Téma: Netradiční dárek

20.08.2022 21:09
Uživatel: Sabo
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Dobrý večer, budeme mít s přítelem výročí a přemýšlím o dárku? Chtěla bych pro přítele vymyslet překvapení, nějaké netradiční. Poradíte?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.08.2022 16:30 Uživatel: Lilinka
0-100
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Já jsem naposledy koupila příteli únikovku, mrkněte, tady jich mají spoustu unikova-hra-praha.cz

 
25.08.2022 20:04 Uživatel: Sabo
0-100
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Děkuji za tip, únikovka bude určitě super : ) Ještě bych možná jela někam na víkend, to by mohlo být taky fajn : )

 
26.08.2022 07:05 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Tohle je asi ta nejtěžší otázka. Lidé se mezi sebou obrovsky liší a co jednoho potěší, druhému je lhostejné a třetího naštve. Dárek by určitě měl vycházet ze znalosti toho druhého, mimo jiné tím dokazujeme, že nás zajímá.  

 

Poslední dobou mi přijde, že sklouzáváme k takové té masové hysterii, takže poslední dvoje Vánoce našel snad každý pod stromečkem spodní prádlo od Fusakce nebo Dedoles. Bylo to vtipné a celkem levné. Jenže lidi se nabažili, "vtip" vyšuměl a zjistili že kvalita tohoto zboží není valná. Tyto dvě firmy mají nyní plné sklady a jsou před krachem. Jsem si ale jist, že se objeví před dalšími Vánocemi nějaký nový hit, který opět budou mít všichni. Podle mne je tohle cesta "poslední záchrany", kdy fakt nevíme co nebo chceme dát dárek někomu, koho tak úplně neznáme, nebo nám na něm nezáleží tolik, abychom chtěli věnovat čas a úsilí zjišťování jeho přání.

 

Řekl bych, že ze stejného soudku jsou adrenalinové zážitky jako let balonem, skok padákem a třeba i ta únikovka. Člověk pak může mít pocit, že je tlačen do něčeho, do čeho se mu nechce a ani mu to nedělá radost. Třeba já mám únikovky rád, absolvoval jsem je jak v ČR tak i v zahraničí (Ukrajina, Kazachstán, Jižní Korea, Rusko), ale moji bývalou přítelkyni jsem nedostal ani do jediné. A pokud aspoň jeden z vás nemá nějakou praxi v této oblasti, můžete se tam hodinu trápit a nakonec to může skončit frustrací a zkaženým večerem.

 

Ten víkendový výlet zní lépe, ale pokud to má být dárek pro něj, mělo by to reflektovat jeho vkus. A to pro někoho je víkend ve wellness hotelu, pro jiného horská chata s treky po okolí, pro dalšího nějaký hudební festival pod stanem, atd. Na Slevomatu a podobných serverech se nabízí především ty první, ale pro "akčnějšího" člověka to může znamenat nudný víkend. To už ho může potěšit víc, když mu hezký víkend uděláš doma, připravíš hezkou večeři, koupíš nějaké pití, které má rád (třeba kolekovi z práce jsme koupili na rozlučku výběr ze světových piv, jiný kamarád zase sbírá Whisky, jiného potěší dobré víno nebo rum (a určině ten Tuzemák : D) ) a budeš se mu věnovat - ať už to znamená cokoliv (masáž, nebo něco v oblasti erotiky a sexu - fantazie se meze nekladou). Důležité je, aby on měl pocit, že je to pro něj, ne že už 2 roky škemráš, že pojedete do ho wellness hotelu, kde byla kamarádka Klára a kam tě pořád nechtěl vzít a tak jsi to koupila jako dárek k výročí pro oba.

 

Asi nic nezkazíš tím, když koupíš lístky na nějakou sportovní či kulturní akci dle jeho vkusu. Každopádně měj na paměti, že je to dárek pro něj a měl by tedy vycházet z jeho preferencí.

 
30.08.2022 14:41 Uživatel: Eva1515
Věk:  26
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Jak si tak vzpomínám, tak i já jsem endávno dostala opravdu netradiční dárek, a to sice krabičky na čaj. Ale zase mě to velmi potěšilo, protože jsem něco takového už nutně na nově zařizovaném bytě potřebovala.

 
30.08.2022 21:26 Uživatel: Lilinka
0-100
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Nebo doporučím nějaký romantický pobyt pro dva, mrkněte na www.darek-zazitek.cz

 
31.08.2022 21:33 Uživatel: Sabo
0-100
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Lilinko, moc díky ještě jednou - stránky jsem doporučila i kamarádkám, protože mají super výběr : )

 
31.08.2022 21:47 Uživatel: Lilinka
0-100
Téma: Netradiční dárek
Text uživatele: 

Mají tam velký výběr - já osobně mám pro přítele na Vánoce vybraný tandemový seskok, tak jsem zvědavá, jak bude spokojený. Amají i na výběr hodně romantických pobytů pro dva.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Netradiční dárek
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16495
Počet odpovědí celkem: 175348
Počet registrovaných: 5117 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Pojištění
Nejkomentovanější za 7 dní: Pojištění
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny