Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí

25.02.2012 01:58
Uživatel: Innes
Věk:  57
100-500
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Mam rada deti, ale prece jsou v nich rozdily, a takove ty hodne stydlive, jak na ne? A nebo jsou sverazne, nebo moc rozmazlene. At  jsou to kamaradky ci sousedovic? Mate radu?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.02.2012 07:12 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Text uživatele: 

Univerzální rada snad ani neexistuje. Každé dítě je jiné a člověk tak už nějak vycítí, jakou taktiku zvolit. Jen s těmi rozmazlenými je to trochu těžší.

 
25.02.2012 08:14 Uživatel: jancaho
Věk:  31
500-1000
Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Text uživatele: 

U nás fungujou " kokinka", ale třeba i mandarinka, slané tyčinky.....   Ale hlavně jim nechat čas, ať se rozkoukají, do ničeho nenutit. To se pak zaseknou.  

 
25.02.2012 09:28 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Text uživatele: 

Ptát se na to, co je zajímá, co je baví. Chtít ukázat třeba jejich oblíbené hračky. A především-a to jde(asp. mě)docela snadno, když nejsem jejich rodič-tedy ona "autorita", s nima blbnout a vykašlat se na to, že jsem dospělá-to se pak dějí divy. Často si je takto získám, aniž bych se nějak snažila. Plazit se po kolenou, vydávat různé zvuky nebo převlékat panenky... vždy se něco najde.

 
25.02.2012 09:56 Uživatel: Julie
Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Text uživatele: 

  Hrát si a u toho si povídat. Zlobivé a zuřivé zaměstnat, dát jim "důležitý úkol" a mluvit a mluvit a mluvit. A na všechny děti zabírají zvířátka a je jedno jestli pejsek, leguán nebo andulka.

 
25.02.2012 12:04 Uživatel: Medvěd
Věk:  52

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Text uživatele: 

Jasně, všechno je pravda... Na mě děti reagují dobře, přitulí se ke mně a hrají si se mnou i děti, které se jindy chovají jinak, alespoň podle jejich maminek... Nejde o nic jiného, než se změnit v dítě, je to jednodušší, než požadovat po dětech chování dospělých... Stejně jako když se potkají dvě auta v kopci a je třeba couvat... V tom případě couvá auto z kopce, páč to má snadnější a výsledek se dostaví, třeba v podobě zvednutého palce jako poděkování... Prostředníček si prohlédnete, když necháte couvat řidiče do kopce... V případě mého vztahu k dětem je výsledkem získání sympatií u jejich maminek a to je k nezaplacení...

 
25.02.2012 14:35 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Text uživatele: 

Kousek pravdy mají všichni, souhlasím hlavně s Leňou a Medvědem. K dětem si člověk najde nejlépe cestu tak, že jim ukáže, že i když už je dospělý, byl taky jednou malé dítě a nezapomněl na to, jaké to je. Prostě umět občas úpně vypnout a zablbnout si jako malé dítě, ale současně se zase včas přepnout do role dospělého, když to blbnutí třeba začíná vypadat nebezpečně - to je poměrně dobrá cesta k většině dětí, až na nějaké spíše extrémní povahy, tam je to samozřejmě těžší.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak získat náklonnost dítěte, dětí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny