Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti

06.04.2012 21:49
Uživatel: MitsCa
Odpovědí na téma: 16
Text: 

Jak se na ně díváte? Jak to funguje? Je to taková "síla", silná touha, přání... ? Šijou ženy boudu na muže, když malé chtějí, že vynechají prášek apod. ?

Většinou je to u žen, ale znám i chlapa, který má ženu kariéristku a 2 roky ji uháněl, aby měli prcka.  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.04.2012 21:56 Uživatel: Barča
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Na "tikot biologických hodin" věřím. A taky věřím, že jsou díky tomu ženy (ale i muži) schopny i podfuků. A pak je i jiný druh žen a to ty, které touží jen po dítěti, ale bez muže... a to si myslím, že je daleko horší, než ty, které máš na mysli Ty.

 
06.04.2012 22:00 Uživatel: MitsCa
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Ale takové znám i muže - ti si vyberou ženu, s kterou chtějí mít dítě a normálně jí to řeknou: Vybral jsem si tě za matku svého dítěte.
A nechtějí s tou ženou žít, jen si ji opravdu vybrali ke splození potomka.  

Tomuhle nerozumím.

 
06.04.2012 22:11 Uživatel: Barča
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

No vidíš, tak o tom jsem ještě já neslyšela... shocked

 
06.04.2012 22:40 Uživatel: Tepu
1403024269_kopretjpg
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Nejsi sama, také jsem to ještě neslyšela. Co potom to dítě, to spolu  rodiče nežijou a dítě si půjčujou. shocked

Ach jo, kam to spějem...

 
06.04.2012 22:00 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Ať je to ten nebo ta... na tomhle se musejí oba domluvit, oba to chtít. A samozřejmě to po nějaké době-až vztah trochu pokročí (ne na 2. rande), si i tohle sdělit. Četla jsem dlohou diskusi, kde partneři se OBA dohodli na 2. dítěti-že prostě BUDE, ale chlap pak pořád říkal "až to nebo ono" a ona asi ve věku 10 let dítěte s tím logicky stále pořád počítala (takže mu vlastně pořád ustupovala), protože se tak dohodli-že při jednom nezůstanou. A on teď už spíš zpohodlněl a do dalšího se mu nechce, ale ona už se může zbláznit, jak jsou její hodiny slyšet. Tak byla debata o tom, kdo je "v právu". Fakt se na tom musejí dohodnout i se shodnout(a... pokud možno-i to "dodržet".. ).

 
07.04.2012 08:22 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Micánku, moje spolupracovnice takto "podvedla " svého přítele. On prostě dítě ještě nechtěl, ona ano.  

Vynechala HA, bez jeho vědomí a konec příběhu? ... zůstala s tím prckem sama. On se s ní rozešel.  

A zcela jistě není sama. Je jich více, takových žen, které se snaží mít průkazku za každou cenu.

 
07.04.2012 09:26 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Tak na biologické hodiny mám asi ještě čas happy už jen proto, že jsem ještě sama dítě a chci si užívat života "bez závazků". Povinnosti samozřejmě ctím, ale nezabírají mi 24/7, což by v případě dítěte nebylo možné...

   Kdyby mi chlap řekl, že si mě vybral za matku svých dětí tak se ho otážu, jestli jsme se vrátili do pravěku. Sice je to asi pocta, že mě někdo otipoval, jako dobrou "samici" schopnou zplodit, donosit a vychovat jeho potomka, ale i v přírodě je to vždycky na té samici, jestli samci tuto možnost dá... Přijde mi to trochu jako drzost. Ale to jsou asi typy chlapů, kteří si vybírají ten správný typ ženské... některé na to třeba přistoupí.

    CO se týče zoufalých žen, které vynechají prášky a partnera podvedou, přijde mi to jako nejhloupější způsob jak partnera "donutit". A rozchodům se vlbec nedivím. Opět je to urážející podfuk. A kdyby šlo jen o to, že si koupila boty údajně za 200 a stály 2000, tak by se to ještě dalo pochopit, ale dítě je velký krok v životě pro oba a získat ho takovým způsobem není úplně v pořádku. Biologické hodiny jsou jedna věc, ale druhá je jestli se na to partner opravdu cítí. Chápu, že je asi těžký v takové situaci udělat kompromis, ale vím, že pro mě osobně, bude podpora partnera v těhotenství i potom jedna z nejdůležitějších věcí. A hlavně bych chtěla, aby jsme byli oba u vývoje toho tvorečka, kterého jsme z lásky splodili happy

   Kolikrát jsem slyšela, že to tak ženy dělají. Většinou ale od svobodných matek, které spolu, s cigárem v hubě, klábosí v parku... Je to smutný, kam ta společnost spěje.

 
07.04.2012 12:27 Uživatel: Zuzana
Věk:  21

Město:Hodonín

0-100
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Moje macecha tohle udělala.. Ale otec byl tak blbý, že se s ní nerozešel, to je to nejhorší.. Mojí malé sestřičce bude 5, ona otěhotněla po půl roce co spolu byli a on se s ní chtěl rozejít tak vysadila a pak řekla že to byla "náhoda".. No a teď, nastala podobná situace a ona je těhotná podruhé, zase se s ní chtěl rozejít a už mi ohlásili brzký příchod dalšího sourozence, pěkné že? A otec se ještě těší excited Nechápu tu chlapskou logiku.. Kdyby to byla kočka ze které se zbláznil neřeknu půl slova, ale ona má metrák a on k ní nic necítí, je s ní kvůli malé, ta by totiž trpěla kdyby byla v péči její "matky", dala jsem to do uvozovek protže k té malé nemá žádný vztah, vůbec se jí nevěnuje, takovým by ani neměli dovolit mít děti, hlava mi jde z toho všeho kolem, ale říkám si, mám už svůj život a otec si to vyžere a snad to časem pochopí jakou udělal blbost..

 
07.04.2012 12:32 Uživatel: Barča
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Zuzi, nejspíš máte s otcem rozdílný pohled na věc.

 
07.04.2012 09:28 Uživatel: WomanX
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Znám muže, který si taky vybral matku svého dítěte. Ale nežije s ní. Dostala luxusní byt na jiném konci města, auto, je finančně zajištěná. On ji mezi své přátele nebo do společnosti nebere, jen občas dcerku na nějakou kulturní akci. Sám je pak středem pozornosti, její původ je pro ostatní tajemstvím, holčička je roztomilá a krásná. 2x za rok matce dítěte platí letenku za teplem. Otec je o 22 let starší než matka dítěte, ženatý. Matka dítěte je jeho bývalá sekretářka, hovoří plynně 6 jazyky, ale vzdala se kariéry.

 
07.04.2012 09:34 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Jo, tak přesně za takových podmínek jsem myslela, že na to ženy jsou ochotny přistoupit. Některé... Je to sice "pěkná" představa, ale kde jsou city? Jenže v těch vyšších kruzích to holt funguje jinak no. Hlavně že mají oba co chtěli a všichni se mají dobře. Až na holčičku, která asi moc nechápe, co se kolem ní děje a proč nemá mluvit o mamince. A manželku předpokládám posílá ne opačnou strnau zeměkoule na dovču, aby taky byla spkojená... Význam rodiny zřejmě z lidských myslí mizí nadobro.

 
07.04.2012 10:13 Uživatel: Barča
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Jak to tak vidím, na city se už moc nehraje  happy

Jak si najít bohatého muže

 

06.04. 2012 00:48

Odpověď od ředitele finanční společnosti J. P. Morgan krásce hledající bohatého manžela (přeloženo z angličtiny)

 

Mladá a hezká slečna přidala na internetové fórum následující příspěvek:

 

Titulek: Co mám udělat pro to, abych se vdala za bohatého muže?

... V následujícím příspěvku budu naprosto upřímná.

Je mi 25 let, jsem velmi krásná, mám styl a vybraný vkus. Chtěla bych si najít manžela s příjmem nad 500 tisíc dolarů ročně (cca 830 tisíc korun měsíčně, pozn. překladatele).

Někdo může říci, že jsem chamtivá, ale lidé s ročním platem okolo milionu dolarů jsou v New Yorku považováni pouze za střední třídu.

Můj požadavek není zase tak vysoký. Je na tomto fóru někdo, kdo má příjem nad 500 tisíc dolarů ročně? Jste již všichni ženatí?

Na co se chci zeptat: Co mám udělat pro to, abych se vdala za boháče, jako jste vy?

Nejbohatší muž, s kterým jsem chodila, měl roční příjem 250 tisíc dolarů a někoho bohatšího asi jen tak nenajdu.

Pokud někdo například chce bydlet v drahé rezidenční oblasti, jakou je západ New York City Garden, 250 tisíc dolarů ročně prostě nestačí.

Skromně se Vás tedy ptám na několik otázek:
1) Kde bohatí a nezadaní muži tráví svůj volný čas? (Prosím uveďte jména a adresy barů, restaurací nebo posiloven)

2) Na jakou věkovou skupinu bych měla cílit?

3) Proč většina manželek bohatých mužů vypadá pouze průměrně? Poznala jsem již několik žen, které nejsou krásné ani zajímavé, ale i tak se provdaly za bohaté muže.

4) Jaké faktory rozhodují o tom, zda se ženou budete pouze chodit nebo si ji vezmete? (Mým cílem je se provdat)

 

Odpověď od ředitele společnosti J. P. Morgan:

Drahá slečno Krásná,
se zájmem jsem si přečetl Váš příspěvek. Předpokládám, že po světě chodí spousta žen s podobnými otázkami, jaké máte Vy. Dovolte mi proto prosím zanalyzovat Vaši situaci z pohledu profesionálního investora.

Můj roční příjem je více než 500 tisíc dolarů, což splňuje Vaše požadavky, snad mi tedy všichni budou věřit, že se tady pouze nesnažím "zabít" čas.

Z mého pohledu profesionála je svatba s Vámi špatné rozhodnutí. Důvody jsou velmi jednoduché, jak ihned vysvětlím.

Když pomineme detaily, pokoušíte se směnit "krásu" za "peníze": Osoba A poskytne krásu a Osoba B za to platí, což je fér.

Bohužel, je tu jeden velký problém: Vaše krása bude mizet, zatímco mé peníze nezmizí jen tak, bez důvodu. Faktem je, že můj příjem se bude pravděpodobně každý rok zvyšovat, zatímco Vy nebudete s přibývajícím věkem krásnější.

Z ekonomického pohledu se tedy má hodnota bude zvyšovat, zatím co Vaše bude klesat. A nebude klesat lineárně, ale exponenciálně. Pokud je krása jediné, co můžete nabídnout, Vaše hodnota bude po 10ti letech výrazně nižší než je nyní.

Chození s Vámi by se dalo přirovnat i k obchodování na Wall Street:
Když hodnota komodity nebo akcie klesne, prodáme ji, není vhodné si ji ponechávat dlouhodobě - stejné je to s manželstvím s Vámi, tak jak si jej představujete. Asi je kruté to takto říci, ale pokud vlastním něco, čemu rapidně klesá hodnota, jediné rozumné rozhodnutí je to prodat nebo pronajmout.

Muži s příjmem nad 500 tisíc dolarů ročně nejsou hloupí - budou s Vámi chodit, ale nevezmou si Vás. Poradil bych Vám tedy zanechat hledání bohatého manžela. Můžete raději sama zkusit zbohatnout a vydělávat oněch 500 tisíc dolarů ročně. Pravděpodobnost je větší, než že narazíte na bohatého hlupáka.

Doufám, že jsem Vám tímto pomohl.


RM 

 
07.04.2012 10:42 Uživatel: MitsCa
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Jo jo.

Ale zastavil bych se u té krásy (když je tady v článku důležitá). Některé ženy jsou strašně sebevědomé, i když na to nemají. Až se divím, co o sobě píšou a pak přijde na foto nebo schůzku a nestačím se divit. Nejsem nikterak náročný, dokážu  najít na skoro každé ženě cosi, co mě přitahuje, ale někdy si říkam, že to snad nemyslí vážně... (to neberte, že já jsem nějaký misák - pouze Micák excited , jen jsem chtěl podotknout k té kráse) A navíc každá žena je krásná (skoro každá).  wink

 
07.04.2012 10:55 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Moc hezký, Baruško.

Mám tu jeden článek z českých lékařských novin. Jistý psycholog tu píše a hned dokládá důkazy: za posledních 15 let přibývá dívek, které ve věku od 13 let dospějí k pevnému rozhodnutí, že nebudou pracovat a nutně je musí čekat život v přepychu. Už v tak nízkém věku si vyhlédnou vhodný bohatý objekt a mám tu případy, že i deset let na tom pracují, aby ho zcela zvrátily na svoji stranu. Několik let jen sledují, až dostanou úplný přehled o objektu, aniž by tento tušil. Pak se vetřou do blízkosti a zase jen čekají, ani na kořist nemrknou. Zaútočí v pravý čas. V naprosté většině případů dosáhnou svého. Podobná houževnatost  se v lidském konání nevidí.

Dodám k tomu svoje: o těchto dívkách se nebudu zmiňovat, admin by mě praštil, ale ti chlapi už blbější být nemohou. Řeknete: závidíš a proto na ně kydáš. Opak je pravda. Je nanejvýš správné, když nám stárne vkus s věkem. Mně se podařilo a není to žádná z nouze cnost.   Komu se vnímání vkusu zastavilo na dvaceti, tomu není pomoci. Proto dvacítky nepište, jasně že máte něco výjimečného v tangách, ale pokud můžete nabídnout jen toto, připomínáte Kauflandy, Billy i s jejich Cleversračkami, případně nebankovní půjčky. Nikdy neuvěříte, co taková padesátka dovede happy

 
07.04.2012 11:02 Uživatel: Barča
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

No tak to je síla... , ale kdo chce kam.... že shut-mouth

 
12.04.2012 13:33 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Text uživatele: 

Já bych řekla, že jsou holky, který jsou tak zaslepeny tím, že chtějí dítě a prostě udělají cokoliv, nechce se mi tomu věřit, ale asi to tak bohužel je. No ale nechápu tomu, že když oni třeba vynechají prášek, tak riskují, že je partner může opustit, to se nebojí, že třeba zůstanou samy? Já bych toho osobně schopna nebyla, takhle partnera podvýst. Znám ženskou, taky chtěla díte, on nechtěl a šup a najednou ho mají, takže jsou dvě možnosti, buď taky takhle na něho spáchala podvod(což pochybuji, protože by taky mohla zůstat sama) a nebo jednouše chlapa přemluví, což některým jde dobře.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Záměrné vynechání antikoncepce ženou a touha po dítěti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny