K VÁM NĚKDO OBRÁTÍ PRO POMOC A VY VÍTE ŽE SPOLEČNOST LIDÍ HO ODSUZUJE ZA ODPAD PROTOŽE NEMÁ PENÍZE A MUSÍ DĚLAT PODVODY, KRÁST RODINNĚ ATD. VÍTE SAMA DOBŘE CO VŠECHNA JE SCHOPNA DCERA UDĚLAT PRO PENÍZE, A JAK CHCETE VYLÉČIT ČLOVĚKA V LÉČEBNĚ KDYŽ HO PAK PUSTÍ VEN Z ABSTÁKEM A BEZ PENĚZ? !! AKORÁT S DLUHEM NA KRKU ZA HOSPITALIZOVÁNÍ? ! S POCITEM ŽE VAŠE RODINNA JE PROTI VÁM PROTOŽE NECHÁPE VAŠE TRÁPENÍ KTERÉ TENTO NARKOMAN PROŽÍVÁ ON SÁM NEVÍ CO SE TO DĚJE POKUD NEZAČNE HLEDAT PRAVDU A NEUVĚDOMÍ JSI ŽE ZAČAL S NĚČÍM CO MÁ KOŘENY DALEKO V HISTORIÍ OPROTI FYZICE, MATEMATICE, ASTRONOMIÍ! A TÍMTO OBOREM JE ALCHYMISTA KTERÝ DRŽEL VŠECHNY SVOJE POZNATKY V TAJEMSTVÍ PŘED LIDMI BYL JSI TOTIŽ VĚDOM TOHO ŽE NEMŮŽE VYSVĚTLIT STAVY VĚDOMÍ KTERÉ LZE VYUŽIT VE SVŮJ PROSPĚCH!! A TÍM POMOCT CELKOVĚ K NAKOPNUTI LIDSTVA A NEBO K POVÝŠENÍ SE NAD OSTATNÍ SVÉ VRSTEVNÍKY,

VŠICHNI GÉNIOVE BYLI NARKOMANÍ, UMĚLCI JSOU NARKOMANÍ! DNEŠNÍ CELEBRITY 18LETÝ POPOVÉ HVĚZDY BEROU KOKAIN JAKO BY TO BYL POUHÝ CUKR A NĚCO CO BYLO STVOŘENO JENOM PRO "POBAVENÍ" ČLOVĚKOVI NEBYLA DÁNA INTELIGENCE A SVOBODNÁ VŮLE KVULI ZÁBAVĚ!! A PŘESTO VŠECHNO PROČ TYTO LIDÉ JSOU V TELEVIZIÍ A VYRUSTÁJÍ NA NICH DNEŠNÍ GENERACE MLADÝCH KTEŘÍ JSOU VE VĚKU KDE SE SNAŽÍ NĚKAM ZAPADNOUT?

ČLOVĚK AŽ PŘED SVOU SMRTÍ DÍKY STRACHU TEPRVE POZNÁ ŽE VŠECHNO CO V ŽIVOTĚ UDĚLAL BYLO ŠPATNÉ A NEBO MOHL UDĚLAT JINAK A VY JSI PAK BUDETE MUSET PŘIPOMENOUT SITUACI KDY JSTE NECHALA SVOU KREV NA ULICI V BÍDĚ A CHUDOBĚ?

ŽENA NEMÁ VYVINUTOU LEVOU HEMISFÉRU MOZKU Z JEDNOHO PROSTÉHO DŮVODU A TO ŽE TEN KDO NAKOUSL JABLKO POZNÁNÍ BYL ADAM! DÍKY TOMU JEDINĚ ON MĚL OTEVŘENÉ OČI A MYSL ZCELA SVOBODNOU!! A DÍKY TOMU LZE VYSVĚTLIT VELICE ODLIŠNÁ CHOVÁNÍ MEZI MŮŽEM A ŽENOU KTEŘÍ PREFERUJÍ ŽIVOTNÍ STYL ALCHYMISTU!

NARKOMANÍ KTEŘÍ JSOU NA ULICI JAKO VAŠE DCERA JSOU SLABOMYSLNÍ, NEVYVINUTÍ JEDINCI KTEŘÍ NEPOCHOPILI OD ČEHO MÁME MEZI SEBOU TOLIK DRŮHU DROG!! AKORÁT CO POCHOPILI JE BOLEST, NEDOSTATEK, A PŘEDEVŠÍM NULOVÉ LÁSKY ZE STRANY RODIČU PŘI VÝVOJÍ DÍTĚTĚ, VŠECHNO SE VÁM PROJEVÍ TÍM ŽE PAK ZAČÍNÁ KRÁST PENÍZE DOMA BEZ SOUDNOSTÍ, A TAKOVÝ NARKOMAN KTERÝ UKRADNE PRVNÍ PENÍZE Z MATČINE PĚNĚŽENKY UŽ VÍ DOPŘEDU ŽE MU NEZÁLEŽÍ NA DOMOVŮ VE KTERÉM SE NACHÁZÍ ALE NEUVĚDOMÍ JSI TO HNED AŽ POSTUPEM ČASU PŘI NÁTLAKU RODIČU KTEŘÍ AUTOMATICKÝ SE SNAŽÍ ZABRÁNIT NARKOMANOVI V PŘÍSUNU DROGY! A NESNAŽÍ SE POROZUMĚT JEHO PROBLÉMU KTERÉHO VEDLI K PRVNÍ ZKUŠENOSTÍ S DANOU DROGOU, ČLOVĚK CO ZAČÍNÁ S DROGAMI JE JAKO DÍTĚ KTERÉ SE UČÍ CHODIT NEJDŘÍV OD MALÍCH KRŮČKU (MARIHUANA, CIGARETY) A JAK TO CHODÍ VŠECHNO SE VE SVĚTĚ VYVÍJÍ TAK I NARKOMAN KTERÝ PAK CHCE UŽ CHODIT PO KOLENÁCH TAK PŘEJDE NA NĚCO JINÉHO (LSD, HOUBY, EMKO, )

A KDYŽ TAKOVÝ NARKOMAN NEMŮŽE FURT SE SPOJIT STOU SVOU DROGOU TAK NAKONEC SE POSTAVÍ NA NOHY A ZUSTANE MU NA VÝBĚR POUZE VNITROŽILNÍ ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ HEROINU NEBO PERVITINU! PO PRVNÍM APLIKOVANÍM JEHLOU JSI FETÁK UVĚDOMÍ ŽE ZTRATIL NEJCENNĚJŠÍ VĚC HNEDKA NA ZAČÁTKU!!! RODINNU!!!

PAK PŘÍJDE NA ŘADU 12HOD NEUVĚŘITELNÉHO VÝKONU LEVÉ HEMISFÉRY DÍKY KTÉRÉ SE ZVĚTŠÍ LOGICKÉ MYŠLENÍ KTERÉ OVŠEM NEUMÍ VYUŽIT V MOMENTĚ KDY JSI UVĚDOMUJE ŽE NEMÁ MÍSTO KAM ZAPADNOUT PROTOŽE RODINNA UŽ MU NIC NEŘÍKÁ A TAK V ZÁPALU EXTRA MNOŽSTVÍ DOPAMINU SE SNAŽÍ PŘEMÝŠLET JAK JSI VYTVOŘIT NOVÉ POSTAVENÍ A ZDE ŽENY NARÁŽÍ NA NEVÝHODU MÉNĚ PRODUKTIVNÍ LEVÉ HEMISFÉRY KTERÁ NEDOKÁŽE JSI PORADIT S MNOŽSTVÍM INFORMACI KTERÉ SE VALÍ JAKO LAVINA A PROTO ABY NEZKOLABOVALA DANÁ ŽENA TAK PŘEPNE NA PRAVOU ČÁST TUDÍŽ KREATIVNÍ A EMOČNÍ OBLAST DÍKY TOMU POZNÁ NEUVĚŘITELNOU TOUHU PO SEXU A LÁSCE KTEROU JEŠTĚ NIKDY NEPOZNALA A MOZEK TENTO STAV VĚDOMÍ DÁ DANÉ ŽENĚ DŮVOD ŽÍT JENOM PRO DROGU KVŮLI DANÉ LÁSCE KTEROU VYVOLALÁ HLADINA DOPAMINU TO JE DŮVOD PROČ ŽENĚ NELZE POMOCI ZBAVIT SE ZÁVISLOSTÍ POMOCÍ LÉKAŘU/DETOX. CENTRECH!!!

U MŮŽU NÁTLAK DOPAMINU VYVOLÁ ČINNOST LEVÉ STRANY MOZKU A DODÁ MU TO POCIT DULEŽITOSTI, POCIT ŽE NĚCO MŮŽE ZMĚNIT, TOUHU SE UČIT A HLAVNĚ POCIT NEZRANITELNOSTÍ COŽ HO UČÍNÍ STROJEM PO DOBU 48HOD COŽ JE 4X DELŠÍ DOBA NEŽ U ŽEN. MŮŽ PRÁVĚ DÍKY TOMU ZÍSKÁ VÍC NÁPADU JAK ZÍSKAT DROGU ZNOVA A NEŘEŠÍ VŮBEC TO ŽE NEMÁ KDE SPÁT, PŘÁTELE, PENÍZE, RODINNU, PROTO MU TO NEDĚLÁ PROBLÉM SEHNAT PENÍZE NELEGALNÍ CESTOU, NEČESTNÝM ZPŮSOBEM VE KTERÉM JSI PŘIPADÁ JAKO NĚKDO, KAŽDÝ NARKOMAN CHCE DALŠÍ DÁVKU NEUMÍ PŘEMÝŠLET PO PRVNÍ ZKUŠENOSTÍ NAD EKONOMIÍ, POTŘEBÁCH NĚCO INOVOVAT, ZLEPŠOVAT A BÝT UŽITEČNÝ PRO SPOLEČNOST PROTOŽE TA JAKO PRVNÍ NA NĚHO UKAZUJE PRSTEM A PROTO OPRVHUJE NĚJAKOU SOCIÁLNÍ SKUPINOU A BEZ RODINNY, EMOCI LÁSKY, NECHCE NIKAM PATŘIT CHCE JENOM DÁVKU, ALE TA STOJÍ PENÍZE TAKŽE STÁLE A STÁLE KLESÁ HLUBOKO NA DNO SPOLEČNOSTÍ COŽ MU ZPOČÁTKU NEVADÍ

AŽ PO DELŠÍM UŽÍVÁNÍ SE U NĚHO PROJEVÍ ZÁCHRANÁ POJISTKA A DOSTANE CHUT SE ZAŘADIT NĚKAM, NAJÍT JSI NOVÉ MÍSTO KDYŽ ZTRATIL RODINNU, TAK PROTO VYHLEDÁ DALŠÍ NARKOMANY A NEBO PŘESTANE UŽÍVAT A SNAŽÍ SE ZÍSKAT DŮVĚRU ZPÁTKY U RODINNY, ALE KDYŽ ANI TÁHLE POJISTKA ČLOVĚKA NEZMĚNÍ TAK UŽ JE VÍC A VÍC NAD PROPASTI ZE KTERÉ VEDE JENOM INFARKT PROTOŽE FETÁK NESPÁCHÁ SEBEVRAŽDU NATO MÁ MOC RÁD DROGU A POTŘEBU DÁT JSI JI ZNOVA HO NENECHÁ JSI UBLÍŽÍT ČLOVĚK SE NEMŮŽE ANI PŘEDÁVKOVAT A UMŘÍT, POUZE USNOUT NA 12-48HOD PODLE TOHO JAK RYCHLE ORGANISMUS DOSTANE Z TĚLA PŘEBYTEČNÝ DOPAMIN, JODY, TOULENY, AMFETAMINY PROTO TAKOVÝ ČLOVĚK ČASTO SMRDÍ MOČOVINOU I KDYŽ SE NEPOMOČIL

VYPAŘUJE SE MU VŠECHNY TY CHEMICKÉ SRAČKY ROVNOU Z KŮŽE A PRO OKOLÍ PŮSOBÝ JAKO CHODÍCÍ CHEMICKÁ LABORATOŘ COŽ V DANÉM FETÁKOVI VYVOLÁ POCIT ABSOLUTNÍHO NEZÁJMU K ŽIVOTU. OVŠEM KDYŽ JSI FETÁK ŠPATNĚ PÍCHNE DROGU A NETREFÍ ŽÍLU ZAŽÍVÁ BOLESTI, STRACH, ÚZKOST, DEPRESE KTERÉ JSI NIKDO NEUMÍ PŘEDSTAVIT A TÍM SE ZAPNE 2 POJISTKA A TAKOVÝ FETÁK ZJISTÍ ŽE JE KONEC A JE SMÍŘEN SE SMRTI OVŠEM TA SE NEDOSTAVÍ TAKŽE ZKLAMANÝ ŽE AJI SMRT SE MU VYHÝBA SE SCHOVÁ PŘED LIDMY A BUD POJDE HLADEM A CHUDOBOU A NEBO SE POSTAVÍ NA NOHY UVĚDOMÍ JSI ŽE MU V RUCE NÁSTROJ K TVOŘENÍ JSI VLASTNÍHO SVĚTA VE KTERÉM CHCE POČKAT NEŽ JSI ZASLOUŽÍ UMŘÍT A VYMYSLÍ K LEGALNÍ CESTĚ JAK ZÍSKAT PENÍZE KTERÉ MU DAJÍ VŠECHNO CO ZTRATIL VČETNĚ RODINNY,

V MÉM PŘÍPADĚ JSEM JSI VYDĚLAL ZA PRVNÍ ROK 477 TISÍC KČ, COŽ BYLO NĚCO NEUVĚŘITELNÉHO A HLAVNĚ OTEVŘENÝ DVEŘE VŠUDE KDE JSEM BYL, LIDÉ SE MI PLAZILI U NOHOU KVŮLI PÁR TISÍCUM!! TO BYL POCIT KTERÝ MĚ PŘESVĚDČIL ŽE MEZI NEBEM A ZEMI JE NĚCO A JÁ TO NĚCO CHTĚL OBJEVIT OVŠEM NA OBJEVENÍ TAKOVÉHO SVATÉHO GRÁLU MI NESTAČÍ FYZICKÁ SCHRÁNKA KTEROU JSEM PONÍČIL NEUVÁŽENOU NADMĚRNOU KONZUMACI DROG,

MUJ KAPITAL NYNÍ ČINÍ PŘES 12MILIONU A POMÁHÁM LIDEM KTEŘÍ SE DOSTALI DO SITUACE S DROGAMI BEZ MOŽNOSTÍ JSI PŘEČÍST NÁVOD! .

 V MÉ OBCHODNÍ BRANŽI BOHŮŽEL MUSÍM NEUSTÁLE ANALYZOVÁVAT TRH A POČÍTAT S UDÁLOSTMI KTERÉ JDOU VYPOČITAT JEN DÍKY NEUVĚŘITELNÉMU SOUSTŘEDĚNÍ A UMĚNÍ VYUŽIT PERVITIN NA PLNO KTERÝ SLOUŽÍ ČISTĚ K ROZVOJÍ OBCHODNÍHO DUCHA, OVŠEM POSTUPEM ZISKÁVÁNÍ MAJETKU JSEM ZJISTIL ŽE PROSADIT JSI SVŮJ NÁZOR JE VELICE JEDNODUCHÉ JELIKOŽ KDYŽ OPLÝVATE MAJETKEM TAK VÁS POSLECHNE KAŽDÝ AT UŽ TO JE PRIMÁTOR A NEBO PROTIDROGOVÁ VÁM PÍŠE PŘEDEM ZPRÁVY KAM POJEDOU NA ZÁTAHY TO JSI PAK ZAČNETE VÁŽIT PO PRACHBYDNÝM ŽIVOTĚ BEZ PENĚZ, BEZ RESPEKTU, HRDOSTÍ PROTOŽE ZJISTITE ŽE TAKOVÝ ŽIVOT POUSTEVNÍKA MÁ NEJVĚTŠÍ CENU A SVOBODU PŘI KTERÉ NEMÁTE NEPŘÍTELE KROMĚ PŘÍRODY.

NEUSTÁLE MUSÍM BÝT NA POZORU A SNAŽIT SE ELIMINOVAT CO NEJVÍC FAKTORU PŘI VYJEDNÁVÁNÍ OBCHODU PROTOŽE PAK SMRT JE UŽ PRO VÁS JEDINÉ VYSVOBOZENÍ KTERÉ OVŠEM NEPŘÍJDE KDY MÁ.

 
18.10.2015 17:33 Uživatel: Pure
Věk:  20
0-100
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Dobry den, mohl by jste mi na sobe dat prosim email. Chtela bych se vas na neco zeptat.

 
09.12.2018 01:32 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Pervitin a jeho jedinečné vlastnosti…

Hm, tak to jo. Hezká pohádka…

 
11.12.2018 21:23 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Já sice souhlasím s tím, že drogy dovedou krátkodobě (!!! )  stimulovat různé aktivity a procesy, které mohou vést k nadprůměrným výsledkům, a je pokrytecké tvářit se že tomu tak není - ale ty jsi chlapče evidentně už ve fázi, kdy máš v lebce salát.

Píšeš jak sjetý.

Buď jsi, nebo už sis pěkně vymlel makovici.

 
08.12.2018 22:28 Uživatel: Max
Věk:  44

Město:Brno

Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Supr napsaný. Napište na sebe email, mám problém ohledně drog. Děkuji předem. Brno.  

 
11.12.2018 21:16 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Text uživatele: 

Taky radím rozchod.

Sice chápu, že ti teď tohle přijde jako nejhezčí věc v životě - ale přiznej si, že zas tolik zkušeností nemáš. Existují i lepší vztahy, než vztah s narokomanem, který se nechce ani léčit. Těžko je zažiješ, když zůstaneš na téhle metě: jako že tohle je to nejlepší, co můžeš mít a co můžeš pro sebe chtít.

Nemyslím, že záleží na tom, že se nechce léčit kvůli tobě, závislý člověk by se podle mě měl léčit jen a jen kvůli sobě, aby to bylo trvale udržitelné. Evidentně mu nezáleží na tom, že ze sebe dělá trosku - čili mu není pomoci.

Nesnaž se pomoct jemu, pomož sama sobě.

Pokud jsi závislá na narkomanovi, máš totiž podobný problém jako on.

Neřeš jeho problém, protože ten vyřešit nemůžeš - vyřeš svůj problém. A droga je problém vás obou. Pokud drogu nechceš ve svém životě, zbav se jeho co nejrychleji. Pokud se jeho nezbavíš, bude droga i součást tvého života - ať brát začneš nebo nazačneš.

Narkomani nemají dlouhodobě funkční vztahy - jsi mladá, ale na pohádky snad přeci už nevěříš.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel je závislý na drogách, léčit se nechce
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174424
Počet registrovaných: 4965 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny