Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory

02.07.2011 16:44
Uživatel: Zuzka
Věk:  41
Odpovědí na téma: 104
Text: 

Dobrý den všem.
Mám něco málo po čtyřicítce. Jsem poměrně atraktivní, dbám o sebe, mám pěknou postavu a solidní intelekt, umím se zasmát sama sobě a známí o mne říkají, že jsem přirozená a holka do nepohody. Mám svého partnera, ale trend dnešní,, doby"mne docela děsí. Proto sedám za komp, nedá mi to, abych se nezeptala.
Nebudu si na nic hrát a na rovinu řeknu, že je pochopitelně vidět, že mi již není 20. To je samozřejmé. Tok času zastavit nelze, je to přirozený proces.
Co mne ale tak trochu trápí je skutečnost, že si všímám toho, protože si nelze nevšimnout,
že taková žena je již asi pro pány nezajímavá.
Pochopila bych, že pro mladší muže jsou zajímavější ženy jejich věku. Ovšem je velmi časté-
a víc než je zdrávo, že se setkávám s negativními reakcemi u mnohem starších pánů, než jsem já.
Všímám si, jak se pánové baví mezi sebou, jak diskutují a hodnotí ženy.
Mnohokrát se mi stalo, když jsem prošla kolem hloučku mužů-věkově cca 40-55let, jak mne hodnotili.
Cituji pěkná baba, pak-hmmm-stará rašple, další-chlapi mají rádi mladé maso, další-já bych rozhodně bral mladší atd… nakonec se shodnou, že mladé maso je mladé maso.  
Vite, na mladou dívku je možná pohled libější, ale proboha opravdu jsou pánové na tak nízké úrovni, že jim stačí jen ta mladá pleť??
Znám opravdu spousty chlapíků, kteří jsou něvěrní svým manželkám a v 95% s mladinkou holkou. Ale znám také některé ty dívenky a musím konstatovat, že úroveň těch holek je strašně nízká, někdy mne to až zaráží. O hodnotě IQ by se dalo pochybovat, hloupé, naivní, někdy ještě puberťačky.
Těm pánům to nedochází? Jsou tedy i oni na tak nízké úrovni?
Neuvědomují si, že takovým chováním vlastně ponižují nejen sami sebe, ale i jejich manželky, které jim porodily děti, mají je rády, uklízí po nich jejich špinavé, upocené a smradlavé oblečení, ale mnohé z nich to dělají s láskou k nim a zatímco jim to jejich nyní už čisté a vyprané oblečení žehlí, pánové mezitím zasunují své přirození do mladého masa. Mnozí také za tou mladou odejdou, rozvedou se, rozvráí rodinu a milující manželce roztrhají srdce na kusy.
Taková žena se přeci musí cítit nesmírně ponížená, špinavá, zneuctěná. A? Stará! Protože tím, že pán odejde, nebo spí za jejími zády s mladší, dává jí tím na jevo: JSI STARÁ!
Vidím to kolem sebe dnes a denně.
A musím kontatovat, že mne to velice mrzí, je mi z toho opravdu hodně smutno. Tento dotaz zde uvádím, protože fenomén Starý chlap-mladá milenka je tak častý,
a jelikož dlouho pracuji ve velkém kolektivu, kde je také hodně mužů a mám potvrzeno, že snad celých 90% jich podvádí své manželky s mladýma holkama, protože zastávají názor, že prostě ženská po čtyřicítce je stará rašple, přestože oni sami jsou pořádní staříci, s břichem, někteří plešatí a mnozí z nich o sebe nijak zvlášť nedbají. Hrůza.
Prosím, ženy ale zejména ocením názor pánů, kteří si tento článek přečtou, aby mi napsali svůj názor.
Je pro všechny muže žena po čtyřicítce opravdu tak stará??
Děkuji

To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 29204x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Proč je žena ve 40.letech pro muže stará?
Váš e-mail: 
Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde.

Reakce čtenářů

 
02.07.2011 17:46 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko, Ty to zkrátka až moc řešíš a upřímně stará jsi tak jak se cítíš a Ty se evidentně cítíš na mnohem víc než 40 bohužel. Budeš-li se cítít jako mladá ženská a ne stará rašple, budou Tě tak i muži brát.

S těmi nevěrami to nevidím tak jednostranně. Nebudu polemizovat o tom zda jsou víc nevěrní muži nebo ženy. To, že si muž najde mladší milenku nutně nemusí znamenat pouze to, že se chce cítit sám mladý. Je to také o dostupnosti a pocitu..řekněme důležitosti. Ta mladá holčina prostě bude na takového muže obvykle vzhlížet, mnohdy to bere víc "volně". Kdežto zralá žena už chce obvykle víc, mimo jiné bývá často i zadaná.. a to ne každý chce.

Nicméně tak jako tak se to nevztahuje na každého, protože každý je originál.

Sama za sebe, i ve světle Tvého předchozího tématu, Ti můžu říct jediné....

nauč se mít se ráda.

 
02.07.2011 17:58 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Na příjmu
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Řekla bych, že se asi těžko smiřuješ se svým věkem. Mě zatím nenapadlo takhle uvažovat, snad jen...jistě, jsou věci, kde i já cítím, že nějaké změny jsou. Ale neřeším to. Každý věk přináší něco hezkého, jiného....zkušenosti se taky hodí. Proč přemýšlet, že chlapi koukají po mladých? Tomu se přece nejde divit, mládí je o kráse, ne? I ty mladé jednou zestárnou, stejně jako my a vše se bude opakovat. Chlapi jsou prostě jiní  .... (a někdy i ženy)

                                                        

 
30.01.2013 09:43 Uživatel: proste ja
Věk:  39

Město:doma

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

vidis? muzii tam maji mozek, zeny prazdno, dbame na to aby jste taky aspon chvilku myslely, ne?

 

 
02.07.2011 21:30 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Děkuji za Vaše přízpěvky.Rozumím,co mi chcete říci.
Ale není to tak lehké začít se mít rád,když vás někdo hluboce poníží a ublíží Vám.Ale pracuji na tom,pochopitelně.
Žádné z Vás bych nepřála,aby Vás muž,kterého velice milujete podváděl.
A Barčo.Ať se pánové koukají po mladých,proč ne.

Jen naznačuji,že dnes je běžné,že ŽENATÍ pánové mají bokem mladé holky.To by nebylo ani tak od věci,kdybych to ovšem neviděla doslova na každém kroku,znovu říkám:je to cca 90% mužů.
Vím o čem mluvím.
A právě z toho je mi velice smutno. 

 
02.07.2011 22:40 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko, nevím jak to má Barča, ale proč si myslíš, že jsi jediná žena kterou muž podvedl a my o tom nevíme nic?

Chtělo by to změnit ten sebelítostivý postoj. Nic není bez příčiny... o věku to není, ale o přístupu k životu ano.

 
05.07.2011 11:49 Uživatel: danulaxx
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Podle mě je problém v  nízkém sebevědomí většiny mužů...žena, kterou mají doma je má tzv. na háku a oni si potřebují ustavičně dokazovat jací jsou borci, nedochází jim, že jsou ubozí....já v tom mám jasno, chlap, který si musí přes mladou milenku dokazovat svou hodnotu, je ubožák, o takového bych si ani kolo neopřela....a že je takových většina? Ano, to je smutná pravda, ale je to normální, to máš jako v přírodě, 99% plevele a 1% orchidejí, možná ještě míň

 
26.12.2011 17:04 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko...prosím, nagugluj si spisovatelku jménem Susanna Kubelka, která se právě tímto tématem zaobírá. Napsala např. knihu, KONEČNĚ PŘES ČTYŘICET....copak ty nevíš že zralé ženě patří svět?
Víš, nejsou muži, jako muži...ne, nebudu se rozepisovat a přečti si něco od Kubelky, otevře ti oči, uvidíš... napsala více knih na témata, pohybujících se právě okolo těchto pověr...věř mi, vřele doporučuji a dj sem potom vědět a jak na tebe čtení, zapůsobilo.
Je to fakt dobré čtení a hlavně, ze života.Jsi mladá... neblázni človíčku, hlavu vzhůru a co nejdřive do knihkupectví.... přeji hodně zábavy a ponaučení u těchto knížek...

 
02.07.2011 22:06 Uživatel: Zoltán
Věk:  22
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Mě je 22 let

 
02.07.2011 23:45 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Nemyslím si Veselko,že jsem jediná,koho muž podvedl,nevím,jestli to tak vyznělo,ale nemyslím si to v žádném případě.Tak neinteligentní nejsem.Přečti si mé přízpěvky.Právě naopak,píši,že je smutné právě to,že podvádí většina mužů.I ženy podvádí.Ale troufám si řici,že v menším měřítku.
Pokud máš pocit,že mám sebelítostný postoj,možná.Je to příliš čerstvé chápeš?

 
03.07.2011 02:52 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko rozhodně si o Tobě nemyslím nic špatného a to, že bys byla neinteligentní už vůbec ne.

Ano, došlo mi, že je to čerstvé a vpravdě to i chápu. Když srdce bolí tak prostě bolí. Jenže v tomhle soucit prostě nepomáhá. Sice to na tu danou chvíli zahřeje, že je někdo kdo se mnou cítí, ale jediné k čemu to vede je, že se bolest akorát prodlužuje.

Takže jediná opravdová pomoc je, trochu nakopnout, aby ses neutápěla v lítosti. Nepřehrávala si neustále ten stejný scénář před očima a nezaobírala se tím, co prostě už se stalo a změnit to nelze.. z čehož vyplývá, že věnovat tomu energii, je naprostá ztráta času a totální hloupost. Tu energii můžeš totiž daleko lépe využít ve svůj prospěch.

Nebudu Ti říkat, že jsem se nikdy takhle v ničem netopila, protože by to prostě nebyla pravda. Jen už mám trochu jiný pohled na svět a snažím se neřešit to, co prostě stejně změnit nemůžu.

Ne vždy jsem úplně úspěšná, ale jedno je jisté, dokáži se s bolestí, nespravedlností apod. vyrovnat již lépe a rychleji. Naučila jsem se znát svoji cenu a mít se ráda taková jaká jsem a to je to, co právě Ty potřebuješ také.

 
03.07.2011 06:08 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Na příjmu
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzi, chápu, že po téhle zkušenosti se cítíš být jako odpad, ponížená....ale věř, že nemáš důvod. Ty můžeš začít znovu a lépe, s člověkem svého věku, kdežto považ, jak asi dopadne stárnoucí muž s mladou ženou? Je to on, kdo je k smíchu, nemyslíš? Má už svoje zajeté zvyky, nebude lehké se přizpůsobit mládí, natož držet krok...Hlavně neklesej na mysli, dbej na sebe a ukaž světu, že se Ti vlastně ulevilo....nemusíš kolem nikoho "skákat" s večeří a čas věnovat jen a jen sobě. Je prokázáno, že i přes vynucený úsměv tyto mimické svaly donutí i mysl k pozitivnější náladě. A Veselka má pravdu, nemysli na věci, které nemůžeš změnit, ale to. co změnit jde, to si nenech ujít.

                            

 
09.05.2015 09:27 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Přesně tak, bohužel většina mužů, které potkávám je na tom stran citů a hodnotového žebříčku někde hodně jinde, než by asi jakýkoli vztah potřeboval. Je to hlavně : ¨

-já a moje postavení ve smečce

-všechno, co to postavení podporuje- tj, peníze, mladé ženy a další atributy a hračky

-a servis a zájem druhé strany, dostetk pohodlí a servis

nějaké city se samozřejmě vyskytují, ale ono kvalitních mužů zas tak moc není, to přirovnání o 95% plevele je trefné, bohužel.

 
09.05.2015 09:46 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

To samé platí u žen - obecně o lidech. Nelze říct, že jedna skupina je kvalitnější než druhá.  

 

Lehce viditelným důkazem je například to, že rozdíl mezi počtem podvádějících mužů a podvádějících žen je necelé 1% a ve prospěch mužů (tj. podvádějí častěji ženy). Ten rozdíl je ale tak zanedbatelný, že se pohybuje v mezích statistické chyby.

 

Myslím, že je rozumnější kvalitu a hodnoty hledat v individuální osobnosti, ne ve skupině.

 
09.05.2015 10:09 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Omyl. Já nehodnotím nějaké podvádění, to se snad v mém příspěvku neposuzuje, ale preferované vnitří hodnoty.  Ani neuvádím termín- kvalitnější skupina.

A o tomhle nemá cenu se přít, být orientován na vztah, čili dávání a spolupráce nebo na postavení ve skupině- hierarchie, sebeprosazení a sebeprezentace, je poměrně odlišující se hodnota. Existuje o tom řada výzkumů. Koneckonců stačí uvést některé práce Kratochvílovy- jeho oblíbené, SEZA, NEPO atd, versusu POPO aj. Ale te´d vážněji, jsou samozřejmě z mého pohledu hodnotnější výzkumy, např. od Tannenové, Hollanderové atd, stejně tak od Wiecka (to je teda hodně drsné), ale je to bohužel neoddiskutovatelný fakt. Muž bývá zaměřen na svou osobu, žena bývá zaměřena na vztah, jsou to otázky vyššího zastoupení ega.

Mluvím obecně, bohužel to takto vypadá, čím soutěživější společnost, tím víc je to vidět.

 
03.07.2011 09:43 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Děvčata Vy jste úplně zlaté.Jsem moc vděčná za Vaše přízpěvky.
Vše to co píšete samozřejmě mám také v podvědomí a řeším to,jde to těžko,ale vím,že čas zacelí všechny rány.Ale jizva už zůstane navždy. 
S čím se ale asi jen tak nesmířím je to,proč to ty prasata,kterým se říká chlapi tohle dělají.
A proč to dělají skoro všichni.To,že mají mozek v kalhotách neberu.Mozek patří do hlavy.
Něco je špatně.Chování těchto tvorů je neomluvitelné.A trpí tím také děti,protože ty jsou velmi vnímavé.A jelikož se tak děje v mnoha rodinách,s takových dětí potom vyrostou lidé,kteří si tohle v podvědomí ponesou celý život.Nedivím se,že tato společnost takto vypadá.Jde to pěkně z kopce.Ostatně naši politikové a celebrity jdou příkladem.Starší manželku vymění za mladý model,jako by to bylo auto.A když ho model přestane bavit,no tak ho prostě vymění znovu!
Ale žena není auto.Chce svého muže milovat a chce jeho lásku.
Ale chlapi zatím asi ještě nezjistili,co je to láska,protože jinak by něco takového nemohli dělat.
Něco je špatně.
Můj názor a stojím si za ním.

 
09.05.2015 09:30 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Nezlob se, ale to jsi objevila Ameriku.  

Podívej se na knihu od Wiecka" Muži se nechávají milovat". Vše už bylo řečeno.  

Je to jejich systém ve skupině- kdo je nahoře a kdo je dole, kdo komu velí a kdo je podřízen + problematická výchova matek, co kolem svých synů moc baletí, protože jejich vlastní manželéj je po stránce citové zanedbávají, . takže přehnané city investují do synů. ˇPak ty matky své syny rozmazlují a vychovávají- právě tyto typy, v podstatě stejný exempláře.

 
03.07.2011 12:41 Uživatel: asik
Věk:  41
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

pozastavím se nad tvou větou Ale chlapi zatím asi ještě nezjistili,co je to láska,protože jinak by něco takového nemohli dělat.
Paušalizuješ a dáváš do roviny... a co znamená "asi ještě nezjistili" ? To jako že do 3/7/2011 se homo sapiens mužského rodu nevyvinul na úroveň ženského exempláře ? Chování jedince je odrazem jeho vývoje a ten je ovlivněn jak jedinci tak společností, třeba jsi na tom měla svůj díl a teď sklízíš plody... nemůžu já přece prohlašovat  o ženských obecně na základě mé zkušenosti se dvěma obrsviněma že jsou všechny nedovyvinuté obrsvině. Nebo že by byly všechny takové ? Pokud ano tak je nepotřebuju a prdím na ně, pokud ty docházíš ke stejnému názoru ohledně chlapů, tak to řeš stejně.

 
03.07.2011 13:19 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Asiku
Asi jsi nečetl můj článek,nebo jsi ho pochopil jinak,po svém.
Vidím,že udáváš 41let.Čili máš v životě již něco za sebou.
Co se týče nevěry,muži podvádějí své partnerky mnohem častěji,než naopak.A s kým podvádějí?Ve větším měřítku s mladými,svobodnými dívkami.Je to tak!!!!!!!!!
NA ROVINU
Ty jsi svoji přítelkyni,nebo manželku nikdy nepodvedl?????
Polož si tuhle otázku.Pokud podvedl,jsi jako většina pánů,NEVÍŠ ani vzdáleně,co je to láska.
Protože,kdo opravdu umí milovat-nepodvede.Nemá důvod!!

Jednoduché!
Pokud nepodvedl-pak před tebou smekám.Jsi jeden z mála a já bych tě nosila na rukou.

Píšeš o zkušenostech se dvěma obsvirněma a dle toho prý soudím všechny.

Většina chlapů podvádí.Proto jsou většina chlapů obsvirně.

Viz můj článek

 
05.07.2011 11:53 Uživatel: František001
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

tak to jsi vedle, ženy podvádějí taky a hodně, ale dokáží to mistrně skrývat, ano, je to tak, chlapi jsou primitvnější

 
06.07.2011 15:51 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Františku,podvádějí,ale ne tolik.Spíš vidím model dnešní doby -kdy manžel má úlety a manželka mu to toleruje,pláče,trápí se,trpí kvůli dětem,aby měly tátu a byla celistvá rodina.

 
06.07.2011 16:26 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko, sice nejsem ani František, ale opět si dovolím reagovat....

Není to tak nějak spíš chyba té ženy? ... myslím to, že (jak píšeš), toleruje to, pláče, trápí se, trpí kvůli dětem... mmch, zrovna o těch dětech je to největší kravina a výmluva.

 
06.07.2011 21:38 Uživatel: Julie
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

   Dovolím si nesouhlasit, pokud je partner dobrý rodič a zklame pouze mě ve věci nevěry, nevidím důvod brát dítěti tátu. Sice by jako manžel zkončil, ale dívat se na nešťastné dítě z toho jak se tata stěhuje, to ne.  Možná jsem ovlivněná svojí rodinou, syn je na manžela hodně fixován.

 
07.07.2011 12:17 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Julčo, jenže tohle se týká přístupu k rozvodům obecně, kdy se automaticky bere za to, že když se rodiče rozvedou, tak automaticky dítě ztratí tátu.

To je bohužel většinou zásluha matky ...neříkám, že vždy, ale většinou ano... a také sociálními pracovnicemi apod., které v tomhle hustě podporují.

Vždy je vše o domluvě a znovu říkám, že vzhledem k tomu, že je dítě obvykle svěřeno do péče matky, je to právě ona, kdo v sobě musí najít více síly a ochoty situaci řešit ve prospěch děti.

Znám mnoho rodin, kde opravdu děti tátu ztratí..protože upřímně, když máš k někomu chodit 1x za 14 dnů, protože Ti to někdo nařídil, málokdy z toho může být plnohodnotný vztah rodiče a dítěte. Na druhou stranu znám, ale také..dnes již 3 rodiny, kde naopak děti rozvodem tátu spíše získaly, neboť má na ně teď mnohem více času.. nejsou pouze součástí domova, ale dětem se skutečně věnují. Děti se tátou setkávají kdykoliv sami chtějí a nějaké nařízené dny se neřeší. To je samozřejmě možné po vzájemné domluvě mezi dětmi a oběma rodiči. Nicméně zkrátka to funguje, pokud se chce...na všech stranách.

Já zkrátka, díky zkušenostem, trvám na tom, že je pro dítě vždycky lepší, pokud to mezi rodiči nefunguje, aby se rodiče rozvedli a žili svůj život mnohem víc spokojeně než, kdyby žili v nefunkčním svazku. Tu nepohodu totiž děti vycítí a rozhodně to pro ně není dobré.

To, co je však nezbytné, je snaha, chuť a vůle se domluvit a ta bohužel mnohdy chybí.

Tudíž ano, stále to vidím a vidět budu, jako chybu ženy, pokud zůstává ve svazku, který nefunguje, což děti cítí a vymlouvá se, že je to kvůli dětem. Kdyby opravdu šlo o děti, tak se bude snažit, aby děti byly vnitřně spokojené i za cenu, že by ona ztratila své jistoty bez kterých si neumí představit jak bude žit. To je totiž ten hlavní důvod...ztráta jistot a strach z budoucího života.

 
07.07.2011 18:49 Uživatel: Julie
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

  To mi chceš tvrdit, že dva dospělí po několika letech manželství zjistí, že je konec a domluví se mezi sebou, že jako rodina jedem dál, ale jako partneři jsme zkončili. A to všechno udělají kvůli dětem, že to takhle nemůže být?Jako že existuje jen manželství, nebo rozvod a nic mezi?

 
08.07.2011 19:24 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

V zásadě ano, nic mezi tím.

Nicméně jsou i páry, které žijí v manželství, nerozvádí se, ale žijí spolu spíš jako sourozenci. Těch však moc neznám.

Mnohem více znám ty, kteří žijí ve vztahu kdy jeden či oba jsou nešťastní, ale zůstávají tzv. kvůli dětem a bohužel už jim nedochází, že děti to trápí a nejsou v takovém vztahu šťastní. Zpovědí takových dětí jsem slyšela již dost. V podstatě všechny mají jedno společné... všechny tyto děti se to snaží pečlivě skrývat, protože mají pocit, že by rodičům ublížily. Trápí se tím, že na tom nesou vinu a neví jak to změnit.

No a v neposlední řadě si takové děti nesou do dalšího života vztahovou deformaci, díky níž mají ve svých budoucích vztazích pořádně zaděláno na problémy, které nebudou většinou schopni řešit... a to vše, jen a pouze díky nezodpovědnosti rodičů.

 
06.07.2011 18:46 Uživatel: František001
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

prý že podvádějí, ale ne tolik....nechci se hádat, ale o věrnosti žen si nedělám nejmenší iluze, no, kdo podvádí víc, my dva nevyřešíme, jisté je jedno, druhý si k tobě troufne  jen to, co mu dovolíš ty sama a to platí nejen v partnerských vztazích, podle mě, bys měla zapracovat na sobě, na svém sebevědomí a pak řešit všechno ostatní

 
07.07.2011 12:53 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Františku,možná máš s tím osobní zkušenosti,možná tebe přímo podvedla tvoje žena..nevim.můj manžel podváděl s mladší,blbou,IQ žádné,kolo bych si o ni neopřela,ale-byla mladá ne?o to přeci jde.znám plno sousedů,kdy jejich manželka odejde do práce,hlapík má odpolední,zazvoní kočka a co dělají je slyšet až u nás.Zvedá se mi z toho žaludek.Sebevědomí nemám,manžel mi ho vzal,strašně moc jsem ho milovala a celou dobu nu byla věrná!Chlapům už nevěřím i proto,co vidím kolem,jak se chovají.A primitivnější jsou,to máš pravdu.A jestli budou stále tak primitivní,nikdy si nebudeme rozumět a bude pořád plno nešťastných manželství.Protože mozek není v kalhotách,ale patří do hlavy.To chlapům asi ještě nikdo neřekl,protože to neví a nechtějí vědět.A pracuji na sobě,ale vůbec mi to nejde.

Ale jsem ráda,že jsi mi napsal

 
08.07.2011 16:40 Uživatel: František001
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

MIlá Zuzko, hlavu vzhůru, tvé štěstí přece nezávisí na chlapech, věř nevěř, čím budeš sebejistější a suverénější, tím budeš pro chlapy atraktivnější, na to vem jed. Neměl bych to říkat, jsem přece jen chlap, ale líbí se mi, co někde napsala nebo řekla známá režisérka Věra Chytilová: "chlapi se mají týrat, týrat, týrat". Tak si to přeber.

 
09.07.2011 08:06 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Rozumím dobře jak to p Chytilová myslí a nesouhlasím.Chlap se nemá,,týratˇˇ,ale milovat.Ale většinou ženám nic jiného než to týrání nezbývá,protože se chlapi většinou chovají jako malé děcka.A lásky se bojí.Bojí se odevzdat ženě svou láskou.Ženy to umí.A vy se naučte,bylo by načase.

 
09.07.2011 08:09 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Rozumím dobře jak to p Chytilová myslí a nesouhlasím.Chlap se nemá,,týratˇˇ,ale milovat.Ale většinou ženám nic jiného než to týrání nezbývá,protože se chlapi většinou chovají jako malé děcka.A lásky se bojí.Bojí se odevzdat ženě svou láskou.Ženy to umí.A vy se to naučte,bylo by načase.

 
09.07.2011 18:45 Uživatel: František001
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

tak potom se nedivte, že jste tak dopadla, chlapi potřebují dril, dlouhý bič a malý dvůr....žádný to možná nepřizná, ale je to tak, podvědomě čekají, že jim ženská pořádně šlápne na krk, když "zlobí", tzv. hodných žen si málokterý váží, vím, že je to paradox, ale je to tak

 
10.07.2011 07:55 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Tedy Františku....ZamračenýTÍM,CO JSTE MI NAPSAL VLASTNĚ POTVRZUJETE,ŽE CHLAP JE HLAVNĚ MALÉ,NEZODPOVĚDNÉ DÍTĚ,KTERÉ JE TŘEBA HLÍDAT,VYCHOVÁVAT A TRESTAT.Znám hodně takových,jako jste vy,hodně!To znamená,že manželka takového nedonošence má na krku kromě výchovy malých dětí ještě jedno dospělé dítě.Uvědomujete si to vůbec?Místo,abyste jí byl oporou,podílel se na výchově vašich dětí s rozumem,zodpovědností,aby se o vás v těhle věcech mohla opřít,----musí hlídat ještě navíc vás!!!!!Nedivím se,že je tolik rozvodů.Díky takovým jako jste vy,je žena v manželství spíše nešťastná a protože je zodpovědnější než to DÍTĚ,které si vzala,drží rodinu pohromadě a snaží se udržovat dobrou atmosféru,aby děti měly vlastního tátu.Je mI HODNĚ líto vaší ženy.Teda,pokud ji ještě máte!!S takovým PREHISTORICKÝM názorem se vám může stát,že jednou zůstanete sám a skončíte ve smetišti dějin....Vy už vlastně HISTORIE JSTE.  Už mi nepište.NEMÁTE MI CO ŘÍCT.

NECHTE SI PŘEOPEROVAT MOZEK!!!!!

 
10.07.2011 09:49 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko zřejmě si to, co psal František naprosto nepochopila. Nepsal nic o tom, že se mají muži vychovávat.. i když neříkám, že některým to není třebaMrkající... Psal pouze s mírnou nadsázkou pravdu o tom, že žena musí být k muži tak trochu potvora.

Neznamená to, že ho nemá milovat atd., jen prostě musí dát muži znát svojí cenu a nenechat se sebou mávat. Protože takových žen-slepiček si prostě žádný muž neváží a ani vážit nemůže.

Nic ve zlém, ale je to takUsmívající se.

 
11.07.2011 13:19 Uživatel: František001
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

veselka to pochopila dobře....Zuzce a všem dámám zde vřele doporučuji knížku "Francouzky nespí nikdy samy", nepamatuji se, kdo ji napsal, ale dá se to zjistit, vygooglovat.

 
11.07.2011 13:54 Uživatel: danula rylkova
Věk:  33
0-100
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

tu knížku napsala Jamie Callanova a je fakt dobrá a podnětná, idyž "výchově" mužů se tak docela nevěnuje, je tam spousta zajímavých rad. Např. , že muž si NIKDY nesmí být ženou jistý a to je pravda. Jinak s Františkem souhlasím, už moje babička říkala, že muže si musí žena vychovat.

 
11.07.2011 17:41 Uživatel: Julie
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

   A moje babička říkala, že ženská může chlapa napravit a nebo pokazit.  A její máti říkávala:  Jaká šla, takového potkala. Mrkající   A já říkám, že hodný holky to mají těžký.

 
11.07.2011 13:22 Uživatel: František001
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

v podstatě to tak je, ano, už jedna známá dáma /tuším Coco Chanel/ řekla, že pokud žena pochopí, že muž je v podstatě jen přerostlé dítě, ví o něm všechno

 
09.05.2015 09:37 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ano, ale je přerostlé dítě, které je sobecké, zaměřené na sebe, potřebující obdiv a servis imponující?  

Tohel opravdu toužíme mít doma?  

 

 
10.07.2011 15:47 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

veselko,třeba si přečíst co franta napsal a pořádně přečíst.Když mi chlap řekne že potřebuje aby mu ženská šlápla na krk,když zlobí,když mi řekne,že potřebuje dril,dlouhý bič a malý dvůr,říká mitím,že je malé děcko,ktré potřebuje hlídat.A je takových chlápků dost až moc.Asi nemáš takové zkušenosti!Já ano a nejen já.Franta mi sám potvrdil,že je jedním z nich.díky už jsem zvracela.zdar.

 
19.07.2011 17:06 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzano, je mi Tě opravdu líto, protože sice čteš, ale obsah Ti uniká. Je mi líto, že to musím napsat, ale když jsi to doteď nepochopila, musím Ti to říct přímo a věř mi, že není mým cílem Ti ublížit, ale pomoci.

Není problém v chlapech, ale v Tobě. Najdi si dobrého psychologa...ne ňoumu, který Ti bude přitakávat, ale takového, co Ti otevře oči. Časem uvidíš svět skutečněji....pokud budeš chtít.

 
09.05.2015 09:42 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Souhlasím se Zuzkou. myslím, že jsem Františka pochopila stejně.

 
19.07.2011 18:05 Uživatel: Miss Elís
Věk:  27
My status
0-100
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zuzko..na téma "PROC" si najdi odpoved v psychologickych publikacich..to nema cenu resit, je to proste tak..

A co na to rict?Vzit to jako realitu, stejne to nezmenime!A HLAVNE!!! zvolit prevenci.Jakou? no neupinat se na chlapy...pokud zena chce rodinu, at si vybere zajisteneho muze, ale neni mu oddana jak pejsek..ma svuj zivot, zajisti si radnou predmanzelskou smlouvu-a po ty 40.neodchazi s holou prd_li..

Ze je muj nazor drsny? Ano, realita je ne zrovna ruzova!

Zdravim a preju -silne sebevedomi!

 
21.07.2011 22:00 Uživatel: amalka
Věk:  25
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

na tenhle clanek jsem narazila nahodou. Jsem v naprosto opacne situaci, mam starsiho pritele a myslim, ze dost dobre vnimam duvody, proc panove uprednostni mladsi slecny. Rozhodne bych vsechny nehazela do jednoho pytle, kazdy ma duvod jiny, nekdo primitivne touzi po mladi, dobrodruzstvi, nekdo jednoduse chce mit klid a vi, ze ta mlada si na nej tolik nedovoli a u nekoho ten vek nehraje nijak zasadni roli a je to jednoduse nahoda, ze se s nejakou mladsi vlastne potkal, aniz by ji vyhledaval. Nevera vzdycky existovala a je to bohuzel nejaka soucast spolecnosti. Neni pravidlem, ze by existovala jen mezi starsimi pary. I ja jsem ve vsem veku byla podvedena a ne jednou a urcite to nebylo prijemne. Zpocatku clovek hleda chybu v protejsku, to je nejjednodussi, casem se nauci hledat ji v sobe. Vsechno ale neni cerny nebo bily, jednoduse se taky muze stat ze v jakekoli etape zivota at uz muz nebo zena potkaji nekoho, s kym je jim mnohem lepe- nejen po fyzicke ale i po dusevni strance. Zloba a zraneni neni vychodisko, Zuzko, pokuste se to spise pochopit, zamyslet se nad celym vasim vztahem. Nic neni horsiho nez zloba, bolest a beznadej. Kdyz to pochopite a odpustite, ulevi se vam a tak zvitezite nad celou situaci. Kdyz ctu vase reakce na komentare ostatnich, neposlouchate je, vnimate jen svou  bolest a nechcete slyset nic jineho, nez ze chlapi jsou odporny, nezodpovedny krysy... Tak to ale neni. Je to dospely clovek a udelal urcite rozhodnuti, pokud mu tak bude lepe, budte rada, ze vam dal nelze a mate de facto to nejhorsi za sebou. Je vam jen ctyricet, máte cely zivot pred sebou, deti povyrostou a vam se nabizi nove pritezitosti. Ja vzdy rikam, prijde lepsi, protoze kazda zmena ma smysl pouze tehdy, pokud vede ke zlepseni.

 
22.07.2011 14:48 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Veselko,nikdy jsem nebyla slípka domácí,ani upnutá na manžela.Jen věrná,a starala jsem se o rodinu.Tak to má být.Jinak k těm chlapským dětem.Přelostlé dítě,jak říkáte chlapům,není chlap,je to dítě a to znamená,že není rovnocenným partnerem ženě.Není.

Amálko.Zajímalo by mne,jak píšete,že dobře vnímáte důvody,proč pánové upřednostńují mladší slečny.Jestli byste byla tak hodná a trochu víc mi to vysvětlila,byla bych hodně moc ráda.Díky..A taky třeba proč je ten váš s vámi,jestli kvůli mládí,nebo vašim jiným přednostem.Díky,

 
23.07.2011 17:31 Uživatel: amalka
Věk:  25
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Urcite bych za tim nehledala zadnou vedu a asi neprinasim nic noveho... jak jsem jiz psala, nekdo jde ciste po mladi, pro nekoho je to jen vyzva, nekdo predpoklada, ze si mladsi slecna tolik nedovoli, jako ta otrkana partnerka, se kterou je leta a dava mu zabrat-jednoduse chce mit klid, chlapi jsou preci hrozne liny stvoreni. Mladsi slecny k starsim muzum vice vzhlizi, vice si ceni jejich uspechu, jsou k nim pozornejsi apod. V zadnem pripade si ale nemyslim, ze je to nejake pravidlo, verim, ze chytre manzelky tohle vsechno vedi a taky si toho muze doma takto oblbuji. Trochu souhlasim s Frantiskem, muzi jsou tak trochu jako deti.. je potreba si nimi umet pohravat. Chapu, nekdy na to neni nalada a ani chut, ale bez toho to asi bohuzel nejdefrown Nenadarmo se rika, ze muz je hlava rodiny, ale zena je tim krkem, co onou hlavou otacismile Proc je ten muj se mnou opravdu netusim, nejak jsem se neptalasmile Potkali jsme se nahodou a iniciativa byla  z me strany. Vim co muzi nesnasi a jednoduse se snazim toho vyvarovat. Myslim, ze nejdulezitejsi je pro zenu mit se sakramensky rada a byt dostatecne hrda.

 
25.07.2011 09:21 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Díky za odpověd Amálko,Já mužu říct,že svého muže jsem si cenila a obdivovala ho.Atakdále.Oblbovat chlapa to ale nikdy,Dělat ze sebe něco co nejsem a lhát sama sobě a vlastně i svému manželovi,to je velká chyba,kterou hodně lidí dělá.Kdo žije ve lži,nemůže být nikdy opravdu spokojený nebo šťastný.Prostě muž musí být rovnocenným partnerem ženě,jestli to tak není,tak ta žena dává do manželství víc a za nějakou dobu jí to začne vadit.Hodně lidí mne zde za tenhle názor odsoudilo,a tvrdí mi,že chlap je prostě přelostlé dítě.V tomhle já už jsem ale napřed a dívám se do budoucna,chlap se musí celkově změnit a musí se stát dospělým.Jinak hodně narazí.

Ještě jednou díky za odpověď.Přeju Vám ve vztahu jen to dobré.Teď mne ale napadlo,Váš přítel je starší,tak doufám,že když jste ho oslovila,tak byl rozvedený bez partnerky.Doufám,že nepatříte k těm,které přebírají ženaté chlapy.Protože to bych Vám přála a jednou by k tomu došlo,že se Vám to vrátí i s úroky.Mějte se.A díky

 
27.07.2011 17:08 Uživatel: amalka
Věk:  25
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Víte Zuzko, ono to není o výchově, jen o bdělosti a chytrostismile My zeny taky potřebujeme jiste muzske vlastnosti, bez kterych bychom se neobesly a oni zas potrebuji tu nasi zenskou mrstnost a chytrost.-) Tahle myslenka se mi take drive jevila jako neuchopitelna, predstava ziti ve hre, lzi a pod neni ovsem to ono co se timto ma na mysli. My potrebujeme od muzu jejich silu, oporu, rozhodnost a vsechno, v sem ze svych vlastnosti vetsinou v jistych situacich selhavame. Oni zas potrebuji nas, nasi zenskost a vse co s tim souvisismile Neni to o hre ale o vyvazenosti. Teorii vetsina lidi ma zvladnutou na jednicku, v praxi je to samozrejme tezsi. Navic nekteri jedicni jsou slabsi povahy a pri opakujicich se neshodach, problemech a pod jednoduse hledaji nekde novy zacatek. Jen vych Vas chtela uklidnit, jiste nejde o vek, vzhled.. jak uz tady jednou padlo, mladi neni vecne a i my mladsi jednou zestarneme... Navic z vzhledu nikdo neni ziv vecne a ani ten vztah preci nemuze fungovat na vizualnich faktorech. Nemyslete na veci ktery se tvari jako ten nejjednodussi duvod nybrz na dlouhodoby vyvoj a zkuste najit tu pravou pricinu. Nemyslim ze byla jen ve vas nebo pouze ve vasem muzi, vetsinou totiz byva na obou stranach. Verim, ze po tezsim obdobi se vam podari zacit vse znovu a lepesmile

Jinak zastavam pravidlo: nedelej jinym to, co nechces aby oni delali tobesmile proto doufam, ze se mi nic vracet nebude a uz vubec ne s urokylaugh

 
29.07.2011 15:49 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Amálko,vím o čem mluvíte.Už mám taky něco v životě za sebou,víte?Vaše pravidlo beru a když píšete,že je partner starší,tak jsem ráda,že nepatříte k těm,co jedou po ženatých a zajištěných.To jste teda měla štěstí,že byl volný.

 
29.07.2011 16:40 Uživatel: Zuzka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Něco se u mě změnilo.Já jsem se změnila.Našla jsem si milence.On si vlastně našel mně,říkal mi,že už mě delší dobu obdivuje,ale neměl odvahu si něco začít,je totiž o 17let mladší.Znali jsme se od vidění.Já jsem ani neměla čas si toho všimnout,rodina,děti,manžel,kterého jsem hodně milovala a byla mu věrná,já husa.Šla jsem do toho po hlavě a docela si to užívám,ikdyž zjišťuju,že v téhle společnosti je dovolené jenom mužům mít mladší milenky,ženám se to neodpouští.Ale je mi to docela fuk.Nescházíme se jenom do postele,ale chodíme i na výlety,procházky a setkáváme se i jinak.On chce,abychom se drželi za ruce,aby bylo vidět,že k sobě patříme.Lidi koukají,šeptají si.Už se i stalo,že nějaké mladé holky na nás pokřikovaly,stará můra si nabrnkla zajíce.Hned jsem jim hodně nahlas vmetla,že když můžou mít škaredí,staří capi mladé holky,může mít hezká dáma na úrovni mladého kluka.A je klid.           

Manžel se chtěl vrátit.Měli jsme dlouhý pohovor,chtěla jsem vědět,proč mně podváděl a ještě s takovou hloupou můrou.Co jsem dělala špatně a co mu doma chybělo.Tvrdil,že nic,že byl spokojený i v sexu,ale že ona ho svedla,on ne.Takže ona toho chudáka vlastně znásilnila-on za nic nemůže.Chtěl se vrátit,brečel,prosil,že když mu odpustím,odstěhuje se od ní.Souhlasila jsem.Když přijel s kuframa,řekla jsem mu,že snad není takový hlupák,aby si myslel,že si do kvartýru nastěhuju starého capa,jako je on a zabouchla jsem mu dveře před nosem.Za měsíc se rozvádím,děti už jsou dost velké,hodně jsme o tom mluvili,rozumí mi,hlavně dcera,která ví,jak dlouho jsem se trápila a kolik nocí jsem kvůli tomu probrečela.Chlapům už nevěřím.Ten mladý mi vrátí sebevědomí,ale nejsem naivka,abych si myslela,že se mnou bude věčně.Budu se snažit si užít hezké chvilky.

Mám pár dobrých známých mezi muži a občas si povídáme o různých věcech.Všichni mi tvrdí,že jsem byla hloupá,když jsem věřila,že mi je manžel věrný,protože žádný prý není.U nich v práci prý má každý milenku.A někteří se dokonce vážně nabídli,že mi rádi vypomůžou se sexem!!!!!!!!!!!

Taky jsem přišla na to,proč jsou chlapi nevěrní,ikdyž,jak tvrdí jsou doma se vším úplně spokojení.První důvod je,že hodně chlapů,když stárnou,blbnou a cepení.Ze strachu utíkají před stářím,protože jsou zbabělci a se stárnutím se neumí smířit,proto jedou přes mrtvoly po mladém mase,že to není nic víc,než kus masa je jim jedno.

Druhý důvod je,že chlap je většinou přízemní primitiv.Většinou,ne vždycky.Takže na ty jeho řečičky chytrá dáma,která má úroveň a získala už v životě nějaké zkušenosti nenaletí.Takže co zbývá,než oblbovat mladé telata,jsou to holky,které ještě nemají zkušenosti,jsou naivní,hloupoučké,ikdyž ne všechy.Takže starý chlap-mladé tele-vyrovnaný poměr.

Všem vdaným paním vzkazuju.Podvádějte,protože si alespoň něco užijete.Je velká pravděpodobnost,že ten váš to dělá za vašimi zády taky,protože je to prase.Tak se alespoň nebudete trápit,ale bude to 1 na 1.A těm šťastným,kterých nebude moc,a jejich manžel je jim věrný,ikdyž pochybuju,že takový existuje vzkazuju.Závidím vám.

 
04.08.2011 15:52 Uživatel: Milena S.
Věk:  41
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

 Můj manžel mne též podváděl.Zařídila jsem se hodně podobně jako Zuzka.Dneska s nějakým odstupem času lituju jedné věci.že jsem to neudělala už dávno.jsem rozvedená mám hodného přítele.ale nevěřím mu,ale neřekla jsem mu o tom nic.červíček hlodá,co když.už to nejde chlapům věřit.

 
08.11.2011 13:28 Uživatel: profi.sejkorová
Věk:  39
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

je mi líto, ale naše společnost dovoluje, aby si každý žil, jak se mu líbí a netajil se tím.V dřívějších dobách také sedláci běhali za děvečkama a selka jen přihlížela.Nesmělo se o tom mluvit dělalo
se to tajně...a dnes je to normální.
Možná si my ženy za to můžeme samy...nevím...
Je mi čtyřicet a i já vím, že kdybych přišla na velkou louku, tak mne na první pohled zaujme mladá krásná větina a pařez s letopočty určitě ne.Beru věci , jak sou a snažím se ze života vytáhnout, co se dá...
Někdy mne mrzí, že jse ve svém mladém věku nevyužila situace a neskočila do náruče staršímu
muži , jako to dnes dělají mladé slečny...Ale už se nepozastavuji nad tím, jestli se líbím mužům, ale
mám vedle sebe jedno ho s kým si mohu dobře pokecat....

 
08.11.2011 20:07 Uživatel: Indiánka
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

 Hmmm. Tak sedlák chodil tajně, a selka jen přihlížela? A  proč se tedy taky nepřidala? Jen příhlížet by mne asi nebavilo... smile

Ne ale teď vážně. V  tom případě si za to selka může sama. Když už tedy měla za manžela takového prasáka, tak si měla najít nějakého zajíce a užívat si taky. Zde, na tomto webu jsem četla jedno téma, kde se nějaký klučina rozplývá nad krásným vztahem, který si prožil s věkově mnohem starší ženou....

A paní Sejkorová. I nyní přeci můžete skočit do náruče staršímu muži. Každý chlap, kterému je nad 40 je přeci starší než vy. 50tník, nebo ještě starší?...

Přeji krásný večer ♥

 
08.11.2011 20:36 Uživatel: MitsCa
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Chtěl jsem původně Zuzce pomoct a napsat pěkně, ale po dalším čtení to nejde.

Jen jedno: Víš Zuzko proč byl pravděpodobně ten starší přítel od Amálky volný?? Protože je hodný! Sorry ale takové ženské s takovou trpkostí a bez nadhledu si vybírají právě muže hajzly. Tak se pak nedivte.

Omlouvám se, ale trošku mě to vytočilo. A to jsem hodně klidný člověk. 

 
26.12.2011 14:20 Uživatel: Otto
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: Čtyřicetiletá žena může být atraktivní pro osmdesátiletého muže...
 
26.12.2011 15:01 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ještě, že taková "moudrá" prohlášení se týkají jen méně z "Vás mužů".  

 
25.12.2012 10:05 Uživatel: LENKAA
Věk:  41
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: sprostak debilny
 
17.01.2012 08:56 Uživatel: Senor
Věk:  30

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

No milé dámy,

přečetl jsem si několik příspěvků a žasnu co jste schopny napsat. Asi nejdůležitější proč chlapy dělají to co dělají je mutné hledat zdob minulých. Je jasné, že jsme vznikli ze savců a evolucí jsme vznikly my. A tady je odpověď na Vaši otázku.

 

Náš mozek mužů i žen obsahuje část z již zmíněných savců. V mozku muže je zakódováno, oplodnit co nejvíc žen, při zachování rodu, zatímco ve Vašem je zakódováno výchova potomstva. Tak to funguje už od té doby co je na zemi život a jediný co nám v tom brání, jsou zákony a víra (křesťanství apod.. ), aby jsme se chovali jako zvířata a rozhodně vy s tím nic neuděláte, to by se muselo vyřešit genetickým inženýrstvím a dle mě je to pak zásah do přírody.

 

Pak už je na každém jedinci, jak se zachová.  Takže bych to bral takový jaký to je. Fungovalo to před 2000 l. př. kr. až do dnešní doby. Díky Vašemu feminismu je patrné, že lidé v Evropě vymírají a na jejich místo nastoupí ti co mají rodinu a zachování potomstva na předním místě. Arabové... je nůtné počítat s tím, že do 40 let bude Evropa z velké části arabská.

 

A když jsme měli plno řečí kvůli tomu, že Váš muž, přítel jednou zahnul s jinou ženskou, tak arabové tohle neřeší a vy se stanete jednou z mnoha jeho žen a to nemluvě o dalších věcech. Možná za pár let budete bědovat co jste vyvedly. A ještě jedna věc, muž může mít děti celý život, zatímco žena do 35let, pak vznikají rizika a po 40let může dojít k ohrožení na životu jak dítěte, tak rodičky. Tohle si taky zapamatujte.

 
09.05.2015 09:58 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Prosím vás fakta, která uvádíte, není nutno si nijak pamatovat, i přes vaše důtklivé nabádání, tohle přece každý ví. Ale jsou to jen vybraná fakta a to, že zrovna tato podporují vaši teorii, ještě neznamená, že teorie je správná.

Taky jsme tu měli matriarchát, který naprosto neumožňoval podobné chování mužů, jako se to děje dnes.  

Navíc některé kmeny v oblasti Sahelu a pak v Mikronésii mají dodnes zvyky, které jsou v přímém rozporu se zvyky současné " civilizované spoelčnosti", pokud vím, jsou to třeba "výber ženicha podle krásy předvedené v soutěži", atd, nebo dokonce úplné otočení rolí- mýž se stará o rodinu, drba a zdobí se a žena loví a pak se nechává obskakovat.

Patriarchát je společenský konstrukt, nikoli biologická danost. A ničí sám sebe, protože řada žen si uvědomuje, že ve skutečnosti tohle nerovné postavení není nutné.

 
25.01.2012 08:02 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ten Fery 001 má pravdu, že hodné holky mají život těžší. Ale pokud si partneři budou neustále šlapat na krk, zmizí osobní svoboda, za co takový vztah může stát?

 

Staří začneme být v okamžiku, kdy to o sobě budeme prohlašovat, jednat  tak, i oblékat se. Je téměř samozřejmé, že chlapi v hloučku tě budou hodnotit všelijak. To proto, že se před sebou stydí přiznat, že zážitky s vámi mohou být o řád výš, než s kočičkami. Mlaďounká zvířátka mají neochvějný pocit, že vlastní v kalhotkách cosi zcela výjimečného. Akorát s tím úžasným zařízením často nedovedou pracovat. Pyšnit se jen tím, co mi narostlo, má k totální demenci nepatrný krok. My chlapi toho hodně nakecáme. Jen těch kýblů s maltou, co jsme na něm unesli, jéje. Ale jak nějaká řekne, tak pojď, je konec s mužskou pýchou. Je známá pravda, že těžkou impotenci vyléčila nejedna dáma post středního věku. Že by stárnoucí chlap dokázal z chladné dívky vykouzlit multiorgastickou šelmu, o tom záznamy mlčí.

 

S mladým mužem máš jedinečnou možnost probudit v sobě vášně, co jsi dosud neznala.

 
05.10.2012 15:43 Uživatel: Johnny Mc
Věk:  45
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Pro mne jako muže, jsou ženy po 40 letech života ještě krásnější, už trochu pochytili rozumu - a dá se i povykládat o práci, o životě, politice atd. Zároveň vědí co chcou - a nemluvím jen o sexu, ale když už, - s krásnou mladou holkou, že muži nad ní žasnou - ano, ale to není sex  jak má být - oba dva s chutí

 

 
05.10.2012 16:17 Uživatel: Medvěd
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Žena po čtyřicítce není stará... Vůbec na nic... Je to nejlepší věk...

 
05.10.2012 17:19 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Já budu brzičko čerstvá čtyřicítka a musím říct, že teprve teď si užívám života a VŮBEC se necítím stará. Naopak.

A určitě si nemyslím, že bych byla nějaká škeble za zenitem.  

Ale pokud si žena bude říkat, že je stará, tak se tou starou stane.  Co chceme, to máme.

 

 

 
05.10.2012 18:28 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

žena je tak stará, jak se cítí, znám šmrncovní padesátnice, ale i usedlé třicítky... já se cítím mladší než jsem a stejně jako Sorbi si užívám života, máme výhodu oproti těm mladým kuřatům, že už jsme v životě něco prožily a na spoustu věcí se díváme jinýma očima s nadhledem... a ti chlapi, co balí  "mladé maso"jsou jen zakomplexovaní chudáčci a na zkušenější ženu si netroufnou, páč vědí že ji neoblbnou tak lehce jako tu mladou.... samozřejmě, že jsou i vyjímky...

určitě není žena ve čtyřiceti stará... stačí se usmívat na svět kolem sebe... happya bude zajímavá a přitažlivá, né pro ty hlupáky, co spí s mladýma holkama, ale pro inteligentního muže, který je jistý sám sebou, má zdravé sebevědomí, který ví, že taková žena mu může dát mnohem víc než jen  tělo...

 
05.10.2012 20:57 Uživatel: Julie
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

   Každému vyhovuje něco jiného..... , ale mladšího bych nechtěla.

 
05.10.2012 20:19 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ze Zuzky mluví zklamání a všechno stojí "na hlavě" teď si užívá extrému a po 40 si našla 23 letého chlapečka. Přesvědčuje sama sebe že je chytrá, krásná a dáma... nerozporuji to jako fakt, ale její sebevědomí prostě je v tuhle chvíli v čudu a  to i přes to, že má po boku - na chvíli - sotva odrostlé mládě. Není pravda, že mužům je dovoleno něo, co je ženám zapovězeno.. ženy si své ploty staví samy. I muži... Zuzka právě přelezla svůj plot a podvědomě čeká, že dostane "za uši" a dočká se, jen odjinud, než by čekala (uvidme, zda nám o tom také napíše) Otázka věku a atraktivity vůbec není případná, znám mnoho velmi krásných, atraktivních, přitažlivých žen na hranici i 60 a 40, co je to za věk happy Paradox - po rozvodu - jsme si oba s manželem seznámili s  novými partnery. On má přitelkyni o zhruba 7 let straší než je sám, já byla s mužem, který byl o 8 let mladší... což zcela (tuplovaně) popírá to, co psala Zuzka. Neměla  jsem a nemám problém komunikovat s kýmkoli v rozptylu věku od mladých lidí po staroušky (obecně) nesoudím podle data narození. Paradoxně mi připadá, že muži nějak rychleji stárnou - většinou jsou (pánové berte to trochu s rezervou) konzervativnější, línější fyzicky a bohužel i duševně, ve věku po 40 většinou méně zvídaví, neaktivní, pohodlní... Viděno očima 50 leté ohlodané kosti, staré větve, opelichané koroptve.... Neříkám že všichni, neříkám, že vždy a neříkám, že s každým... prosím neberte mě za slovo, ale ten pocit opravdu mám. Tak Zuzko, jak to tedy je opravdu, jsou starci chlípníci, hlupáci a lenoši a ženy světice, milovnice, pečovatelky nebo je to případ od případu a dokonce třeba i tak, že vedle jednoho člověka se  můžeme cítit staří a unaveníí a vedle jiného omládneme a máme energie na rozdávání... ? Něčí láska nás pozvedá a láska jiného nás táhne z zemi... Nezájem jednoho nás inspiruje, nezájem jiného ničí...   NA všechny je jeden pytel moc malý happy)))))

 
05.10.2012 21:09 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

roseMyslím, že každý je tak starý, jak se cítí a podle toho se i chová a tak ho přijímá i jeho okolí..

 
05.10.2012 22:07 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Čtyřicítka... podle mne nejkrásnější věk, děti už odrostené a konečně je čas i na koníčky...

 

 
05.10.2012 22:15 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

A hlavně na manžela. A.. ?  excited

 
05.10.2012 22:35 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

.. to je samozřejmé... happy

 
25.12.2012 10:01 Uživatel: LENKAA
Věk:  41
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: tak ako pisateľka temy tak to citim aj ja, mame polovicu života pred sebou, nie sme stare a ak ti to davaju najavo daj im aj ty, páni ak sa vam nepačia 40r ženy čo dali život deťom, možno maju povadnute prsia ale tiež je krajši mlady chlap bez pivneho pupka, my sme si tie prsia ovplyvniť nemohli ale vy tie tučne brucha ano, nepačia sa mi tuční a plešatí!!!!
 
25.12.2012 15:23 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Milá Lekaa, oni si tu plešatost taky nedokázali ovlivnit, hrabat si do genů může jen málokdo a taky to málokdy dobře dopadne happy)))) Bože, kolik já znám šarmantních plešatých mužů (i když to vůbec není důležité, to podstatné je pod pleší a nebo také není pod hustou hřívou) a pupek, ano od určité velikosti a kvality už je velmi antikoncepční, ale tak mám rostě zadek, máme kýty, povislá bříška a prsa, muži mají podbradky a pupíky, holé lebky a  zkrátka každý máme něco. Ujišťuju tě, že v určité chvíli, kdy tě osloví něco zevnitř, nebudeš přeměřevat, přavažovat, hloubat o počtu vlasů. ale pokud jsi to nepochopila do 41, tak jsi ještě nepotkala tu inspiraci, která vidí dál než na obal.

 
25.12.2012 16:07 Uživatel: samča
100-500
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zas tak moc s tím nesouhlasím, že muži chtějí jen ty mladinké a naivní slečny. Slyšela jsem od jedné známé, že její manžel si v 50 našel o 10 let starší ženu. A od jiné známé také, že si našel manžel starší, takže není tomu tak vždy.

 

 

 
22.08.2013 21:53 Uživatel: Kajdžas
Věk:  45
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ahoj všichni,

 všichni, kteří o situaci po čtyřicítce ví svoje. Ti, kteří jdouce ve stínu druhého najednou zjistí a kroutí nad tím hlavou, nejí, ba nespí, a jen se vnitřně chlácholí, že se něco stane a ON se probere a přitulí se, jako malé štěně, které se chce, aspoň pomazlit. Čeká a nalhává si vlastně,   nemožné, ale přece se  někdy, něčeho, dočká. To před postelí najednou něco zakňučí, udělá loužičku a přece - olízne nám ruku…a Pán je s náma hotov. To že už znáte? ,, To se divím", povzdychnu si, a píšu dál. nebojte se, to zdaleka není všechno.

  Ovšem, tohle, prý taktně, aby to tak nebolelo, provedou jen pánové z danou důvtipností a elegancí, aspoň si vduchu myslí posilujíc, svým zpúsobem své silné pozice mužské ješitnosti a najivního IQ, posedlí nad náma vítězit a prostě zvítězit. A co my? Přidáme se nebo, položíme na lopatky je, toť otázky.  ,, Ale jinak tě mám rád", řekne a s nechápavě poťouchlým pohledem, tiše odejde,,,

    Nám se chce plakat, proč? Bohužel, nám tím dává navědomí, že už jsme staré a okoukané. Načež  i jeden malý pejsek, na nás kolikrát ani neštěkne, a bude s námi dokonce i spát. Takže psy ani pejsky NEBRAT!!!

  Vy si myslíte že, když muž řekne, ta kabelka je hezká, že to tak taky myslí, anebo po rokách s váma, když se nebudete holit nohy, že to zjistí a bude naléhat, ať si je oholíte? Na to zapomeťe, ale nedej bože, jak mu při odchodu, aspoň nepodáte lžíci, no pohroma, takže buď se s tím poperem, nebo ne. Oni se oklepou, sice většinou ještě v lihu, ale zvládnou to mnohem líp, než my.

  Ani nevíte, jak jsem ráda, že smím tohle napsat Vám Všem, víme že jsou takoví, ale na druhou stranu, je nemít, je to nuda. A doufat, že se zrovna oběví TEN náš vysněný a my, že mu někdy taky dáme zabrat, to už stojí za to - mít filipa a né Filipa, no ne?

  A nebojte se, nic není tak horké, jak se zdá, ani ta hloupá čtyřicítka, a ani po ní…a pište, člověk se rád poučí - papa. zas někdy…

 

 
29.04.2014 20:20 Uživatel: John70
Věk:  44
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

I já mám svůj příběh. Manželka je stejně stará, jsme spolu 20 roků a máme tři děti. Mám jí stále rád, ale je stále víc a více nepořádná, domácí práce dělá s odporem a nedbá o sebe tak, jak bych  u ženy očekával. Vůbec mě nechápe a nepodporuje. Vím že je to výchovou tak se snažím být velkorysý, ale nevím jak dlouho to vydržím. Až pohnám ženu svých snů tak asi taky půjdu i když mi ta představa může srdce utrhnout.

 
09.05.2015 09:22 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Jejda, tak ona vám takhle nevyhovuje. A jak vy jí?  

 
06.05.2015 01:58 Uživatel: Míra
Věk:  46
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Zdravím Zuzku.

Váš příspěve je starší a narazil jsem na něj vlastně náhodou, přeso  mne zaujal a snad mohu zkusit nabídnout pohled z mužského tábora. Nejpíše to bude píchnutí do vosího hnízda, ale ať.

 

1. Procento blbců je v ženské i mužské populaci naprosto stejné. Odhaduji, že cca. 33 % z nás jsou "bohem a rozumem nepolíbená hovádka", která si v podstatě neví rady se životem, kopíruje "módní" trendy, žije ze dne na den a v intimní oblasti od jednoho "styku ke druhému". Problémem je, že právě tato část populace je nejvíce "viditelná", a tak může vznikat dojem, že "všichni" myslí jenom na mladé maso a lahváče s fotbalem.

 

2. Já, coby maník 46 let, zase vidím zástupy mladých "zlatokopek", které nemají v hlavě nic, etiku si pletou s etiketou a přes rozkrok se snaží dostat nahoru po zádech starších pánů s prkenicí nebo šéfovskou funkcí. Ale jak říkám, je to optický klam, který nereprezentuje většinu.  

 

3. Sám z vlastní zkušenosti - pokud jde o to "mladé maso" - konstatuji, že příroda je velmi moudá a schovívavá, takže na mladou dívčinu se "akademicky kouknu", ale líbí se mi cca. moje vrstevnice. Prostě tak, jak se ze mne postupné stává obrýlený strýc s řídnoucím vlasem (snažím se samozřejmě běhat, plavat, jezdit na kole, i ten půlmaraton pod dvě hodiny pořád ještě dám, ale čas nezastavíš), prostě jak stárnu, tak se mi líbí čím dál starší ženy. Prostě holčiny, za kterými bych se před 20 lety rozhodně neohlédnul, vůbec bych je "neviděl". Prostě se můj ideál vcelku rozumně a přirozene posouvá více méně paralelně s tím, jak se - nevyhnutelně - měním i já. Takže za dalších 20 let se mi asi budou líbit důchodkyně???  

 

Je tady ale jedna mužská specialita, totiž řada mých mužských vrstevníků, si tenhle "vývoj" nechce přiznat a léčí si komplexy právě těmi siláckými kecy typu "mladé maso je mladé maso nebo stará rašple". Většinou je to hodně nápadné, ale pouze verbální "kasání se". Ono by totiž mladé maso (20 letá slečna) každého maníka kolem padesátky velmi rychle utahalo. A tady nemyslím jen na utahání v posteli, ale taky na ty padesátileté "mladíky" napasované v tričku Nike velikosti "M/L" a snažící se udržet krok na dýze.

Většina mužů se téhle fázi dokáže vyhnout úplně, někteří vypouští kouřovou clonu a zkusí si parkrát to mladé maso, ale většina z nás má docela rozum. Jen nejsme tolik vidět. Nejsme vidět pro jsme tak jako třeba já už ženatý skoro 25 let a pořád s tou samou paní a pořád se mi libí, i když jinak než ve 20.  

 

4. I já jsem si prošel docela nedávno úvahami, zda (když už jsou děti velké) chci zůstat i nadále s tou dosavadní partnerkou. Ale ani na okamžik jsem nepomýšlel na "výměnu za nějakou mladší". Proboha svatého, o čem bych si s ní povídal??? Zatím jsme to ustáli a snad to vydrží, ale neodpustím si vypustit střeku do ženského tábora.  

Holky, vězte, že mi chlapi jsme vrcholně líní. Žádný z nás se nebude hnát za žádnou štíhlou a nadrženou dvacítkou, pokud mu ta jeho (se kterou je 20 a více let) dá aspoň trošku životního prostoru a intimního štěstí. A tady je kámen úrazu, spousta hole se někdy kolem 40 roku života začíná - po nás chlapi - naprosto nepochopitelně měnit!!!! Během několik let tak chlap zjistí, že ta prima holka, se kterou vychoval deti a postavil barák, se stala protivnou, věcně nespokojenou, přechytřelou "tchyní". Přesně takovou nesnesitelnou bytostí, které by se ještě před pár lety srdečně vysmála. A co pak má chlap s takovou babou dělat. Někdo shání milenku, někdo prostitutku, někdo jde do hospody a ožere si držku a někdo sedne na kolo a jede se uklidnit někam do lesa nebo na hory s posobně postiženými kamarády.

 

Já vím, že hočiny po 40 prodělávají silné horminální, fyzické a psychické změny. Mnohem brutálnější než my "chalani". Ale my chlapi za to fakt NEMUŽEME a vydržet to často několik let je prostě ". k posrání".

 

Tohle je podle mne velmi častý důvod, proč se muž ve středním věku vrhá do neskutečně riskantního podniku, jakým je rozbití rodiny a začínání od začátku "s mladým masem". Je to de facto vyústění situace typu "doma megera, která nedá" a "už se to nedá vydržet". A přitom by stačilo docela málo!!! Totiž uvědomit si, že chlap není univerzální a jedinou příčinou toho, že se po 40 necítíte jako ve 20.  

 

Je to - pro dámy určitě - až neskutečné, kolik mých kamarádů a vrstveníků právě tohle prožívá a při dotazu "jak se těšíš domů třeba po týděnní služební cestě" jen obrátí oči v sloup, když si představí to věčne naštvanou a poštěkávající a na celý svět si stěžující manželku, která sice neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. A to prosím nejsme žádní blbci, zakomplexovanci ani kurevníci, poczive makáme a živíme, ale je nám to houb platné, protože odčarovat té svojí 20 let a 15 kilo nedokážeme!!!

 

Tak to je pohled z druhé strany!!!

 

Ahoj 

 

Mirek

 

 

 

 
06.05.2015 07:20 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Sice staré téma, ale věčně aktuální.

S většinou souhlasím, ale pár věcí bych dodal:  

 

1. Rozhodně bych neodsuzoval ty muže, kteří si dovedou v 50ti natáhnout triko NIKE na svalnaté tělo a jdou na dýzu. To není o mindráku a dokazování si nečeho. To je o užívání si života. Nikde není psáno, že v 50ti má byt člověk usedlý. Pokud to někomu vyhovuje, ať usedlý je, ale ať za to neodsuzuje ty aktivní, kteří chtějí žit 400 let.  

 

2. S těma holkama to je snad ještě kousek horší. Ony se nemění jen ve 40, ale častěji. První změna je sobáš. Radikální proměna. Druhá zména je těhotěnstí. Třetí změna je narození dítěte. Pak je věkový zlom ve 29/30-ti. Pak asi, jak píšeš ve 40-ti. (to ještě neznám)

 

Bohužel, u mnoha žen to nejsou změny k lepšímu. Muži jsou naopak konstantnější ke změně. A to je kámen úrazu a rozvodů, kdy žena si myslí, že muž se změnil. A ono je to přitom opačně. alt 

 

 3. Asi je velice důležité rozlišovat vztah a sex. Muž chce vztah s mentálně vyzrálou, ale hlavně pohodovou ženou a mentální vyzrálost stoupá zpravidla s věkem (ne vždy).

Sex je ale něco jiného a tam pro většinu lidí bude platit biologicky zakódované pravidlo, že mládí je zdravé a zdravé je sexy. S tím ani muž ani žena nic rozumově neudělají a je to zákon přírody zakódován hlouběji - v pudech. Sex ale není vztah! Mnoho problémů pramení z toho důvodu, že muži mezi tím rozlišují více než ženy. (což není špatně, prostě to tak nastavila příroda.)

 

Pak to funguje tak, že muž má doma manželku, se kterou je mu fajn, ale hormony ho tahají jinde. A i když nechce musí, protože příroda (pudy) jsou silné a mozek (rozum) jim těžko odolává … a hlavně … kdyby to ty mladé ženy nechtěly, tak k tomu nedochází. Že ano? Která z těch, co ve 20-ti balila své nadřízené dnes ve svých 40-50 nepláče nad její mladší konkurencí? Přitom si to ženy dělají samy sobě a viní z toho muže.

 

alt

 

it's fun how it works.  

 

 

Je přirozené, že když je žena mladá, tak ji nedá moc práce vypadat sexy. S věkem to je více práce, ale to pro muže platí taky, takže se ženy nemají na co vymlouvat.  

Problém je, že to ženy vzdají, nebo se jim nechce. Ale sexy můžou vypadat i v 60-ti. Pokud spojí dobrou náladu s trochou pohybu, pak dobře může vypadat každá a může konkurovat 20-kám. (Ta dobrá nálada je opravdu víc než to tělo … bez ohledu na věk) Ale je to práce…

 

 
06.05.2015 08:30 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Já nevím, ale postarší muž nastřelený do trika Nike na dýze, může být sebesvalnatější, ale u mně vyvolá úsměv. To není užívání života, ale křeč. Drží se toho, že jim  je stále  dvacet a zapomněli stárnout.  

 

 
06.05.2015 10:47 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Pro někoho je zase mnohem nepřijatelnější již v 50ti sdět zeschlý o berlích na zahrádce u piva a vzpomínat na staré dobré časy…  

 

Každý to vidíme jinak. Někdo aktivně, někdo usedle. Naštěstí se dnešní svět posunul a na starých vesnických zvyklostech a "mravech" již nezáleží.

 

Osobně doufám, že na dýzu s vytahaným trikem budu jezdit i když mi bude 90 a pořád mi bude jedno, co si o tom kdo myslí. Stejně … ti co mě odsoudí, by mi v životě stejně s ničím nepomohli.

 

 
06.05.2015 11:45 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Na příjmu
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

alt

 
06.05.2015 12:10 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ano, samozřejmě že se taky děsím toho, až mi nějací mladí spratkové vemou řidičák a nebudu se moci prohánět ve svém sporťáku. Naštěsí už ani tohle nehrozí, jelikož v tom věku už budou na všechno roboti.

Takže i jiné technologie a slyšení a vidění, klouby a podobné věci už za 20 let nebudou problém.

 

Takže se vlastně budeme cítit ještě mnohem mladší než dnes.

 
08.05.2015 13:29 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Adame, Vy vtipálku, pobavil jste mně.

My se zase učili "poručíme větru, dešti" a "vše bude zadarmo"

Jo, jo, řeč se mluví, voda teče atd.

 
08.05.2015 14:45 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Dnešní dobu bych s komunistickou nesrovnával.

 

Komouši nebyli schopna ani sehnat banány, přičemž na západě v té době již dávno měli počítače v domácnostech i s internetem. Jako děti jsme se koukali na černobílou TV se špatným obrazem a dnes mám na stole nejen monitory s čistým obrazem a s miliony barev, ale i 3D tiskárnu, kterou si tisku fyzické předměty.

 

A to vše za pouhých 20-30 let (podmínkou je samozřejmě bez komunistů).

 

Robotické končetiny ovládané myšlenkou a exoskeletony máme již dnes …  

http://www.theguardian.com/science/video/2012/dec/18/robotic-arm-mind-paraplegic-feed-video

 

Teď je jen trošku vylepšit, což věřím, že za 10-20 let dokážeme.

 

A plně robotická auta dnes již jezdí taky:  

 

https://www.youtube.com/watch?v=cdgQpa1pUUE

 

 
08.05.2015 15:47 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Na příjmu
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Aha, takže Ty se na těch 34 jenom cítíš, jo?  

 
08.05.2015 16:32 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Popravdě, já se cítím na 26

 
08.05.2015 16:14 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Adame, milej zlatej, na co ty odkazy? To vím taky, přesto děkuji.

Jenže to nikdy nebude dostupné běžně pro všechny.

Ještě dnes jsou propastné rozdíly, které jistě vidíte taky.

Pokud ne, než zestárnete, věřím, že prohlédnete.  

také super model: https://www.youtube.com/watch?v=SdGv9L7gEjg

 
08.05.2015 16:31 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Nikdy nebude doba, kdy vše bude dostupné pro všechny. Takovou dobu si nemumím představit a ani nevím, proč by měla taková doba existovat. To by bylo jako za komunismu - nikdo by nic nedělal - neměl by důvod se snažit.

 

Ale protetické orgány dostupné budou pro všechny alespoň průměrně pracující. Existují různé verze. Dnes ty drahé stojí kolem 1 mlionu korun, ale postupně a velice rychle zlevňují.

 

Cena senzorické výbavy na auto dnes stojí 1.5 milionu korun. To je pro mnohé lidi naprosto dostupné. Časem, masovým nasazením, to samozřejmě zlevní tak jako všechno ostatní.  

 

Jde o to, že toto není luxusní zboží, proto není důvod držet cenu vysoko a v prostředí globální ekonomiky to konkurence ani nedovolí.

 

Proto, co se dostupnosti týče, jsem optimista

 
08.05.2015 17:41 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Adame, myslíte? Vy tomu věříte?

Už dnes by byla dostupná základní lékařská péče pro všechny, už dnes by se nakrmily všechny hladové národy, jenže by nemohla být v lidské společnosti nemravnost.

Ten první odstavec vaší odpovědi, vyjadřuje neznalost, spíše nepřesnost vyjádření.

Ale to už je mimo téma.

 
08.05.2015 18:50 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
 
07.05.2015 08:18 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Nenene, tys mne nepochopil. Nemám nic proti fešákovi, který se umí oháknout a jít na dýzu. Ale úměrně věku. Myslím si, že i v 50 -60 letech může být muž mňam, když ten svůj věk umí prodat. H. Ford  je taky postarší muž, ale nemusí být nastřelen do Nike, aby měl sexappeal.  

 

 
08.05.2015 13:27 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Adame, to říkate teď, ve svém mladém věku.

Ale jinak Vám přeji, abyste se té 90 ky ve zdraví dožil.  

 
06.05.2015 13:25 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  43

Město:Praha

500-1000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: Mám kamaráda, kterému do čtyřicítky moc nezbývá, na tu diskotéku klidně zajde a holky mu hádají 25 . O čtyřicetiletou by si neopřel ani kolo
 
07.05.2015 08:21 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ne každý stárne, to je jasný, jen je smutné, že stárne tělo a ne mozek. Tzn. Věk 40, mentální věk 17. To už je k pláči. A je hodně takových chlapů, kteří se jaksi nedovyvinou.  

 
08.05.2015 13:25 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Adame, píšete vesměs rozumě.

Ale když muž nechce, tak nemusí, není zvířátko, aby podléhal pudům.

Každý má jen svobodnou vůli, zda jednat vůči partnerovi a i vůči sobě mravně nebo ne.

 
08.05.2015 13:22 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Mirku, pěkné, výstižné. Akorát asi doma té poštěkávající chybí láska.

Láska chybí všem a v každém věku a to mluvím o citu ne o sexu.

 
06.05.2015 13:38 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Asi některé ženy po čtyřicítce potěším, ale mám jednoho známého, který chodil a plánoval si rodinu s mladou kočkou – kolem 25 let. On jí podváděl se čtyřicítkou. Mladá holčina mu na to přišla, a rozešla se sním J  Navíc znám spoustu žen, kterým je víc jak čtyřicet a vypadají mnohem lépe než některé dvacítky. Nemyslím, že čtyřicítka je stará. 40 letý člověk je ještě mladý. Stále je to hezký věk. Jsou to slova mojí mamky, které je už 60 let, má stále krásnou postavu a je stále cvičitelka aerobiku. A co musím dodat – mladí kluci ji balí!!! Píšou jí dokonce smsky, jak ji mlujou Moje mamka to nemá za potřebí, ale sebevědomí to zvedne J  Ty řeči jako staré rašple podle mě říkají jen primitivní chlapy, tak proč si z takových dělat hlavu?  

 
08.05.2015 19:16 Uživatel: monty
Věk:  40
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Mně se líbí jak vrstevnice (+-40), tak mladší. Ideálně bych řekl - partnerka podobného věku, milenka mladší. A důvod? Protože mládí je plné energie, naivity a takové té holčičí roztomilosti. Takže mi mladé kotě prostě nabíjí baterky (i když tam žádnou perspektivu nehledám). Ale třeba prostě jen neumím stárnout. A zase tam venku je spousta zajíčků, co hledají sexy maminy, takže každý si může najít trošku toho povyražení

 
08.05.2015 22:47 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Já ti řeknu jak to doopravdy je monty. Takový chlapi jako jsi ty hledají mladé holky jen proto, aby si dokázali, že na to pořád mají. Jen kvůli tomu to je. Nic víc.  

 
09.05.2015 05:08 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

To není o dokazování si. Vy ženy si kupujete nové boty nebo kabelky proto, že si potřebuejte něco dokazovat, nebo jednodusě proto, že vás to k nim táhne, protože se vám to jednoduše líbí?

 

 

 
09.05.2015 02:38 Uživatel: monty
Věk:  40
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

@Dara007 To možná až tak za 10 let. Teď vím, že na to mám, tak si nemusím nic dokazovat

 
09.05.2015 08:21 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

 QAdama - ženy si kupují hezké věci a kabelky proto, aby se líbili sami sobě a ostatním ženám. Ženy se mezi sebou hodnotí, jak je která oblečená alt  Teda aspon já to tak mám.  monty - ty jsi aspon jeden z důkazů, že 40 letý člověk je ještě mladý alt

 
09.05.2015 08:28 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

A pak že kdo si tu potřebuje co dokazovat. alt

 

 U nás mužů je to jednodušší. Nám se to líbí. Proto se s tím tolik „mazlíme“. alt

 
09.05.2015 11:53 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

 

 

V tématu byl bohužel překročen maximální počet reakcí (100 ks) a téma tak může být zátěží pro server. Z toho důvodu bylo zamčeno a není možné psát nové reakce.

 

V případě zájmu prosím vytvořte nové téma.

 

Děkuji za pochopení.

 
15.01.2016 23:42 Uživatel: Píšťalka
Věk:  42
Téma: Žena je ve 40 letech pro muže stará, proč? - diskuze, názory
Text uživatele: 

Ahoj,

mně je už taky přes 40, ale stará si nepřipadám. Taky se snažím udržovat, a reakce okolí jsou v pohodě. Přesně to ale taky vidím podle mé momentální nálady: když jsem v pohodě, vidím pozitivní reakce mužů, otočí se za mnou, usmívají se a třeba mě i zvou na kávu. Když je mi někdy mizerně, něco mě trápí či bolí, je fakt, že si připadám " neviditelná". Ale nikdy jsem neslyšela, že bych byla "stará"

Snažím se být na lidi příjemná. A k tomu, abych se udržela v kondici, cvičím, hýbu se, a nejraději chodím do přírody se svou fenkou Tohle mě hází do pohody za jakéhokoli počasí


10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny