Téma: Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - jak ji teď brát?

22.05.2011 15:27
Uživatel: Natalie
Věk:  30
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den, prosím, poraďte mi. Včera (v pátek) jsem si měla vzít 18. tabletu antikoncepce Qlaira. Jenže jsem odjela k rodičům 100 km od bytu, ve kterém jsem antikoncepci celou zapomněla. V příbal.letáku, který jsem našla na internetu píšou, že pokud jsem si nevzala 18. tabletu a zpozdila se o víc, než 12 hodin, mám okamžitě začít brát nové balení antikoncepce od 1. tablety. Jenže jsem tu až do neděle, teď je sobota ráno, antikoncepci mi tu nikdo nenapíše ani nepůjčí, navíc, až se vrátím do Prahy, tak ani nové platíčko nebudu mít (dobírala jsem, mám si dojít pro nový recept). Netuším, co mám dělat. Mám v neděli pokračovat s 18. tabletou? dobrat to balení? Prosím, poraď te mi někdo. Děkuji!!!

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.05.2011 08:48 Uživatel: L.
Věk:  22
Téma: Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - jak ji teď brát?
Text uživatele: 

Dobrý den, nejsem žádná odbornice, nicméně antikoncepci také beru a mám strach, že ji takhle omylem někde nechám. Proto Vám poradím, jak bych situaci řešila já. Neprovozujte pohlavní styk bez jiné ochrany a až půjdete pro nový recept, poraďte se jak situaci řešit, kdy začít brát nové balení. Nevím jestli má smysl dobírat toto platíčko, když jste 2 dny vynechala.

 
21.05.2011 08:52 Uživatel: Natalie
Věk:  30
Téma: Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - jak ji teď brát?
Text uživatele: 

Myslím, že mě paní doktorka zabije. Nejradši bych si vzala nějakou tabletku hned, jak přijedu v neděli domů...

 
21.05.2011 09:46 Uživatel: jancaho
Věk:  30
500-1000
Téma: Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - jak ji teď brát?
Text uživatele: 

Nezabije,neboj.To se stává docela často. Já jsem měla jedno plato na ubytovně, kde jsem bydlela. Další kousek u našich a u přítele. Pro jistotu smile.  Ale brala jsem jednofázovou. Tyhle barevné nemám ráda.

Jinak určitě používej jinou antikoncepční metodu. Počkala bych, až začneš krvácet a pak začla s pilulkama.( od 1.dne cyklu).  Ale určitě se domluv s doktorkou. Pak napiš, co ti poradila. Samotnou by mě to zajímalo. Nebo zavolej na nejbližší oddělení gynekologie. Ať se  tím netrápíš.

 
21.05.2011 13:50 Uživatel: Natalie
Věk:  30
Téma: Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - jak ji teď brát?
Text uživatele: 

No, tak jsem zavolala do místního městečka do nemocnice na gyn. odd., řekli mi, ať přijedu, tak jsem sedla na kolo, ušlápla 10 km, nechala si napsat pilule, stihla s odřenýma ušima i otevřenou lékárnu, zakoupila celá 3 balení svých pilulek a hned jednu slupla. Hezky si tu taky jedno platíčko u rodičů nechám. Za ten stres to nestojí. Ale uf, díky za podporu. 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - jak ji teď brát?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny