Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace

06.06.2012 21:36
Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Něco z toho mám. Lékaři se bojí, pacienti se bojí a nikdo není pořádně léčen. Kdo je zdravý považuje problém za prkotinu, které se snadno vyhne. Rakovina je přeci hrozba, ale tohle? Jenže sleduji nárůst známých v mém okolí, kteří mají boreliózu či chlamydiózu. To se chytí snadno. Kousne vás klíště někdo na vás prskne. Není to ale léčeno, jen váhavě a nedostatečně. Borelióza vyžaduje tříměsíční ATB např. To ničí mitochondriální RNA a vitalitu či dejme tomu délku dožití jedince.

Bez je bez, to je neléčená infekce. Tak jako tak nás to oslabí jako druh. V záloze čekají další infekce např. kapavka jak je psáno v dnešních Novinkách. Nové mutace. Měli bychom tedy posilovat imunitu. Chránit si imunitu. Jenže pragmaticky vzato to by se nejlépe učinilo léčením nakažených lidí a ne je nechat vyhnít jak je dnešní praxe imunologů a praktických doktorů. Je to morová rána a plíživá hrozba vyhlazení naší kultury.

Proto bychom měli zasáhnout. Informovat média, studovat problém, zajímat se o své bližní (zítra vás kousne klíště a jste tu s námi v partě), vytvořit tlak na zdravotnictví a tzv. standardní ošetření. To musí skončit. Musí být nahrazeno řádným a plným vyšetřením a důsledným sledováním a léčením nemocných lidí. Nenecháme se přece vyhladit.

Musíme být odolní na horší infekce, které přijdou. To je jisté. Chovat se prozíravě. Byznys sem nepatří, protože jde o život. Musíme se vzbouřit!

 

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2759x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Boreliosa, chlamydiosa - oslabení populace
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.06.2012 22:07 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
 
07.06.2012 13:45 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

Připomenutí těchto základních informací jistě neškodí, moje téma se týká toho aspektu, že mnoho lidí projde vyšetřením u lékaře bez potřebné léčby.

 

  • Skvrna se vždy neobjeví.
  • Krevní testy jsou dva Elisa a Westernblood. V2tšinou se dělá pouze Elisa, která je levnější avšak méně podrobná. Tím je špatně diagnostikována falešná negativita
  • Borelioza se dobře léčí ATB nasazenými v ramnných stádiích později již ATB nezabírají, protože choroba je v tzv. latentním stadiu v buňkách a je těžko rozpoznatelná pro imunitní systém
  • Pacienti mají potíže vůbec přesvědčit lékaře aby bral jejich potíže vážně, většinou se mluví pouze o únavovém syndromu či depresi. Protilátky se v krvi mohou ale také nemusí projevit právě proto co jsem uvedla výše. Borelka se kryje s imunitou a ta ji nerozpozná, případně špatně takže dochází k chybným reakcím - alergie, kožní projevy, nebo borelka se "schová" v nervových buňkách následkem je nervová vyčerpanost, vymazaný mozek, únava, nespavost, poruchy zraku /dočasné/ atd atd.

Závěrem: "Nikdo ti Barčo nepomůže" a ještě si schytáš podobné komentáře jaký jsi uvedla. Nicméně dík, jako základní osvěta dobré. Přeji ti stálé zdraví.

 
07.06.2012 13:57 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

Já jsem Marki žádný komentář nenapsala... nic jsi ode mně opravdu "neschytala". Jen jsem sem dala stránku, která se může leckomu hodit. Koneckonců.... byla jsem jediná, kdo si Tvého tématu všiml, nebo přesněji, kdo zareagoval a dal Ti tak najevo, že i Tvé téma někoho zaujalo.

 
31.05.2013 18:34 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

Marki, ELISA je sice "levná", ale i tak se pohybuje kolem 1500 jedno vyšteření, plus personál, plus zpracování krve atd atd. Westrenblot je podstatně sofistikovanější a tudíž nákladnější metoda, kterou by Ti lékaři možná poskytli (nemám ušení, jak moc je tato vyšetřovací metoda u nás dostupná, ale určitě nnení standatrní na každém pracovišti), ale mohlo by se stá, že by Ti pojišťovna poslala úšet třeba na šest, sedm tisíc…

   Sama píšeš, že zachytit nemoc v začátku je problém. Ale problém je to proto, že ani tělo samo, bacterie nemusí zaregystrovat, tudíž nevytvoří protilátky, tudíž není reakce a není možné ani identifikace na sebelepších strojích. Už přesně nevím, jak funguje Westernblot, ale myslím, že také detekuje protilátky, jen z méně čištěného vzorku. A pokud protilátky nejsou, nepomůže ani Westernblot… S atb je potíž ta, že často nezabíjí patogena, ale hostitele, protože léčiva, která dovedou vstoupit do buňky a tam zničit bacterii nepatří zrovna mezi nejvíc šetrná.

   Samozřejmě netvrdím, že přístup je správný, ale jen píši, proč je takový. Kdybychom si lékařskou péči hradili sami, hned bychom vše brali jinak. Je to těžké, bacterie (nebo viry) stejně jednou zvítězí a zahubí velkou část lidstva. Tomu se nevyhneme. A to, že se pořádně neléčí lidi s "hloupou" borreliozou - neléčí se ani lidi s tuberkulozou protože se o nich třeba neví!! Jsme jako druh přemnožení - patogeny mají v MHD, restauracích apod ráj - kam se podívají je někdo, kdo se může nakazit protože má slabé srdce, zrovna přechází chřipku, je imunodeficitní atd atd.

    Imunita se neposílí sama od sebe. Až vymře část populace, zůstanou tu ti odolní, kteří zas pár let budou žít než je skolí jiná choroba. Můžeme si pogratulovat - my jsme třeba část populace, jejichž předci odolali tuberkuloze, ale třeba nevydržíme ptačí chřipku. Je to nerovný boj, který nemůžeme vyhrát. Všichni ne.

 
07.06.2012 18:40 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

doctorHolčičky, děkuji, jak za téma, tak za odkaz. Minulý týden dědečka kouslo klíště, měla jsem co dělat, abych ho pěkně vytáhla, což se povedlo. Měl červenou skvrnku, kterou jsem si vyfotila, ale už zmizela, jen je stroupek. Nevěděli jsme jestli jít k doktorovi nebo ne. Po tomto videu jsme se zklidnili a nešli jsme nikam.

 
07.06.2012 20:25 Uživatel: Eva
0-100
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

Marki, mám oboje boreliózu i chlamydie. Klíště jsem měla naposledy před 3 roky a flek se taky žádný nekonal. Lékaři tvrdili, že jak není skvrna, je borelióza vyloučená. Přenos jiným hmyzem také vylučují. Borelku mi našli až po několikátém testu a to jen hraniční. Lěčba se sice konala, ale výsledek nulový. Za 6 týdnů kontrola na infekčním a teď čekání na výsledky, které budou za měsíc. Ale nedělám si valné naděje. Byla jsem přeléčená, tak už bych neměla otravovat.  confused

Chlamydie, mám "pouze"prodělané, takže uzavřeno a dál neřešeno.  

Psychiatr prohlásil, že se chlamydie a borelie moc přeceňují.  

Potkala jsem během svých zdravotních peripetií dost pacientů, kteří měli stejné příznaky jako já (jedna paní  dokonce málem lezla po čtyřech, jaké měla stavy),  ale byli  "zdraví". Dost mě zaráží, jak jsou lékaři klidní. Přece když mi přijde do ordinace během krátké doby 20 lidí, kteří mají stejné potíže a nic se nenajde, "jen" borelióza a chlymydie, tak si toho nemůžu nevšimout a přemýšlím, jestli to nemá souvislost. Navíc jak se někteří doktoři chovají, je otřesné.  

S těmi testy je to Maki, jak říkáš. Dělá se většinou pouze základní krevní obraz, který bývá při latentní chlamydii a boreliíí v pořádku. Taky si říkám, kolik lidí se může nakazit darovanou krví, u které se testy na tyto dvě nemoci vůbec nedělají. A to jsem chtěla před nedávnem krev darovat. Ještě že jsem to neudělala! neutral

No alespoň nějakou petici by to chtělo.

 

 
31.05.2013 10:54 Uživatel: Anja
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

Ahoj, byla jsem vyšetřena cíleně na borreliozu, ale řekli mi, že je to v pořádku. Ovšem potíže mám a alternativní EAV vyšetření potvrdilo borreliozu chronickou a taky chlamydiozu. Mám potíží čím dál tím víc. Realita je, že tyto infekce včetně zaplísnění naše zdravotnictví vůbec neřeší. Vždyť rakovina je extrémní zaplísnění a zaparazitění. Nádor je snaha organismu udělat bariéru infekci a metastazy jsou vlastně metastázy plísní či parazitů či obojího i s nemocnými buňkami při selhání imunity. Cestování je krásná věc, ale je to i  o infekci parazity cizokrajnými, i plísněni a prvoky, proti kterým nemáme protilátky, nejsme na ně připraveni. Čauky.

 
31.05.2013 17:34 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Text uživatele: 

Zkuste se podívat na web empatia.cz, tam si počtěte příběhy stejně postižených lidí, kteří se snaží o zlepšení zdraví za pomoci přírodních sirupů. Možná, že za pokus to stojí, jestli to na 100% pomůže nevím, ale říká se, že na každém šprochu, pravdy trochu.  Pavla

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Borelióza, chlamydióza a oslabení lidské populace
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nevyléčitelná nemoc 1 286x
Zánět středního ucha - postupy při léčbě 4 252x
neklidné nohy/neurologie 1 302x
Nemizící pupínky na zadku 4 459x
Vyrážka na prstech - jen kožní problém nebo nakažlivé onemocnění 2 341x
Skolioza a Bechtěrevova choroba - souvisí to spolu? 1 818x
Strie po porodu - léčba, byliny, bylinky, laser? 1 744x
Problémy s erekcí - po předehře penis ochabne a je po všem 1 1519x
Esenciální třes a nárok na invalidní důchod, ID 1 1010x
Vaginální krvácení po menstruaci - je příčinou nachlazení "spodku"? 1 784x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny