Téma: Těsné boty a skřípnutý nerv na nártu, necitlivost nohy - léčba

01.04.2015 10:38
Uživatel: flipshide
Věk:  17
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Zdravím,

mám přítelkyni a ta už má přes dva týdny (od poloviny března 2015) s nejvyšši pravděpodobností skřipnutý nerv na nártu. Prý to celý necítí a ted při chuzi jí to už vystřeluje a píchne do kolene. Koupila špatné boty které byly užši, tak se udělal otok, znecitliveni a i hnis byl. Tohle už je ale skoro pryč.

Na neurologii je volno až za 15 dní. Našli by se zde nějaké rady jak se do te doby chovat, zda to nějak zatěžovat, ovazat si koleno nebo nechat v klidu atd.

Díky za radyalt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5118x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Skřípnutý nerv na nártu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.04.2015 11:58 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Těsné boty a skřípnutý nerv na nártu, necitlivost nohy - léčba
Text uživatele: 

Já si myslím, že by to přítelkyně mohla buď řešit i jako úraz, aby nemusela čekat na první vyšetření těch 15 dní na neurologii, tam si může dojít pak už s nějakými výsledky. Takže třeba na chirurgii, kde se řeší úrazy, může navíc říci, že i špatně došlápla, tam jí to alespoň hned zrentgnenují a podle výsledku a potíží poradí co dál. Nebo nevím jestli všechny, ale některé neurologické ambulance berou i pacienta s akutními potížemi, zejména když to prý celý necítí, vystřeluje do kolene atd. , akorát si musí nějakou chvíli či dobu vyčkat v čekárně.  

 
13.04.2015 18:42 Uživatel: Miram
Věk:  47
Téma: Těsné boty a skřípnutý nerv na nártu, necitlivost nohy - léčba
Text uživatele: 

Jenze ono se ji to nestalo vubec kvuli tesne bote. Mam uplne to same co trapi tvoji pritelkyni, (uz vic jak mesic) a pritom chodim uz vic jak 2 mesice jen v kristuskach (Florida).

Docetla jsem se na zdravych strankach, ze je to problem prekyseleni, takze to chce srovnat pH a krmit se jen zdravyma vecma. Dodat je potreba take SIRU, SELEN, JOD, HORCIK, B-COMPLEX.

To co se tam pise sedi na 100%. Ja jsem totiz drzela v te dobe, co se me to prihodilo 30 denni pust, no a projevilo se me to prave dvacaty-osmy den! To jsem byla urcite pekne zatoxinovana uvnitr a ony si ty toxiny vzdycky najdou nejakou cestu, jak se dostat ven z tela. Nekoho boli hlava, nekomu tece z nosa, nekdo vykaslava hleny, atd. Tedka me to uz pomalinku ustupuje, vcera jsem vydrzela poprve chodit venku celou 1 hodinu, predtim to byl des a hruza, ta noha me vubec neposlouchala, mela jsem pocit, ze se me staci pri chuzi nejak divne a ze me klape (tapka o zem nekontrolovane), uz je i ta citlivost trochu lepsi, proste noha dostava zase silu. Ale jak rikam, musela jsem dodat mineraly a vitaminy, bez toho a take bez zdrave stravy to nejde! Takze jist kopce zeleniny, pokud mozno v syrovem stavu. Varena nema v sobe uz nic, je to mrtva strava. Vyradit vsechny bile jedy … cukr, mouka, sul, mlecne vyrobky! Dobre by bylo take si vycistit zanesene potrubi … strevo! Tedy delat pravidelne klystyry.

Good luck! M.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Těsné boty a skřípnutý nerv na nártu, necitlivost nohy - léčba
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny